35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 13:27   #1
ninja026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Question

35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)


Witam Kochane po 30tce
Otoz mam ogromny dylemat, albo to kryzys wieku sredniego. Zawsze bylam sama i taka juz chce zostac choc spotykam sie od czasu do czasu z ...normalka,
ale pewnego dnia zrobilam sobie rachunek sumienia, ze dlatego jestem sama bo nie spotkalam nikogo sensownego....i w mojej glowie utknal jeden facet z przed 4 lat i zaczelam zalowac ze dalam mu kosza, mimo ze byl bardzo zakochany.... mysli z dnia na dzien staly sie na tyle intensywniejsze, ze nie moglam go wyrzucic z mojej glowy do dzis trwa to juz 3 miesiac...
wiec zaczelam go sprawdzac po internecie czatach itd...znalazlem wiem gdzie mniej wiecej mieszka to niedaleko, z tego zo widze szukal dziewczyny na internecie i czesto wpada na jedna strone, oczywiscie zalozylam lewe konto z nie moim zdjeciem ale olal to.
nie uwierzycie ze mam nawet numer telefonu do niego, ale przeciez nie zadzwonie.... czasem mam ochote jechac go szukac, to dziwne bo nie widzialam go tyle czasu a zachowuje sie jakbym sie zakochala.... co robic PROSZE DORADZCIE i Bog Wam zaplac za rady.....
P>S strasznie sie z tym mecze

Edytowane przez ninja026
Czas edycji: 2015-03-30 o 13:35
ninja026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:09   #2
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Cytat:
Napisane przez ninja026 Pokaż wiadomość
Witam Kochane po 30tce
Otoz mam ogromny dylemat, albo to kryzys wieku sredniego. Zawsze bylam sama i taka juz chce zostac choc spotykam sie od czasu do czasu z ...normalka,
ale pewnego dnia zrobilam sobie rachunek sumienia, ze dlatego jestem sama bo nie spotkalam nikogo sensownego....i w mojej glowie utknal jeden facet z przed 4 lat i zaczelam zalowac ze dalam mu kosza, mimo ze byl bardzo zakochany.... mysli z dnia na dzien staly sie na tyle intensywniejsze, ze nie moglam go wyrzucic z mojej glowy do dzis trwa to juz 3 miesiac...
wiec zaczelam go sprawdzac po internecie czatach itd...znalazlem wiem gdzie mniej wiecej mieszka to niedaleko, z tego zo widze szukal dziewczyny na internecie i czesto wpada na jedna strone, oczywiscie zalozylam lewe konto z nie moim zdjeciem ale olal to.
nie uwierzycie ze mam nawet numer telefonu do niego, ale przeciez nie zadzwonie.... czasem mam ochote jechac go szukac, to dziwne bo nie widzialam go tyle czasu a zachowuje sie jakbym sie zakochala.... co robic PROSZE DORADZCIE i Bog Wam zaplac za rady.....
P>S strasznie sie z tym mecze
Napisz do niego.
Spotkacie się i wtedy ci się przypomni dlaczego nie chciałaś z nim być.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:29   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Jak dla mnie to zachowujesz się trochę jako nastolatka, zakładasz jakieś lewe konta i podpatrujesz go w necie. Skoro go znasz i masz jego numer to po prostu do niego zadzwoń i się z nim umów na kawę. Zobaczysz, co się zmieniło po tylu latach, czy rzeczywiście nadal Ci się podoba itp.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:24   #4
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

To założ prawdziwe konto z prawdziwym zdjęciem. Moze wtedy odpisze?
Albo-zadzwon i się umów. Mozesz wymyslec historie o porządkach światecznych i znalezionym telefonie(mialas ten numer juz wtedy?). Nie ma co się czaić, czas leci! Za chwilunie mozesz być bardzo szczęsliwa takze ta odwaga moze się oplacic. A jak dostaniesz kosza albo facet okaze się nie tak fajny jak go sobie wyobrazasz to zamkniesz ten temat i poszukasz innego.
Powodzenia w poszukiwaniu miłości
__________________

pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:48   #5
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Czemu "przecież nie zadzwonię"? A co stoi na przeszkodzie, by się do niego odezwać?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 20:38   #6
justa1935
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Ja bym zadzwoniła, skoro już tyle zrobiłaś żeby go znaleźć to szkoda żeby to poszło na marne.
__________________
Pozdrawiam. Justa.
justa1935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 15:56   #7
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

ninja026,

a dlaczego piszesz, że przecież nie zadzwonisz ?

skoro tak ci na nim zależy to zadzwoń albo napisz sms albo napisz mu maila, cokolwiek, spotkaj się z nim i jeśli nikogo nie ma i będzie chciał wrocić to oboje możecie być szczęśliwi,

