Jak to jest z tym makijażem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 10:49   #1
arwea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12

Jak to jest z tym makijażem?


Witam. Mam pytanie do użytkowniczek , opiszę mój problem.
Mój tż zawsze podkreśla, że niezależnie czy mam makijaż czy nie , pięknie wyglądam. Od jakiegoś czasu zaczęła przeszkadzać mu pewna rzecz. Mianowicie zawsze maluję się do pracy , a do niego już nie zawsze (sporadycznie). W pracy chcę ładnie wyglądać, mam bladą cerę i czuję się pewniej gdy się wymaluję. Natomiast ostatnimi czasy przy spotkaniu z tż prawie wogóle nie maluję się(może dlatego że w końcu podobam mu się bez). On twierdzi, że absolutnie nadal jest zdania, że ładnie wyglądam bez, ale jest mu smutno że do pracy potrafię się wyszykować, a do niego już nie. Chodzi mu o sam fakt makijażu, że do "innych" potrafię wstać wcześniej i zrobić make-up. Czy to normalne, że nagle zaczęło mu to przeszkadzać? Wiem że jest zazdrosny i wiem jak inni faceci patrzą na mnie wymalowaną. Jak go uspokoić pod tym względem? Malować się dzień w dzień? Dla świętego spokoju?
arwea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 10:53   #2
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

No jak dla mnie to znaczy, że jednak bardziej mu się podobasz w makijażu, skoro chce żebyś na spotkania z nim też się malowała.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 10:54   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez arwea Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie do użytkowniczek , opiszę mój problem.
Mój tż zawsze podkreśla, że niezależnie czy mam makijaż czy nie , pięknie wyglądam. Od jakiegoś czasu zaczęła przeszkadzać mu pewna rzecz. Mianowicie zawsze maluję się do pracy , a do niego już nie zawsze (sporadycznie). W pracy chcę ładnie wyglądać, mam bladą cerę i czuję się pewniej gdy się wymaluję. Natomiast ostatnimi czasy przy spotkaniu z tż prawie wogóle nie maluję się(może dlatego że w końcu podobam mu się bez). On twierdzi, że absolutnie nadal jest zdania, że ładnie wyglądam bez, ale jest mu smutno że do pracy potrafię się wyszykować, a do niego już nie. Chodzi mu o sam fakt makijażu, że do "innych" potrafię wstać wcześniej i zrobić make-up. Czy to normalne, że nagle zaczęło mu to przeszkadzać? Wiem że jest zazdrosny i wiem jak inni faceci patrzą na mnie wymalowaną. Jak go uspokoić pod tym względem? Malować się dzień w dzień? Dla świętego spokoju?
olać i malować się wtedy, kiedy masz na to ochotę.
albo jest strasznym zazdrośnikiem, albo kłamie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 10:55   #4
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez arwea Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie do użytkowniczek , opiszę mój problem.
Mój tż zawsze podkreśla, że niezależnie czy mam makijaż czy nie , pięknie wyglądam. Od jakiegoś czasu zaczęła przeszkadzać mu pewna rzecz. Mianowicie zawsze maluję się do pracy , a do niego już nie zawsze (sporadycznie). W pracy chcę ładnie wyglądać, mam bladą cerę i czuję się pewniej gdy się wymaluję. Natomiast ostatnimi czasy przy spotkaniu z tż prawie wogóle nie maluję się(może dlatego że w końcu podobam mu się bez). On twierdzi, że absolutnie nadal jest zdania, że ładnie wyglądam bez, ale jest mu smutno że do pracy potrafię się wyszykować, a do niego już nie. Chodzi mu o sam fakt makijażu, że do "innych" potrafię wstać wcześniej i zrobić make-up. Czy to normalne, że nagle zaczęło mu to przeszkadzać? Wiem że jest zazdrosny i wiem jak inni faceci patrzą na mnie wymalowaną. Jak go uspokoić pod tym względem? Malować się dzień w dzień? Dla świętego spokoju?
1. Nie, nie jest to normalne.
2. Jak go uspokoić? Nie wiem. Na pewno nie chodząc na ustępstwa dla świętego spokoju, bo od tego się zaczyna.

