Suknia marzeń cz. VI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 16:24   #361
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Nie, salony nie mają żadnego prawa jeśli chodzi o zakaz robienia zdjęć wręcz ten zakaz jest wbrew prawu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:10   #362
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie, salony nie mają żadnego prawa jeśli chodzi o zakaz robienia zdjęć wręcz ten zakaz jest wbrew prawu.
no dobrze zle ujelam.
inna kwestia ze oni tego nie zmienia wiec jedyne co to my mozemy sobie zmienic salon jak sie nie podoba...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:28   #363
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez vilthid Pokaż wiadomość
Za fachową pomoc na pewno będę wdzięczna. Ale na pewno nie za takie pilnowanie, żebym przypadkiem nie zrobiła zdjęcia bo to dla mnie nie pojęte. Swoją drogą ostatnio oglądałam jakiś program o salonach z sukniami ślubnymi z mojego miasta i była tam pani, której trafiła się wstydliwa klientka i nie chciała paradować przed nią z nagim biustem a ekspedientka do niej coś w stylu proszę nie przesadzać, przecież wszystkie kobiety mamy piersi. Byłam tym bardzo zniesmaczona.

Chciałabym mieć chwilę, żeby przedyskutować to i owo tylko w obecności najbliższych. Na pewno nie chcę, żeby było tak, że ekspedientka nie opuszcza nas nawet na chwilę. Rozumiem pomoc przy zakładaniu, pokazywaniu sukni ale takie czuwanie przy mnie już mi się nie podoba, wydaje mi się, że PM i jej "pomocnice" zasługują na chwilę swobody
ja myślę, że to w dużej mierze kwestia odbioru - bo można do tego podejść na luzie a można panikować, że ktoś Cię nie spuszcza z oka no bo tak - mierzysz suknię często gęsto o wartości kilku tysięcy złotych i co, pani ma Cię z nią zostawić samą?

druga sprawa - jak sobie wyobrażasz intymne pogaduchy z osobami z którymi przyszłaś? przecież nie pójdziesz w takiej sukni do stoliczka posiedzieć i porozmawiać w ciszy a z reguły jak jest podest do mierzenie to wchodzi się tam albo boso albo w czystych butach do mierzenia bo można by tak zniszczyć/zabrudzić suknie - a przecież kilka pań nie stanie tam w butach w których przyszły z dworu żeby urządzić pogaduchy, tak samo nie będziesz chodzić w tej sukni po salonie bo zwyczajnie zniszczysz suknie

fajnie to brzmi "na chwilę swobody" ale ciekawi mnie jak sobie tą chwilę swobody wyobrażasz pani ma was zostawić i uciec na zaplecze czy co? oczywiście są przypadki nieuprzejmych Pań ale niestety mam wrażenie, że nieco demonizujesz nie tyle te skrajnie nieuprzejme zachowania a po prostu normalne, wynikające ze specyfiki takiego zakupu i wydaje mi się, że z takim nastawieniem możesz się szczerze rozczarować poszukiwaniami sukni

w sprawie piersi - wiele PM idzie do ślubu w sukni na gołe ciało i o ile mierzenie modeli wystawowych jest ok w staniku o tyle szycie ostatecznej sukni to już raczej nie obędzie się niestety bez zdjęcia bielizny - jak człowiek idzie mierzyć stanik to przecież go nie mierzy na inny stanik, który ma już na sobie bo efekty raczej będą słabe, tak samo jest w kwestii sukni
zawsze można sobie kupić naklejki na sutki a swoją drogą to chyba i tak mniejszy problem niż np. wizyta u ginekologa, która też jakoś przeżyć trzeba

