Po czym poznać kobiecy orgazm - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-09, 12:35   #61
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Po czym poznać kobiecy orgazm

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie jestem na sprzedaż
A ja nie posiadam nawet złamanego ,,bitkojna". To była absolutna metafora. Po prostu fraszka o ,,požárníčku" zrobiła mi dzień. Oj zrobiła...

Zwłaszcza, że uwielbiam przepiękny język naszych południowych, słowiańskich przyjaciół.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A Ty znowu swoje. Ja się odniosłam do tego: Tak, pojedynczy skurcz można wywołać świadomie - ale nie szybką serię skurczów. I brak skurczów = brak orgazmu. Chociaż, rzecz jasna, facet może ich nie wyczuć i/lub nie zauważyć. Dla mnie eot.
Tu bym nieco jednak polemizował. Szybką serię skurczów da się świadomie wywołać zwłaszcza, że interwały 0,8 s to wcale nie taka duża częstość. (+- spoczynkowe tętno człowieka) Spróbuj pozaciskać ,,kegla" zgodnie ze swoim tętnem. Gwarantuję, że dasz radę .

Nie zmienia to jednakże faktu, że udać cały zespół objawów towarzyszących konkretnemu orgazmowi jest prawdopodobnie niezwykle trudno, jeśli w ogóle się da. Fakt , każda kobieta to indywidualność w tym względzie ale doświadczony kochanek ma raczej szansę aby mieć uzasadnione podejrzenia o ewentualne aktorstwo.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 17:53   #62
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Po czym poznać kobiecy orgazm

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Nie zmienia to jednakże faktu, że udać cały zespół objawów towarzyszących konkretnemu orgazmowi jest prawdopodobnie niezwykle trudno, jeśli w ogóle się da. Fakt , każda kobieta to indywidualność w tym względzie ale doświadczony kochanek ma raczej szansę aby mieć uzasadnione podejrzenia o ewentualne aktorstwo.
Ale są też takie "bezobjawowe". Trudno je wyczuć, czy było, co było, jak było. Nawiasem mówiąc takie lubię najbardziej. Trudne wyzwanie, ale potem satysfakcja do potęgi.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 18:23   #63
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Po czym poznać kobiecy orgazm

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Ale są też takie "bezobjawowe". Trudno je wyczuć, czy było, co było, jak było. Nawiasem mówiąc takie lubię najbardziej. Trudne wyzwanie, ale potem satysfakcja do potęgi.
Dlatego napisałem, że każda Dama jest w tym względzie swoistą indywidualnością. Myślę, że można by pewnie zaryzykować tezę, że kobiecy orgazm to pewnego rodzaju ,,autograf" charakterystyczny dla każdej z pań. Choć niektóre z nich wzorem mojej partnerki mają pewnie kilka jeśli nie kilkanaście jego modyfikacji.

Cóż, wszystko wyjaśnia początek słynnej arii zaczynającej się od słów:,, La donna e mobile"
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 20:55   #64
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Po czym poznać kobiecy orgazm

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Łechtaczkowy robi nawet większe skurcze niż pochwowy czuć przez dotyk ręką a co dopiero na penisie
Nie da się nie odczuć kobiecego orgazmu, to widać i czuć
wicie się ciała też występuje, krzyk... drganie ciała (jak drgawki czy drżenie kończyn).
Ja mam silne drżenie kończyn, przyspieszony oddech.


Co do "nie dojścia". To tak się da? (przy założeniu, że się zna swoje ciało i chce finału) Jak nie pochwowy, to łechtaczkowy...
Dzień w dzień orgazm, bez względu na to czy zajęło mu 4 minuty czy godzinę. Jeśli nie dało rady pochwowego, to w 100% przypadków wykazał się łechtaczkowo.
Ja również kocham sie w kolejności najpierw ja, potem on i świetnie gra taka metoda. Pełna satysfakcja.
Dobrze, że nie muszę się wić i drgać. Ani krzyczeć. Potrafię mieć orgazm na basenie wśród ludzi na takiej bulgoczacej ciepłą wodą lezance w basenie. Te wszystkie wicia i drgania dziwnie by wyglądały...
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 00:37   #65
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Po czym poznać kobiecy orgazm

Serio są faceci co nie czują skurczy?
Ile to człowiek się może dowiedzieć z wizażu
Ja jak z moim czasem rozmawiałam to mówił, że czuje.
A właściwie to sama widzę, że czuje, bo jak np. dojdziemy razem albo on chwilę (parenaście sekund) przede mną to ja mam jeszcze skurcze a on już się krzywi, że już go zaczynam "drażnić" (w sensie wiecie o co mi chodzi... takie coś, że już po fali przyjemności jest już wręcz drażniąco... też tak czasem mam jak pierwsza dojdę a on by chciał jeszcze z kilka minut).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-13 01:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.