Bardzo grzeczna dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-08, 11:56   #1
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174

Bardzo grzeczna dziewczyna


Witajcie.

Nie wiem czy można nazwać to problemem, ale moja dziewczyna jest zbyt ,,święta'' .
Zacznę od początku. W styczniu będę miał 19 lat, a ona w grudniu 18. Jesteśmy razem 5 miesięcy, a znamy się od kilku lat. Jestem bardzo uczuciowym chłopakiem, jest dla mnie po prostu najważniejsza, zawsze na 1 miejscu. Trochę się różnimy bo to ona w tym związku ma częściej jak to się teraz mówi wyrąbane. Praktycznie w ogóle się nie kłócimy bo zawsze jej ustępuje( Jesteśmy w trackie pracy nad tym, ponieważ jak twierdzi chce, żebym się jej czasem postawił ). Ale teraz do rzeczy, jak to każdy normalny chłopak w moim wieku czuję już jakiś pociąg do tych spraw. Nie mówię konkretnie o seksie bo do tego mi się akurat nie spieszy, jej już w ogóle. Problem twki w tym, że czasem jak jej napisze coś z takim podtekstem to ona praktycznie w ogóle to zlewa. Chciałym czasem usłyszeć coś co mnie podnieci itp, jak to w związku. Jeśli chodzi o bliskość to jesteśmy raczej na początku tej drogi bo jak na razie zaszliśmy do etapu wkładania sobie rąk w majtki, ale do granicy gdzie zaczynają się nasze narządy czy łapanie, trzymanie za tyłek. Całowałem ją już kilka razy czy to po piersiach czy szyi, ale raczej sporadycznie. Aktualnie się przeprowadza i w końcu będziemy mieć spokój ( Ma trzy siostry, 19,8 i roczek ) wszystkie mnie lubią więc zawsze jak do niej jadę ( raz w tygodiu, to też jest dla mnie małym problemem bo strasznie tęsknie, ale ona chodzi na ciężki kierunek i ma dużo nauki więc w ogóle nie poruszam tego tematu ) jej 2 młodsze siostry zazwyczaj siedzą z nami od czasu jak przyjade aż do czasu kiedy pora, żeby poszły spać. Zostaje u niej zazwyczaj do 1-2-3, jej starsza siostra jest w tym czasie z nami w pokoju, ale zajmuje się swoimi rzeczami. W ciągu tych 5 miesięcy była u mnie 2 razy, problemem jest dojazd bo jej mama praktycznie cały czas sie opiekuje dzieciakami, a tata pracuje. Jednak myślę, że to nie jedyny powód, u mnie mamy całkowity luz... myślę, że ona boi się, że u mnie bym sobie pozwolił na coś więcej ( Oczywiście nie byłoby tak bo skoro ona tak tego unika to nie będę naciskał na siłę ) o tych tematach praktycznie nigdy nie gadaliśmy, jest nieśmiała jeśli o to chodzi. Kiedyś tylko się jej spytałem czy kiedyś to robiła. Głupi ja nie dodałem, że oboje nigdy tego nie robiliśmy, ale myślę, że jeśli chodzi o bliskość to mam troszkę większe doświadczenie z powodu kilku dziewczyn, ona miała tak naprawdę 1 chłopaka. Co radzicie mi zrobić? Nie odbierzcie tego w ten sposób, że mam zamiar ją do czegoś zmuszać, broń Boże. Chciałbym tylko wiedzieć czy jest takim wyjątkiem jeśli o to chodzi czy wy też trzymaliście tak krótko w tych tematach swoich chłopaków. Dodam też, że bardzo szybko się podniecam, wystarczy, że trochę sie całujemy i już, no wiecie
Ogólnie uważam, że to nic złego, bo to po prostu ona tak na mnie działa, jest dla mnie bardzo seksowna, a czy dla niej to komplement to nie wiem bo mi raczej tego nie okazuje, kiedyś jak bardzo długo się całowaliśmy, zacząłem ją dotykać, aż w końcu doszło do tego, że zsunąłem rękę z jej tyłka, niżej i czułem, że była mokra więc raczej też ją podniecam, ale nie tak jak ona mnie. Mam bardzo dużo takich czułych miejsc np nie wiem jak to nazwać, ale te wystające kości poniżej brzucha, jak mnie tam dotyka, albo jeździ paznokciami to odpływam.

