Początki problemów z włosami i pierwsze odżywki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 16:54   #1
AinzAi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Post

Początki problemów z włosami i pierwsze odżywki


Witajcie
Od niedawna mam ogromny problem z włosami. Jeszcze kilka dni temu po kilku godzinach od wymycia były przetłuszczone, lecz zakupiłem szampon który ogranicza wydzielanie łoju i już są ok. Został tylko jeden ogromny problem który po prostu psuje całą fryzurę i muszę coś z tym zrobić jak najszybciej bo wygląda to strasznie. Problem leży w podkręcaniu się końcówek. Jak to wygląda? mam taką grzywkę, które po wyprostowaniu sięga do prawie końca ucha, niestety grzywka nad czołem jest prosta, ale przy oku zakręca sie tak jakby na około oka, boki podkręcają się na zewnątrz, a tył również zaczął się podkręcać. Jeszcze rok temu były całkowicie proste, lecz potem je podciąłem i teraz po ponownym zapuszczeniu ich zaczęły się tak kręcić. Idą one przez czoło prosto, a potem się załamują. Każdy może sobie wyobrazić jak to wygląda ;d Były one cieniowane i strzępione. Teraz mam zamiar iść do fryzjera ponownie, ale wciąż chce zapuszczać długą grzywkę więc zwracam się do was z prośbą o polecenie mi jakichś kosmetyków do włosów. Tak by były proste, używam tylko henny wax by były ładniejsze :V Z góry bardzo dziękuję :V

Edytowane przez AinzAi
Czas edycji: 2016-07-14 o 16:56
AinzAi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 17:05   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Początki problemów z włosami i pierwsze odżywki

Cytat:
Napisane przez AinzAi Pokaż wiadomość
Witajcie
Od niedawna mam ogromny problem z włosami. Jeszcze kilka dni temu po kilku godzinach od wymycia były przetłuszczone, lecz zakupiłem szampon który ogranicza wydzielanie łoju i już są ok. Został tylko jeden ogromny problem który po prostu psuje całą fryzurę i muszę coś z tym zrobić jak najszybciej bo wygląda to strasznie. Problem leży w podkręcaniu się końcówek. Jak to wygląda? mam taką grzywkę, które po wyprostowaniu sięga do prawie końca ucha, niestety grzywka nad czołem jest prosta, ale przy oku zakręca sie tak jakby na około oka, boki podkręcają się na zewnątrz, a tył również zaczął się podkręcać. Jeszcze rok temu były całkowicie proste, lecz potem je podciąłem i teraz po ponownym zapuszczeniu ich zaczęły się tak kręcić. Idą one przez czoło prosto, a potem się załamują. Każdy może sobie wyobrazić jak to wygląda ;d Były one cieniowane i strzępione. Teraz mam zamiar iść do fryzjera ponownie, ale wciąż chce zapuszczać długą grzywkę więc zwracam się do was z prośbą o polecenie mi jakichś kosmetyków do włosów. Tak by były proste, używam tylko henny wax by były ładniejsze :V Z góry bardzo dziękuję :V
Wygląda na to, że masz kręcone/falowane włosy i tego nie zmienisz żadną odżywką. Jeśli już, to stylizacją.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 00:17   #3
AinzAi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Początki problemów z włosami i pierwsze odżywki

Z całkowicie prostych włosów stały się falowane ?
AinzAi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 16:35   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Początki problemów z włosami i pierwsze odżywki

Cytat:
Napisane przez AinzAi Pokaż wiadomość
Z całkowicie prostych włosów stały się falowane ?
W przypadku jeśli to Twoja maksymalna długość, jaką miałeś do tej pory, to może się okazać, że włosy od przekroczenia pewnego punktu mogą się zacząć falować. Jeśli już miałeś taką długość i były proste, to przyczyna leży najpewniej w kosmetyku.
Bez zdjęcia trudno też ocenić co jest podkręcaniem/wywijaniem, a co jakaś reakcją na kosmetyki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-16 17:35:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.