Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 15:22   #3211
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja nie mam dobrych wspomnień z tym szamponem.

Sent from my T02 using Wizaz Forum mobile app
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:32   #3212
MujWymazonyNick
Raczkowanie
 
Avatar MujWymazonyNick
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Taś, taś

Jestem tu pierwszy raz. Jeśli chodzi o moje włosy to zapuszczam jakoś od marca zeszłego roku, bo wtedy też zaczęłam tzw. świadomą pielęgnację i stan poprawił się bardzo, przestały wypadać, miewam okresy baby hairs i u nasady zdają się być niskoporowate. Niestety końce się przesuszone i po prostu zniszczone, jako iż prostowałam przez ok. 4 lata, z czego 2 bardzo intensywnie. Po każdej wizycie od fryzjera wychodzę niezadowolona, więc obcięcie przeciągam. Ostatnio, gdy byłam, miałam wrażenie, że moja głowa zapłonie. Fryzjerka suszyła mi praktycznie skalp głowy i do tego gorącym nawiewem, przez co na nietkiętych niczym odrostach miałam zniszczoną plamę w kształcie kółka. Było to kilka miesięcy temu, kwiecień? Może marzec.

Kolor to ciemny blond (chyba), na długości miałam rozjaśnianie o 1/2 tonu i encanto w tamtym roku. Mają ok. 40 cm.

Moje cele:
~ dłuższe
~ naturalne na całej długości
~ bardziej zadbane
Czas 4 lata, bo po takim czasie wyjdę z technikum (tak )

Mam zamiar w nieokreślonej przyszłości zacząć hennować chyba tyle, żeby się przywitać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lolo.jpg (74,0 KB, 41 załadowań)
MujWymazonyNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:44   #3213
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6248862 6]Tak, dokładnie o to mi chodzi. O Dove i Pantene zwłaszcza [/QUOTE]


Polecam Isane. Moje włosy kochają ich kosmetyki.
Ja używam (teraz przerwa, żeby się włosy nie przyzwyczaiły) szamponu do włosów brązowych i farbowanych na brąz - lepszego szamponu nigdy nie używałam. Czasem nawet nie nakładalam odzywki, bo włosy były totalnie gładkie bez niej nie ma silikonów, protein chyba też nie, parę ekstraktów wydobywających brąz (faktycznie ładnie się włosy błyszczały).
Teraz stosuję babydream + pro formula z Tesco (jako oczyszczający z SLS). Babydream faktycznie trochę plącze, ale nie jest aż tak źle.

Czy któraś z was hennowała włosy, na których są jeszcze farby drogeryjne?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 11:22   #3214
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Promocje sa na nie regularnie, sprawdzaj gazetki promocyjne, a na pewno niebawem trafisz na promo
Niby masz rację, ale wielokrotnie byłam np. w Naturze i Natur Vital lub Biovaxy były na promocji a w gazetce ujęte nie było Często dowiadywałam się o tym właśnie od dziewczyn z forum, dlategoż pytam
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 12:12   #3215
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Polecam Isane. Moje włosy kochają ich kosmetyki.
Ja używam (teraz przerwa, żeby się włosy nie przyzwyczaiły) szamponu do włosów brązowych i farbowanych na brąz - lepszego szamponu nigdy nie używałam. Czasem nawet nie nakładalam odzywki, bo włosy były totalnie gładkie bez niej nie ma silikonów, protein chyba też nie, parę ekstraktów wydobywających brąz (faktycznie ładnie się włosy błyszczały).
Teraz stosuję babydream + pro formula z Tesco (jako oczyszczający z SLS). Babydream faktycznie trochę plącze, ale nie jest aż tak źle.

Czy któraś z was hennowała włosy, na których są jeszcze farby drogeryjne?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smaruję teraz buzię pod makijaż kremem Isana z granatem i rzeczywiście jest super, pięknie pachnie i tani, ale alkohol ma tak wysoko w składzie i boję się, że zamiast nawilżać na dłuższą metę wysuszy mi skórę.... W kosmetykach do włosów też chyba jest alkohol denat...?

