ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 00:35   #1
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59

ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?


Czy nie uważacię, że Allegro świadomoe swojej przewagi na rynku, za nic sobie ma użytkowników.
Ewidentnie nastawione jest jedynie na zysk.
Pobierając wysokie opłaty za prowadzone aukcje, świadczy usługi na żenująco niskim poziomie. Mam na myśli zwłąszcza kontakt z klientem, rozstrzyganie sporów, odpowiedzi na wszelkie pytania czy zażalenia.

Jestem przekonana, że większość sprzedających spotkala się nie raz z nieuprzejmościa pracwoników tzw. Zespołu Allegro, z ich arogancją, szablonowymi odpowiedziami.

Ja osobiście znam przypadek osoby, której konto zostało zablokowane.
Osoba ta zdąrzyła jedynie zakupić buty.
Jako powód zawieszenia konta podano: "NIe dajemy wiary, że z konta będzie korzystal zarejestrowany użytkownik".
Dodaj, ze konto nie było zarejestrowane na KAte Moss czy Jenifer Lopez ;-), lecz były to prawdziwe dane.

Czy są tutaj osoby, które zostały niesłuszni/ niesprawiedliwie potraktowane przez Allegro?

Drugie moje pytanie. Jak odbieracie fakt, iż aktywni pracownicy Allegro, sąjednocześnie sprzedającymi? Czy uważacie, że jest to zgodne z zasadami zdrowej konkurencji.
Kto sprawdza ich aukcje, ich zgodnośc z regulaminem? Oni sami, czy może koledzy z biurka obok?
Strach spzredawaćto samo co taki pracownik!!!


Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi związane z tematem.
Można również napisać do mnie na maila, opisując sprawę.
Zależy mi na kontakcie z osobami poszkodowanymi, ponieważ zamiar mam zwrócić uwagę na tą kwestię UOKiK. Potrzebujęj ednak więcej dowodów, by wykazać, że nie są to pojedyncze przypadki, lecz powszechne praktyki.
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 01:38   #2
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

A skąd jesteś z ebaya?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 03:56   #3
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

No nie do konca jest tak jak mowisz,wg mnie Allegro stara sie o jakosc.
A tak na prawde to najbrdziej psuja ta jakosc nieuczciwi sprzedawcy.
Zmieniaja sie i staraja sie byc lepsi,np odnowili design,czy wspierali ostatnio Owsiaka.

Trzeba ich troche zrozumiec,bo kupuja za ich posrednictwem miliony osob i ciezko nie korzystac z szablonow przy odpowiedziach na 10000 takich samych pytan,ciezko wymagac zeby do wszystkich podchodzili indywidualnie
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 07:54   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

jestem zdania ze jak nie pasuje ci allegro to mozesz korzystac ze swistaka, ebaya itp. oni sobie to stworzyli i wlasciwie to twoj wybor czy chcesz korzystac z ich uslugi. nikt cie do tego nie zmusza...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 08:28   #5
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Czyżbyś była z konkrencyjnego portalu?

Twoje wypowiedzi stale oscylują wokół allegro. W internecie można zanleżć wiele stron aukcyjnych, więc jest możliwość wyboru.
W tej chwili nie opowiadam się za żadną ze stron, a tylko wyrażam swoją obiektywną opinię.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 09:00   #6
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Allegro ma paroletnią historię, to był pierwszy w Polsce intenetowy portal aukcji. To nie wina allegro, że zawsze znajdzie sie nieuczciwy sprzedawca, który tylko psuje im renomę. A moim zdaniem potrafią bardzo szybko zareagowac na oszustwa, sama byłam tego przykładem.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 09:11   #7
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Ja dopiero zdążyłam zarejestrować konto ana allegro (przez Wizazanki z resztą i nie mogę sie wypowiedzieć, natomias zgadzam się z poprzedniczkami: zaesze można wybrać inny portal z aukcjami

Pozdrawiam
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 09:19   #8
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Cytat:
Napisane przez manolita
Czyżbyś była z konkrencyjnego portalu?
dokładnie to samo pomyślałam w pierwszej chwili

coś mi tu ś......

