Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-09-22, 11:59   #1
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 96
Wink

Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow


Jesli to pytanie jest dla was ¶mieszne, to przepraszam. Ciekawi mnie jak czesto myjecie w³osy,czy kapiecie sie 2 razy dziennie,czy bierzecie prysznic? S³ysza³am kiedys teorie, ze mycie skaraca zycie.Nie chodzi oczywiscie, zeby byæ brudnym, ale zachowac umiar. Ja np. myje w³osy co 2gi dzien, moglabym te¿ codziennie, bo mam przet³uszczajace.Moja mama myje w³osy raz w tygodniu, czasem 2 (ma suche w³osy, nie wiem jakim cudem one sie "nie brudza tak szybko). Niektorzy myja zeby w domu po kazdym posi³ku. Dziewczyny, jak u was jest z czêstotliwo¶ci± takich podstawowych"zabiegów" higienicznych?
soniaronia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 12:26   #2
mankawstanka
Raczkowanie
 
Avatar mankawstanka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Miami, FL
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

To jest dobry temat

Dla niektorych ludzi higiena stala sie jakas obsesja, nie wiem z czego to wynika, znam osoby ktore za bardzo sie tym przejmuja, choc wcale nie musza np. ze wzgledow zdrowotnych bo wszystko z nimi wporzadku, biora prysznic 2 razy dziennie (bo przeciez tak jest w filmach) wlosy myja codziennie , nie wiem jak dalej nie dopytywalam sie xD Mi wystarczy prysznic raz dziennie, wieczorem nie nie czuje sie brudna gdy wstaje rano i nie smierdzi ode mnie xD , wlosy myje co 2 albo 3 dzien bo sa suche. A pozatym gdy jest zimno nie wyobrazam sobie rano rozbierac sie, wlazic pod prysznic pozniej z niedosuszonymi wlosami wyjsc na dwor brrr massakra. Takze rano tylko twarz i zeby. Zebow nie myje po kzdym posilku bo to bez sensu, ale zawsze sprawdzam je w lustrze
__________________
"Ka¿de zmartwienie w koñcu siê zu¿ywa"
mankawstanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 15:49   #3
MalutkaMi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Zim± k±piê siê raz dziennie- wieczorem (bo rano jestem leniuchem wtedy, nie chce mi siê wstaæ i wstajê na ostatni± chwilê), latem tak¿e rano biorê prysznic. W³osy muszê niestety myæ codziennie, bo bardzo mi siê przet³uszczaj±, chocia¿ czyta³am gdzie¶, ¿e tak czêste mycie te¿ jest niekorzystne i lepiej to robiæ co 2- 3 dzieñ. Zêby 2x dziennie, chyba, ¿e zaistnieje potrzeba dodatkowego umycia ich.
MalutkaMi1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 15:57   #4
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 3 527
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

prysznic raz dziennie wieczorem, w upa³y jak wracam i czujê ¿e ca³a siê klejê to wskakujê pod prysznic, w³osy codziennie bo mam przet³uszczaj±ce siê i jak ich nie umyjê to wygl±daj± potem kiepsko, zêby rano i wieczorem
stesia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 16:02   #5
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 401
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

-zêby po ka¿dym posi³ku (rano/wieczorem pasta typu Colgate/Elmex, w ci±gu dnia bio/bez fluoru)

Reszta wed³ug potrzeb:
-w³osy codziennie lub co drugi dzieñ
-prysznic: zim± raz dziennie, latem nawet 2-3 razy.
Pigeons jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 16:40   #6
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pa³aców i Ogrodów :)
Wiadomo¶ci: 11 216
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

K±piê siê codziennie i codziennie myjê w³osy. Nie wyobra¿am sobie chodziæ w t³ustych w³osach, nawet przez pó³ dnia , bo jak twierdz± niektórzy, jest to niekorzystne.

Zêby staram siê myæ po ka¿dym posi³ku jak jestem w domu, a jak nie, to zawsze mam du¿y zapas gum do ¿ucia.
Uszy te¿ myjê codziennie, czyszczê w zale¿no¶ci (2,3,4 dni).

