Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 08:07   #811
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Si dają idealny odcień na lato. Ktoś mi to polecił, tylko nie pamiętam kto, nie wiem czy nie KNK, ale super, ze idzie pomysł dalej!
Hmm... Nie chciałabym za bardzo przyciemniać NW10, a tylko go zażółcić. Myślałam też nad Chromatic Mix MUFE, ale nie wiem czy do Studio Fixa pasowałby ten o bazie olejowej czy wodnej. Ech, jakby nie mogli zrobić NC10 i byłby spokój

Douglas wrzucił trochę więcej kolekcji świątecznej - sety pędzli, Lip Bagi, Eye Bagi, Lip Bag Viva Glam, małe paletki do ust i palety do twarzy. Corii, kliknęłam na przelew Eye Baga Plum i będę myśleć
Gdzie są dimensiony?

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-11-17 o 08:23
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 08:26   #812
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
najtańsza chyba za piątala więc i tak taniej a wiesz, zawsze coś jeszcze do kosza wpadnie na przykład nowa matowa szmina z theBalmu które generalnie WYMIATAJĄ. Myślę, ze odcień Charming by Ci się spodobał juuuuuuuuuuuuuuuust sayin'
)
No i tak mi sie nie opłaca na minti, bo jak kupuje online to trzymam sie tego co mam kupic i nie wpada mi nic dodatkowego

Za to mysle intensywnie nad Anastasia do konturowania ale kremowa tym razem, tyle zachwytów nad nimi juz sie naczytałam ze czuje parcie na szklo

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Douglas wrzucił trochę więcej kolekcji świątecznej - sety pędzli, Lip Bagi, Eye Bagi, Lip Bag Viva Glam, małe paletki do ust i palety do twarzy. Corii, kliknęłam na przelew Eye Baga Plum i będę myśleć
Gdzie są dimensiony?
i dobrze, bo jest warty zakupu ja bym oplacila
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 13:42   #813
Fermina_Daza123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A ja kupiłam wczoraj please me, jestem bardzo zadowolona, to po russian red druga szminka mac
Fermina_Daza123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 15:05   #814
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Chyba zakochałam się w Patentpolischach
Czy ktoś wie, czy to jest limitowany produkt? Na stronie MAC, jak wejdzie się w opcje "limitowane odcienie", to pokazuje wszystkie kolory
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 15:50   #815
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Lasencje istnieje coś takiego jak czat albo jakiś konsultant na stronie MAC-a? Bo za nic w świecie nie mogę tego znaleźć na ich stronie
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 18:51   #816
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
i dobrze, bo jest warty zakupu ja bym oplacila
Pomyślę jeszcze Może coś innego mi się trafi, np. SOG
Mam próbkę Matchmastera, kilka dni go potestuję i zobaczę czy mi odpowiada.
Cytat:
Napisane przez Fermina_Daza123 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam wczoraj please me, jestem bardzo zadowolona, to po russian red druga szminka mac

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba zakochałam się w Patentpolischach
Czy ktoś wie, czy to jest limitowany produkt? Na stronie MAC, jak wejdzie się w opcje "limitowane odcienie", to pokazuje wszystkie kolory
Wydaje mi się, że są na stałe Macowa strona czasem rożne rzeczy pokazuje
Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
Lasencje istnieje coś takiego jak czat albo jakiś konsultant na stronie MAC-a? Bo za nic w świecie nie mogę tego znaleźć na ich stronie
Chyba nie w PL Możesz ewentualnie na infolinię zadzwonić.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 19:20   #817
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pomyślę jeszcze Może coś innego mi się trafi, np. SOG
Mam próbkę Matchmastera, kilka dni go potestuję i zobaczę czy mi odpowiada.
No ciekawe, czy wrzuca Dimensiony jeszcze, bo ogólnie to kiepsko dog wystartował z tą kolekcją

Byłas w Macu w SCC? Ja nie, ale przechodziłam i łądnie stoisko sie prezentuje. Swiateczną LE widziałam przez szybę Widziałam tez stoisko Laury Cieszy mnie to, bo wreszcie mogę spokojnie wziac próbki tego i owego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 19:44   #818
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciekawe, czy wrzuca Dimensiony jeszcze, bo ogólnie to kiepsko dog wystartował z tą kolekcją