(ps.ale jesli to jest prawda-ja wypowiem się tak-mam konto od 4 lat,ani razu nie miałam z nim kłopotów,zawsze byłam zadowolona,może po prostu mam szczęście.pozdrawiam )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 09:27   #9
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

My z TŻ mieliśmy niezły problem na Allegro, widmo straty 200zł (paczka podobno zagninela i bla bla bla). Po interwencji do Allegro, paczka cudownie sie odnalazła i została nadana dzień później po interwencji (i to DHL)
Więc nie wiem czy Zespół Allegro tak nic nie robi
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 09:37   #10
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Mialam raz problemy z zakupami na Allegro i wlasnie po interwencji Zespolu Allegro sprawa nabrala biegu.
Poza tym jak dziewczyny napisaly powyzej,jezeli jestes niezadowolona z Allegro to....jest wiele innych serwisow aukcyjnych,z ktorych mozesz skorzystac.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 11:28   #11
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Moim zdaniem allegro jest najlepszym serwisem internetowym na polskim "rynku". Nie tylko dlatego, ze ma najwieksza liczbe zarejestrowanych uzytkownikow (a przeciez im wiecej sprzedajacych/kupujacych tym lepiej). Strona allegro jest bardzo funkcjonalna, inne serwisy maja w tym wzgledzie powazne braki. Z jakosci obslugi jestem zadowolona- korzystalam z pomocy i zostalam milo, profesjonalnie potraktowana. Nie uwazam takze, by prowizje byly bardzo wysokie. Za jakosc sie placi- to normalne.

Robilam podejscia do innych serwisow aukcyjnych, jestem w nich zarejestrowana, probowalam korzystac... Jednak roznica (poki co) jest jaskrawa - na korzysc allegro i tylko z tego serwisu obecnie korzystam.

Nie łudze sie, ze "wpadki" w allegro sie nie zdarzaja. Zdarzaja sie, jak wszedzie. Ale wydaje mi sie mng, ze nie znajdziesz wystrczajaco wielu chetnych do ostrego oczerniania Allegro - zwazywszy na nieustajaca i wciaz rosnaca popularnosc serwisu.

Piszesz, ze "znasz przypadek osoby" (dosc dziwny jak dla mnie). Moze podaj SWOJE negatywne doswiadczenia zwiazane z Allegro? Nie wierze, ze chcesz w imieniu tamtej poszkodowanej osoby zglaszac sprawe do UOKiK.

Na koniec dodam (aby moja opinie uwiarygodnic ), ze korzystam z allegro od wielu lat, zarowno jako sprzedajaca jak i kupujaca, przeprowadzilam w tym czasie ok. 200 transakcji, wpadek ze strony allegro nie zanotowalam.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 14:30   #12
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Zgadzam się z Pralinką.
Również uważam, że allegro jest najlepsze na tym rynku
Nie wydaje mi się, żeby opłaty były zbyt wygórowane. I nie przemawia do mnie argument: "Ewidentnie nastawione jest jedynie na zysk". To oczywiste, że jest to serwis komercyjny, nastawiony na zarabianie, a nie witryna charytatywna
Poza tym nie spotkałam się z nieuprzejmością pracowników i na razie nei mam do nich żadnych zastrzeżeń, a na allegro sprzedaję i kupuje juz jakiś czas.
Pozdrawiam
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 15:46   #13
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

na pewno na allegro są przekręty. słyszałam np. o przejmowaniu przez pracowników allegro kont, które posiadają same pozytywne komentarze. mój brat został kiedyś oszukany na allegro, ktoś miał same pozytywy, a później jednocześnie wystawił ok. 100 aukcji o wartości ponad 100 zł, wziął kasę, a towaru nie wysłał. mój brat zgłosił oczywiście sprawę na policji, inne osoby zapewne też. jednak jest coś takiego na allegro, jak program ochrony kupujących, z którego można otrzymać zwrot tej zaprzepaszczonej kasy. gdy mój brat wystąpił do allegro z taką prośbą... zablokowano mu konto. nie sądzę, aby to był przypadek
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:05   #14
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Nie, nie jestem ze swistaka ani ebaya. Tylko z Allegro. Sprzedaję i kupuje. Ale tylko dlatego, że są największym tego typu portalem.
Pytam, czy ktoś podobnie jak ja uważa, że nie wszystko jest tam do końca przejrzyste i zgfodne z prawem.

Prosze się nie doszukiwać drugiego dna

Edytowane przez mng
Czas edycji: 2006-01-21 o 00:27
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 00:27   #15
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Cytat:
Napisane przez Pralinka
Piszesz, ze "znasz przypadek osoby" (dosc dziwny jak dla mnie). Moze podaj SWOJE negatywne doswiadczenia zwiazane z Allegro? Nie wierze, ze chcesz w imieniu tamtej poszkodowanej osoby zglaszac sprawe do UOKiK.
NIe chcę zgłaszać w niczyim wypadku, tylko po prostu zwróci uwagę na pewnie nieprawidłowości.
Znam sówj przypadek na Allegro jak i również przypadki innych soób na kilku forach
Dużo ciekawych, a raczej nieciekawych rzeczy się przy okazji dowiedziałam o tym serwisie.

