Randka z kolegą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-19, 17:05   #1
lenasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4

Randka z kolegą?


Potrzebuję porady w pewnej delikatnej kwestii. Kolega zaprosił mnie na randkę i ja nie analizując sytuacji, spontanicznie i bezmyślnie się zgodziłam. Potem naszła mnie refleksja, że przecież to jest mój kolega, nigdy nie patrzyłam na niego jak na faceta, nigdy specjalnie mi się nie podobał, chociaż charakter ma super.
Oczywiście nie wystawię go, spotkam się, tylko zupełnie nie wiem jak się zachować, żeby nie zranić jego uczuć ale jednocześnie zaznaczyć, że trudno mi wyjść ze strefy kumpelskiej.
Czy możecie mi coś poradzić?

Edytowane przez lenasm
Czas edycji: 2016-09-19 o 17:09 Powód: bład
lenasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 17:20   #2
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: Randka z kolegą?

Po prostu w czasie rozmowy niech przewinie się słowo kumpel albo zdanie klucz "jesteś moim najlepszym przyjacielem"
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 17:30   #3
Snoffie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 34
Dot.: Randka z kolegą?

Cytat:
Napisane przez lenasm Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady w pewnej delikatnej kwestii. Kolega zaprosił mnie na randkę i ja nie analizując sytuacji, spontanicznie i bezmyślnie się zgodziłam.
Ale co tutaj analizować? Umawiasz się jak ktoś ci się podoba, jak nie to z automatu odmawiasz.
Cytat:
Napisane przez lenasm Pokaż wiadomość
Potem naszła mnie refleksja, że przecież to jest mój kolega, nigdy nie patrzyłam na niego jak na faceta, nigdy specjalnie mi się nie podobał, chociaż charakter ma super.
Przecież to charakter jest najważniejszy. To tak jakby facet analogicznie powiedział że spotkał "dupeczkę SHB z dojkami jak kokosy" ale mu się nie podoba.
Cytat:
Napisane przez lenasm Pokaż wiadomość
Oczywiście nie wystawię go, spotkam się, tylko zupełnie nie wiem jak się zachować, żeby nie zranić jego uczuć ale jednocześnie zaznaczyć, że trudno mi wyjść ze strefy kumpelskiej. Czy możecie mi coś poradzić?
Fraza "trudno mi wyjść ze strefy kumpelskiej" brzmi jakbyś w głębi duszy tego chciała ale z innych powodów nie możesz, co cię blokuje?
Snoffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 17:39   #4
lenasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Randka z kolegą?

Tylko tak nie jest...znamy się słabo, studiowaliśmy razem, potem jedno z nas zmieniło kierunek. Widywaliśmy się od czasu do czasu na jakiś nasiadówkach studenckich. Ostatnio on przyjechał na uczelnię (gdzie ja pracuję) i po krótkiej rozmowie zaprosił mnie na kawę, bo jak to ujął - w grupie ciężko porozmawiać, a potem wyraźnie zaznaczył, że to randka :|

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Ale co tutaj analizować? Umawiasz się jak ktoś ci się podoba, jak nie to z automatu odmawiasz. Przecież to charakter jest najważniejszy. To tak jakby facet analogicznie powiedział że spotkał "dupeczkę SHB z dojkami jak kokosy" ale mu się nie podoba.

Fraza "trudno mi wyjść ze strefy kumpelskiej" brzmi jakbyś w głębi duszy tego chciała ale z innych powodów nie możesz, co cię blokuje?[/QUOTE]

Nie umiałam odmówić, bo chłopaka lubię i chętnie się z nim spotkam , żeby pogadać, poznać się lepiej. Nie pociąga mnie jednak jako facet, jak to się mówi "nie mój typ"
lenasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 17:42   #5
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Randka z kolegą?

Ja bym to w ogóle odwołała i wyjaśniła, dlaczego, nie lubię tak ludziom mieszać
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 17:45   #6
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Randka z kolegą?

Czyli to Twój słabo znany znajomy, a nie kumpel. Więc chyba problemem nie jest to, że postrzegasz go jako kumpla. Problemem jest to, że nie postrzegasz go jako mężczyzny. Jeśli Ci się nie podoba to odwołaj spotkanie.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 18:15   #7
lenasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Randka z kolegą?

Nie ma opcji, żebym odwołała to spotkanie. Chciałabym jednak dać mu do zrozumienia, że jeśli mamy się spotkać jeszcze kiedyś to raczej na stopie koleżeńskiej (bo obawiam się, że nie zaiskrzy na tym spotkaniu na tyle by kontynuować to jako randki ...)
lenasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 18:18   #8
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Randka z kolegą?

To mu powiedź wprost, że go lubisz, ale nie iskrzy i nie uważasz tego za randkę. Bądź z nim po prostu uczciwa.
Spodziewaj się jednak, że stwierdzi, że nie ma na takie spotkania ochoty.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 18:26   #9
lenasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Randka z kolegą?

Dzięki, tak będzie chyba najlepiej. Jestem zwolenniczką jasnych sytuacji tylko nie zawsze wiem jak to zrobić z wyczuciem, by jak najmniej urazić drugą stronę.
lenasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 20:44   #10
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Randka z kolegą?

Cytat:
Napisane przez lenasm Pokaż wiadomość
Nie umiałam odmówić, bo chłopaka lubię i chętnie się z nim spotkam , żeby pogadać, poznać się lepiej. Nie pociąga mnie jednak jako facet, jak to się mówi "nie mój typ"
Litości...
Pomyśl choć trochę...on Cię zaprasza po co? Na randkę. W jakim celu? W celach romantycznych. A nie koleżeńskich. Więc skoro nie jesteś nim zainteresowana jako facetem...to na miłość boską nie rób mu nadziei i nie baw się jego uczuciami i po prostu nie idź. Oczywiście teraz musisz już go o tym uprzedzić po swoim faux pas, ale lepsze to niż wystawianie, wodzenie za nos tudzież idiotyczne palenie głupa typu "jesteś super kolegą". A potem dziewczyny same płaczą, jak faceci ich zostawiają, a same odstawiają takie numery
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.