Co jaki¶ czas - latem czê¶ciej- robiê peeling cia³a i twarzy. Codziennie stosujê balsam po k±pieli i krem do twarzy.

Kosmetyków do w³osów u¿ywam zale¿nie od tego czy idê do pracy czy nie. Jak nie idê to dajê w³osom odpocz±æ.
Nimfa20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 16:43   #7
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 6 283
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Jak ja nie wezmê rano prysznica to czujê siê tragicznie... Biorê rano prysznic bez wzglêdu na porê roku, bo nie czujê siê ¶wie¿o po przespanej nocy. Je¶li po powrocie z pracy czujê siê bardzo nieswiezo i mam wyj¶æ jeszcze na jak±¶ imprezê czy randke, to biore prysznic drugi raz. Podobnie tez w upaly w lato. Biorê w³osy w kok i myje tylko cia³o, bez g³owy, wiêc nie muszê ich codziennie rano suszyæ. W³osy myje co 2 albo 3 dni zale¿nie od ich stanu. Nie chcê ich przyzwyczajaæ do codziennego mycia. To niewygodne i podobno niezdrowe. Zêby rano i wieczorem albo np po obiedzie, je¶li mam siê z kim¶ spotkaæ.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 16:47   #8
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Prysznic raz dziennie, wlosy co 2-3 dni, zeby dwa lub trzy razy dziennie (zalezy czy sniadanie jem w domu czy na uczelni).
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 19:17   #9
Zarina81
Raczkowanie
 
Avatar Zarina81
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

chyba nie powiem niczego nowego - prysznic raz dziennie no chyba ¿e mamy lato to ró¿nie to bywa z t± ilo¶ci±. A jak prysznic to i oczywi¶cie w³osy. Zêby rano i wieczorem - choæ znam takich co myj± tylko z rana. A wiadomo, ¿e wieczorne mycie szczêki jest wa¿niejsze
Zarina81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 19:56   #10
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

K±piê siê podstawowo raz dziennie, chyba ¿e jest gor±co/ mam brudn± robotê/ wychodzê wieczorem/ co tam jeszcze.


Zêby minimum dwa razy dziennie, zwykle cztery.


W³osy myjê przynajmniej dwa razy w tygodniu, bywa ¿e codziennie, to te¿ zale¿y od tego co robiê. Raz w tygodniu robiê maseczkê na w³osy


Podobno za czêsto myjê twarz Powinno siê dwa razy dziennie, ja po przyj¶ciu z roboty zmywam makija¿, mam nawyk dotykania twarzy, pocierania, wiêc czasami po prostu wstajê i myjê twarz bo mam wra¿enie ¿e jest uciapana od tego macania. Czasami w ¶rodku dnia odkryjê wielki zaskórnik i muszê natychmiast zrobiæ peeling Czasami zroluje mi siê krem i te¿ myjê bo mnie szlag trafia.
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 20:22   #11
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Raz dziennie prysznic na wszystko (czyli z w³osami). Latem zdarza siê czê¶ciej. Zêby myjê 3-4 razy dziennie. Kiedy mia³am w³osy do ty³ka, to my³am je co 2 lub 3 dni. Czasem myjê rano twarz, bo mam paprochy w oczach po spaniu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 20:28   #12
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomo¶ci: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

2 razy dziennie prysznic (poranny mnie budzi, wieczorny wiadomo...)
1x dziennie w³osy, no czasem rzadziej jak siê dobrze u³o¿±
Zêby po ka¿dym posi³ku
Peeling co 2 dni + maseczka ¿elatynowa albo jaka¶ inna
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gêbê pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wiza¿.pl

