Jaki olej indyjski wybrać zamiast Amli Dabur? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-15, 21:01   #1
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069

Jaki olej indyjski wybrać zamiast Amli Dabur?


Swoje olejowanie zaczęłam od olejku łopianowego z Green Pharmacy za grosze. Byłam zachwycona i postanowiłam sięgnąć po coś wyższej półki i zainspirowana opiniami internautek kupiłam Amlę Dabur do ciemnych włosów. Taka byłam nadgorliwa, że zamówiłam 300 ml.
Szczerze mówiąc jestem zawiedziona. Przed zakupem Amli uporałam się z wypadaniem włosów, a po użyciu problem znów się pojawił (może to zbieg okoliczności, ciężko powiedzieć). Na domiar złego, po tym oleju moje włosy są przesuszone.
Jedyne co mi się w Amli podoba to wbrew powszechnej opinii, zapach. Jest wspaaaaniały. No i włosy po olejowaniu pięknie się błyszczą.

Dziewczyny, jaki olej kupić, kiedy wykorzystam już nieszczęsną Amlę?
Mam na myśli oleje indyjskie, ale takie które nie wysuszą włosów. Stawiam teraz na odbudowę i porost, bo wzięłam się tak porządnie za włosy jakieś trzy miesiące temu.
Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 08:01   #2
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jaki olej indyjski wybrać zamiast Amli Dabur?

Polecam Sesę. A próbowałaś używać Amli na zwilżone włosy i z czepkiem? Mnie normalnie też wysusza, jak chyba wszystkie oleje, ale tą metodą nie.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 12:06   #3
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jaki olej indyjski wybrać zamiast Amli Dabur?

Cytat:
Polecam Sesę. A próbowałaś używać Amli na zwilżone włosy i z czepkiem? Mnie normalnie też wysusza, jak chyba wszystkie oleje, ale tą metodą nie.
Ostatnio kupiłam lniany do wypróbowania i TEGO ZAPACHU znieść nie mogę, dosłownie wszystko potem śmierdziało tym olejem, więc nie wiem jak można narzekać na zapach Amli.

Za pierwszym razem naolejowałam na całą noc i zaplotłam warkocz, potem stwierdziłam, że nie ma w moim przypadku trzymać całą noc i olejowałam 1-2 h. Ostatnio naolejowałam samą Amlą na około 4 godziny pod czepek. Jednak to chyba nie ona wysuszyła mi te włosy, bo jak przerzuciłam się chwilowo na lniany to było to samo. Moje włosy są niestety po prostu suche z natury.
Tak czy owak chcę dalej z indyjskimi pokombinować, więc rozważam właśnie Sesę albo Bhringraj... Bardzo dziękuję za odpowiedź!
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa


Edytowane przez Soupir bordeaux
Czas edycji: 2015-08-27 o 12:08
Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 13:56   #4
pralini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Jaki olej indyjski wybrać zamiast Amli Dabur?

one wszystkie brzydko pachną, chyba że ktoś lubi takie indyjskie aromaty.
ja polecam sesę.
pralini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-14 14:56:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.