Rozumiem, jakbyś chodziła do niego brudna i w wyciągniętym dresie. Ale skoro mówi, że tak mu też się podobasz, to za bardzo zaczyna szukać dziury w całym. Raczej daj mu słownie do zrozumienia, że w pracy schludny i delikatny makijaż jest wymagany, a poza praca chcesz czuć się swobodnie.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 10:59   #5
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Mysle ze chodzi mu o to, ze w pracy chcesz ladniej wygladac a przy nim nie. Typowy wedlug mnie problem dziewczyn w zwiazkach, przestaja sie starac wygladac jak najlepiej przy swoich facetach. Wiadomo, ze chce byc mily wiec mowi, ze ladniej wygladasz bez makijazu, ale tak naprawde kazda pieknosc w ladnym makijazu wyglada jeszcze piekniej.
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:12   #6
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Autorko, czy Twój facet wie, że w makijażu czujesz się ładniejsza?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:15   #7
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
olać i malować się wtedy, kiedy masz na to ochotę.
albo jest strasznym zazdrośnikiem, albo kłamie.
Dokładnie. Zaczniesz malować się na co drugie spotkanie - będzie mu mało, potem skończysz na kązdym spotkaniu z makijażem, bo misio tak chce. Nie czujesz potrzeby to się nie maluj

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Mysle ze chodzi mu o to, ze w pracy chcesz ladniej wygladac a przy nim nie. Typowy wedlug mnie problem dziewczyn w zwiazkach, przestaja sie starac wygladac jak najlepiej przy swoich facetach. Wiadomo, ze chce byc mily wiec mowi, ze ladniej wygladasz bez makijazu, ale tak naprawde kazda pieknosc w ladnym makijazu wyglada jeszcze piekniej.
Z postu autorki wychodzi, że tylko się nie maluje, a nie że przychodzi na spotkania w brudnych ubraniach, wyciągniętym dresie czy z tłustymi włosami.
Więc sam jest sobie winny jeśli tak jest
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 11:15   #8
arwea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Mysle ze chodzi mu o to, ze w pracy chcesz ladniej wygladac a przy nim nie. Typowy wedlug mnie problem dziewczyn w zwiazkach, przestaja sie starac wygladac jak najlepiej przy swoich facetach. Wiadomo, ze chce byc mily wiec mowi, ze ladniej wygladasz bez makijazu, ale tak naprawde kazda pieknosc w ladnym makijazu wyglada jeszcze piekniej.
Otóż o to chodzi. On myśli, że przestałam się dla niego starać(kiedyś malowałam się często) a że pracuje z mężczyznami jest zazdrosny..

On wie o tym,że z makijażem czuje się pewniej. Tym bardziej mówi mi, że skoro tak jest, dlaczego nie maluje się do niego.


Hmm. to tak jakby wasz facet kupił sobie piękną marynarkę. Ale nigdy nie założył jej na spotkanie z wami, tylko z kumplami, do pracy itd.. przecież wygląda zawsze dobrze, schludnie, a mimo to drażniłoby to was , że nie ubierze się w nią dla was, tylko dla innych. I proszę nie mówcie o ubieraniu się dla siebie, nie jest tak do końca.

