Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 20:27   #361
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszły próbki z Meow , ale bede sie smarowac ! 21 kolorków , wieczorem zrobię zdjecia swoich zdobyczy
Ale zaszalałaś
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:05   #362
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Gosiu, a jak długo czekałaś na próbki z Meow ?
Zamawiałam 1 stycznia , ale oni do 8 nie pracowali.14 przyszedł mail , ze wysyłają , więc nawet szybko przyszło.
Pierwsze wrażenia - kurcze , co ja za kolory wybrałam?! Z 18 puderków pasują mi ze 3 , reszta za jasna , albo w ogóle jakas inna bajka.Tak to jest , jak się wybiera kolorki po sylwestrze.Jutro przetestuje kolory i zrobię zdjecia , może którejś z Was się spodobają.Dostałam gratis m.in cien do powiek Catalyst , zaczęłam sobie w pracy "robić oko" i suma sumarum wyglądałam , jakbym miała na powiece siniaka.Także kolor super.........Muszę koniecznie przetestowac werję pudru z borem, jestem ciekawa czy wyskoczą mi jakies niespodzianki , moja buźka teraz jest gładziutka po kwasach , więc od razu bedzie wiadomo , kto zawinił.

Teraz wkleje tylko jakie mam próbki
Primp & Preen: Top Cat Finish/Setting Powder SAMPLE : 1 : 1.00
Primp&Preen: Crystalline Cat Glow Powder SAMPLE : 1 : 1.00
Primp & Preen: Premiere Puss Primer Combo SAMPLE : 1 : 1.00
Bronzer: Intense Medium Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 1-Sleek Persian Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Persian Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Siamese Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Manx Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 3-Naughty Korat Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 3-Naughty Korat Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Siamese Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Mau Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Mau Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Sphynx Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Himalayan Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 3-Naughty Bengal Sample : 1 : 1.00

Zdjecia jutro, bo juz za ciemno
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2008-01-22 o 22:20 Powód: dokladka
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:25   #363
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Zamawiałam 1 stycznia , ale oni do 8 nie pracowali.14 przyszedł mail , ze wysyłają , więc nawet szybko przyszło.
Pierwsze wrażenia - kurcze , co ja za kolory wybrałam?! Z 18 puderków pasują mi ze 3 , reszta za jasna , albo w ogóle jakas inna bajka.Tak to jest , jak się wybiera kolorki po sylwestrze.Jutro przetestuje kolory i zrobię zdjecia , może którejś z Was się spodobają.Dostałam gratis m.in cien do powiek Catalyst , zaczęłam sobie w pracy "robić oko" i suma sumarum wyglądałam , jakbym miała na powiece siniaka.Także kolor super.........Muszę koniecznie przetestowac werję pudru z borem, jestem ciekawa czy wyskoczą mi jakies niespodzianki , moja buźka teraz jest gładziutka po kwasach , więc od razu bedzie wiadomo , kto zawinił.
Gosiu widzę, że brałaś kolorki Light i Medium i są one takie jasne ? jaką masz karnację, możesz porównać do jakiś kolorów Chanel, Sisheido , Dior ?
ja z kolorami z Lumiere również nie trafiłam i juz sama nie wiem co teraz wybierać
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:57   #364
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Z Diorskin miałam bodajże 020 , ostatnio z Maxa Facefinity miałam 03 , ale był lekko za ciemny.Siedzę i testuję te próbki i już nie wiem co myśleć - one się tak ładnie wtapiają w skórę , ze szok!Ale Naughty Bengal jest nie dla mnie , ziemisty kolor....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 23:03   #365
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Elfie, LM Warm nie ma w sobie nic z pomarańczoweg odcienia, wlaśnie ma zółć wg mnie jeżeli coś wpada w pomarańcz to szybciej Medium Beige. Natomiast Medium Golden to jest sama zółć !! ja stosoawać go na pewno nie będę

mam nadzieję, że jak zamówię kolejne próbki to lepiej trafie z kolorami.
To chyba widzialam inna firme albo mi sie pomieszalo-w kazdym badz razie-nalozylam wczoraj na probe LMG-odcien nie moj-zbyt zolty i za ciemny.Zostaje przy LMB-pytalam sie Tz czy moja twarz po nalozeniu tego odcienia sie rozni od szyji-mowi ze nie

