Jak zwiększyć alimenty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-09, 17:19   #1
aralka1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1

Jak zwiększyć alimenty?


To mój pierwszy raz na tym forum ale mam dość duży problem i chciałabym żebyście mi pomogły.

Kilka lat temu mój mąż przyłapał mnie na zdradzaniu go z jego najlepszym kumplem. Nie rozwiódł się ze mną, ale atmosfera była tak napięta że ja to zrobiłam. Na szczęście sędzia przyznał większość majątku (w tym dom) mi, a do tego on musi płacić mi alimenty i odszkodowanie. Co prawda mówił mi że mieszka w motelu i stać go jedynie na dwa posiłki dziennie ale nie jestem pewna czy to prawda (mąż miał bardzo dobrą pracę). Czy jest jakaś możliwość żeby płacił mi więcej niż teraz? Potrzebuję pieniędzy ze względu na sprawy osobiste.
aralka1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 17:30   #2
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

jjjaaassnnnnneeee:rolleye s:
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 19:57   #3
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jjjaaassnnnnneeee:rolleye s:
Ale że na Mzk? Myślałam, że takie rzeczy to tylko na Intymnym..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 20:00   #4
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Ferie, ferie, ferie
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 20:02   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Cytat:
Napisane przez aralka1488 Pokaż wiadomość
To mój pierwszy raz na tym forum ale mam dość duży problem i chciałabym żebyście mi pomogły.

Kilka lat temu mój mąż przyłapał mnie na zdradzaniu go z jego najlepszym kumplem. Nie rozwiódł się ze mną, ale atmosfera była tak napięta że ja to zrobiłam. Na szczęście sędzia przyznał większość majątku (w tym dom) mi, a do tego on musi płacić mi alimenty i odszkodowanie. Co prawda mówił mi że mieszka w motelu i stać go jedynie na dwa posiłki dziennie ale nie jestem pewna czy to prawda (mąż miał bardzo dobrą pracę). Czy jest jakaś możliwość żeby płacił mi więcej niż teraz? Potrzebuję pieniędzy ze względu na sprawy osobiste.
Trolololo obstawiam.
Jeśli jednak nie to uważam, że to facet powinien wnieść oz niesienie alimentów. Wstrętna, obłudna babo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:28   #6
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Moja bliska znajoma się boryka już od jakiegoś czasu z kłopotami z byłym mężem, czasami naprawdę prawo bywa przeciwko nam, zawsze znajdą się jakieś furtki. Moze to w czymś Wam pomoże, w PRD była audycja na ten temat z adwokatami, można odsłuchać tutaj: http://www.polskieradio.pl/18/4388/A...legle-alimenty
Podpowiadali między innymi, jak próbować wyegzekwować zaległe alimenty od jednego z opiekunów.
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 08:01   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Moja bliska znajoma się boryka już od jakiegoś czasu z kłopotami z byłym mężem, czasami naprawdę prawo bywa przeciwko nam, zawsze znajdą się jakieś furtki. Moze to w czymś Wam pomoże, w PRD była audycja na ten temat z adwokatami, można odsłuchać tutaj: http://www.polskieradio.pl/18/4388/A...legle-alimenty
Podpowiadali między innymi, jak próbować wyegzekwować zaległe alimenty od jednego z opiekunów.
halo! to babsko chce po prostu wyciągnąć kasę od byłego męża. nie jest to biedne, pokrzywdzone dziewczę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 08:18   #8
mamiagi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 62
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Ale też nie musimy od razy oceniać wszystkich swoją miarką. Być może ten komentarz to fake, być może ta pani ma problem bo nigdy nie pracowała i dlatego potrzebuje więcej pieniędzy, a może jeszcze jest inny powód. Nie zakładajmy z góry najgorszego
mamiagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:43   #9
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

Cytat:
Napisane przez mamiagi Pokaż wiadomość
Ale też nie musimy od razy oceniać wszystkich swoją miarką. Być może ten komentarz to fake, być może ta pani ma problem bo nigdy nie pracowała i dlatego potrzebuje więcej pieniędzy, a może jeszcze jest inny powód. Nie zakładajmy z góry najgorszego
Jeśli nigdy nie pracowała to na własne życzenie.
Jak potrzebuje pieniędzy to niech się weźmie za robotę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:26   #10
gapapl
Przyczajenie
 
Avatar gapapl
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zwiększyć alimenty?

To już lekka przesada!!!
Nie dość, że z Twojej winy związek się rozpadł (w taki sposób to przedstawiłaś ) to jeszcze chcesz więcej???
Przecież jak potrzebujesz pieniędzy to sprzedaj dom.
Jesteś obłudna.


To ja przez wiele lat ma córkę dostawałam od byłego męża 100 zł tak 100 zł alimentów i nie chciałam więcej, a Ty na siebie potrzebujesz?
W kwietniu mam ostatnią sprawę o podwyżkę alimentów dla mojej córki.
Jestem pozytywnej myśli. Gdyby ktoś myślał, że ja bogata i tak niskie alimenty przyznano to Was rozczaruje. Partner z którym mieszkałam sporo zarabiał, także jego dochód brali pod uwagę.Masakra.
Każdy z nas ma potrzeby i nawet jeśli nigdy nie pracowałaś to czas najwyższy!
gapapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 19:26:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.