Co do henny: ja hennuję całość i farbuję odrost.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 12:20   #3216
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Polecam Isane. Moje włosy kochają ich kosmetyki.
Ja używam (teraz przerwa, żeby się włosy nie przyzwyczaiły) szamponu do włosów brązowych i farbowanych na brąz - lepszego szamponu nigdy nie używałam. Czasem nawet nie nakładalam odzywki, bo włosy były totalnie gładkie bez niej nie ma silikonów, protein chyba też nie, parę ekstraktów wydobywających brąz (faktycznie ładnie się włosy błyszczały).
Teraz stosuję babydream + pro formula z Tesco (jako oczyszczający z SLS). Babydream faktycznie trochę plącze, ale nie jest aż tak źle.

Czy któraś z was hennowała włosy, na których są jeszcze farby drogeryjne?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pofarbowalam hennowane 9 miesiecy wlosy, po czym wrocilam do henny.
Jesli interesuje Cie czysta henna, to nie ma problemu.
Chodzi o to, by nie rozjasniac wlosow pokrytych mieszankami z indygo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 12:43   #3217
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ja pofarbowalam hennowane 9 miesiecy wlosy, po czym wrocilam do henny.
Jesli interesuje Cie czysta henna, to nie ma problemu.
Chodzi o to, by nie rozjasniac wlosow pokrytych mieszankami z indygo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam włosy zafarbowana na brąz, delikatne prześwity miedzi (bo miałam rude włosy) naturalne bardzo ciemny brąz, praktycznie czarne - chciałabym osiągnąć właśnie ciemny brąz, ale bardziej w stylu czekolady niż czerni Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, jaka henna, ile trzymać... Odrost mam półroczny, bo niby zapuszczam naturalki, ale chyba spróbuję hennę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Smaruję teraz buzię pod makijaż kremem Isana z granatem i rzeczywiście jest super, pięknie pachnie i tani, ale alkohol ma tak wysoko w składzie i boję się, że zamiast nawilżać na dłuższą metę wysuszy mi skórę.... W kosmetykach do włosów też chyba jest alkohol denat...?

Co do henny: ja hennuję całość i farbuję odrost.
Aqua,

Sodium Laureth Sulfate,
Cocamidopropyl Betaine,
Sodium Chloride,
Coco-Glucoside,
PEG18 Glyceryl Oleate/Cocoate,
PEG-7 Glyceryl Cocoate,
PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,
Sodium Benzoate,
Polyquaternium -10,
Caramel,
Glyceryloleate,
Panthenol,
Parfum,
Citric Acid,
Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride,
Sodium Formate,
Benzophenone-4,
Propylene Glycol,
Tocopherol,
Sodium Hydroxide,
Theobroma Cacao Seed Butter,
HC Yellow No. 13,
Glycerin,
HC Blue No. 12,
Juglans Regia Seed Extract,
LacticAcid,
Theobroma Cacao Extract,
Potassium Sorbate,
Glucose

Skład niezbyt prosty, ale patrzę na to jak działa na moje włosy i jestem zadowolona szczerze to większości tych rzeczy nie umiem nawet rozszyfrować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 13:36   #3218
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jeśli naturalnie masz praktycznie czarne włosy, to henną nie osiągniesz brązu, do brązu musisz rozjaśnić. Henna da Ci ciepłą poświatę na włosach i super blask
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 15:16   #3219
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Jeśli naturalnie masz praktycznie czarne włosy, to henną nie osiągniesz brązu, do brązu musisz rozjaśnić. Henna da Ci ciepłą poświatę na włosach i super blask

Kurczę, to juz nie wiem co robić, marzą mi się takie ładne, czekoladowe włosy a nie chcę ich ruszać farbą już.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:11   #3220
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Kurczę, to juz nie wiem co robić, marzą mi się takie ładne, czekoladowe włosy a nie chcę ich ruszać farbą już.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czystą henną na pewno krzywdy sobie nie zrobisz, możesz spróbować, ale to nie wpłynie na naturalny poziom Twoich włosów. Henna nakładana wielokrotnie jak już to może przyciemnić lekko włosy.
Tu masz przykład na ciemnych włosach - widać, że zmienia się tylko odcień włosów.