A moge prosic na emaila zdjecia Twoich probek?-chcialabym zobaczyc ten odcien LMW
slowniki@go2.pl
dzieki za ekspresowe zdjecia

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-22 o 23:44
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 08:31   #366
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Gosiu widzę, że brałaś kolorki Light i Medium i są one takie jasne ? jaką masz karnację, możesz porównać do jakiś kolorów Chanel, Sisheido , Dior ?
ja z kolorami z Lumiere również nie trafiłam i juz sama nie wiem co teraz wybierać
Kolory są bardzo jasne Ja sie obawiam że medium bedzie za jasny dla mnie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 13:47   #367
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Kolory są bardzo jasne Ja sie obawiam że medium bedzie za jasny dla mnie
no to się zdenerwuję jak znowu kolory złe zamówiłam wzięłam Light i Medium (myśląc o koleżance) kolory Verey Light w takim razie przemilczę
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 13:52   #368
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

very light to prawie białe musza być. Bo to jest tak że w woreczku kolor super a na skórze wychodza jaśniejsze :/ No ale wypowiem sie ostatecznie jak wypróbuję na buzi w sobotę.
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 14:22   #369
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
very light to prawie białe musza być. Bo to jest tak że w woreczku kolor super a na skórze wychodza jaśniejsze :/ No ale wypowiem sie ostatecznie jak wypróbuję na buzi w sobotę.
a niektóre dziewczyny pisały ,że im kolor 0 pasuje !!! będę otynkowana juz nie poiwem ile na te wszystkie proóbki wydam mam nadzieję, że w końcu będę mogła obiektywnie i dobrze wybrać fimę, fomulę i kolor !
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 20:15   #370
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wytapetowałam sie dzisiaj najciemniejszą próbką - Frisky Persian .Nałożylam ją tylko na krem nawilżający , bez filtra i niestety cały dzień miałam wrazenie , że moja twarz zamienia się w skorupę. Strasznie wysusza.A poza tym bladziutki strasznie ten kolorek....blada byłam strasznie , ale na szczęście równo .Jutro wypróbuje formułę Pampered , może bedzie lepsza. Ale pewnie skończy się na zamówieniu nowych próbek z Lumiere , może one bedą wilgotniejsze.
A poza tym na brodzie rośnie mi obcy , ciekawe czy to od tego Boru?tak szybko...?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 00:36   #371
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Juz na 100% wiem ze Light Medium Beige z Lumiere to moj odcien

Dzisiaj w pracy kolezanka mowi:co masz taka ladna cere?Masz jakis podklad?
Ja na to:No mam ,mineralny.
Ona:Wogole nie widac-masz idealna cere.Bardzo naturalnie ten podklad wyglada.
Ja:Super dzieki-a nie widac roznicy miedzy szyja a twarza?
Ona:Nie,to idealny odcien dla Ciebie

Ucieszylam sie-i chyba zamowie pelnowymiarowe opakowanie-potestuje jeszcze kilka razy zeby zoabaczyc czy mnie czasem nie wysypie.A kolezance obiecalam przyniesc jutro:Medium Beige na wyprobowanie-dla mnie zdecydowanie za ciemny-a dla jej cery chyba bedzie w sam raz

Aha-nie tesknie za EDM(to chyba znak ze Lumiere lepsze)-no chyba ze mnie wysypie to wroce z pokora do EDM.


Dziewczyny-czym zmywacie mineraly?Mleczkiem ,zelem.olejkiem?Ciekawa jestem co najlepiej dziala.
Ja zmywam olejkiem i na razie sprawuje sie dobrze-ale chcialabym wyprobowac np jakies mleczko(do olejku zawsze musze uzywac bardzo cieplej wody i boje sie ze z uplywem czasu skora mi sie zbuntuje albo przesuszy)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-24 o 01:13
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 06:48   #372
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Juz na 100% wiem ze Light Medium Beige z Lumiere to moj odcien

Dzisiaj w pracy kolezanka mowi:co masz taka ladna cere?Masz jakis podklad?
Ja na to:No mam ,mineralny.
Ona:Wogole nie widac-masz idealna cere.Bardzo naturalnie ten podklad wyglada.
Ja:Super dzieki-a nie widac roznicy miedzy szyja a twarza?
Ona:Nie,to idealny odcien dla Ciebie

Ucieszylam sie-i chyba zamowie pelnowymiarowe opakowanie-potestuje jeszcze kilka razy zeby zoabaczyc czy mnie czasem nie wysypie.A kolezance obiecalam przyniesc jutro:Medium Beige na wyprobowanie-dla mnie zdecydowanie za ciemny-a dla jej cery chyba bedzie w sam raz

Aha-nie tesknie za EDM(to chyba znak ze Lumiere lepsze)-no chyba ze mnie wysypie to wroce z pokora do EDM.


