Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-09, 13:37   #481
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ze mna jest tak ze roszpieprzam kase na pierd*oły, a pozniej budze sie dwa tygodnie przed wyplata ze ,mam 80 zl
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 13:39   #482
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny, kończymy offtopy, wracamy do tematu lakierów. Koleżanka dostała porady i wykorzysta je tak, jak sama stwierdzi że jest najlepiej.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 13:44   #483
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dobry pomysł


zdecydowanie Olive Garden i Mini Mouse Neonail jak ostatnio kupiłam te dwa lakiery to pierwsze co pomyślałam to że musze spróbować moro
Dzieki
Znalazlam jeszcze takie cudo w internetach
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 13:45   #484
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 13:47   #485
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Neeee nie w moim guście ;p oglnie moro nie moja bajka. I te złoto na tym obrazku ... fuuuj

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 14:00   #486
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Diabliczka Ty zawsze jestes na nie wiec nie zaskoczylas mnie
Ja z kolei lubie kombinowac, wiec chyba skocze do neonail po zgnila zielen
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 14:03   #487
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

te są sliczne

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2279.jpg (87,6 KB, 52 załadowań)
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-10-09 o 14:05
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 14:09   #488
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Znalazlam skuteczny sposob na wszelkie cyrkonie. Sprawdzony, bo swoje mam 3 tygodnie i nie odpadla ani 1. Gotowego pomalowanego, zmatowionego i odtluszczonego pazura potraktowalam zelem builder, cieniutka warstwa. Cyrkonie ukladalam, przesuwalam, az uzyskalam zadany efekt. Czystym pedzelkiem zebralam zel z tej czesci pazura, gdzie nie przyklejalam swiecidelek. I do lampy. Psiknelam alkoholem i przetarlam wacikiem.
Tak wyglada po 3 tyg:
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 14:11   #489
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Diabliczka Ty zawsze jestes na nie wiec nie zaskoczylas mnie
Ja z kolei lubie kombinowac, wiec chyba skocze do neonail po zgnila zielen
Nie zawsze. Osobiście wolę klasykę. Zresztą najlepiej czuje się z kolorem szarym.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 14:18   #490
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
te są sliczne
Sliczne, zgadzam sie

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2015-10-09 o 14:20
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 14:19   #491
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

mnie się podoba


Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dzieki
Znalazlam jeszcze takie cudo w internetach
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-10-12 o 06:22
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 15:20   #492
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Znalazlam skuteczny sposob na wszelkie cyrkonie. Sprawdzony, bo swoje mam 3 tygodnie i nie odpadla ani 1. Gotowego pomalowanego, zmatowionego i odtluszczonego pazura potraktowalam zelem builder, cieniutka warstwa. Cyrkonie ukladalam, przesuwalam, az uzyskalam zadany efekt. Czystym pedzelkiem zebralam zel z tej czesci pazura, gdzie nie przyklejalam swiecidelek. I do lampy. Psiknelam alkoholem i przetarlam wacikiem.
Tak wyglada po 3 tyg:
Gotowy, czyli miałaś juz nałożony top i go zmatowilas? Czy kolor zmatowilas?
Możesz podesłać link pod ten żel builder, bo nie wiem co to ;/
Mi się nigdy cyrkonie nie trzymają ;/

Ile taki żel się utwardza?

I wtedy kiedy i jak top? Naokoło cyrkoni? A co robi się z tropem, jak nakłada się cyrkonie na cały palec? Używa się go w ogóle wtedy?


Sory za taka ilość pytań

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-10-12 o 06:22
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 15:54   #493
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Gotowy czyli pomalowany kolorem i topem. Potem zmatowiony blokiem i odtluszczony. Rzeczywiscie zapomnialam napisac o topie na koncu. Top nalozylam tylko na ta czesc paznokcia bez cyrkonii. U mnie tez do tej pory odpadaly swiecidelka. Az do teraz.
Jesli chodzi o zel to ja mam z ibd ale mysle ze kazdy zel zachowa sie podobnie.