Cytat:
Napisane przez vilthid Pokaż wiadomość
Mi już nawet nie chodzi o same zdjęcia ale taką intymność, dla mnie taki komentarz na temat piersi jest niedopuszczalny. Tak samo nie wyobrażam sobie za bardzo, żeby ekspedientka stała przy mnie jak stróż. Pomoc - ok ale pilnowanie czy czuwanie juz mnie zniechęca do odwiedzenia salonu.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
jeżeli kogoś kto stoi w promieniu 5m od Ciebie będziesz traktować jak stróża to tak będzie, a jak się nastawisz do tego neutralnie to tak nie będzie, przecież nikt Ci nie będzie dyszał nad karkiem nikt się też nie obrazi jak powiesz na głos do bliskich, że dana sukni Ci nie leży

osobiście nie uważam też żeby w powiedzeniu, że wszystkie kobiety mają piersi było coś niestosowanego - no przecież mają

szczerze i bez złośliwości to może zamów coś z Zalando/przez internet - zwłaszcza jeżeli spodziewasz się kłopotów przy szyciu? Są tam różne piękne suknie typowo ślubne, można pomierzyć na spokojnie, pomyśleć o tym parę dni, omówić z różnymi osoba a jak się nie spodoba to odesłać i zamówić kolejną - raczej są marne szanse, że unikniesz zachowań, które opisujesz jako niekomfortowe dla Ciebie a bez sensu jest wchodzenie do kilku salonów tylko po to żeby z każdego wychodzić zniesmaczoną i przerażoną wizją późniejszego szycia sukni

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie, salony nie mają żadnego prawa jeśli chodzi o zakaz robienia zdjęć wręcz ten zakaz jest wbrew prawu.
a mogłabyś powołać się na konkretne prawo wbrew, któremu są zakazy fotografowania? bardzo mnie to zaciekawiło
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-03-22 o 12:32
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:40   #364
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Generalnie salony tłumaczą, że po pierwsze robienie zdjęć sukni narusza prawa autorskie jej twórców. Z tym że zapominają, że klient ma prawo korzystać nieodpłatnie z już rozpowszechnionego utworu na własny użytek (art. art. 23 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Czyli skoro już ją w sklepie wystawili a więc swoje dzieło upowszechnili, to ma własny użytek klient ma prawo zrobić zdjęcie. Drugie tłumaczenie to twierdzenie, że zakazują robienia zdjęcia chroniąc w ten sposób wizerunku produktu. Tylko że ochrona wizerunku (art 81 ust. 1 ustawy o prawach autorskich) dotyczy osób, a nie rzeczy.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:48   #365
vilthid
Raczkowanie
 
Avatar vilthid
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: village
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Generalnie salony tłumaczą, że po pierwsze robienie zdjęć sukni narusza prawa autorskie jej twórców. Z tym że zapominają, że klient ma prawo korzystać nieodpłatnie z już rozpowszechnionego utworu na własny użytek (art. art. 23 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Czyli skoro już ją w sklepie wystawili a więc swoje dzieło upowszechnili, to ma własny użytek klient ma prawo zrobić zdjęcie. Drugie tłumaczenie to twierdzenie, że zakazują robienia zdjęcia chroniąc w ten sposób wizerunku produktu. Tylko że ochrona wizerunku (art 81 ust. 1 ustawy o prawach autorskich) dotyczy osób, a nie rzeczy.
Nie widziałyście tego programu wiec widzę, że nie bardzo wiecie o co chodzi.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
vilthid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:55   #366
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez vilthid Pokaż wiadomość
Nie widziałyście tego programu wiec widzę, że nie bardzo wiecie o co chodzi.
Nie rozumiem? ja tylko podałam przykłady ustaw, wg których klient ma prawo zrobić zdjęcie sukni w salonie sukien ślubnych ;-) Z tym że 90% salonów tego prawa nie respektuje ;-)
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 13:50   #367
vilthid
Raczkowanie
 
Avatar vilthid
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: village
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem? ja tylko podałam przykłady ustaw, wg których klient ma prawo zrobić zdjęcie sukni w salonie sukien ślubnych ;-) Z tym że 90% salonów tego prawa nie respektuje ;-)
Przepraszam, to nie miało być do Ciebie. Piszę z taptalka i jeszcze sobie nie radzę do końca z tym