Dziewczyny-czym zmywacie mineraly?Mleczkiem ,zelem.olejkiem?Ciekawa jestem co najlepiej dziala.
Ja zmywam olejkiem i na razie sprawuje sie dobrze-ale chcialabym wyprobowac np jakies mleczko(do olejku zawsze musze uzywac bardzo cieplej wody i boje sie ze z uplywem czasu skora mi sie zbuntuje albo przesuszy)
To fajnie, że udało Ci się z tym kolorkiem. Masz formułę Flawless Elfie ?
Ja zamówiłam kolejne próbki z Lumiere, bo chce przetestować formułę VV i Luminesse, wzięłam kolory Light Medium Warm i Medium Beige i bedę mieszać tak jak zrobiłam to przy FF i kolor wyszedł mi dobry . Sam Medium Beige to również będzie dobry dla mojej przyjaciółki nie dla mnie .

Jak piszesz, że nie tęsknisz za EDM to jakoś czekam na ich próbki z mniejszą niecierpliwością

firma Lumiere szybko realizuje zamówienie, przysyła maile, że zamówienie przyjęci, potem skompletowali, wysłali.... no sprawnie i porządnie.

Dziewczyny czy ja ślepa jestem czy co ale na stronie Meow nie widzę gdzie mogłabym się zalogować, psrawdzić swoje wcześniejsze zamówienie itp. Czy tam tego brakuje ?

2 dni noszenia na twarzy Lumiere FF dają jak narazie pozytywne wrażenie. Testuję nadal

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-czym zmywacie mineraly?Mleczkiem ,zelem.olejkiem?Ciekawa jestem co najlepiej dziala.
Ja zmywam olejkiem i na razie sprawuje sie dobrze-ale chcialabym wyprobowac np jakies mleczko(do olejku zawsze musze uzywac bardzo cieplej wody i boje sie ze z uplywem czasu skora mi sie zbuntuje albo przesuszy)
zapomniałam..... zmywam kremem oczyszczającym z St.Ivens i letnią wodą, tak jak inne podkłady
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/pr...oducts_id/2889

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-24 o 07:09 Powód: post pod postem-istnieje edycja
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 07:10   #373
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

minerały zmywam olejkiem myjącym
Dziś nalożyłam EDM, poza kolorem nic mi się w nich nie podoba. Zdecydowanie Meow
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 10:12   #374
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Pomóżcie mi prosze! Zamówiłabym próbki z Lumiere , ale boję się , że znowu dam ciała i zamówie beznadziejne kolory .Mogłybyście mi pomóc dopasowac kolor tak , żeby pasował do Sephory Double Mineral Compact nr R20 , który ma dla mnie idealny kolor .Proszę......
http://www.sephora.com/browse/produc...eral%20compact

I od razu jaką formułe brac do zakwaszonej suchej skóry?Już mi sie nie chce nawet zaglądać na stronę Lumiere , jakoś się zniechęcilam.....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 10:15   #375
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

tez mam problem z tymi kolorami :/ Nie znam tego kompaktu, ale wnioskuję że masz jasna, choć nie bardzo jasna cerę, w tonacji chłodnej, tak?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 10:20   #376
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No , jestem po prostu blada choć nie porcelanowa.Teraz zauważyłam ,że to R to znaczy , że podkład jest w tonacji różowej - nigdy bym nie przypuszczała, myslalam , że raczej jasny beż.Fakt , że idealnie mi odpowiada , ale na żywo ma inny kolor niż na zdjęciu.Może lepiej dopasować do Maxa nr 3 natural
http://www.maxfactor.co.uk/uk/produc...de.aspx?id=260
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 10:39   #377
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kurcze tylko Lumiere ma pomieszane z kolorami. Sama nie wiem. Myslę że powinnaś skupić się wyłącznie na beige i neutral. czarny Elf pisała, że dla niej idealny odcień to light medium beige, czyli musi byc bardzo jasny. Może medium beige?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:02   #378
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Och juz mam dosyc.....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:16   #379
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