---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Gdybym robila cyrkonie na calym paznokciu, zrezygnowalabym juz z ostatniej warstwy topa. Szkoda tracic blask kamykow
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 19:12   #494
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Mija 2 tyg czarnego Canni i fioletowego Organail.
Bez zastrzeżeń.
Tak jak wcześniej pisalam niebieski i fuksjowy Canni nie bardzo sie trzymały to czarny jest rewelcyjny.
Musze jeszcze raz spróbować z tamtymi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg $_57.JPG (42,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3306.JPG (117,2 KB, 6 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 20:41   #495
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
trudno kupie cz, i tiftona najwyzej maz bedzie mnie utrzymywal,
nie chcę być niegrzeczna, ale zacytuję pewna osobę (znam ją tylko z tego, że udziela się na facebookowej grupie dot. stylizacji paznokci):
"manicure hybrydowy to usługa luksusowa, możesz się bez niej obyć"

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
bez sensu sie kłócicie ja sie przyznam bez bicia, że w moje hybrydy, lampe, dodatki, ozdoby itd itp włożyłam już ponad 3 tys. Nie jestem z tego dumna, ale kocham paznokcie i wole przyoszczędzić na kupowaniu sobie ubrań na rzecz hybryd co chwile kupuje nowe, nie pasuje mi kolor to sprzedaje, z tego co sie orientuje to wiele dziewczyn tak robi, to wciągające i tyle. Jak zaczynałam to miałam lampe, baze, top i jeden kolor, myślałam że wystarczy. W trzy tygodnie dorobiłam się już chyba 6 (zaczynałam od firmy estetiq). Teraz to zupełnie inaczej wygląda. Znam osobiście osobę, która posiada tylko dwa lakiery - czerwień i beż, i robi je na zmiane od kilku miesięcy, nie czuje potrzeby kupowania nowych, chce jedynie mieć zadbane dłonie. Wszystko zależy od człowieka. W tej chwili, w tym wątku, nie rozumiem tylko jednego: po co najpierw prosić o rady co i za ile kupić, a później wybrzydzać że się pieniędzy nie ma i że mąż musi utrzymywać? Nie mam kasy na nowy ciuch to sie do sklepu na siłe nie pcham, proste
mam podobnie tylko u mnie nie odnosi się to jedynie do hybryd, ale do wszystkich kosmetyków jak popatrzę czasem na swoją "kosmetyczkę" to wolę nie myśleć ile to kosztowało za to szafę mam ubogą

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
proponuję czwartą część wątku nazwać "wyznania hybrydoholiczek"
albo "spowiedź praktykujących hybrydoholiczek"
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 23:06   #496
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
nie chcę być niegrzeczna, ale zacytuję pewna osobę (znam ją tylko z tego, że udziela się na facebookowej grupie dot. stylizacji paznokci):
"manicure hybrydowy to usługa luksusowa, możesz się bez niej obyć"



mam podobnie tylko u mnie nie odnosi się to jedynie do hybryd, ale do wszystkich kosmetyków jak popatrzę czasem na swoją "kosmetyczkę" to wolę nie myśleć ile to kosztowało za to szafę mam ubogą



albo "spowiedź praktykujących hybrydoholiczek"
hybrydy luksusowe? dobry zart
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 23:16   #497
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
hybrydy luksusowe? dobry zart
Eee... jesli nie bylby to luksua to kazdy by je sobie robil i nie pisal ze nie bedzie mial przez nie spodni..

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 23:19   #498
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Eee... jesli nie bylby to luksua to kazdy by je sobie robil i nie pisal ze nie bedzie mial przez nie spodni..

Wysłane z mojego GT-I8190
moze ludzie nie potrzebuja utwardzonych lakierow, tylko zwykle, a po drugie sa tacy co w ogole nie maluja paznokci.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

