bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 10:49   #1
kamil92a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 54

bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(


Jestem z chłopakiem już pól roku a tak naprawde nie wiem co do niego czuje... Ogólnie jest nam razem dobrze, ufam mu bezgranicznie wiem że mnie nie zdradzi, ani świadomie nie skrzywdzi - część z was pewnie uważa, że nie można być wobec nikogo tak pewnym w 100%, no ale tak jest, widzę i wiem, że bardzo mnie kocha. Zależy mi na nim, ale czy to miłość to nie mam pojęcia. Nie widzimy się drugi dzień, a ja za nim nie tęsknię. Nie czuję do niego tego, co czułam do byłego. Bez tamtego nie wyobrażałam sobie życia, a u boku obecnego nie mam takiego odczucia.Ostatnio coraz bardziej tesknie za byłym może dlatego że on był moim pierwszym chłopakiem. Zerwałam z nim bo mnie krzywdził,uzależnił od siebie. Byłam zdominowana całkowicie od niego, odizolował mnie od wszystkich, ale mieliśmy też i dobre chwile bo przeżyliśmy razem ponad rok . Teraz obecnego chlopaka mam chyba za dobrego nie rozumiem jak można tesknić za byłym ale coraz wiecej mi jego brakuje.....
kamil92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 10:59   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

Cytat:
Napisane przez kamil92a Pokaż wiadomość
Jestem z chłopakiem już pól roku a tak naprawde nie wiem co do niego czuje... Ogólnie jest nam razem dobrze, ufam mu bezgranicznie wiem że mnie nie zdradzi, ani świadomie nie skrzywdzi - część z was pewnie uważa, że nie można być wobec nikogo tak pewnym w 100%, no ale tak jest, widzę i wiem, że bardzo mnie kocha. Zależy mi na nim, ale czy to miłość to nie mam pojęcia. Nie widzimy się drugi dzień, a ja za nim nie tęsknię. Nie czuję do niego tego, co czułam do byłego. Bez tamtego nie wyobrażałam sobie życia, a u boku obecnego nie mam takiego odczucia.Ostatnio coraz bardziej tesknie za byłym może dlatego że on był moim pierwszym chłopakiem. Zerwałam z nim bo mnie krzywdził,uzależnił od siebie. Byłam zdominowana całkowicie od niego, odizolował mnie od wszystkich, ale mieliśmy też i dobre chwile bo przeżyliśmy razem ponad rok . Teraz obecnego chlopaka mam chyba za dobrego nie rozumiem jak można tesknić za byłym ale coraz wiecej mi jego brakuje.....
- pewnie ten chłopak, z którym jesteś, to nie ten, ALE gdy czytam, jak można tęsknić za kimś takim, to zastanów się, CO z Tobą jest nie tak, gdzie leży problem, bo jak można "nie wyobrażać sobie życia" bez gnojenia co jakiś czas- jak rozumiem, to eksio z miłości Cię poniżał i krzywdził, no i jak każda panna z toksyków z romantyczną tęsknotą wspominasz "dobre chwile" z naciskiem na słowo "chwile". Każdej pannie po toksycznym gównie normalny, starający się, zakochany i dobry dla niej chłopak/mężczyzna (czyli cechy, które uważam za oczywistości u facetów, których w ogóle bierze się pod uwagę) będzie wydawał się nie taki jaki eksik, z którym były "piękne chwile", a częste za to było gnojenie.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-12-30 o 11:08
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 11:12   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

Za byłym nie powinnaś tęsknić. Nie powinnaś nawet o nim myśleć, bo na to nie zasługuje. W zdrowym związku jest o wiele więcej dobrego, niż tylko "dobre chwile". Porównaj ile dobrego dał Ci tamten związek, a ile złego.

A co do obecnego chłopaka - też byłam w takiej sytuacji. Chłopak jak marzenie: zaradny, pomocny, czuły, oddany, sympatyczny, bla, bla, bla, ale go nie pokochałam i tyle. Teraz on ma dziewczynę, która go w pełni docenia, a ja mam mężczyznę, którego naprawdę kocham.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 11:26   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

..bo to nie jest chłopak dla Ciebie, ani Ty nie jesteś dziewczyną dla niego. To wszystko.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:20   #5
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- pewnie ten chłopak, z którym jesteś, to nie ten, ALE gdy czytam, jak można tęsknić za kimś takim, to zastanów się, CO z Tobą jest nie tak, gdzie leży problem, bo jak można "nie wyobrażać sobie życia" bez gnojenia co jakiś czas- jak rozumiem, to eksio z miłości Cię poniżał i krzywdził, no i jak każda panna z toksyków z romantyczną tęsknotą wspominasz "dobre chwile" z naciskiem na słowo "chwile". Każdej pannie po toksycznym gównie normalny, starający się, zakochany i dobry dla niej chłopak/mężczyzna (czyli cechy, które uważam za oczywistości u facetów, których w ogóle bierze się pod uwagę) będzie wydawał się nie taki jaki eksik, z którym były "piękne chwile", a częste za to było gnojenie.
Tak działa selekcja naturalna. Nie mówię że dziewczyna ma przymus kogoś pokochać, nawet z najlepszą partią na świecie może nie być "tego czegoś". Ale jeśli kogoś ciągnie do takich kompletnych zer jak ex autorki to polecałbym szukać dalej podobnego partnera. Nie zatruje wtedy życia, nie złamie serca jakiemuś normalnemu facetowi.

Edytowane przez af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Czas edycji: 2014-12-30 o 12:24
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:32   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
..bo to nie jest chłopak dla Ciebie, ani Ty nie jesteś dziewczyną dla niego. To wszystko.
Dokładnie.

Plus, szczególnie po toksycznym związku, dobrze byłoby nieco pobyć samej (bo tu chyba nastąpiło szybkie przejście w nowy związek), dojść do siebie, przemyśleć sobie parę spraw, wyciągnąć wnioski.

Bardzo nieładnie robisz ciągnąć związek tylko dla korzyści (wiem, że tego tak nie widzisz, ale tak właśnie jest, skoro tak naprawdę nie kochasz faceta, nie czujesz do niego nic głębszego). Krzywdzisz tym jego i siebie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:35   #7
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

Lepiej daj spokój temu chłopakowi, bo go skrzywdzisz takim postępowaniem.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 17:26   #8
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: bardzo dobry chlopak a nie umiem go pokochać :(

Tak czytam i zastanawiam się w takim razie, po jakim czasie już powinno się pokochać partnera? Pół roku w zauroczeniu to za długo?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 18:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.