Byłas w Macu w SCC? Ja nie, ale przechodziłam i łądnie stoisko sie prezentuje. Swiateczną LE widziałam przez szybę Widziałam tez stoisko Laury Cieszy mnie to, bo wreszcie mogę spokojnie wziac próbki tego i owego
Niee, w GK byłam przy okazji. Dostałam nawet sporą próbkę
Macówka coś mówiła o nowym Matchmasterze w stylu azjatyckich cushion foundation. Podobno ma wystarczać tylko na 30 użyć

Hah, w D. rzeczywiście lepiej z próbkami ale do SCC jeszcze nie miałam czasu podjechać. Może zajrzę przy okazji innych zakupów, bo chciałam też obadać Laurę Mercier - znasz coś wartego uwagi?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 19:48   #819
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jakie nudy żadnej nowej kolekcji
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 19:55   #820
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Niee, w GK byłam przy okazji. Dostałam nawet sporą próbkę
Macówka coś mówiła o nowym Matchmasterze w stylu azjatyckich cushion foundation. Podobno ma wystarczać tylko na 30 użyć

Hah, w D. rzeczywiście lepiej z próbkami ale do SCC jeszcze nie miałam czasu podjechać. Może zajrzę przy okazji innych zakupów, bo chciałam też obadać Laurę Mercier - znasz coś wartego uwagi?
Cushion to ten co było juz pisane jakis czas temu o nim ze ma byc w 2016 roku. Wizazysci maca, którzy już pracowali na nim pieja z zachwytu, ale ja jestem na razie sceptyczna, bo Lancome taki pierwszy chyba wypuscil i też ponoc miesiac uzywania i po podkładzie, a cena taka sama jak reszty, bez sensu...

Jak potestuje to będe wiedzieć chciałam pomacac parę podkładów i pudrów LM.
Na pewno linery w słoiczku polecam.
Ponoc puder pod oczy jest super, mam na niego ochotę od dawna, ale najpierw zmacam na zywo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 20:50   #821
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cushion to ten co było juz pisane jakis czas temu o nim ze ma byc w 2016 roku. Wizazysci maca, którzy już pracowali na nim pieja z zachwytu, ale ja jestem na razie sceptyczna, bo Lancome taki pierwszy chyba wypuscil i też ponoc miesiac uzywania i po podkładzie, a cena taka sama jak reszty, bez sensu...

Jak potestuje to będe wiedzieć chciałam pomacac parę podkładów i pudrów LM.
Na pewno linery w słoiczku polecam.
Ponoc puder pod oczy jest super, mam na niego ochotę od dawna, ale najpierw zmacam na zywo
Wiem. Zdziwiło mnie tylko, że tak szybko się kończy Jedyny plus to Back2Mac, ale jakim kosztem

Daj znać, jak już wyrobisz sobie opinię o LM Ja celuję w bazy pod makijaż i podkłady, chociaż puder pod oczy też się wydaje ciekawy.
Linery trochę drogie w stosunku do Macowych i BB

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-11-17 o 20:52
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 21:13   #822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiem. Zdziwiło mnie tylko, że tak szybko się kończy Jedyny plus to Back2Mac, ale jakim kosztem

Daj znać, jak już wyrobisz sobie opinię o LM Ja celuję w bazy pod makijaż i podkłady, chociaż puder pod oczy też się wydaje ciekawy.
Linery trochę drogie w stosunku do Macowych i BB
No niepredko, bo na razie sie nie wybieram macac, bo nie po drodze mi z $ jakby coś mi sie nie daj boziu zachciało

Podkłady LM niektore testowałam w UK i tragedia na mojej cerze były.

Ale za to nie wysychaja w ogóle i maja intensywniejsza barwę oraz połysk w porównaniu do macowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:08   #823
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No niepredko, bo na razie sie nie wybieram macac, bo nie po drodze mi z $ jakby coś mi sie nie daj boziu zachciało

Podkłady LM niektore testowałam w UK i tragedia na mojej cerze były.

Ale za to nie wysychaja w ogóle i maja intensywniejsza barwę oraz połysk w porównaniu do macowych
Hehe, ja się pewnie dopiero w grudniu wybiorę, z tych samych powodów

Ciekawe czy podkłady LM się u mnie sprawdzą i czy w ogóle znajdę kolor
Skoro tak polecasz, to linery też sprawdzę. W ogóle to dawno nie robiłam kreski, jutro spróbuję coś zdziałać w tym zakresie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:14   #824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hehe, ja się pewnie dopiero w grudniu wybiorę, z tych samych powodów

Ciekawe czy podkłady LM się u mnie sprawdzą i czy w ogóle znajdę kolor
Skoro tak polecasz, to linery też sprawdzę. W ogóle to dawno nie robiłam kreski, jutro spróbuję coś zdziałać w tym zakresie
Jak zwykle rozbija sie wsio o $

Z kolorami tez tak se było, z tego co pamietam,. ale to było u szwagierki w UK na szybko, a teraz po kolei przy okazji u nas pomacam i wezme probki.