sadzac po galerii mojej kosmetyczki to hybrydy traktuja jak zwykly lakier, nie dziwota jak placa 20, maja wzorki rapidografem, cyrkonie i inne cuda wianki
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 23:55   #499
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Tak, niektorzy nie maluja paznokci ale zazwyczaj bo nie lubia tego czekania az lakier wyschnie. Niektorzy maluja zwyklymi lecz lakier juz po paru dniach do zmycia. Owszem moze robia hybrydy (wczesniej pisalas ze w promo 25 a teraz nagle 20 -no ok nie wnikam) lecz sama piszesz ze masz pajaczki itp. Ja uzywam firmy neonail (nie sa to najdrozsze lakiery) kosztuja okolo 25 zl wszystko sie piekmie trzyma, dobrze naklada, nigdy nie mialam pajaczkow i dla mnie to jest luksus bo wkoncu mogeiec ZAWSZE pomalowane paznokcie bez odpryskow. Nie zarabiam kokosow wiec jak kupie sobie jeden lakier w miesiacu to jest naprawde super. A co do tego ze niektorzy nie uwazaja hybrydy za luksus - niektorzy nie uwazaja rowniez jazdy samochodem za luksus mimo ze musza marznac na przystankach w zime. Kazdy ma swoje zdanie ale prawda jest ze nie kazdego stac na hybrydy Co zreszta rowniez Ciebie sie tyczy bo musisz wybierac pomiedzy spodniami a lakierami wiec nie wiem czemu piszesz Co innego. Bez sensu.

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 00:22   #500
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

nie koniecznie musze rezygnować ze spodni, analizuje co jest potrzebne a co zbedne. tez ze napisalam ze po oplaceniu rachunkow i wydaniu kasy na ciuchy, chemie, zostaje mi sie pare stow na jedzenie i zestaw. i dalej nie wiem czym rozni sie base od topu. pomijając pajaczki i pekniecia, zdejme paznokcie po kilku dniach bo nie lubie przerwy miedzy lakierem a skorkai, dziwi mne ze osoby tak maluja paznokcie, zostawiaja boki i poczatki, jakby nie byly domalowane

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

nie chce dyskutowac z osobami ktore narzucaja jedna narke bo im sie taka podoba, bo trendi jest lakier za 80 a podklad za 200. jak taniej kupisz to sie nie odzywaj do mnie. widzialam paznokcie dziewczyny ktora pracuje na tiftonie i nie mozna o nich slowa zlego powiedziec.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 06:05   #501
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Weź już skończ h
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 07:07   #502
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dzieki
Znalazlam jeszcze takie cudo w internetach
wow

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
nie koniecznie musze rezygnować ze spodni, analizuje co jest potrzebne a co zbedne. tez ze napisalam ze po oplaceniu rachunkow i wydaniu kasy na ciuchy, chemie, zostaje mi sie pare stow na jedzenie i zestaw. i dalej nie wiem czym rozni sie base od topu. pomijając pajaczki i pekniecia, zdejme paznokcie po kilku dniach bo nie lubie przerwy miedzy lakierem a skorkai, dziwi mne ze osoby tak maluja paznokcie, zostawiaja boki i poczatki, jakby nie byly domalowane

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

nie chce dyskutowac z osobami ktore narzucaja jedna narke bo im sie taka podoba, bo trendi jest lakier za 80 a podklad za 200. jak taniej kupisz to sie nie odzywaj do mnie. widzialam paznokcie dziewczyny ktora pracuje na tiftonie i nie mozna o nich slowa zlego powiedziec.
czy ja mam rozumieć, że jak wydasz za dużo kasy i braknie na jedzenie do do wypłaty nic nie jesz a mąż sobie żyje jak król? troche to żałosne... i skończ swoje bezsensowne wywody proszę Cie, bo niestety zachowujesz sie jak wiedząca wszystko najlepiej gimnazjalistka...albo jak taki typowy polski burak. Nie doradzamy Ci nie wiadomo jakiej drogiej firmy, tylko te tanie a dobre. Ale co ja sie bede z Tobą spierać, przecież Ty jesteś na tym forum najmądrzejsza. Pytałaś - uzyskałaś odpowiedzi, powinnaś sie cieszyć że dałyśmy Ci porządne rady a nie zbyłyśmy Cie. Czytam to co piszesz i sobie wyobrażam scene...przychodzi kobieta do męża i pyta: "kochanie, założyć sukienke czarną czy czerwoną", "czarną, kochanie", "bleeeee czarna jest taka siaka i owaka"... "więc na ch*j się pytałaś?". Tyle w temacie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 08:49   #503
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
nie koniecznie musze rezygnować ze spodni, analizuje co jest potrzebne a co zbedne. tez ze napisalam ze po oplaceniu rachunkow i wydaniu kasy na ciuchy, chemie, zostaje mi sie pare stow na jedzenie i zestaw. i dalej nie wiem czym rozni sie base od topu. pomijając pajaczki i pekniecia, zdejme paznokcie po kilku dniach bo nie lubie przerwy miedzy lakierem a skorkai, dziwi mne ze osoby tak maluja paznokcie, zostawiaja boki i poczatki, jakby nie byly domalowane