Poszukaj w wyszukiwarce obrazów dla haseł typu " henna on black/ dark hair".
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 19:35   #3221
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Zaszalałam

http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=16

http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=16

http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=16

http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=16
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 22:39   #3222
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Nie wiem czy już się chwaliłam - miodowa Seri zastąpiła u mnie całkowicie bananowego Kallosa! Używam po każdym myciu.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 07:23   #3223
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Niby masz rację, ale wielokrotnie byłam np. w Naturze i Natur Vital lub Biovaxy były na promocji a w gazetce ujęte nie było Często dowiadywałam się o tym właśnie od dziewczyn z forum, dlategoż pytam
Jak będzie promocja na Biovaxy albo Natur Vital aloesową to dawajcie znać. Na aloesową poluje.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:46   #3224
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jak będzie promocja na Biovaxy albo Natur Vital aloesową to dawajcie znać. Na aloesową poluje.
Ty też dawaj znać jakbyś trafiła na promo
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 12:43   #3225
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Ty też dawaj znać jakbyś trafiła na promo
Ok
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 14:52   #3226
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wybieram się jutro do fryzjera (ostatni raz byłam w marcu) i tym razem poleci spokojnie ze 3 cm bo moje włosiska w ogóle nie chcą się układać a końce wołają o pomstę do nieba
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 17:34   #3227
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć dziewczyny, ostatnim razem pisałam tutaj chyba jeszcze w zimę. Nie wiem czy kojarzycie mnie, ale miałam tragicznie pokruszone włosy po rozjaśniaczu, a później czerwieni. Na chwilę obecną moje włosy zaczęły w końcu wyglądać coraz lepiej, szkoda że idzie to tak powoli. W kwietniu zrobiłam sama w domu prostowanie Encanto i to jest chyba rzecz, która najbardziej im pomogła- odłożenie prostownicy No i jeszcze zaprzestanie farbowania. Mam teraz swój naturalny kolor, czyli bardzo ciemny brąz.

Niestety ale przykra prawda jest taka, że w przypadku takich zniszczeń, to no choćby skały sr*ły i mury pękały, trzeba odłożyć prostowanie i farbowanie, jeśli się chce mieć je zdrowe i zapuścić.

Obecnie używam głównie ruskich wynalazków, bo bardzo moim włosom pasują. Do tego wcieram Jantar 3 razy w tygodniu. Muszę znowu zacząć pić pokrzywę. Włosy przestały mi się kruszyć właściwie dopiero po encanto Upinam je codziennie w kucyk, bo różnica w długości wierzchniej warstwy jest straszna. Zamawiam teraz olej kokosowy, ten z KTC w wielkiej butli, bo jednak moje z natury typowe niskopory go kochają jak nic innego.

Załączam zdjęcie. Będę przeszczęśliwa jak włosy urosną mi przynajmniej do piersi. I gdy będą równej długości- a wierzchnią warstwę mam na razie do brody.

Przez jakiś czas miałam taką załamkę, że po głowie chodziło mi obcięcie się na pixie cut. Przez tą długość włosów normalnie się czuję niekobieco, mam chyba coś z głową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160704_211255.jpg (100,8 KB, 63 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2016-07-05 o 17:36
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 18:32   #3228
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Super, że włosy odżyły U mnie również długa droga do całkowicie zdrowych włosów, ale odłożenie farb zdecydowanie pomogło.

Nie maluj tak brwi
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 19:42   #3229
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6264369 1]Nie maluj tak brwi [/QUOTE]

Zgadzam się w 100%
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 19:46   #3230
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6264369 1]Super, że włosy odżyły U mnie również długa droga do całkowicie zdrowych włosów, ale odłożenie farb zdecydowanie pomogło.

Nie maluj tak brwi [/QUOTE]

No cieszę się, ale wiem że jeszcze sobie z dwa lata poczekam, aż będę całkiem zadowolona Najgorsze, że mam taką różnicę w długości... Będę musiała ścinać za jakiś czas ten spód, a góry nie ruszać, żeby to wyrównać. No koszmar.

Jak? Mnie się bardzo podobają, próbowałam już miliona sposobów i ten jest najlepszy, bo naturalnie mam je grube

Mam jakieś dziwne wrażenie, że ten Jantar na mnie nie działa. Wcierałam go w różnych okresach, za pierwszym razem tak jak powinnam, czyli codziennie, a przyrost wcale nie ruszył. Miał ktoś też tak?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2016-07-05 o 19:51
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 19:54   #3231
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Niestety wygląda to strasznie sztucznie i tandetnie Zwłaszcza tam, gdzie brwi się zaczynają. Jeżeli masz naturalnie grube brwi, to po co Ci takie malunki? Minimalnie widać ich prawdziwy kształt i wyglądają na naturalnie ładne.