Cytat:
Napisane przez pani_charlotte Pokaż wiadomość
To założ prawdziwe konto z prawdziwym zdjęciem. Moze wtedy odpisze?
Albo-zadzwon i się umów. Mozesz wymyslec historie o porządkach światecznych i znalezionym telefonie(mialas ten numer juz wtedy?). Nie ma co się czaić, czas leci! Za chwilunie mozesz być bardzo szczęsliwa takze ta odwaga moze się oplacic. A jak dostaniesz kosza albo facet okaze się nie tak fajny jak go sobie wyobrazasz to zamkniesz ten temat i poszukasz innego.
Powodzenia w poszukiwaniu miłości
na początek może historyjka będzie dobra żeby się umówić na spotkanie, ale później radzę szczerość - powiedz mu, że żałujesz, że wasz związek się skończył czy tam w ogóle nie zaczął i, że o tym myślisz ostatnio, tak będzie szczerze i romantycznie, nie warto kombinować jak małe dzieci

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-03 o 16:10
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 15:10   #8
Kamiila85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Nie zastanawiaj się i napisz do niego. Koleżeńskie spotkanie na kawe to nic wielkiego i zobowiazującego. Porozmawiacie sobie, zobaczysz czy nadal jest w Twoim typie i czy może coś z tego być. Dopoki nie sprobujesz to sie nie przekonasz. Życze powodzenia
Kamiila85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:37   #9
ninja026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Oj dzieczyny glupia jestem jak but...
Najpierw sprawdzilam czy jego numer dziala i spekalam nie poczekalam jak odbierze...a samo to ze moze mial zapisany numer dalo mi do myslenia, przeciez zlamalam mu kiedys serce...
Druga sprawa to dosyc dziwna, pod jego zdjeciem na fb pojawil sie opis jakiejs laski z napisem "moj niuniek" i w jej fb wyglada na to ze jest w zwiazku od niedawna, u niego nic...
Oplakalam sie strasznie i prawie dalam sobie spokoj...ale weszlam na badoo jest taki portal spolecznosciowy....i on nadal tam szuka dziewczyny i siedzi tak aktywny non stop...dalo mi to do myslenia bo niewiem o co chodzi

Najgorsze to to ze wszysykich facetow odrzucam, wszedzie widze jego i nie moge o nim zapomniec......juz niewiem co robic

Dzieki Wam Kobitki za pomoc mimo wszystko.....pozdrawiam
ninja026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 11:44   #10
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Cytat:
Napisane przez ninja026 Pokaż wiadomość
Oj dzieczyny glupia jestem jak but...
Najpierw sprawdzilam czy jego numer dziala i spekalam nie poczekalam jak odbierze...a samo to ze moze mial zapisany numer dalo mi do myslenia, przeciez zlamalam mu kiedys serce...
Druga sprawa to dosyc dziwna, pod jego zdjeciem na fb pojawil sie opis jakiejs laski z napisem "moj niuniek" i w jej fb wyglada na to ze jest w zwiazku od niedawna, u niego nic...
Oplakalam sie strasznie i prawie dalam sobie spokoj...ale weszlam na badoo jest taki portal spolecznosciowy....i on nadal tam szuka dziewczyny i siedzi tak aktywny non stop...dalo mi to do myslenia bo niewiem o co chodzi

Najgorsze to to ze wszysykich facetow odrzucam, wszedzie widze jego i nie moge o nim zapomniec......juz niewiem co robic

Dzieki Wam Kobitki za pomoc mimo wszystko.....pozdrawiam
i po co sama stwarzasz sobie problemy?

na badoo, mozna miec aplikacje ktora pokazuje ze jestes on line, sam moze o tym nie wiedziec.
fb tez, ja mam co chwilę glupie wpisy.
nie ma co się katowac, wez zadzwon do niego po co marnujesz czas?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 10:34   #11
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Będę nieprzyjemna, ale szczera: Twój infantylizm mnie powalił. Masz o 20 (albo przynajmniej 15) lat za dużo na takie rozkminy. Dorośli ludzie załatwiają sprawy w ten sposób: coś od kogoś chcę, więc dzwonię i w zależności od sprawy załatwiam przez telefon lub umawiam się na spotkanie (bez szpiegowanie kogoś w realu i w necie). Jeśli ktoś nie chce się ze mną spotkać, a chodzi o sprawę osobistą, to rezygnuję z tematu i już. Do załatwienia w godzinę a nie 3 miesiące
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 17:49   #12
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Że też nie żal ci życia na coś takiego. Każdemu czasami się zdarza, ale przez chwilę, nie przez tak długi okres czasu.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 21:55   #13
ninja026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

To ja zalozycielka tego postu!

Dziekuje Wam Kochane formulowiczki za kazdego kopniaka w tylek...tak napisalam do Niego, jestesmy razem, to cos ie dzieje jest nieopisane to milosc.......
Dlatego warto zakladac fora jak macie jakies klopoty...bo sa wspaniale osoby jak Wy ktore potrafia naprawde pomoc....


Najlepszego Wam zycze Slonca!!!

nieznosna ninja026
ninja026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 11:55   #14
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

no i prosze jak super ekstra swietnie " gratulejszyn
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 09:21   #15
marcelina34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: 35latka po 4 latach mysli o nim....chore....pomozcie babki:)

Fajna historia Gratuluje. To pokazuje, że lepiej spróbować niz później żałować
marcelina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-14 10:21:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.