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

nie chce dyskutowac z osobami ktore narzucaja jedna narke bo im sie taka podoba, bo trendi jest lakier za 80 a podklad za 200. jak taniej kupisz to sie nie odzywaj do mnie. widzialam paznokcie dziewczyny ktora pracuje na tiftonie i nie mozna o nich slowa zlego powiedziec.
Ja zakonczylam jyz dyskusje z Toba bo to bez sensu. Tifton tez jest ok. Chyb jakascia podobne do CZ.

Wysłane z mojego GT-I8190

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wow


czy ja mam rozumieć, że jak wydasz za dużo kasy i braknie na jedzenie do do wypłaty nic nie jesz a mąż sobie żyje jak król? troche to żałosne... i skończ swoje bezsensowne wywody proszę Cie, bo niestety zachowujesz sie jak wiedząca wszystko najlepiej gimnazjalistka...albo jak taki typowy polski burak. Nie doradzamy Ci nie wiadomo jakiej drogiej firmy, tylko te tanie a dobre. Ale co ja sie bede z Tobą spierać, przecież Ty jesteś na tym forum najmądrzejsza. Pytałaś - uzyskałaś odpowiedzi, powinnaś sie cieszyć że dałyśmy Ci porządne rady a nie zbyłyśmy Cie. Czytam to co piszesz i sobie wyobrażam scene...przychodzi kobieta do męża i pyta: "kochanie, założyć sukienke czarną czy czerwoną", "czarną, kochanie", "bleeeee czarna jest taka siaka i owaka"... "więc na ch*j się pytałaś?". Tyle w temacie


Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 08:52   #504
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Gotowy czyli pomalowany kolorem i topem. Potem zmatowiony blokiem i odtluszczony. Rzeczywiscie zapomnialam napisac o topie na koncu. Top nalozylam tylko na ta czesc paznokcia bez cyrkonii. U mnie tez do tej pory odpadaly swiecidelka. Az do teraz.
Jesli chodzi o zel to ja mam z ibd ale mysle ze kazdy zel zachowa sie podobnie.


---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Gdybym robila cyrkonie na calym paznokciu, zrezygnowalabym juz z ostatniej warstwy topa. Szkoda tracic blask kamykow
Aha dziękuję

A gdzie dostanę taki zel? I czy przed utwardzeniem normalnie będę mogła go cleanerm zmyc z niechcianej części paznokcia? Nigdy nie używałam żelu ;/

No i potem przy ściąganiu skoro to żel, to te cyrkonie trzeba jakoś spilowac?



Dziewczyny szkoda strzepic języka produkujecie się, pomagacie a potem taka wdzięczność...


Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-10-12 o 06:25
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 08:54   #505
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Szok Ty zdecydowanie masz jakiś problem i nie jest to "który zestaw kupić"

Fajne to moro dziewczyny- w połączeniu z gładkimi szarymi wygląda cudownie. Ja dzisiaj będę robić ale chyba zrobię gładkie bez niczego jakieś granatowe albo burgund.

Koleżanka kupiła lakiery monnasi na ali- wczoraj miałam okazję widziec na własne oczy. Kolory całkiem ok ale krycie to mają kiespkie- 5 warstw robiła.