Ja czern mam LM i wygladaja kreski, jak pomalowane pisakiem takim lsniacym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:29   #825
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba zakochałam się w Patentpolischach
Czy ktoś wie, czy to jest limitowany produkt? Na stronie MAC, jak wejdzie się w opcje "limitowane odcienie", to pokazuje wszystkie kolory
Na 100% są w stałej kolekcji, chociaż nie mam pojęcia, jak z tymi 4 odcieniami, co teraz niedawno wyszły (np. Make Me Proud), ale cała reszta na bank jest stała. Ja jestem w nich zakochana od dawna, ale jeszcze jakoś żadnego nie mam... Jednak nadrobię to na pewno
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 23:06   #826
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Daj znać, jak już wyrobisz sobie opinię o LM Ja celuję w bazy pod makijaż i podkłady, chociaż puder pod oczy też się wydaje ciekawy.
Linery trochę drogie w stosunku do Macowych i BB
Wprawdzie nie do mnie pytanie , ale jeśli chodzi o bazy LM, to mam jedną, taką, i szczerze mówiąc mnie nie zachwyciła, delikatnie mówiąc. Przede wszystkim nie przedłużyła trwałości podkładu i nie ograniczyła świecenia, a wręcz je wzmogła.

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Na 100% są w stałej kolekcji, chociaż nie mam pojęcia, jak z tymi 4 odcieniami, co teraz niedawno wyszły (np. Make Me Proud), ale cała reszta na bank jest stała. Ja jestem w nich zakochana od dawna, ale jeszcze jakoś żadnego nie mam... Jednak nadrobię to na pewno
Dzięki za info
To dobra wiadomość, bo jak mi się skończą te ze świątecznego setu, to na pewno dokupię.
Te najnowsze pełnowymiarowe odcienie na szczęśce trochę mniej mnie interesują, więc akurat ich ewentualny brak mnie nie przeraża
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 05:35   #827
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

no i teraz nie wiem, Oval 6 czy MJ The Face III? używam do podkładu pędzla Zoeva lub Beauty Blendera, ale coś nowego przydałoby się
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:48   #828
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak zwykle rozbija sie wsio o $

Z kolorami tez tak se było, z tego co pamietam,. ale to było u szwagierki w UK na szybko, a teraz po kolei przy okazji u nas pomacam i wezme probki.

Ja czern mam LM i wygladaja kreski, jak pomalowane pisakiem takim lsniacym
Ano niestety

Ja też zamierzam najpierw popróbkować i potem zobaczę

Skoro liner LM tak lśni, to czuję się skuszona

Testuję dziś Matchmastera i jak na razie jest całkiem przyjemny Kolor chyba ok, krycie wystarczające, ładnie się rozprowadzał pędzlem. Przypudrowałam go tylko delikatnie kulkami, więc będzie miał pole do popisu, jeśli chodzi o trwałość.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie do mnie pytanie , ale jeśli chodzi o bazy LM, to mam jedną, taką, i szczerze mówiąc mnie nie zachwyciła, delikatnie mówiąc. Przede wszystkim nie przedłużyła trwałości podkładu i nie ograniczyła świecenia, a wręcz je wzmogła.
Skoro jest oil free i nie ogranicza świecenia, to coś jest nie tak Ciekawe jak z resztą...
Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
no i teraz nie wiem, Oval 6 czy MJ The Face III? używam do podkładu pędzla Zoeva lub Beauty Blendera, ale coś nowego przydałoby się
Hehe, jakbym miała nadmiar $, to kupiłabym oba - Ovala6 i MJ
Spójrz jeszcze na 196
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 09:57   #829
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziewczęta, pytanie do Was Jakie macie must-have z cieni z gamy szarości-grafity-granaty? Mam w palecie 6 miejsc do zapełnienia, ale jakoś ostatnio co wejdę do salonu to nie mam weny i nic się do mnie nie uśmiecha... W sumie zielenie też mile widziane, jak coś macie
Na pewno Copperplate, jeden z najukochańszych moich cieni EVER, więc polecam z czystym sumieniem. Scene też jest bardzo fajny. Granatów nie mam żadnych, więc nie podpowiem