A jak wygląda ta różnica w długości? To pozostałości po nieudanym cięciu czy tak się wykruszyły? Ja niepotrzebnie stopniowałam włosy, bo przez to są cienkie na końcach i dążę do ich wyrównania. Jedynie zostawię sobie minimalne cieniowanie, by włosy nie były bez życia. Stopniowanie na cienkich włosach to niezbyt dobre wyjście
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 20:05   #3232
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6264746 1]Niestety wygląda to strasznie sztucznie i tandetnie Zwłaszcza tam, gdzie brwi się zaczynają. Jeżeli masz naturalnie grube brwi, to po co Ci takie malunki? Minimalnie widać ich prawdziwy kształt i wyglądają na naturalnie ładne.

A jak wygląda ta różnica w długości? To pozostałości po nieudanym cięciu czy tak się wykruszyły? Ja niepotrzebnie stopniowałam włosy, bo przez to są cienkie na końcach i dążę do ich wyrównania. Jedynie zostawię sobie minimalne cieniowanie, by włosy nie były bez życia. Stopniowanie na cienkich włosach to niezbyt dobre wyjście[/QUOTE]

Bo nie mam ich tak gęstych i wypełnionych, jak bym chciała,a w dodatku jedna zaczyna się dalej niż druga- od zawsze tak mam i nie wiem czemu Dlatego też wypełniam je na ich początku. Najwyraźniej mam tandetny gust, ale z moich brwi jestem całkowicie zadowolona

Tak się wykruszyły niestety Ten wykruszony wierzch jest takiej grubości, że te włosy pod spodem wyglądają na smętne strąki. Z natury mam na serio grube włosy i ciężkie,gęste a przez to przypadkowe cieniowanie, wyglądają na strasznie liche Także jeśli masz naturalnie raczej cienkie, to faktycznie stopniowanie to jest kiepski pomysł. Sprawia że fryzura nabiera objętości i lekkości, ale również wygląda jakby włosów było mniej

Tak wyglądały moje włosy, zanim zaczęłam je rozjaśniać. Używałam wtedy Vatiki i na niej opierała się moja pielęgnacja. Stukam się po głowie, że byłam taka głupia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1234660_10201996833310363_1926180066_n.jpg (21,3 KB, 44 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 20:26   #3233
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnim razem pisałam tutaj chyba jeszcze w zimę. Nie wiem czy kojarzycie mnie, ale miałam tragicznie pokruszone włosy po rozjaśniaczu, a później czerwieni. Na chwilę obecną moje włosy zaczęły w końcu wyglądać coraz lepiej, szkoda że idzie to tak powoli. W kwietniu zrobiłam sama w domu prostowanie Encanto i to jest chyba rzecz, która najbardziej im pomogła- odłożenie prostownicy No i jeszcze zaprzestanie farbowania. Mam teraz swój naturalny kolor, czyli bardzo ciemny brąz.

Niestety ale przykra prawda jest taka, że w przypadku takich zniszczeń, to no choćby skały sr*ły i mury pękały, trzeba odłożyć prostowanie i farbowanie, jeśli się chce mieć je zdrowe i zapuścić.

Obecnie używam głównie ruskich wynalazków, bo bardzo moim włosom pasują. Do tego wcieram Jantar 3 razy w tygodniu. Muszę znowu zacząć pić pokrzywę. Włosy przestały mi się kruszyć właściwie dopiero po encanto Upinam je codziennie w kucyk, bo różnica w długości wierzchniej warstwy jest straszna. Zamawiam teraz olej kokosowy, ten z KTC w wielkiej butli, bo jednak moje z natury typowe niskopory go kochają jak nic innego.

Załączam zdjęcie. Będę przeszczęśliwa jak włosy urosną mi przynajmniej do piersi. I gdy będą równej długości- a wierzchnią warstwę mam na razie do brody.

Przez jakiś czas miałam taką załamkę, że po głowie chodziło mi obcięcie się na pixie cut. Przez tą długość włosów normalnie się czuję niekobieco, mam chyba coś z głową
Pamiętam Twoje włosy sprzed kilku meisięcy i to co napisałaś co im robiłaś. Moim zdaniem osiągnełaś wielki sukces, bo włosy wyglądają jak na swoje przejścia bardzo dobrze. Jest prawda to co piszesz, pewnych zniszczeń się nie przeskoczy, ale to tylko trochę cierpliwości i odzyskasz to co straciałaś

Dziewczyny zwróciły uwage na brwi. Twoje brwi, Twoja sprawa, ale pomyśl nad delikatniejszym ich makijażem. Nikt Ci przecież źle nie życzy Sama jestem freakiem brwiowym i uwielbiam podkreślać moje krzaczki.