Edytowane przez Tajpan
Czas edycji: 2014-11-08 o 12:09
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 14:07   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Tutaj Ci napiszą, żebyś nie naciskał, że nie jest gotowa bla bla bla bla.
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak ją przelecieć to lepiej zmykaj szkrabie na forum męskie

Ciągłe ustępowanie to nie jest najlepsza droga do serca kobiety
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 15:09   #3
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Tutaj Ci napiszą, żebyś nie naciskał, że nie jest gotowa bla bla bla bla.
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak ją przelecieć to lepiej zmykaj szkrabie na forum męskie

Ciągłe ustępowanie to nie jest najlepsza droga do serca kobiety
Nie mierz swoją miarą :P

Wolę zostać tutaj
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 16:31   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Witajcie.

Nie wiem czy można nazwać to problemem, ale moja dziewczyna jest zbyt ,,święta'' .
Zacznę od początku. W styczniu będę miał 19 lat, a ona w grudniu 18. Jesteśmy razem 5 miesięcy, a znamy się od kilku lat. Jestem bardzo uczuciowym chłopakiem, jest dla mnie po prostu najważniejsza, zawsze na 1 miejscu. Trochę się różnimy bo to ona w tym związku ma częściej jak to się teraz mówi wyrąbane. Praktycznie w ogóle się nie kłócimy bo zawsze jej ustępuje( Jesteśmy w trackie pracy nad tym, ponieważ jak twierdzi chce, żebym się jej czasem postawił ). Ale teraz do rzeczy, jak to każdy normalny chłopak w moim wieku czuję już jakiś pociąg do tych spraw. Nie mówię konkretnie o seksie bo do tego mi się akurat nie spieszy, jej już w ogóle. Problem twki w tym, że czasem jak jej napisze coś z takim podtekstem to ona praktycznie w ogóle to zlewa. Chciałym czasem usłyszeć coś co mnie podnieci itp, jak to w związku. Jeśli chodzi o bliskość to jesteśmy raczej na początku tej drogi bo jak na razie zaszliśmy do etapu wkładania sobie rąk w majtki, ale do granicy gdzie zaczynają się nasze narządy czy łapanie, trzymanie za tyłek. Całowałem ją już kilka razy czy to po piersiach czy szyi, ale raczej sporadycznie. Aktualnie się przeprowadza i w końcu będziemy mieć spokój ( Ma trzy siostry, 19,8 i roczek ) wszystkie mnie lubią więc zawsze jak do niej jadę ( raz w tygodiu, to też jest dla mnie małym problemem bo strasznie tęsknie, ale ona chodzi na ciężki kierunek i ma dużo nauki więc w ogóle nie poruszam tego tematu ) jej 2 młodsze siostry zazwyczaj siedzą z nami od czasu jak przyjade aż do czasu kiedy pora, żeby poszły spać. Zostaje u niej zazwyczaj do 1-2-3, jej starsza siostra jest w tym czasie z nami w pokoju, ale zajmuje się swoimi rzeczami. W ciągu tych 5 miesięcy była u mnie 2 razy, problemem jest dojazd