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
vilthid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 14:01   #368
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Generalnie salony tłumaczą, że po pierwsze robienie zdjęć sukni narusza prawa autorskie jej twórców. Z tym że zapominają, że klient ma prawo korzystać nieodpłatnie z już rozpowszechnionego utworu na własny użytek (art. art. 23 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Czyli skoro już ją w sklepie wystawili a więc swoje dzieło upowszechnili, to ma własny użytek klient ma prawo zrobić zdjęcie. Drugie tłumaczenie to twierdzenie, że zakazują robienia zdjęcia chroniąc w ten sposób wizerunku produktu. Tylko że ochrona wizerunku (art 81 ust. 1 ustawy o prawach autorskich) dotyczy osób, a nie rzeczy.
hm - a kina to nie dotyczy? no bo wiesz, na dobrą sprawę, jeżeli już twórca puścił film w kinie to przecież rozpowszechnił w miejscu publicznym a skoro rozpowszechnił to czemu niby mam sobie nie nagrać na własny użytek

a tak po prawdzie - ani oni Tobie nic nie zrobią jak z rozpędu fotkę zrobisz (no bo co, policję wezwą ) ale sukni już raczej tam nie kupisz - ani Ty im nic nie zrobisz jak się uprą i zdjęcia nie pozwolą zrobić bo najwyżej Cię wyproszą (oczywiście znowu siłą Cię nie wprowadzą ale co, na złość ktoś zostanie?) i ponownie sukni już tam raczej nie kupisz

prawo prawem i można próbować się o owe zdjęcie wykłócać ale koniec końców trzeba się zastanowić w jakim celu - no bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zamówi sukni w salonie w którym pokłócił się z obsługą o robienie zdjęć

inna sprawa, że temat mnie zaciekawi i tak o tym czytam i jeżeli sklep posiada regulamin zabraniający robienia zdjęci i jednocześnie jasno informuje klienta o takim a nie innym stanie rzeczy to wcale nie jest to zakazane, obowiązkiem sklepu pozostaje tylko takie poinformowanie klienta o regulaminie aby mógł zdecydować - wchodzę lub nie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-03-22 o 14:02
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 14:08   #369
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

przed zakupem to moge zrozumiec dlaczego nie pozwalaja... ale jak juz zaplaci sie polowe kwoty i szyja ten model to no kurcze juz przegiecie

ale tak jak pisalam wczesniej: salony sobie tego nie zmienia, tylko my mozemy zmienic salon..i nastawienie... i zwiekszyc umiejetnosci paparazzi naszej swiadkowej
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:47   #370
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
hm - a kina to nie dotyczy? no bo wiesz, na dobrą sprawę, jeżeli już twórca puścił film w kinie to przecież rozpowszechnił w miejscu publicznym a skoro rozpowszechnił to czemu niby mam sobie nie nagrać na własny użytek

a tak po prawdzie - ani oni Tobie nic nie zrobią jak z rozpędu fotkę zrobisz (no bo co, policję wezwą ) ale sukni już raczej tam nie kupisz - ani Ty im nic nie zrobisz jak się uprą i zdjęcia nie pozwolą zrobić bo najwyżej Cię wyproszą (oczywiście znowu siłą Cię nie wprowadzą ale co, na złość ktoś zostanie?) i ponownie sukni już tam raczej nie kupisz

prawo prawem i można próbować się o owe zdjęcie wykłócać ale koniec końców trzeba się zastanowić w jakim celu - no bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zamówi sukni w salonie w którym pokłócił się z obsługą o robienie zdjęć

inna sprawa, że temat mnie zaciekawi i tak o tym czytam i jeżeli sklep posiada regulamin zabraniający robienia zdjęci i jednocześnie jasno informuje klienta o takim a nie innym stanie rzeczy to wcale nie jest to zakazane, obowiązkiem sklepu pozostaje tylko takie poinformowanie klienta o regulaminie aby mógł zdecydować - wchodzę lub nie
Jeśli sklep zabrania zrobić zdjęcie sukni to jest to tak samo obowiązujący przepis jak "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzglednia się". Czyli wcale.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:55   #371
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Jeśli sklep zabrania zrobić zdjęcie sukni to jest to tak samo obowiązujący przepis jak "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzglednia się". Czyli wcale.
Dokładnie. Żaden regulamin spisany przez sklep nie jest ponad ogólnie panujące przepisy.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 17:05   #372
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Jeśli sklep zabrania zrobić zdjęcie sukni to jest to tak samo obowiązujący przepis jak "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzglednia się". Czyli wcale.
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dokładnie. Żaden regulamin spisany przez sklep nie jest ponad ogólnie panujące przepisy.
zasadniczo nie ma w prawie zakazu wydania przez sklep zakazu fotografowania - czytam jeszcze więcej i jedyny problem jaki się w tej materii pojawia to nie kwestia zakazu fotografowania a kwestia jego egzekucji - sklep może sobie zakazać fotografowania ale nie może nic zrobić osobie, która zdjęcie zrobi (nie może zabrać telefonu, nie może kazać ani nie może zmusić do usunięcia zdjęcia)