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Tak wyglądały moje włosy, zanim zaczęłam je rozjaśniać. Używałam wtedy Vatiki i na niej opierała się moja pielęgnacja. Stukam się po głowie, że byłam taka głupia
Po co się martwić? Lepiej że podpsułaś włosy, które przecież odrastają, niż ciągle zastanawaiałabyś się co można z nimi zrobić i żałowała, że tego nie spróbowałaś.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 20:37   #3234
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoje włosy sprzed kilku meisięcy i to co napisałaś co im robiłaś. Moim zdaniem osiągnełaś wielki sukces, bo włosy wyglądają jak na swoje przejścia bardzo dobrze. Jest prawda to co piszesz, pewnych zniszczeń się nie przeskoczy, ale to tylko trochę cierpliwości i odzyskasz to co straciałaś

Dziewczyny zwróciły uwage na brwi. Twoje brwi, Twoja sprawa, ale pomyśl nad delikatniejszym ich makijażem. Nikt Ci przecież źle nie życzy Sama jestem freakiem brwiowym i uwielbiam podkreślać moje krzaczki.



Po co się martwić? Lepiej że podpsułaś włosy, które przecież odrastają, niż ciągle zastanawaiałabyś się co można z nimi zrobić i żałowała, że tego nie spróbowałaś.
Dziękuję, Ty zawsze potrafisz mnie zmotywować Niestety ale takie zniszczenia mogą pójść tylko pod nożyczki. Pewnie kilka lat mi zajmie, zanim zetnę całkiem tą rozjaśnianą część. Zamierzam zatrzymać się i podcinać, gdy moje włosy urosną tak do piersi.

Wiem oczywiście, że to były życzliwe rady Próbowałam je malować delikatniej, zwłaszcza z przodu, ale zawsze kończyło się tak że w ciągu dnia je poprawiałam, no nie podoba mi się inaczej

Fakt, teraz zmartwienia nie mają już sensu, ale to jest takie frustrujące...Jeszcze jak w blondzie w zeszłe lato nie miałam takich wykruszonych stopni, to aż tak nie rozpaczałam. Gorzej zaczęło się robić w czerwieni. Teraz nie mogę wyjść w rozpuszczonych włosach, bo wyglądam jak oskubana kura- na zdjęciu tak tego nie widać, ale gdy się poruszam, włosy się ruszają, to bezlitośnie widać te nieszczęsne stopnie. Przynajmniej spinanie włosów ciągle w pewien sposób im pomoże. Używam takich miękkich frotek, żeby ich nie ciągnąć

Szkoda że od razu po rozjaśnianiu nie zrobiłam tego prostowania keratynowego. Gdybym wtedy uchroniła włosy od codziennego ich katowania, pewnie wyglądałyby chociaż trochę lepiej.

Dobrze że można się wyżalić na tym wątku. Od razu jakoś mi lepiej Idę nakładać drożdżową maskę na skalp i balsam rokitnikowy na długość
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 21:00   #3235
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja tylko w temacie brwi (w końcu to też włosy): dziewczyny dobrze radzą - masz je zrobione za mocno i wygląda to groteskowo, jak narysowane grubym markerem. Subtelniejsze podkreślenie ich naturalnego kształtu dużo zmieniłoby na plus.
Just sayin'.

(W załączniku randomowe zdjęcie z neta, żeby było widać o co mi chodzi. Sama nie wyjdę z domu bez podkreślonych brwi, ale robię to bardzo delikatnie kredką o ton jaśniejszą od ich naturalnego koloru. )

W temacie wcierek: mnie nic porostu nie przyspieszyło, a wcierałam z pięć różnych rzeczy. Rosły tylko bejbiki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jak malować brwi (2).jpg (56,8 KB, 18 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 21:09   #3236
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja tylko w temacie brwi (w końcu to też włosy): dziewczyny dobrze radzą - masz je zrobione za mocno i wygląda to groteskowo, jak narysowane grubym markerem. Subtelniejsze podkreślenie ich naturalnego kształtu dużo zmieniłoby na plus.
Just sayin'.