Nie mogê chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 20:52   #13
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Mycie prysznicem 2 x dziennie a raz na tydzieñ d³uga k±piel. Twarz te¿ dwa razy. W³osy co drugi dzieñ (tak mi siê przet³uszczaj±). Zêby 2-3 razy na dzieñ, zale¿y gdzie jestem i co jem, ale zwykle nie mam problemu z oddechem. Uszy raz na dzieñ. Zdawa³o mi siê, ¿e to normalne.
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 20:58   #14
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 4 349
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Co drugi dzieñ taka generalna k±piel: mycie w³osów, od¿ywka, oczywi¶cie sama k±piel, nogi i pachy ogoliæ, potem nabalsamowaæ cia³o. Codziennie rano psikam w³osy od¿ywk± bez sp³ukiwania, poniewa¿ niemi³osiernie ciê¿ko mi je rozczesywaæ. Co drugi dzieñ czyszczê te¿ uszy. Dwa razy dziennie myjê twarz.
Oczywi¶cie codziennie dodatkowa higiena intymna, zw³aszcza podczas okresu.
Nigdy nie myjê siê rano, bo nie potrafiê tego zrobiæ szybko. Nie rozumiem jak ludzie bior± 5 minutowe prysznice. Staram siê jak mogê, ale zawsze d³ugo mi schodzi.

Zêbów to siê nawet nie przyznajê, bo wstyd , ale staram siê z tym walczyæ.

Edytowane przez Czarna2000
Czas edycji: 2015-09-23 o 21:00
Czarna2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 21:08   #15
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Rano jak wstaje to myje na bidecie miejsca intymne,potem jem sniadanie i po sniadaniu myje zeby i twarz.Po poludniu biore prysznic,co drugi dzien myje tez wlosy.Wieczorny prysznic tylko wtedy gdy noc spedzam z ukochanym.Zawsze po korzystaniu z toalety stram sie umyc w bidecie,w pracy mam bidet w domu tez ,wiec nie problem ale czasem jestem w innym miejscu gdzie nie ma bideta i wtedy uzywam chusteczek odswierzajacych.
Nawet moja przyszla tesciowa zamontowala u siebie bidet bo nauczylam Tezeta ze po kazdym sikaniu powinien sie umyc,a po zrobieniu gruszej sprawy tym bardziej.
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 21:13   #16
201607111050
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Codziennie wieczorem k±piel z depilacj±, mycie w³osów, od¿ywka. Po balsam do cia³a, krem do stóp. Rano dwuminutowy prysznic + antyperspirant. Latem czê¶ciej.
Twarzy myjê dwa, trzy razy dziennie. Rano i wieczorem plus czasem w ci±gu dnia jak zmywam makija¿ o ludzkiej porze. Peelingi, maseczki jak mam czas i ochotê, ¶rednio 2 razy w tygodniu.
Zêby minimum trzy razy, jak jestem w domu to po ka¿dym posi³ku.
Uszy myjê codziennie
201607111050 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 21:19   #17
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez cleopadra Poka¿ wiadomo¶æ
Rano jak wstaje to myje na bidecie miejsca intymne,potem jem sniadanie i po sniadaniu myje zeby i twarz.Po poludniu biore prysznic,co drugi dzien myje tez wlosy.Wieczorny prysznic tylko wtedy gdy noc spedzam z ukochanym.Zawsze po korzystaniu z toalety stram sie umyc w bidecie,w pracy mam bidet w domu tez ,wiec nie problem ale czasem jestem w innym miejscu gdzie nie ma bideta i wtedy uzywam chusteczek odswierzajacych.
Nawet moja przyszla tesciowa zamontowala u siebie bidet bo nauczylam Tezeta ze po kazdym sikaniu powinien sie umyc,a po zrobieniu gruszej sprawy tym bardziej.
Zdajesz sobie sprawe ze zabijasz w ten sposob naturalna flore ochronna?
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 21:27   #18
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Zdajesz sobie sprawe ze zabijasz w ten sposob naturalna flore ochronna?
Uzywam specjalnego plynu do higieny intymnej,no i przynajmniej nie smierdzi ode mnie moczem.
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 21:32   #19
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez cleopadra Poka¿ wiadomo¶æ
Uzywam specjalnego plynu do higieny intymnej,no i przynajmniej nie smierdzi ode mnie moczem.
Nawet plyny do higieny nie sa przeznaczone do uzytkowania 15 razy dziennie, bo niszcza wtedy flore. Nie wiem czy wiesz, ale 90% spoleczenstwa nie musi myc sie po kazdym siku i wcale nie smierdzi moczem. Od tego istnieje papier toaletowy.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 21:46   #20
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 171 904
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Zêby myjê 3 razy dziennie, w³osy codziennie (trenujê wiêc muszê), tak samo jest z k±piel± czy prysznicem. Latem czêsto 2 razy dziennie wezmê prysznic, wiosn±, jesieni± i zim± raz dziennie.
__________________
I tylko przyjd¼.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomnia³a o wszystkim.
Poca³uj tak, abym na przekór samej sobie poczu³a siê szczê¶liwa.
A wtedy pójdê za tob± na koniec ¶wiata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 21:46   #21
201703241651
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Szybki prysznic rano, d³ugi i gor±cy wieczorem, po³±czony z myciem w³osów. Nie umiem nie myæ w³osów codziennie, po ca³ym dniu s± dla mnie równie nie¶wie¿e, co cia³o. Skóra g³owy siê poci, ró¿ne rzeczy osiadaj± na kosmykach, ch³on± zapachy...
201703241651 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 22:10   #22
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet plyny do higieny nie sa przeznaczone do uzytkowania 15 razy dziennie, bo niszcza wtedy flore. Nie wiem czy wiesz, ale 90% spoleczenstwa nie musi myc sie po kazdym siku i wcale nie smierdzi moczem. Od tego istnieje papier toaletowy.
15 to nie ,ale tak z 8 razy to sie myje na dzien.Nie przekonasz mnie ze niszcze flore ,bo wole niszczyc flore niz smierdziec,po prostu mam taka fobie ze czesto czuje od ludzi moczem,a od facetow to gorzej smierdzi,bo wiekszosc facetow nie wytrze nawet paierem po sikaniu ,tylko strzepie a i tak krople moczu zostaja na bieliznie.
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 22:25   #23
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 512
Dot.: Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