bo jej mama praktycznie cały czas sie opiekuje dzieciakami, a tata pracuje. Jednak myślę, że to nie jedyny powód, u mnie mamy całkowity luz... myślę, że ona boi się, że u mnie bym sobie pozwolił na coś więcej ( Oczywiście nie byłoby tak bo skoro ona tak tego unika to nie będę naciskał na siłę ) o tych tematach praktycznie nigdy nie gadaliśmy, jest nieśmiała jeśli o to chodzi. Kiedyś tylko się jej spytałem czy kiedyś to robiła. Głupi ja nie dodałem, że oboje nigdy tego nie robiliśmy, ale myślę, że jeśli chodzi o bliskość to mam troszkę większe doświadczenie z powodu kilku dziewczyn, ona miała tak naprawdę 1 chłopaka. Co radzicie mi zrobić? Nie odbierzcie tego w ten sposób, że mam zamiar ją do czegoś zmuszać, broń Boże. Chciałbym tylko wiedzieć czy jest takim wyjątkiem jeśli o to chodzi czy wy też trzymaliście tak krótko w tych tematach swoich chłopaków. Dodam też, że bardzo szybko się podniecam, wystarczy, że trochę sie całujemy i już, no wiecie
Ogólnie uważam, że to nic złego, bo to po prostu ona tak na mnie działa, jest dla mnie bardzo seksowna, a czy dla niej to komplement to nie wiem bo mi raczej tego nie okazuje, kiedyś jak bardzo długo się całowaliśmy, zacząłem ją dotykać, aż w końcu doszło do tego, że zsunąłem rękę z jej tyłka, niżej i czułem, że była mokra więc raczej też ją podniecam, ale nie tak jak ona mnie. Mam bardzo dużo takich czułych miejsc np nie wiem jak to nazwać, ale te wystające kości poniżej brzucha, jak mnie tam dotyka, albo jeździ paznokciami to odpływam.
Nie trzymałam tak krótko swojego chłopaka. Cóż, jedynym wyjściem jest rozmowa z nią. To byłoby dobre wyjście do kroku na przód. Dziewczyna może się wstydzi, może jej jest ciężko, może właśnie potrzebuje rozmowy, która ją upewni, że jesteś cierpliwy, że to dla Ciebie też nowe rzeczy, ale że chcesz spróbować czegoś więcej i, czy ona też chce czy nie. Innej drogi nie ma. Musicie też się nauczyć rozmawiać o tych sprawach .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 16:33   #5
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie trzymałam tak krótko swojego chłopaka. Cóż, jedynym wyjściem jest rozmowa z nią. To byłoby dobre wyjście do kroku na przód. Dziewczyna może się wstydzi, może jej jest ciężko, może właśnie potrzebuje rozmowy, która ją upewni, że jesteś cierpliwy, że to dla Ciebie też nowe rzeczy, ale że chcesz spróbować czegoś więcej i, czy ona też chce czy nie. Innej drogi nie ma. Musicie też się nauczyć rozmawiać o tych sprawach .
Jutro właśnie do niej jadę, zobaczymy co z tego wyniknie bo ja już powoli tracę ochotę na jakiekolwiek czułości z tego powodu, że nie wiem czy ona tego chce..
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 18:20   #6
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Nie mierz swoją miarą :P

