a co z młodymi zdolnymi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 16:27   #1
Młoda pasjonatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 8

a co z młodymi zdolnymi??


Mam 16 lat i bardzo i to bardzo interesuje się kosmetyką. Głównie zdobieniem paznokci. Jednak nie wystarcza mi to co potrafię Chciałabym robic to jak profesjonalistka. tak poprostu dla siebie. Czy kursy stylizacji pazokci przyjmują osoby niepełnoletnie? Znam cenniki takich kursów i wiem ile to kosztuje. Swoją przyszłośc chcę związać właśnie z kosmetyką. Jeśli istnieją kursy w których nie ważne jest ile ktoś ma lat to błagam dajcie... Zalezy mi też na tym żeby było to na terenie Śląska Katowice, Sosnowiec, Mysłowice
Młoda pasjonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:39   #2
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: a co z młodymi zdolnymi??

jezeli chodzi o kosmetyke to polecam ci isc poprostu do szkoly o tym profilu.ze mna bylo tak samo...od wczesnych lat interesowalam sie kosmetyka i wszystkimi rzeczami z tym zwiazanymi.po skonczonym liceum chcialam isc do studium poniewaz podwale jest dla mnie troszke za drogie ale rodzice przymusili mnie zebym poszla na studia.no i poszlam na turystyke.ale co z tego jak rzucilam je po pol roku i zaczelam nauke w studium kosmetycznym.w czerwcu juz skoncze i bede w koncu w swoim zywiole.takze pamietaj idz za glosem serca.jezeli masz pasje do kosmetyki to idz w tym kierunku.
a co do paznokci to wrzuc moze temat na pazurki i tam dziewczyny ci cos wiecej poradza.
pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.