prysznic raz dziennie mi w zupelnosci wystarcza, wlosy myje co drugi lub trzeci dzien. zeby zazwyczaj 2 razy dziennie, chociaz kiedy uaktywniaja sie problemy z dziaslami, to myje znacznie czesciej. dwa razy w tygodniu staram sie robic maseczke oczyszczajaca na twarz.

cleopadra, dziwnie mi sie czyta twoje posty, bo teraz wydaje mi sie, ze kazda obca osoba moze twierdzic, ze smierdze moczem
jeff jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 22:39   #24
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasuj± Paj±ki
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Prysznic wieczorem, zêby 2 razy dziennie, twarz dwa razy dziennie. W³osy co drugi dzieñ. Wystarczy.
MotherDivine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 22:51   #25
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez jeff Poka¿ wiadomo¶æ
prysznic raz dziennie mi w zupelnosci wystarcza, wlosy myje co drugi lub trzeci dzien. zeby zazwyczaj 2 razy dziennie, chociaz kiedy uaktywniaja sie problemy z dziaslami, to myje znacznie czesciej. dwa razy w tygodniu staram sie robic maseczke oczyszczajaca na twarz.

cleopadra, dziwnie mi sie czyta twoje posty, bo teraz wydaje mi sie, ze kazda obca osoba moze twierdzic, ze smierdze moczem
Nie chcialam nikogo urazic,jak juz pisalam ja mam fobie na punkcie smrodu z miejsc intymnych,i dla mnie raz dziennie to za malo,o wiele za malo.
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 22:54   #26
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 20 011
Dot.: Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Prysznic biorê raz dziennie (wieczorem) chyba, ¿e mam okres/jest gor±co itd. wtedy dwa razy dziennie. W³osy myjê co drugi dzieñ (po obserwacji ich, stwierdzi³am, ¿e taka czêstotliwo¶æ jest najlepsza.) Zêby myjê dwa razy, czasem trzy zale¿y czy gdzie¶ wychodzê/kto¶ do mnie przychodzi/b±d¼ mam tak± potrzebê. Twarz przemywam rano tonikiem oczyszczaj±cym, a codziennie wieczorem myje j± ¿elem z peelingiem i nak³adam krem nawil¿aj±cy.