Edytowane przez arwea
Czas edycji: 2016-04-05 o 11:19
arwea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:18   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Nie podobało by mi się takie czepialstwo faceta. Tak, jakby szukał dziury w całym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:19   #10
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez arwea Pokaż wiadomość
Otóż o to chodzi. On myśli, że przestałam się dla niego starać(kiedyś malowałam się często) a że pracuje z mężczyznami jest zazdrosny..
On wie o tym,że z makijażem czuje się pewniej. Tym bardziej mówi mi, że skoro tak jest, dlaczego nie maluje się do niego.
A nie wpadnie na to, że przy nim, nie przy obcych ludziach, czujesz się na tyle komfortowo i pewnie, że nie czujesz potrzeby malowania się?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:20   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez arwea Pokaż wiadomość
Otóż o to chodzi. On myśli, że przestałam się dla niego starać(kiedyś malowałam się często) a że pracuje z mężczyznami jest zazdrosny..
(...)
Może czas mu przypomnieć lub uświadomić, że "staranie się" w związku nie sprowadza się jedynie do wyglądu. I że przy nim (bo jak nie przy nim, to przy kim?) chcesz czuć się swobodnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 11:27   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Może po prostu chce żebyś pokazała, że starasz się zadbać o wygląd tylko dla niego?
Większość mężczyzn jednak nie lubi makijażu. Są na ten temat badania. Twój TŻ jest pewnym wyjątkiem, ale może chodzi mu o to jak np. dbałaś o wygląd na wasze pierwsze randki, a jak jest teraz.
Chyba chodzi o to by ponownie zwrócić na siebie Twoją uwagę.
Myślę, że równie dobrze mogłabyś np. ubrać nową sukienkę specjalnie dla niego i też pewnie byłby zachwycony.
I tak masz dobrze bo ja np. muszę się w makijażu ograniczać bo mój TŻ specjalnie za makijażem nie przepada.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:28   #13
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może po prostu chce żebyś pokazała, że starasz się zadbać o wygląd tylko dla niego?
Większość mężczyzn jednak nie lubi makijażu. Są na ten temat badania. Twój TŻ jest pewnym wyjątkiem, ale może chodzi mu o to jak np. dbałaś o wygląd na wasze pierwsze randki, a jak jest teraz.
Chyba chodzi o to by ponownie zwrócić na siebie Twoją uwagę.
Myślę, że równie dobrze mogłabyś np. ubrać nową sukienkę specjalnie dla niego i też pewnie byłby zachwycony.
I tak masz dobrze bo ja np. muszę się w makijażu ograniczać bo mój TŻ specjalnie za makijażem nie przepada.
Jasne. Nie lubi, a jako przykłady "naturalnego piękna" podają zdjęcia dziewczyn w dobrze zrobionym, no makeup/dziennym makijażu - tacy z nich znawcy

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-04-05 o 11:30
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:33   #14
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może czas mu przypomnieć lub uświadomić, że "staranie się" w związku nie sprowadza się jedynie do wyglądu. I że przy nim (bo jak nie przy nim, to przy kim?) chcesz czuć się swobodnie.

Facet to zawsze facet. Ehhh...Puste to wszystko...
A w szpilkach po domu nie każe Ci jeszcze chodzić? Zamiast sie cieszyć ze czujesz sie przy nim na tyle swobodnie że sie nie malujesz to przynudza że może nie starasz sie dla niego skoro sie nie malujesz. Według mnie rób tak jak Ci wygodniej. Chcesz w makijażu to bądz w makijazu nie chcesz to nie. Tu sie liczy Twoj komfort. Jesli to spowoduje jakies spiecia miedzy Wami to nie ma po co płakać.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:34   #15
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez arwea Pokaż wiadomość
Hmm. to tak jakby wasz facet kupił sobie piękną marynarkę. Ale nigdy nie założył jej na spotkanie z wami, tylko z kumplami, do pracy itd.. przecież wygląda zawsze dobrze, schludnie, a mimo to drażniłoby to was , że nie ubierze się w nią dla was, tylko dla innych. I proszę nie mówcie o ubieraniu się dla siebie, nie jest tak do końca.
Czyli rozumiesz jego 'problem'? Byłabyś zadowolona gdyby zakładał piękną marynarkę dla Ciebie na odczepnego, bo trujesz mu? Jakiej byś chciała reakcji?

Salix, bo ten no makeup to taki oszukany, nie widać, że coś jest (jak sama nazwa wskazuje), a biedne chłopy się nie znajO i myślO że to naturalne piękno
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2016-04-05 o 11:40
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:35   #16
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jasne. Nie lubi, a jako przykłady "naturalnego piękna" podają zdjęcia dziewczyn w dobrze zrobionym, no makeup/dziennym makijażu - tacy z nich znawcy
Dokładnie, też to mnie zawsze rozwala
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:39   #17
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Ja nie rozumiem najazdu na faceta. Rozumiem że czuje się tak jakbys przy nim nie czuła potrzeby żeby ładnie wyglądać a przy innych tak. Czemu się nie pomalujesz jak z nim się spotykasz? Ja np nie maluje się ani na uczelnię ani przy tz, ale jakbym się malowała na uczelnię a na randki z tz lazila bez makijażu to bez sensu wg mnie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:39   #18
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Czyli rozumiesz jego 'problem'? Byłabyś zadowolona gdyby zakładał piękną marynarkę dla Ciebie na odczepnego, bo trujesz mu? Jakiej byś chciała reakcji?
Rzęs umalowanych tak bardzo nie widać jak marynarki. Czasem facet nawet nie wie że dziewczyna ma umalowane rzesy i lekki podkład i cień. Chyba że u autorki chodzi o mocny makijaż i brak makijażu.