Wolę zostać tutaj
haha, Tajpan już mi się podoba
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 19:15   #7
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
haha, Tajpan już mi się podoba
Lepiej tak nie mów bo wyhodujesz forumowego klakiera :P
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 19:27   #8
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Lepiej tak nie mów bo wyhodujesz forumowego klakiera :P
Co Ty sie tak o mnie martwisz ;p?

Bez obrazy, ale nie wnosisz nic do tematu, a jak na razie najwięcej się wypowiadasz ;x

Chciałbym poznać zdanie dziewczyn/kobiet
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 21:43   #9
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Może nie jest gotowa? Ja sama po paru miesiącach pozwoliłam "zajrzeć pod bluzkę" po ponad roku doszło do seksu. Pewnego dnia się spotkaliśmy coś we mnie się przestawiło i powiedziałam "nie wiem jak to załatwisz ale chcę uprawiać seks"
Wiem, że to banał, ale widocznie jesteśmy banalne. I nie chciałam go "trzymać na dystans". Ja nie z tych.
Nie ma innej rady jak rozmowa. Może dla ciebie jest seksowna, ale ma kompleksy? Nie jest pewna Twoich uczuć? A może "mówienie czegoś co Cię podnieci" jej nie kręci? Mnie na przykład nie. Wolę na żywo :d
Ja sobie mogę gdybać. Ale tylko ona Ci może odpowiedzieć na to
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 22:30   #10
juhson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Porozmawiaj z nią! Sama mam podobną sytuację i doskonale rozumiem na czym rzecz polega. Musisz jej okazać dużo cierpliwości, sprawić żeby Ci zaufala i przede wszystkim być szczery Powodzenia!
juhson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 11:29   #11
93Strawberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 184
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Nic tu nie pomoże tylko rozmowa. Musisz pamiętać o tym, że kobiety mają inne podejście do seksu niż mężczyźni. Może się wstydzić, może mieć kompleksy, może zastanawiać się czy się Tobie spodoba, albo może być zwyczajnie niegotowa. Piszesz, że miała już jakiegoś chłopaka- może dręczą ją jakieś niemiłe wspomnienia? Można gdybać, ale chyba lepiej po prostu pogadać
Mam jedną złotą radę: nigdy ale to nigdy się nie naprzykrzaj- nie namawiaj jej, nie ,,napastuj", nie poruszaj tego tematu tak często jakby to była najważniejsza rzecz na świecie. Nie oceniam Cię absolutnie, ale masa młodych chłopaków tak robi myśląc, że to podziała. Dziewczyna może wówczas się złamać i zmusić tylko dlatego żebyś wreszcie dał spokój...a przecież nie o to chodzi.
93Strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 11:32   #12
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez 93Strawberry Pokaż wiadomość
Nic tu nie pomoże tylko rozmowa. Musisz pamiętać o tym, że kobiety mają inne podejście do seksu niż mężczyźni. Może się wstydzić, może mieć kompleksy, może zastanawiać się czy się Tobie spodoba, albo może być zwyczajnie niegotowa. Piszesz, że miała już jakiegoś chłopaka- może dręczą ją jakieś niemiłe wspomnienia? Można gdybać, ale chyba lepiej po prostu pogadać
Mam jedną złotą radę: nigdy ale to nigdy się nie naprzykrzaj- nie namawiaj jej, nie ,,napastuj", nie poruszaj tego tematu tak często jakby to była najważniejsza rzecz na świecie. Nie oceniam Cię absolutnie, ale masa młodych chłopaków tak robi myśląc, że to podziała. Dziewczyna może wówczas się złamać i zmusić tylko dlatego żebyś wreszcie dał spokój...a przecież nie o to chodzi.

Nie jestem taki

W ogóle na namawiam jej do tych rzeczy, kocham ją i kiedy to zrobimy praktycznie się dla mnie nie liczy. Miałem na myśli raczej jakieś ciepłe słowo, jakiś miły gest nic więcej. Sam nie jestem gotowy na pierwszy raz.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 16:23   #13
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Piszcie co chcecie ale ja nie ogarniam jak można nie chcieć bliskości fizycznej z chłopakiem po paru miesiącach związku.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 16:38   #14
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

A może zbytnio jej nie pociągasz?
Wybacz, że tak mówię, ale jeżeli dziewczyny nie chcą takich rzeczy i jak widać daleko jej do czułości to może faktycznie nie podobasz jej się fizycznie/wizualnie. Wiem, że to nie jest najważniejsze ale jednak
Powiem ci jak u mnie było. Przez pierwsze dwa miesiące to ja też nie miałam ochoty na nic, bo mnie zbytnio chłopak nie pociągał, aż coś we mnie pękło i zdałam sobie sprawę, że mi na nim cholernie zależy i zaczęliśmy się do siebie zbliżać...Ale najważniejsza jest rozmowa na róże tematy, na temat tego co czujecie do siebie, co wam przeszkadza, co w sobie lubicie, co powoduje że was do siebie ciągnie..
Koniecznie z nią porozmawiaj i broń boże na siłę nic nie rób- największa głupota a uraz na długo zostaje ( ze swojego doświadczenia wiem).

To może być spowodowane też tym, że rzadko się ze sobą widzicie, nie jesteście w stanie dobrze się poznać a i to rodzeństwo jest gdzieś zawsze obok, czyli nawet spokoju nie macie.

Edytowane przez Francesc_a
Czas edycji: 2014-11-09 o 16:40
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:25   #15
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Piszcie co chcecie ale ja nie ogarniam jak można nie chcieć bliskości fizycznej z chłopakiem po paru miesiącach związku.
Pomyślałam tak samo. Moja sytuacja z chłopakiem była inna bo mieszkaliśmy w innych miastach i widzieliśmy się co miesiąc albo dwa ale jak już się spotykaliśmy to jedno od drugiego nie mogło się odkleić.

