Fitness klub Białystok jaki polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 20:15   #1
MonikaZ88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1

Fitness klub Białystok jaki polecacie?


Witam. Od jakiegoś czasu tak się zbieram i zbieram żeby zapisać się na fitness i w końcu czuje że dam radę i tutaj pojawia się pytanie. Czy mogłaby któraś pań polecić jakiś dobry klub fitness w Białymstoku? Prosiłabym również o jakieś uzasadnienie(wypisanie zalet itp.) . Z góry dziękuje!
MonikaZ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 16:37   #2
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Fitness klub Białystok jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez MonikaZ88 Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu tak się zbieram i zbieram żeby zapisać się na fitness i w końcu czuje że dam radę i tutaj pojawia się pytanie. Czy mogłaby któraś pań polecić jakiś dobry klub fitness w Białymstoku? Prosiłabym również o jakieś uzasadnienie(wypisanie zalet itp.) . Z góry dziękuje!
Chodziłam do Maniac Gym i byłam zadowolona. Ale ja chodzę tylko na siłownię i salę cardio, zajęć grupowych tam nie znam. Ogólnie mili ludzie, pomocni trenerzy, odpowiedzą na każde pytanie. I jak jestem jedyną kobietą na sali ze sprzętem siłowym to nikt na mnie "krzywo" nie patrzy.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 16:23   #3
anetaw123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fitness klub Białystok jaki polecacie?

Witaj Monika od paru lat chodzę do SALSA fitness club na ulicy Hetmańskiej 42. Jest to uroczy klub w którym jest tyle zajęć że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jestem bardzo zadowolona. Klub jest oczywiście dostępny jedynie dla kobiet co także jest ogromnym plusem. Co do cen to myślę że nie są zbyt wygórowane jak na zajęcia na takim poziomie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam Aneta
anetaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 15:44   #4
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Fitness klub Białystok jaki polecacie?

Ja chodziłam do Maniac Gym na cardio i aerobik i bardzo mi się podobało. Zajęcia naprawdę super, świetne prowadzące i duży wybór - bardziej taneczne, dające mocny wycisk, albo jakieś modelowanie, coś spokojnego. Ja miałam karnet open i ciągle były jakieś promocje, gdzie można go było kupić za coś ok. 130 zł, ale dokładnie nie pamiętam.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 16:44:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.