Zamówiła tez na próbe gelpolish- podróba gelisha. Ktoś miał z nimi do czynienia- wzięłam razem z nią jeden na próbę
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 09:25   #506
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
nie koniecznie musze rezygnować ze spodni, analizuje co jest potrzebne a co zbedne. tez ze napisalam ze po oplaceniu rachunkow i wydaniu kasy na ciuchy, chemie, zostaje mi sie pare stow na jedzenie i zestaw. i dalej nie wiem czym rozni sie base od topu. pomijając pajaczki i pekniecia, zdejme paznokcie po kilku dniach bo nie lubie przerwy miedzy lakierem a skorkai, dziwi mne ze osoby tak maluja paznokcie, zostawiaja boki i poczatki, jakby nie byly domalowane

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

nie chce dyskutowac z osobami ktore narzucaja jedna narke bo im sie taka podoba, bo trendi jest lakier za 80 a podklad za 200. jak taniej kupisz to sie nie odzywaj do mnie. widzialam paznokcie dziewczyny ktora pracuje na tiftonie i nie mozna o nich slowa zlego powiedziec.
Po pierwsze jak nie wiesz czym różni się baza od topu to nie zaczynaj robić hybryd sama tylko poczytaj i uzupełnij braki wiedzy. Po drugie nikt tutaj Ci niczego nie narzuca, dziewczyny dają dobre rady, z których sama niejednokrotnie skorzystałam i wyszło mi to na dobre. Jeżeli nie chcesz z nich skorzystać to po co pytasz o radę, sama zachowujesz się jakbyś pozjadała wszystkie rozumy i wszytko wiesz najlepiej. Chcesz kupić Tifftona to kupuj nic Nam do tego Twoje pieniądze Twój wybór.
Dziewczyno ogarnij się, jeśli nie masz pieniędzy to bez pomalowanych paznokci można się obejść i nie ubolewaj tutaj nad swoim życiem, że mąż Cię będzie utrzymywał to jest wątek o lakierach hybrydowych, a nie o stanie Twojego portfela i zakupie spodni.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Aha dziękuję

A gdzie dostanę taki zel? I czy przed utwardzeniem normalnie będę mogła go cleanerm zmyc z niechcianej części paznokcia? Nigdy nie używałam żelu ;/

No i potem przy ściąganiu skoro to żel, to te cyrkonie trzeba jakoś spilowac?



Dziewczyny szkoda strzepic języka produkujecie się, pomagacie a potem taka wdzięczność...


Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Żel dostaniesz nawet na allegro, przed utwardzeniem spokojnie go zmyjesz
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 10:25   #507
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zel przed utwardzeniem mozna zmywac jak chcesz. Oczywiscie zeby zdjac trzeba spilowac, ale do cyrkonii nie daje sie jakiejs mega grubej warstwy wiec luzik
Nie wiem jak by trzymal zel silikonowy, ten sie odmacza
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 10:37   #508
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Szok Ty zdecydowanie masz jakiś problem i nie jest to "który zestaw kupić"

Fajne to moro dziewczyny- w połączeniu z gładkimi szarymi wygląda cudownie. Ja dzisiaj będę robić ale chyba zrobię gładkie bez niczego jakieś granatowe albo burgund.

Koleżanka kupiła lakiery monnasi na ali- wczoraj miałam okazję widziec na własne oczy. Kolory całkiem ok ale krycie to mają kiespkie- 5 warstw robiła.

Zamówiła tez na próbe gelpolish- podróba gelisha. Ktoś miał z nimi do czynienia- wzięłam razem z nią jeden na próbę
5 warstw ?! Masakra mi sie 3 nie chce nakladac s co dopiero 5

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:05   #509
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

@kasienka129 skoro po opłaceniu rachunków i innych opłat zostaje ci na miesiąc kilkaset złotych na jedzenie i codzienne potrzeby, to manicure hybrydowy jest dla ciebie zdecydowanie dobrem luksusowym bez względu na cenę jego wykonania

PS. Nie pisz już dziś więcej, bo wyczerpałaś swój dzienny limit postów, w których mogłaś się skompromitować. Dziękuję za uwagę

@eM_Ka_ pięnie podsumowane

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-10-10 o 12:08
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:11   #510
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość

Zamówiła tez na próbe gelpolish- podróba gelisha. Ktoś miał z nimi do czynienia- wzięłam razem z nią jeden na próbę

Ooo daj znać jak sie bedzie zachowywał jak go juz przetestujesz
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.