Czasem możesz sie umalować a czasem przyjdz na randke bez i tyle. Chociaz nie rozumiem tego czyli co kiedy bedzie z nim mieszkac ma sie nawet malowac jak bedzie po domu chodzic??! Bez przesady.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-04-05 o 11:42
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:45   #19
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem najazdu na faceta. Rozumiem że czuje się tak jakbys przy nim nie czuła potrzeby żeby ładnie wyglądać a przy innych tak. Czemu się nie pomalujesz jak z nim się spotykasz? Ja np nie maluje się ani na uczelnię ani przy tz, ale jakbym się malowała na uczelnię a na randki z tz lazila bez makijażu to bez sensu wg mnie.
Ale przecież on twierdzi, że równie mocno mu się podoba z makijażem, jak i bez. Więc albo niech nie ściemnia, albo się zdecyduje.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 11:48   #20
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem najazdu na faceta. Rozumiem że czuje się tak jakbys przy nim nie czuła potrzeby żeby ładnie wyglądać a przy innych tak. Czemu się nie pomalujesz jak z nim się spotykasz? Ja np nie maluje się ani na uczelnię ani przy tz, ale jakbym się malowała na uczelnię a na randki z tz lazila bez makijażu to bez sensu wg mnie.
Też tak myślę.

Na miejscu faceta odebrałabym to jako olewanie mnie czy brak starań właśnie.
Przecież na pewno nie chodzi o to, że gdy spędzacie razem noc, to rano musisz wcześniej wstać, żeby ten makijaż zrobić. Raczej o to, że skoro idziesz się z nim spotkać, to fajnie by było, gdybyś chociaż te rzęsy pomalowała i wyrównała koloryt skóry na twarzy, bo (dla mnie) oznaczałoby to staranie się i chęć podobania się swojemu facetowi (jeszcze bardziej).
Przecież wiadomo, że w delikatnym makijażu (rzęsy plus podkład) wygląda się lepiej niż z 'gołą' twarzą.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:49   #21
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
Ale przecież on twierdzi, że równie mocno mu się podoba z makijażem, jak i bez. Więc albo niech nie ściemnia, albo się zdecyduje.
Pewnie łże Faceci czesto kłamią by nie robic wojny i miec świety spokoj.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:51   #22
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

moim zdaniem dobrym kompromisem bylaby rezygnacja z makijazu poczas randki w domu/na spacerze po lesie, a zalozenie ladniejszego stroju i makijazu kiedy wychodzicie we dwoje np. do restauracji czy kawiarni
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:54   #23
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;58452931]moim zdaniem dobrym kompromisem bylaby rezygnacja z makijazu poczas randki w domu/na spacerze po lesie, a zalozenie ladniejszego stroju i makijazu kiedy wychodzicie we dwoje np. do restauracji czy kawiarni[/QUOTE]

Chyba że bedzie "A czemu nie TYLKO dla mnie?"
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:59   #24
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
Ale przecież on twierdzi, że równie mocno mu się podoba z makijażem, jak i bez. Więc albo niech nie ściemnia, albo się zdecyduje.
A się uczepiłyście tego, że podoba się mu tak samo bez makijażu i bez. Wszystko tak dosłownie bierzecie?
Autorko, Twój facet pewnie chciał być miły i dlatego tego powiedział (albo tak to odebrałaś), ale to nie oznacza, że nie poczułby się przyjemnie, gdybyś lekko swoją urodę 'podrasowała'.

To miłe uczucie, kiedy osoby trzecie zwracają uwagę na Twojego partnera/partnerkę, więc tym bardziej może boleć go ten nieszczęsny brak makijażu, skoro w pracy nie masz z nim problemu.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:59   #25
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;58452651]Też tak myślę.

Na miejscu faceta odebrałabym to jako olewanie mnie czy brak starań właśnie.
Przecież na pewno nie chodzi o to, że gdy spędzacie razem noc, to rano musisz wcześniej wstać, żeby ten makijaż zrobić. Raczej o to, że skoro idziesz się z nim spotkać, to fajnie by było, gdybyś chociaż te rzęsy pomalowała i wyrównała koloryt skóry na twarzy, bo (dla mnie) oznaczałoby to staranie się i chęć podobania się swojemu facetowi (jeszcze bardziej).
Przecież wiadomo, że w delikatnym makijażu (rzęsy plus podkład) wygląda się lepiej niż z 'gołą' twarzą.[/QUOTE]

Naprawdę? Olewanie? Ja przepraszam, ale czegoś tu nie rozumiem. O jakie starania chodzi, skoro i w makijażu, i bez, podoba mu się równie mocno? Pamiętajmy, że brak makijażu nie oznacza, że autorka chodzi ubrana w wyciągnięty dres.

