czy sunsilk wysusza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-01, 18:19   #1
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206

czy sunsilk wysusza?


dokładniej:czy ten fioletowy krem sunsilk wysusza włosy?bardzo proszę o odpowiedzi.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 12:54   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: czy sunsilk wysusza?

Ja używałam fioletowego kremu w butelce z dozownikiem, tego wygładzającego - jeśli chodzi o ten właśnie, to owszem, mi trochę wysuszał włosy i były po nim dość matowe, generalnie nieładny efekt. Ale to wysuszenie nie było chyba trwałe, tzn. nie zauważyłam ogólnego pogorszenia kondycji włosów, tylko doraźnie przesuszone były po zastosowaniu.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 15:33   #3
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: czy sunsilk wysusza?

właśnie chodzi mi o kondycję włosów w pózniejszym czasie.odstawiłam suszarkę i żelazko,uzywamtylko tego kremu,bo muszę je czyms ujarzmić.chcę troche "podreperować" włosy,ale ten krem to nie odżywka i dlatego pytam czy mi nie wysuszy włosów.może jeszcze ktoś się wypowie?
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 16:07   #4
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: czy sunsilk wysusza?

Ja czasem używam tego kremu i nie zauważyłam, ze wyrządzał jakąkolwiek krzywdę włosom. Są po nim przyjemnie miękkie i gładkie.
Z tym, że ja i tak zawsze używam odzywki po myciu włosów. Krem traktuję tylko jako pomoc w ich ujarzmianiu, gdy nie chce mi się używac prostownicy (czyli bardzo rzadko). Krem co prawda nie prostuje włosow, ale są one bardziej posłuszne i mniej sie puszą.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 16:12   #5
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: czy sunsilk wysusza?

Ja używała tgo sunslika i nie zauważyłam wysuszenia włosów.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 16:32   #6
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: czy sunsilk wysusza?

uzywalam tego kremu, ale nie bylam zadowolona z efektów. Mam rozjaśnione włosy, które są teraz wysuszone a ten specyfik sprawił że wyglądały jeszcze gorzej (strasznie się "puszyły"). Wygładzenie też pozostawiało wiele do życzenia
Mogę polecić serum regenurująco-wygładzające Joanny (Nutri System)- ja jesetm zadowolona z efektów.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 16:49   #7
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: czy sunsilk wysusza?

W moim przypadku nie wysusza Uzywam go co, mniej więcej, drugi dzień. Ładnie sie świecą i układają. Zawsze uzywam jakiejś odżywki kiedy myję włosy.
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-02, 18:25   #8
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: czy sunsilk wysusza?

Ja mam ten krem w tubce i nie moge juz na niego patrzec!! jest okropny!!! gdzie ten efekt prostych wlosow? mam wlosy mieszane - po nalozeniu tego swinstwa na wlosy i wysuszeniu suszarka koncowki co wrecz sianowate i nie da sie ich rozczesac!!no i jeszcze mi sie elektryzowaly!! a na drugi dzien grzywke i wlosy przy glowie mam przetluszczone!!! jest okropny po nim musze musialam myc wlosy codziennie! (zwykle co 3 dni)
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 18:30   #9
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: czy sunsilk wysusza?

Cytat:
Napisane przez patricja
Ja mam ten krem w tubce i nie moge juz na niego patrzec!! jest okropny!!! gdzie ten efekt prostych wlosow? mam wlosy mieszane - po nalozeniu tego swinstwa na wlosy i wysuszeniu suszarka koncowki co wrecz sianowate i nie da sie ich rozczesac!!no i jeszcze mi sie elektryzowaly!! a na drugi dzien grzywke i wlosy przy glowie mam przetluszczone!!! jest okropny po nim musze musialam myc wlosy codziennie! (zwykle co 3 dni)
miałam dokładnie to samo. Włosy strasznie mi sie przetłuszczaja po wszystkich specyfikach sunsilku od szmponów i odżywek po te balsamy.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 18:40   #10
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: czy sunsilk wysusza?

ja uzywam kremu w tubie. dla mnei jest bardzo ok. mam wlosy falujace ale poddatne. efekt taki sam jak po prostownicy clatronica.tylko nie sa wysuszone. oczywiscie uzywam szamponu i odzywki. ale bez tego sunsilka nie wyobrazam sobie wlosow. dodam ze wersja w butelce z korkiem byla beznadzienja. tuba to co innego.
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 10:24   #11
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: czy sunsilk wysusza?

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
ja uzywam kremu w tubie. dla mnei jest bardzo ok. mam wlosy falujace ale poddatne. efekt taki sam jak po prostownicy clatronica.tylko nie sa wysuszone. oczywiscie uzywam szamponu i odzywki. ale bez tego sunsilka nie wyobrazam sobie wlosow. dodam ze wersja w butelce z korkiem byla beznadzienja. tuba to co innego.
ten krem w tubie to dokładnie to samo co w butelce z korkiem?
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.