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może zajrzę przy okazji innych zakupów, bo chciałam też obadać Laurę Mercier - znasz coś wartego uwagi?
Zerknij też na cienie do powiek - zarówno te w stickach, jak i zwykłe (zwłaszcza wykończenie Sateen ). Jakość naprawdę fantastyczna i warta nawet tej chorej ceny
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 10:26   #830
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Na pewno Copperplate, jeden z najukochańszych moich cieni EVER, więc polecam z czystym sumieniem. Scene też jest bardzo fajny. Granatów nie mam żadnych, więc nie podpowiem
Copperplate też polecam

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Zerknij też na cienie do powiek - zarówno te w stickach, jak i zwykłe (zwłaszcza wykończenie Sateen ). Jakość naprawdę fantastyczna i warta nawet tej chorej ceny
Dzięki za przypomnienie Sprawdzę je, chociaż cenę mają straszną
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 11:03   #831
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki za przypomnienie Sprawdzę je, chociaż cenę mają straszną
Wiem Ja je kupowałam, gdy jeszcze cena była niższa o kilkadziesiąt złotych, i zawsze z rabatem 20%, no ale i tak jest to dużo. Natomiast nie mam od LM palet dużych jak z MACa, tylko po prostu kilka cieni, które urzekły mnie najbardziej i które eksploatuję do granic możliwości A ich jakość zachwyca mnie niezmiennie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 13:13   #832
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Na pewno Copperplate, jeden z najukochańszych moich cieni EVER, więc polecam z czystym sumieniem. Scene też jest bardzo fajny. Granatów nie mam żadnych, więc nie podpowiem
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Copperplate też polecam
Copperplate mam, nawet dwa tak mi się spodobał, że kupiłam drugi egzemplarz - oczywiście z myślą, że tak ładnej szarości jeszcze nie mam Wtedy dojrzałam do myśli stworzenia alfabetycznej listy cieni, które mam, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła

Scene też jest w moich zbiorach, ale ostatnio w wolnej chwili ze swatchy internetowych wytypowałam sobie 6 odcieni: Knight Divine, Typographic, Soot, Print, Nehru i Concrete i będę niezmiernie wdzięczna za jakieś Wasze odczucia odnośnie tych konkretnych odcieni, bo szczerze mówiąc bardziej wierzę Wam niż temu co tam przypadkiem w sieci znajdę
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 17:19   #833
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Copperplate mam, nawet dwa tak mi się spodobał, że kupiłam drugi egzemplarz - oczywiście z myślą, że tak ładnej szarości jeszcze nie mam Wtedy dojrzałam do myśli stworzenia alfabetycznej listy cieni, które mam, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła

Scene też jest w moich zbiorach, ale ostatnio w wolnej chwili ze swatchy internetowych wytypowałam sobie 6 odcieni: Knight Divine, Typographic, Soot, Print, Nehru i Concrete i będę niezmiernie wdzięczna za jakieś Wasze odczucia odnośnie tych konkretnych odcieni, bo szczerze mówiąc bardziej wierzę Wam niż temu co tam przypadkiem w sieci znajdę
Z tych, co wymieniłaś jako swoje typy, mam tylko Knight Divine. To jeden z moich pierwszych MACowych cieni, od których zaczęła się moja przygoda z marką (2009 r. ). Wprawdzie ze dwa lata chyba w ogóle po niego nie sięgałam, bo jakoś zawsze w ruch idą najświeższe nabytki , ale pamiętam, że bardzo, bardzo go lubiłam, aczkolwiek to nie mat, tylko dość ciemny, błyszczący grafit.

Scene i Copperplate też mam i polecam

W podobnej tonacji mam jeszcze kilka cieni, ale one wszystkie są w limitowanych paletkach "czwórkach", więc nawet o nich nie wspominam.

Aha, bardzo fajny, a chyba trochę niedoceniany, jest Malt, ale to tak naprawdę idealny cień do rozcierania ku górze ciemnych cieni, zwłaszcza przy smoky eye.