(W załączniku randomowe zdjęcie z neta, żeby było widać o co mi chodzi. Sama nie wyjdę z domu bez podkreślonych brwi, ale robię to bardzo delikatnie kredką o ton jaśniejszą od ich naturalnego koloru. )

W temacie wcierek: mnie nic porostu nie przyspieszyło, a wcierałam z pięć różnych rzeczy. Rosły tylko bejbiki.
Dziękuję za kolejną dobrą radę, o ile widać że poprzednie były ze szczerego serca, tak mogłabyś sobie darować używanie słowa 'groteska' i wywracających się oczu po każdym zdaniu. Wiem jak wyglądają cudze brwi, bo oglądam ludzi codziennie. Moje mi się podobają, jestem bardzo zadowolona z mojej twarzy.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 21:44   #3237
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnim razem pisałam tutaj chyba jeszcze w zimę. Nie wiem czy kojarzycie mnie, ale miałam tragicznie pokruszone włosy po rozjaśniaczu, a później czerwieni. Na chwilę obecną moje włosy zaczęły w końcu wyglądać coraz lepiej, szkoda że idzie to tak powoli. W kwietniu zrobiłam sama w domu prostowanie Encanto i to jest chyba rzecz, która najbardziej im pomogła- odłożenie prostownicy No i jeszcze zaprzestanie farbowania. Mam teraz swój naturalny kolor, czyli bardzo ciemny brąz.

Niestety ale przykra prawda jest taka, że w przypadku takich zniszczeń, to no choćby skały sr*ły i mury pękały, trzeba odłożyć prostowanie i farbowanie, jeśli się chce mieć je zdrowe i zapuścić.

Obecnie używam głównie ruskich wynalazków, bo bardzo moim włosom pasują. Do tego wcieram Jantar 3 razy w tygodniu. Muszę znowu zacząć pić pokrzywę. Włosy przestały mi się kruszyć właściwie dopiero po encanto Upinam je codziennie w kucyk, bo różnica w długości wierzchniej warstwy jest straszna. Zamawiam teraz olej kokosowy, ten z KTC w wielkiej butli, bo jednak moje z natury typowe niskopory go kochają jak nic innego.

Załączam zdjęcie. Będę przeszczęśliwa jak włosy urosną mi przynajmniej do piersi. I gdy będą równej długości- a wierzchnią warstwę mam na razie do brody.
A ten brąz to po farbowaniu czy już naturalny?


Ja prorokuję niebawem wielki powrót brwi-plemników jako kontra do obecnej mody na brwi prowadzące odrębne od właścicielki życie. I znowu 80% dziewczyn na ulicy będzie wyglądać tak samo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 07:32   #3238
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie. Będę przeszczęśliwa jak włosy urosną mi przynajmniej do piersi. I gdy będą równej długości- a wierzchnią warstwę mam na razie do brody.

Przez jakiś czas miałam taką załamkę, że po głowie chodziło mi obcięcie się na pixie cut. Przez tą długość włosów normalnie się czuję niekobieco, mam chyba coś z głową
Nie rozumiem co jest niekobiecego z ta długością mam włosy o polowe albo i więcej krótsze i nie uważam zeby cos było nie tak z moja kobiecością .
Długość sie nie przekłada na kobiecość. Wyluzuj.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 09:03   #3239
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem co jest niekobiecego z ta długością mam włosy o polowe albo i więcej krótsze i nie uważam zeby cos było nie tak z moja kobiecością .
Długość sie nie przekłada na kobiecość. Wyluzuj.
Myślę, że to bardzo indywidualne podejście i poczucie. Przy kobiecości i długości włosów nie widzę połączenia, ale sama np. nie czuję się kobieco w spodniach, tylko spódnice lub sukienki dają mi poczucie kobiecości więc jestem skłonna uwierzyć, że Caramela ma tak z włosami.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 09:55   #3240
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Myślę, że to bardzo indywidualne podejście i poczucie. Przy kobiecości i długości włosów nie widzę połączenia, ale sama np. nie czuję się kobieco w spodniach, tylko spódnice lub sukienki dają mi poczucie kobiecości więc jestem skłonna uwierzyć, że Caramela ma tak z włosami.
Mam tak samo! Uwielbiam sukienki.
A co do brwi, to ja nawet sobie ich nie maluje/podkreślam, bo nawet z lekkim cieniem czuję się nienaturalnie i dziwnie. :c

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.