Nawet kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz po kilku miesiącach znajomości tylko przez internet i telefon nie było jakiejś dziwnej bariery, czułam się przy nim swobodnie i chciałam go całować, dotykać. Nie rozumiem jak można nie chcieć.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 21:30   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Piszcie co chcecie ale ja nie ogarniam jak można nie chcieć bliskości fizycznej z chłopakiem po paru miesiącach związku.
zgadzam się.

Nie mam pojęcia co Ci Autorze poradzic. Współczuję sytuacji.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 22:43   #17
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Piszcie co chcecie ale ja nie ogarniam jak można nie chcieć bliskości fizycznej z chłopakiem po paru miesiącach związku.
Otóż to

Wiadomo, każdy jest inny. Jedne potrzebują mniej czasu, inne więcej. Ale po 5 miesiącach to ja bym po ścianach chyba chodziła
Może seksu się boi, w tym wieku ma jeszcze prawo. Natomiast całkowitego braku intymnej bliskości czy pieszczot nie rozumiem.

Autorze, może po prostu zapytaj ją bezpośrednio czy ją podniecasz? Powiedz otwarcie, że chciałbyś jakoś rozwinąć te sferę między Wami. Naucz się mówić o swoich potrzebach w związku. Bo może się okazać, że inwestujesz czas i uczucia w dziewczynę, której poglądy dotyczące bliskości miedzy Wami mogą Cię bardzo rozczarować.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 01:45   #18
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Kolor bzu, ja czułości, pieszczot i seksu w ogóle, potrzebowałam wcześniej, niż w wieku 17,5-18 lat. Ale może ta dziewczyna jest... no nie wiem- bardziej zamknięta, wycofana Może ona akurat ma niskie libido, nie jest nauczona rozmawiać o tych sprawach, skoro nawet nie kontynuuje tematu z podtekstami? Boi się, że jak pozwoli na pieszczoty, to bardzo szybko będzie zmuszona pozwolić na seks? Wiem, że Tajpan jej nie zmusi, ale nie siedzę w jej głowie Istnieje też ryzyko niechcianej ciąży. Nastolatki, które nie mają jeszcze doświadczenia z antykoncepcja, bardzo się tego boją. Nie wiem, czy jej dużo młodsze rodzeństwo było planowane (szczególnie ta najmłodsza), ale jeżeli nie było, to może stąd obawy, że skoro mama ''wpadła'', to jej też się przytrafi

Trochę sobie fantazjuję i wymyślam różne scenariusze, ale może to podsunie jakiś trop
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 02:12   #19
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Jestem z tych chłopaków co to myślą, że to ta jedyna i ona również planuje ze mną przyszłość. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby nie być ,,NAS''. Właśnie od niej wróciłem, przeprowadzka.. jednak nadal nie mieliśmy spokoju, jej 8 letnia siostra powoli zaczyna działać mi na nerwy mimo, że bardzo lubię dzieci i z wzajemnością. Dzisiaj całowaliśmy i, że tak to ujmę lizaliśmy się z 25 minut non stop, wkładałem jej ręce pod stanik i wszystko okej.

Co do rozmowy to się boję... boję się tego, że odbierze to jako taką namowę, że chcę ją do tego na siłę zmusić czy coś w tym stylu. Macie jakieś rady jak się przełamać do takiej rozmowy? Nigdy o tym nie gadaliśmy więc nawet nie wiem jak zacząć. W sumie jeśli się dobrze zastanowię to nigdy z nikim bliskim nie gadałem tak wprost o takich tematach.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 08:15   #20
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Piszcie co chcecie ale ja nie ogarniam jak można nie chcieć bliskości fizycznej z chłopakiem po paru miesiącach związku.
Dziewczyna ma dopiero 18 lat ! a 5 miesięczny związek to nie jest jakiś długo okres oczekiwania -dla mnie to nic dziwnego że nie chce. Ja mam 22 lata i za sobą takich krótkich związków z kilka ale w żadnym nie doszło do bliskość fizycznej . Bo nie byłam na to gotowa.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Jestem z tych chłopaków co to myślą, że to ta jedyna i ona również planuje ze mną przyszłość. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby nie być ,,NAS''. Właśnie od niej wróciłem, przeprowadzka.. jednak nadal nie mieliśmy spokoju, jej 8 letnia siostra powoli zaczyna działać mi na nerwy mimo, że bardzo lubię dzieci i z wzajemnością. Dzisiaj całowaliśmy i, że tak to ujmę lizaliśmy się z 25 minut non stop, wkładałem jej ręce pod stanik i wszystko okej.