ale tak poważnie - to jałowa dyskusja - na pewno zasadna jak ktoś idzie do RTV EURO AGD kupić pralkę - ale jak już pisałam chyba nikt o zdrowych zmysłach nie będzie próbował kupić sukni ślubnej w salonie w którym pokłóci się z obsługą/właścicielem (niech np. się spóźnią, odmówią w ostatniej chwili czy coś innego - ot tak bo mogą - i oczywiście można później się ciągać po sądach i powoływać na umowę tylko, że nie zmieni to faktu, że się miało zmarnowany ślub w imię prawa do fotografowania)

inna sprawa - zdjęcia zrobić nie zabronią ale jak już ktoś będzie chciał zamówić suknię mimo zupełnie legalnego olewania zakazu fotografowania to salon może powiedzieć "oj sorry, nie mamy już terminu żeby uszyć suknię na Twój ślub więc spadaj i ciesz się zdjęciem wymarzonej sukni bo nic więcej nie dostaniesz"

no bo niby jak byście chciały wyegzekwować to "prawo" do fotografowania na salonie? do sądu iść i tupać nóżką, że was wyprosili a to akurat wymarzona kiecka i muszą wam sprzedać prawo prawem ale ani salon nie zrobi nic osobie która zrobiła zdjęcie ani osoba, która zrobiła zdjęcie nie zmusi salonu do sprzedaniu sukni jeżeli się okaże, że to jednak ta jedyna - więc koniec końców traci tylko PM bo w razie czego będzie miała zupełnie legalnie zdobyte zdjęcie sukni, której i tak nikt jej nie sprzeda a tym samym nie ma sensu jej porównywać z innymi

z mojej strony eot off topu.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-03-26 o 17:08
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 19:22   #373
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Dla mnie to jest po prostu absurdalne i tyle. Oczywiście nie mam zamiaru się z nikim kłócić, z przyczyn opisanych przez Ciebie po prostu się to nie opłaca
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 08:43   #374
slubne_pogotowie
Przyczajenie
 
Avatar slubne_pogotowie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

ja jestem po uszy zakochana w tej sukni -> https://www.facebook.com/slubnepogot...type=3&theater

Wydaje się być tak miękka i delikatna cudowna, dla osoby szczupłej w sam raz
tylko gdzie taką dostać ?
slubne_pogotowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:54   #375
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez slubne_pogotowie Pokaż wiadomość
ja jestem po uszy zakochana w tej sukni -> https://www.facebook.com/slubnepogot...type=3&theater

Wydaje się być tak miękka i delikatna cudowna, dla osoby szczupłej w sam raz
tylko gdzie taką dostać ?
Wygląda ślicznie
Ale niestety z tego co widzę na internecie, to dziewczyna wymalowała kwiaty sama
Reportaż z sesji: http://www.stylemepretty.com/2014/06...rcolored-gown/
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:50   #376
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Mój nr 1
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 21:35   #377
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

kupiona?zamowiona? bardzo ladna) bardzo bardzo ;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 08:34   #378
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez slubne_pogotowie Pokaż wiadomość
ja jestem po uszy zakochana w tej sukni -> https://www.facebook.com/slubnepogot...type=3&theater

Wydaje się być tak miękka i delikatna cudowna, dla osoby szczupłej w sam raz
tylko gdzie taką dostać ?