e tam damy radę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 13:49   #380
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
No , jestem po prostu blada choć nie porcelanowa.Teraz zauważyłam ,że to R to znaczy , że podkład jest w tonacji różowej - nigdy bym nie przypuszczała, myslalam , że raczej jasny beż.Fakt , że idealnie mi odpowiada , ale na żywo ma inny kolor niż na zdjęciu.Może lepiej dopasować do Maxa nr 3 natural
http://www.maxfactor.co.uk/uk/produc...de.aspx?id=260

Medium Beige to kolor raczej ciepły... ja mieszałam z Light Medium Warm i wyszedł mi dobry odcień w ciepłej tonacji (ale nie zółtej!! jak z odcieniami Golden)

musisz pamiętać ,że każda formuła w tym samym kolorze wygląda inaczej !! ja mogę pisać o formule Flawless, która jest do cery normalnej /suchej.

na Twoim miejscu wzięłabym Light Medium Beige, Light Medium Neutral i i Medium Neutral oraz Medium Cool !! do domieszania jak te lightowe kolory będą za jasne. Medium Cool może się okazać dobry do zmiany odcienia w chłodniejszy, nie tylko do "zaciemnienia"

ja zamówiłam we wtorek nowe próbki i już dostałam info, że wysyłają

dzisiaj rano nie mogłam się napatrzeć w lusterko, że tak ślicznie wygladam ...zaraz odszukam zwierciadełko, żeby sprawdzić jak podkład się trzyma po 8 godzinach....musi wytrzymać jeszcze przynajmniej dwie godzinki

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2008-01-24 o 13:53 Powód: literówki :)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 21:41   #381
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ok dzięki serdeczne Wam za pomoc.Napiję się winka i zacznę wybieranie kolorów.Pudry Meow są dla mnie stanowczo za suche , dzisiaj nałożyłam na nafiltrowaną tłustą twarz i dzięki temu jakoś przetrwałam.Na filtrze trzymają się super ale to nie to o co mi chodzi, jakaś taka twarz bez życia jest .......
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 00:53   #382
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

mala_ kobietka-tak mam Flawless Face.
Co do mycia-to chyba sobie troche przesuszylam cere bo zmywalam olejek zbyt ciepla woda i to codziennie-chyba musze przestawic sie na letnia albo wrocic do mojego plynu do zmywania makijazu(ale po nim nie czuje sie 100% czysta).Czekam na Twoja relacje z VV i Luminesse

Aga-a ten olejek to zmywasz?jaka woda ciepla czy letnia?
Wiesz co teraz doszlam do wniosku ze mamy zupelnie inne cery-bo to co Tobie nie pasuje to pasuje mnie-nie zdziwilabym sie gdyby Ci przypasowaly Monave.Co do Lumiere -nie jestem pewna..



Co do Meow-po Waszych opiniach-zdecydowalam ze nie bede ich testowac.Szczegolnie po opinii Gosiali

Gosiala-zgadzam sie z kolorami wytypowanymi przez mala_kobietke

Nastepny dzien z Lumiere- i znow fajny efekt i zero wypryskow-Chyba zamowie jutro pelne opakowanie Probki Medium Beige i Light Medium Golden powedrowaly do kolezanki.
Teraz majac Light Medium Beige z Lumiere stwierdzam ze Sandy Fair (EDM) jest dla mnie ciut za jasny(z brazerem ujdzie) ale jesli bede jeszcze z tej firmy zamawiac to wezme cos w stylu: Sunkissed fair lub Fairly Light neutral(no chyba ze bede sie kwasic to sandy fair bedzie ok).