Czêsty prysznic, za czêsty powoduje zmianê naszego pH pochwy co prowadzi bardzo czêsto do grzybicy, wiêc nie warto przesadzaæ z nadmiernym pucowaniem siê.
__________________
» magister ¿ona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2015-09-23 o 22:57
leille jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 23:00   #27
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomo¶ci: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez cleopadra Poka¿ wiadomo¶æ
Uzywam specjalnego plynu do higieny intymnej,no i przynajmniej nie smierdzi ode mnie moczem.
"No i przynajmniej"???
Je¿u jedyny, Tobie siê zdaje, ¿e jak kto¶ nie u¿ywa maniakalnie bidetu, to zaraz ¶mierdzi moczem?
Le¿ê i kwiczê
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gêbê pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wiza¿.pl

Nie mogê chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 23:10   #28
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Poka¿ wiadomo¶æ
"No i przynajmniej"???
Je¿u jedyny, Tobie siê zdaje, ¿e jak kto¶ nie u¿ywa maniakalnie bidetu, to zaraz ¶mierdzi moczem?
Le¿ê i kwiczê
prowokujesz mnie do klotni
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 23:24   #29
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomo¶ci: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: C¿êstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

Nie prowokujê, tylko wiêkszo¶æ ludzi nie czuje takiej potrzeby, ba, nawet nie ma takiej mo¿liwo¶ci i jako¶ nie ¶mierdz±. Skoro masz tak± potrzebê, proszê Ciê bardzo, zbyt zdrowe to te¿ nie jest, no ale skoro uwa¿asz, ¿e ¶mierdzisz moczem - to tylko Twój w³asny interes, mi nic do tego.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gêbê pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wiza¿.pl

Nie mogê chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 23:36   #30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 18 638
Dot.: Czêstotliwosc brania kapieli , mycia w³osow

W³osy: Zasadniczo co drugi dzieñ wieczorem. Czasem, jak widzê, ¿e wytrzymaj± dzieñ d³u¿ej to je zostawiam, ale zwykle nawet gdy widzê, ¿e jeszcze wytrzymaj±, to myjê wg normalnego trybu. Ale wypadaj± "dodatkowe" mycia czê¶ciej: po przebywaniu w zadymionym pomieszczeniu lub w pal±cym przy mnie towarzystwie, po imprezie, je¶li idê na imprezê a mycie wypad³oby za kilka godzin, po intensywnej pracy, du¿ym wysi³ku fizycznym, itd.
Zêby: Dwa razy dziennie i przed ka¿dym wyj¶ciem z domu do ludzi. Staram siê wdro¿yæ mycie po ka¿dym posi³ku.
Uszy: W zale¿no¶ci od potrzeby, nie mam sta³ego odstêpu czasu.
Twarz: Dwa razy dziennie i ewentualne dodatkowe mycia w razie potrzeby.
Cia³o: Mam tylko wannê, nie mam prysznica. Wiêc biorê "prysznic" w wannie na siedz±co (czasem na stoj±co, ale nie chce mi siê wycieraæ pod³ogi, wiêc tak rzadko ). Godzinne moczenie siê w wannie dwa razy w tygodniu, czasem czê¶ciej. Generalnie "prysznic"/k±piel raz dziennie wieczorem. Czasem czê¶ciej w razie potrzeby: gdy po przebudzeniu czujê siê lekko nie¶wie¿o (rzadko siê zdarza), latem gdy potrzebujê (czasem zdarza siê i 3 razy dziennie, gdy jest skwar). Po myciu siê zawsze jaki¶ balsam/mleczko/mas³o/oliwka/olejek. Je¶li przed kilka dni siedzê w domu to zdarza mi siê, ¿e k±piê siê w okolicy po³udnia i wieczorem, ale wtedy w po³udnie godzinê siê moczê, a wieczorem "prysznic". Peeling raz w tygodniu, czasem czê¶ciej. Je¶li mam okres, to zawsze myjê siê te¿ rano.
Stopy: Generalnie jak cia³o, chyba ¿e jest lato, chodzê w klapkach po ogródku i mam nogi z ziemi±, to wtedy gdy trzeba.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2015-09-23 o 23:38
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 08:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.