W Krakowie jest salon z ręcznie malowanymi sukniami wieczorowymi i ślubnymi. Tu masz link: http://www.dkfashion.pl/?str=galeria&str2=malowane Możesz wybrać krój, materiał oraz wzór malowidła i Ci wszystko zrobią. Moja (nieślubna) do kostek (z muślinu) i z namalowanymi słonecznikami kosztowała trochę ponad 1000 zł. Nawet jest jej zdjęcie na ich stronie (przy okazji się dowiedziałam). Jeśli chociaż trochę Ci się któryś model podoba, to powiem Ci że na żywo wszystkie wyglądają o niebo lepiej. Nie jestem z Krakowa, ale tak mnie zauroczyły te suknie na wystawie podczas jednej z wycieczek do Krakowa, że tydzień później pojechałam specjalnie jeszcze raz, żeby złożyć zamówienie (ogólnie nie było to upierdliwe, bo raptem jedna wizyta,żeby wszystko omówić i pomierzyć i kolejny to już odbiór). Ogólnie bardzo polecam, bo:
- była idealnie do mnie dopasowana (w końcu szyta na miarę)
- nie było żadnej fuszerki krawieckiej (widać mają bardzo dobre krawcowe)
- profesjonalna obługa
- moim zdaniem cena do jakości jest bardzo dobra (patrząc na wystawie na te suknie nie sądziłam, że mogą kosztować tylko tyle)
-widać, że dbają o klienta (przynajmniej parę lat temu tak było)
Uczulam tylko na jedno. Ja miałam w głowie wizję słoneczników i chciałam, żeby były baaaaardzo kontrastowe w stosunku do koloru materiału. Pani która malowała zrobiła dużo mniejszy kontrast przez co efekt nie był taki wow i nie byłam do końca usatysfakcjonowana. Mogłam zostawić ją do "domalowania", ale nie chciało mi się znowu po nią przyjeżdżać. Jestem pewna, że jakbym poprosiła to by mi to malowidło dopracowały. Mogłam też zostawić i poprosić o przesłanie do mojego miejsca zamieszkania (też była taka opcja), ale co osobiście to osobiście .
Tak czy inaczej polecam, jeśli chcesz mieć coś wyjątkowego .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2016-04-09 o 08:50
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 19:02   #379
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

jezeli jest jak mowisz to wg mnie firma mega duzo traci na wygladzie strony i jakosci zdjec... serio...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 21:44   #380
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Zdecydowanie
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:48   #381
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Mam wrazenie że to wizualizacje w ogóle a nie zdjęcia. A mogliby to tak pięknie rozreklamować...
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:53   #382
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Chciałam Wam pokazać jakieś moje "żywe" zdjęcie, ale na komputerze nie mam żadnego ładnego (wszystkie zrobione byle jakim aparatem beznadziejnej jakości).
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:23   #383
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Dziewczyny, możecie mi polecić jakąś markę, która ma w swojej kolekcji suknie proste, klasyczne? Interesują mnie głównie sukienki, w których góra jest mocno obcisła (z ramiączkami lub rękawkami), a dół luźno puszczony w dół (żadne księżniczki ani syrenki). Głównie chodzi o to, aby było wyraźne odcięcie dołu od góry. Czy znacie marki, które mają takie sukienki? Ja niestety nie mogę na taką trafić tylko szukam wybiórczo.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 13:58   #384
skinhelpper
Raczkowanie
 
Avatar skinhelpper
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Shanaya moja jest bardzo podobna
__________________
Zapraszam na skinhelpper.blogspot.com
skinhelpper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:41   #385
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez skinhelpper Pokaż wiadomość
Shanaya moja jest bardzo podobna
Przepiękna
Jak się w niej czujesz, jak wrażenia, jak się "nosi"?
Ten fason jest moim wymarzonym ale nie miałam jeszcze okazji przymierzyć.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:46   #386
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi polecić jakąś markę, która ma w swojej kolekcji suknie proste, klasyczne? Interesują mnie głównie sukienki, w których góra jest mocno obcisła (z ramiączkami lub rękawkami), a dół luźno puszczony w dół (żadne księżniczki ani syrenki). Głównie chodzi o to, aby było wyraźne odcięcie dołu od góry. Czy znacie marki, które mają takie sukienki? Ja niestety nie mogę na taką trafić tylko szukam wybiórczo.
az chetnie moge powiedziec ze wszystkie... serio... w kazdej kolekcji ktos cos takiego ma. ale mocno to sprawdz: anna kara, papilo(papilio? jakos tak, w nazwach nie ejstem dobra a google Ci pomoze:P) amy love, viola piekut, magio ramatti
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 21:08   #387
skinhelpper
Raczkowanie
 