Nie twierdze, że jest do bani.. Bo mozna wiele rzeczy ładnych kupić i wiele sprzedać, zarabając na tym jeszcze.
Chodzi mi jedynie o postepowanie pracowników nie których sprawach. Ale nie chcę o tym dyskutować.

Po prostu chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które posiadają dowody naruszania regulaminu przez Allegro
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 00:29   #16
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Cytat:
Napisane przez justa79
na pewno na allegro są przekręty. słyszałam np. o przejmowaniu przez pracowników allegro kont, które posiadają same pozytywne komentarze.
Jeśli posiadasz dowody naruszania prawa przez Allegro (czy to w stosunku do twojego brata, czy innych zannych ci osób), skontaktuj się ze mną: mng@buziaczek.pl
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 04:07   #17
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Nie znam Allegro bo i na nim sie nie udzielam,natomiast kilka dni temu rozmawialam z bratowa o serwisach aukcyjnych i ona podeslala mi kilka cytatow zawierajacych negatywne komentarze.Wlos na glowie staje,jak mozna takie rzeczy pisac.Na ebayu jest niedopuszczalne takie obrzucanie sie epitetami.To maja byc powazne transakcje zawierane przez dorosle osoby?Albo zasada nie raz tutaj przytaczana "ludzie nie wystawiaja negatywow z obawy ze tez dostana negatywa" no przeciez to jest smiechu warte.Jak ktos swiadomie sprzeda mi podrobe jako oryginal to ja nie mam prawa tego skomentowac bo negatywa dostane??? Ja zupelnie nie rozumiem takiego postepowania i zasad (o ile mozna to tak nazwac).Nierozumiem tez dlaczego takie komentarze nie sa usuwane?No ale ja mam swoj ebay,ktory od nowego roku obnizyl prowizje (przynajmniej ten amerykanski),no i niezastapiony PayPal,kto by tam bawil sie w przelewy bankowe

acha i nie pracuje dla ebaya tylko korzystam z ich uslug
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 06:50   #18
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Ja na allegro już trochę jestem i nie zdarzyło mi się jeszcze być oszukaną oraz mieć jakieś uwagi od moderatorów itp. Kiedyś np wygrałam licytację bluzki, ale niestety nie było mnie w kraju i nie miałam możliwości dokończenia transakcji... Zarzucono mi, że się nie odzywam, nie wpłacam pieniążków itp. Ale kiedy napisałam co się stało(po kiku dniach, kiedy miałam już możliwość skorzystania z komputera), wyjaśniłam całe zajście - ludzie z allegro okazali się wyrozumiali, nie poniosłam żadnych konsekwencji a sprzedający również się nie pogniewał. Oczywiście wszystkich przeprosiłam, ale to jest tylko życie i nigdy nie wiadomo co będziesz musiała zrobić za chwilę. Także allegro z własnego doświadczenia oceniam na wielki +
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 08:07   #19
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

mam ponad 300 przeprowadzonych transakcji na Allegro. Jeżeli były jakies nieprzyjemne zajścia, to tylko z winy kupujących i niedoświadczonych użytkowników, nigdy z winy obsługi. Opłaty nie są wygórowane, tak jak ktoś napisał, to nie jest darmowy serwis jak Świstak.

Sama kupuję tylko od osób z wieloma pozytywami, po to są komentarze żeby z nich korzystać. Co do Ebaya uważam, że samo wejście na polski rynek było wręcz żenujące, olali nas kompletnie, dlatego nie zamierzam nic tam wystawiać ani kupować - tak, tak jestem bardzo pamiętliwa
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 08:36   #20
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Cytat:
Napisane przez sunapee
Nie znam Allegro bo i na nim sie nie udzielam,natomiast kilka dni temu rozmawialam z bratowa o serwisach aukcyjnych i ona podeslala mi kilka cytatow zawierajacych negatywne komentarze.Wlos na glowie staje,jak mozna takie rzeczy pisac.Na ebayu jest niedopuszczalne takie obrzucanie sie epitetami.To maja byc powazne transakcje zawierane przez dorosle osoby?Albo zasada nie raz tutaj przytaczana "ludzie nie wystawiaja negatywow z obawy ze tez dostana negatywa" no przeciez to jest smiechu warte.Jak ktos swiadomie sprzeda mi podrobe jako oryginal to ja nie mam prawa tego skomentowac bo negatywa dostane??? Ja zupelnie nie rozumiem takiego postepowania i zasad (o ile mozna to tak nazwac).Nierozumiem tez dlaczego takie komentarze nie sa usuwane?No ale ja mam swoj ebay,ktory od nowego roku obnizyl prowizje (przynajmniej ten amerykanski),no i niezastapiony PayPal,kto by tam bawil sie w przelewy bankowe