Jeszcze zapomniałam o granatowawym Contrast. Wprawdzie go nie mam, ale swego czasu mocno chorowałam na niego, bo jest bardzo fajny.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-18 o 17:22
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 18:01   #834
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
no i teraz nie wiem, Oval 6 czy MJ The Face III? używam do podkładu pędzla Zoeva lub Beauty Blendera, ale coś nowego przydałoby się
Ja mam MJ'a Ten pierwszy jakoś mnie nie powalił.
U Marka niby też nic odkrywczego. W sensie, no porządnie wykonany, miękki, dosyć zbite to włosie, ale końcowy efekt rewelacyjny, serio

Na pewno jeszcze się na jakiś skuszę
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 18:04   #835
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja mam MJ'a Ten pierwszy jakoś mnie nie powalił.
U Marka niby też nic odkrywczego. W sensie, no porządnie wykonany, miękki, dosyć zbite to włosie, ale końcowy efekt rewelacyjny, serio

Na pewno jeszcze się na jakiś skuszę
Mówiłam, ze MJ The Face III wymiata
Polecam do rózu skosny jeszcze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 18:13   #836
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówiłam, ze MJ The Face III wymiata
Polecam do rózu skosny jeszcze
O widzisz, zapisuję.
Choć do zaróżowienia pędzli mam dostatek, do bronzera bym przygarnęła, bo widzę,że też Mareczek ma

Corii, a jak wygląda MJ do różu w porównaniu z MACami?

Ja tego Fejsa III mam, ale z kolei nie mam takiego typowego puchatka z MAC, żeby porównać. Nie mniej, efekt ładniejszy daje od tych, któe mam w kolekcji.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 18:16   #837
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
O widzisz, zapisuję.
Choć do zaróżowienia pędzli mam dostatek, do bronzera bym przygarnęła, bo widzę,że też Mareczek ma

Corii, a jak wygląda MJ do różu w porównaniu z MACami?

Ja tego Fejsa III mam, ale z kolei nie mam takiego typowego puchatka z MAC, żeby porównać. Nie mniej, efekt ładniejszy daje od tych, któe mam w kolekcji.
Ja o tym do bronzera myslalam, ale doszłam do wniosku ze dla mnie bedzie za duzy, mam drobna twarz. Zamiast tego własnie wziełam do rózu i uzywam go zarówno do konturowania, jak i nanoszenia rozu Nawet do broznerów czesciej chyba

On jest niby podobny do 168 kształtem, ale jakoś bardziej jest zwarty, nie puszy się jak macowy. generalnie łatwiej nad nim zapanować i precyzyjniej sie maluje

Bo mac nie ma ani jednego takiego wielkiego do podkładu, jak The Face III A okazuje sie, ze takie daja megasny efekt.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 19:42   #838
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Dzięki za info
To dobra wiadomość, bo jak mi się skończą te ze świątecznego setu, to na pewno dokupię.
Te najnowsze pełnowymiarowe odcienie na szczęśce trochę mniej mnie interesują, więc akurat ich ewentualny brak mnie nie przeraża
Ja też się cieszę, bo chociaż nie mam monetki na set, to zawsze mogę je sobie kupić potem jako pojedyncze kredki i wciąż będę miała te kolory, co w secie, ale jako pierwszy niezmiennie Hopelessly Devoted będzie
Mnie te nowe jakoś wcale nie urzekły, czaiłam się na Make Me Proud, ale na moich ustach wyglądał mdło i bez wyrazu, cała twarz wyglądała jakoś tak bez wyrazu, a na resztę nawet nie patrzyłam, bo jeszcze jaśniejsze od niego, także też nie muszę się martwić, jeśli go nie będzie w stałej kolekcji
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 20:07   #839
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

no i biorę The Face III dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

taaaaa już kupiłam w nocy oglądałam w sephorze online a dziś nie ma
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:57   #840
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
O widzisz, zapisuję.
Choć do zaróżowienia pędzli mam dostatek, do bronzera bym przygarnęła, bo widzę,że też Mareczek ma

Corii, a jak wygląda MJ do różu w porównaniu z MACami?

Ja tego Fejsa III mam, ale z kolei nie mam takiego typowego puchatka z MAC, żeby porównać. Nie mniej, efekt ładniejszy daje od tych, któe mam w kolekcji.
mam do różu skośny i lubię

http://www.sephora.pl/Makijaz/Pedzle...nr-15/P2093011 ten też bardzo udany pędzel kusisz mnie jak zawsze kolejnym pędzlem
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.