Co do rozmowy to się boję... boję się tego, że odbierze to jako taką namowę, że chcę ją do tego na siłę zmusić czy coś w tym stylu. Macie jakieś rady jak się przełamać do takiej rozmowy? Nigdy o tym nie gadaliśmy więc nawet nie wiem jak zacząć. W sumie jeśli się dobrze zastanowię to nigdy z nikim bliskim nie gadałem tak wprost o takich tematach.
Mi szczerze mówiąc robi się niedobrze jak Cie czytam ,cały czas nawijasz o jednym i tym samym ;między wami jest bliskość przecież dotykasz ją po tyłku ,piersiach ,wkładach ręce w bieliznę .Co ty jeszcze chcesz? Widać że dziewczyna na seks nie jest gotowa.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 08:38   #21
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Kolor bzu, ja czułości, pieszczot i seksu w ogóle, potrzebowałam wcześniej, niż w wieku 17,5-18 lat. Ale może ta dziewczyna jest... no nie wiem- bardziej zamknięta, wycofana Może ona akurat ma niskie libido, nie jest nauczona rozmawiać o tych sprawach, skoro nawet nie kontynuuje tematu z podtekstami? Boi się, że jak pozwoli na pieszczoty, to bardzo szybko będzie zmuszona pozwolić na seks? Wiem, że Tajpan jej nie zmusi, ale nie siedzę w jej głowie Istnieje też ryzyko niechcianej ciąży. Nastolatki, które nie mają jeszcze doświadczenia z antykoncepcja, bardzo się tego boją. Nie wiem, czy jej dużo młodsze rodzeństwo było planowane (szczególnie ta najmłodsza), ale jeżeli nie było, to może stąd obawy, że skoro mama ''wpadła'', to jej też się przytrafi

Trochę sobie fantazjuję i wymyślam różne scenariusze, ale może to podsunie jakiś trop
Niby rozumie, że są dziewczyny, które później zaczynają mieć potrzebę bliskości, jednak cały czas wydaje mi się to być dziwne. Ja bardzo kochałam swojego pierwszego chłopaka, miałam wtedy 16 lat i nie mogłam rąk od niego oderwać, choć do "pełnego seksu" doszło dużo później z uwagi na obawę przed ciążą właśnie. Ale potrzeby miałam i to duże.
I z tego, co wiem koleżanki w moim wieku też tak miały.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;48871973]Dziewczyna ma dopiero 18 lat ! a 5 miesięczny związek to nie jest jakiś długo okres oczekiwania -dla mnie to nic dziwnego że nie chce. Ja mam 22 lata i za sobą takich krótkich związków z kilka ale w żadnym nie doszło do bliskość fizycznej . Bo nie byłam na to gotowa.[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

I wybacz, ale nie wydaje mi się to być normą. Albo później dojrzewasz, albo nie kochałaś tamtych facetów.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 08:52   #22
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Niby rozumie, że są dziewczyny, które później zaczynają mieć potrzebę bliskości, jednak cały czas wydaje mi się to być dziwne. Ja bardzo kochałam swojego pierwszego chłopaka, miałam wtedy 16 lat i nie mogłam rąk od niego oderwać, choć do "pełnego seksu" doszło dużo później z uwagi na obawę przed ciążą właśnie. Ale potrzeby miałam i to duże.
I z tego, co wiem koleżanki w moim wieku też tak miały.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------



I wybacz, ale nie wydaje mi się to być normą. Albo później dojrzewasz, albo nie kochałaś tamtych facetów.
Nie dojrzewam później ,mam takie same potrzeby bliskość i intymność jak każdy inny człowiek ale zanim zaufam danej osobie ,zanim będę pewna własnych uczuć tego że właśnie faceta kocham i to jest związek na tyle poważny że mogę zdobyć się na taki krok -to też trochę czasu musi minąć. A zwykle bywało tak że dane relacje szybko się rozpadały ,ja miałam mieszane uczucia i niczego nie byłam pewna . Dlatego zawsze się wstrzymywałam przed bliższym kontaktem.