Ściemnia i tyle. Podobasz mu się bardziej w makijażu.

Edycja: Ano, właśnie. Ściemnia, bo chciał być miły, a teraz zbiera żniwo

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-04-05 o 12:02
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:59   #26
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Rzęs umalowanych tak bardzo nie widać jak marynarki. Czasem facet nawet nie wie że dziewczyna ma umalowane rzesy i lekki podkład i cień. Chyba że u autorki chodzi o mocny makijaż i brak makijażu.

Czasem możesz sie umalować a czasem przyjdz na randke bez i tyle. Chociaz nie rozumiem tego czyli co kiedy bedzie z nim mieszkac ma sie nawet malowac jak bedzie po domu chodzic??! Bez przesady.
W sumie nie wiadomo jak mocno się autorka maluje
Albo jak będzie chora xD

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;58452931]moim zdaniem dobrym kompromisem bylaby rezygnacja z makijazu poczas randki w domu/na spacerze po lesie, a zalozenie ladniejszego stroju i makijazu kiedy wychodzicie we dwoje np. do restauracji czy kawiarni[/QUOTE]

No to przecież wyjdzie że się maluje jak idzie do ludzi, czyli dla innych. Też źle
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:05   #27
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
Ale przecież on twierdzi, że równie mocno mu się podoba z makijażem, jak i bez. Więc albo niech nie ściemnia, albo się zdecyduje.
Olaboga dramat. Też mi się mój facet podoba równie w dresie i w marynarce co nie znaczy że chciałabym żeby w dresach się że mną spotykał na randki. Jakby do pracy (gdzie są same kobiety) używał drogich dobrych perfum a na randki ze mna nie raczyl to byłoby mi przykro i też odebralabym to jako olewanie- mam to starać się już nie muszę.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:05   #28
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
W sumie nie wiadomo jak mocno się autorka maluje
Albo jak będzie chora xD



No to przecież wyjdzie że się maluje jak idzie do ludzi, czyli dla innych. Też źle
WNIOSEK: Autorko W ogóle sie nie maluj tak jedynie Ty bedziesz sie czuła mało swobodnie i pewnie ale facet bedzie zadowolony.

Przykre to kurcze jest... makijaż: i taki problem przeciez rysy masz takie same, uśmiech sie nie zmienia od braku makijażu. Przerażające..mieszkac z facetem i malowac sie do zmywania, sprzątania ?? A w dresie chodzic można czy w któtkiej spodniczce i wydekoltowanej bluzce??
Może zrób sobie pernamentny? Podobno jest na pare lat Ty bedziesz zadowolona facet bedzie do tego sie rano wyśpisz.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-04-05 o 12:09
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:07   #29
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
WNIOSEK: Autorko W ogóle sie nie maluj tak jedynie Ty bedziesz sie czuła mało swobodnie i pewnie ale facet bedzie zadowolony.

Przykre to kurcze jest... makijaż i taki problem Może zrób sobie pernamentny? Podobno jest na pare lat Ty bedziesz zadowolona facet bedzie do tego sie rano wyśpisz.
Ale przeżywasz. Biedna uciemiezona autorka i facet taki straszny.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:11   #30
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak to jest z tym makijażem?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Olaboga dramat. Też mi się mój facet podoba równie w dresie i w marynarce co nie znaczy że chciałabym żeby w dresach się że mną spotykał na randki. Jakby do pracy (gdzie są same kobiety) używał drogich dobrych perfum a na randki ze mna nie raczyl to byłoby mi przykro i też odebralabym to jako olewanie- mam to starać się już nie muszę.
Ale pewnie nie powiedziałaś mu, że podoba Ci się tak samo w dresie, jak i w marynarce.
Biedny facet, nawet nie wiedział, że tym niewinnym zdaniem sobie grób wykopał. A dałabym sobie rękę uciąć, że gdyby powiedział, iż bardziej podoba się mu w makijażu, to byłoby, że uważa ją za brzydulę.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 22:45:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.