Avatar skinhelpper
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5872689 6]Przepiękna
Jak się w niej czujesz, jak wrażenia, jak się "nosi"?
Ten fason jest moim wymarzonym ale nie miałam jeszcze okazji przymierzyć.[/QUOTE]

Hmm ciężko stwierdzić jak się nosi, bo przymierzałam ze 3 rozmiary za dużą :P Ogólnie ma jakieś 3 zapięcia. Pierwsze to taka guma do ściągnięcia i ją się dało do mnie dopasować i suknia zapięta tylko na to mi nie spadała, a wiadomo, że też dużo za długa była, więc myślę, że będzie dobrze. Panie w salonie namówiły mnie na to nieszczęsne koło, bo podobno wtedy suknia jest lżejsza i to jeszcze bardziej minimalizuje sciąganie się. Bałam się o te buły które się robią przy pachach przy takich fasonach, ale zapewniły mnie, że ich nie będzie. Ogólnie jestem zadowolona, bo jest skromna i na takiej mi zależało mimo, że nie chciałam jej nawet przymierzyć, bo założyłam sobie, że bez ramion sukni nie kupuję :P ale zrobiła to wow zakładam do niej taką przezroczystą koszulkę obszytą kamieniami, plecy ma wycięte w trójkąt i super wtedy wygląda i planuje ją zdjąć po oczepinach dołożyć jakiś naszyjnik i robi się zupełnie inna suknia jeżeli jesteś z Łodzi lub okolic to mogę Ci powiedzieć gdzie ją dostałam
__________________
Zapraszam na skinhelpper.blogspot.com
skinhelpper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 18:45   #388
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Ja, pomimo tego, że za mąż jeszcze nie wychodzę, bo zdecydowanie za młoda jestem (dopiero 19 lat mi stuknie w tym roku) i nawet chłopaka nie mam, już od dawna mam swoją wymarzoną suknię. Może to głupie, ale suknie ślubne mnie fascynują, uwielbiam je oglądać i wyobrażać sobie siebie za parę lat przed ołtarzem. Wiem, stuknięta jestem. A to moje marzenie, ale ja wolałabym kolor szampana a nie biały czy kość słoniową, aby była bardziej w stylu retro:
http://www.izidressy.co.uk/sheath-co...ml?izisrccid=4
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 18:50   #389
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Ja, pomimo tego, że za mąż jeszcze nie wychodzę, bo zdecydowanie za młoda jestem (dopiero 19 lat mi stuknie w tym roku) i nawet chłopaka nie mam, już od dawna mam swoją wymarzoną suknię. Może to głupie, ale suknie ślubne mnie fascynują, uwielbiam je oglądać i wyobrażać sobie siebie za parę lat przed ołtarzem. Wiem, stuknięta jestem. A to moje marzenie, ale ja wolałabym kolor szampana a nie biały czy kość słoniową, aby była bardziej w stylu retro:
http://www.izidressy.co.uk/sheath-co...ml?izisrccid=4
Gen księżniczki jest w każdej z nas Piękna ta suknia, gdyby była w Polsce dostępna to również byłaby moim nr 1
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 18:59   #390
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Właśnie mnie się w niej podoba to, że nie jest to wielka suknia balowa, ale właśnie coś lekkiego, miękkiego, odciętego pod biustem (w moim przypadku to bardzo korzystne). No i jeszcze się błyszczy, a ja uwielbiam błyskotki. I jest trochę w stylu retro. No, marzenie po prostu. I z tego co widzę (a przynajmniej wydaje mi się, że widzę, ale z moją znajomością angielskiego różnie bywa) można ją zamówić przez internet, cena też nie jest jakaś zaporowa (według moich obliczeń suknia kosztuje jakieś 600 zł w przeliczeniu na naszą walutę).
Tylko w jakim stylu dobrać do niej dodatki? Lata 40? Lata 70? A może jeszcze jakaś inna dekada? Macie jakieś ciekawe pomysły? Pytam oczywiście z czystej ciekawości i czysto hipotetycznie (jak mówiłam, za mąż jeszcze nie wychodzę). Po prostu jestem ciekawa, jak wy dopełniłybyście tę suknię?

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2016-05-24 o 19:09
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 16:56:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.