A w wieku 16 lat można powiedzieć że ja jeszcze kreskówki oglądałam w Tv Więc jestem w stanie zrozumieć dziewczynę Autora.

Edytowane przez 20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Czas edycji: 2014-11-10 o 08:55
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 09:46   #23
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;48872473]Nie dojrzewam później ,mam takie same potrzeby bliskość i intymność jak każdy inny człowiek ale zanim zaufam danej osobie ,zanim będę pewna własnych uczuć tego że właśnie faceta kocham i to jest związek na tyle poważny że mogę zdobyć się na taki krok -to też trochę czasu musi minąć. A zwykle bywało tak że dane relacje szybko się rozpadały ,ja miałam mieszane uczucia i niczego nie byłam pewna . Dlatego zawsze się wstrzymywałam przed bliższym kontaktem.

A w wieku 16 lat można powiedzieć że ja jeszcze kreskówki oglądałam w Tv Więc jestem w stanie zrozumieć dziewczynę Autora.[/QUOTE]

Tak myślałem, że wy też tak to odbierzecie... może po prostu ja za dużo oczekuje, ale na pewno nie seksu. Chyba można zamknąć. Kocham ją taką jaka jest.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 10:29   #24
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Tak myślałem, że wy też tak to odbierzecie... może po prostu ja za dużo oczekuje, ale na pewno nie seksu. Chyba można zamknąć. Kocham ją taką jaka jest.
Ja bym tak tego nie odebrała. To normalne, że masz potrzebę bliskości. I nie ma tak, że ''kocham ją taką, jak jest'', bo już Cię irytuje jej zachowanie, a będzie jeszcze gorzej.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 10:54   #25
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ja bym tak tego nie odebrała. To normalne, że masz potrzebę bliskości. I nie ma tak, że ''kocham ją taką, jak jest'', bo już Cię irytuje jej zachowanie, a będzie jeszcze gorzej.
Z jednej strony chciałbym Ci przyznać racje, a z drugiej wiem, że jestem za dobry ( Nie słodząc sobie ) i zawsze staram się, żeby było tak jak ona chce.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 10:56   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Z jednej strony chciałbym Ci przyznać racje, a z drugiej wiem, że jestem za dobry ( Nie słodząc sobie ) i zawsze staram się, żeby było tak jak ona chce.
Do czasu. To nie jest dobra postawa w związku.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 11:03   #27
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Do czasu. To nie jest dobra postawa w związku.
Tylko jak to zmienić kiedy człowiek nie potrafi?
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:03   #28
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Tylko jak to zmienić kiedy człowiek nie potrafi?
Nie wiem, może zacznij od tego, że przestajesz zauważac tylko jej potrzeby, a widzisz też swoje i jasno to komunikujesz? Jak będziesz wszystko w sobie dusił, to w końcu wybuchniesz albo będziesz mega sfrustrowany.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:06   #29
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Po pierwsze rozmowa. Nie wiem dlaczego ludzie w związku nie potrafią rozmawiać. Nikt Ci nie każe nic wymuszać czy coś w tym stylu, ale możesz jej powiedzieć co czujesz.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:29   #30
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Po pierwsze rozmowa. Nie wiem dlaczego ludzie w związku nie potrafią rozmawiać. Nikt Ci nie każe nic wymuszać czy coś w tym stylu, ale możesz jej powiedzieć co czujesz.
Może to dlatego, że u mnie w domu nikt nigdy ze sobą szczerze nie rozmawiał, nie jestem przyzwyczajony do takich rozmów i szczerze się ich boję, a ona jest jeszcze nieśmiała jeśli chodzi o takie jakby to nazwać intymniejsze tematy.

karolynka90

Dziękuję bardzo, masz jeszcze jakieś rady albo pytania? Chętnie powiem co i jak.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-07 20:23:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.