acha i nie pracuje dla ebaya tylko korzystam z ich uslug


Spróbuj pokorzystać z polskiego eBaya a diametralnie zmienisz zdanie.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:21   #21
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Jestem zadowolona z allegro i nie dziwię się, że nie ingerują np. w spory między allegrowiczami, jeśli nie ma dowodów, kto mówi prawdę.
Zdarzyło mi się, np. odpisać, że sprzedający kłamie i mogę zeskanować dowód zakupu. Wtedy przyznawali mi rację bez problemu, a dla kupującego ostrzeżenie i odmowa zwrotu prowizji.
Raz nawet bardzo przypadkiem wytropiłam sprzedającego oszusta, który dopiero szykował się do oszukiwania z nowego konta i allegro zablokowało mu je, bo sprawdzili jego ip. Fajnie to musiało wyglądać - same pozytywy, wszystko ok, a konto zablokowane Ludzie maja pomysły, żeby oszukiwać na plaserkach na nos, Ale jak oszukał setki osób na kwoty rzędu paru złotych, to już się z tego zrobilo trochę.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 12:00   #22
misiabe2
Raczkowanie
 
Avatar misiabe2
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z komputera...:)
Wiadomości: 59
GG do misiabe2
Wink Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Ja sprzedaje i kupuje na allegro od 2 lat i jeszcze nie zdarzyło mi sie żebym została źle przez nich potraktowana. Prowizje mają niezbyt wysokie, fakt że na każdą odpowiedź od nich musiałam poczekać ale zawsze była. Trzeba też powiedziec że jeśli już pojawi sie jakiś oszust na ich portalu to świetnie współpracują z policją (dzięki temu odzyskałam 400 zł), w sumie to ich obowiązek ale nieźle sie z niego wywyiązują. I co mnie najbardziej do nich przekonuje to ubezpieczenie które prponują przy wiekszych zakupach - jest to takie zabepieczenie że w razie czego zawsze odzyskam choc część kwoty
misiabe2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:33   #23
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

Cytat:
Napisane przez sunapee
"ludzie nie wystawiaja negatywow z obawy ze tez dostana negatywa" no przeciez to jest smiechu warte.Jak ktos swiadomie sprzeda mi podrobe jako oryginal to ja nie mam prawa tego skomentowac bo negatywa dostane???
Ja kiedyś kupiłam silikonowe wkładki od SS-a. Okazały się totalnym blublem. Wystawilam negatywa oczywiście. Skutek był taki, że dostałam również negatywa w odwecie. Ale to jeszcze nie wszystko. Sprzedający stwierdził, że widocznie musze mieć "cycki jak pineski i lepiej, żebym je sobie sama igłą zoperowała" Uśmiałam śie do łez . Napisałam do Allegro i oczywiście, tylko wymoderowali stosowny fragment zamias usunąc cały komentarz. Swoją drogą, mogli go już zostawić. Wówczas kupujący zobaczyli kim naprawdę jest ten SS i jak traktuje kupujących.
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 23:01   #24
misiabe2
Raczkowanie
 
Avatar misiabe2
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z komputera...:)
Wiadomości: 59
GG do misiabe2
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

No tak, wtedy faktycznie od takiego ss nikt by juz nic nie kupił
popatrzcie na to z drugiej strony, nawet jeśli nie byłam zadowolona z zakupu to zdarzyło mi sie wystawić pozytywa. Dlaczego bo na szczęście trafiłam na uczciwego sprzedawce, który uznał moją reklamację, zwrócił pieniądze lub (w jednym przypadku) oddał ich część. i wtedy odemnie dostawali pozytywa za załatwienie sprawy tak jak należy
misiabe2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:03   #25
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

W moim wypadku wszelkie próby mediacji zawiodły. Pani poinformowała mnie "wszyscy są zadowoleni, ale cóż, w końcu trafiła się czarna owca" Rzeczywiści argument... pytanie tylko ilu tych "zadowolonych" wystawiło pozytyw, w obawie przed odwetowym negatywem, albo po prostu dla swietego spokoju, "bo czego mozna oczekiwac za tak niewielkie pieniadze"...
Moim zdaniem towaru zgodnego z opisem, ale widocznie ten SS byl innego zdania
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 20:19   #26
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: ALLEGRO a (nie)przestrzegania prawa?

O właśnie żenujący jest sposób przyznawania tytułu SS.
SS nie powinni dostawać tego tytułu tylko ze względu na ilość pozytywnych komentarzy i ilość aukcji.
Niedawno widziałam pana właśnie z tytułem SS a swoją kulturą osobistą nie przejawiał zbyt wysokiego IQ. Nie powinien być SS
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.