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-25 o 01:24
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:23   #383
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

zaszalalam wczoraj i zamowilam probki EDM i meow
wscieklam sie, bo nie wiem jakim cudem dolar na paypalu wyszedl mnie na 3.9zl ale mniejsza ;\
to zamowilam z meow
Flawless Feline: 0-Inquisitive Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Sphynx Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Sphynx Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Himalayan Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Himalayan Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 1-Sleek Himalayan Sample : 1 : 1.00
Purrrfect Puss: 1-Sleek Himalayan Sample : 1 : 1.00
Primp & Preen: Premiere Puss Primer Oily SAMPLE : 1 : 1.00
Primp & Preen: Premiere Puss Primer Combo SAMPLE : 1 : 1.00
Concealer: 1- Sleek Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
Undereye Concealer: 1- Sleek Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
Concealer: 2- Frisky Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
Undereye Concealer: 2- Frisky Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
a z EDM musialabym poszukac gdies tej listy
wybieralam tak troche na oslep, jestem raczej zoltego odcienia, ale w zoltym wygladam choro, dlatego wzielam te odcienie z domieszka peach i rozu zmartwilyscie mnie, ze meow moga zapychac, a dotego mam akurat supersklonnosci :|
hanneke z EDM wzielam tez peeling do ust i pomadke, dam znac jak sie sprawuje jak keidys to do mnie dotrze

EDIT:
zamowienie z edm
Lip Colors: Gentle Lip Scrub lip color size 1 4.50 $4.50
Lip Colors: Spring Pink Lip Color lip color size 1 3.50 $3.50
Custom Kits: Free Sample Makeup Kit
foundation: (Cool) Cool-Fair Medium 2.5g Original Glo
concealer: Pick Me Up Pink 2.5g
foundation: (Golden) Golden-Fawn 2.5g Semi-Matte
blush or face color: Soft Touch 2.5g
foundation: (Cool) Cool-Fair 2.5g Intensive
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:24   #384
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a dla mnie Meow nie są za suche, suche są EDM. Meow są lekko wilgotne, nie wysuszają skóry i nie podkreślają skórek w ogóle.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:27   #385
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a dla mnie Meow nie są za suche, suche są EDM. Meow są lekko wilgotne, nie wysuszają skóry i nie podkreślają skórek w ogóle.
zgadza się EDM sa jak suchy tynk, a Meow delikatniejsze, bardziej satynowe
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:27   #386
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Po 3 dniach testów Lumiere FF wyjeżdzając wczoraj wrzuciłam do kosmetyczki kompakt Chanela Innocence, no bo uznałam, że wygodniej tak będzie w podróży niż zabierać pędzel i podkład mineralny......robię makijaż dzisiaj rano i jakoś buzia nie wygląda tak ślicznie jak wczoraj a przecież to mój ulubiony kompakt myślę sobie...złe światło , obejrzę się w ciągu dnia....

no więc oglądam się w lusterczeku w ciągu dnia i co widzę...... Lumiere wyglądał o wiele lepiej po paru godzinach od aplikacji....a jeszcze wczoraj "czepiałam się" go, że po 10 godz. w strefie T nie był tak nieskazitelny jak zaraz po nałożenie !! Przepraszam cię Lumiere ...przetestuję jeszcze twoje inne formuły (może wymieszam FF z VV lub FF z Luminesse , bo dziewczyny na MUA pisały że tak robią ) i potem będę ci wierna

Mam wprawdzie zamówione już próbki EDM i Meow ale skoro Lumiere są najbardziej wilgotne to pewnie będą moimi ulubionymi Może Meow podpasują koleżance , która ma cerę przetłuszczajacą.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:27   #387
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie załamujcie mnie ,że EDM są jeszcze suchsze...Po nałożeniu Meow mam wrażenie , że mi zgrzyta w zębach, takie to suche.Dzisiaj nałożę chyba na maść witaminową , ona jest super tlusta , nic jej nie zmatuje.A może któraś z Was chce przetestować Meow?Mogę jakiś kolor - ostrzegam - jasny! - podesłać....Czekam jeszcze na Bare , może bedzie lepsze i na bazę pod makijaż Maca, może wtedy bedę się lepiej lansować.
Z Lumiere brać formułe Flawless?Do starej, suchej skóry chyba tak?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:34   #388
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Nie załamujcie mnie ,że EDM są jeszcze suchsze...Po nałożeniu Meow mam wrażenie , że mi zgrzyta w zębach, takie to suche.Dzisiaj nałożę chyba na maść witaminową , ona jest super tlusta , nic jej nie zmatuje.A może któraś z Was chce przetestować Meow?Mogę jakiś kolor - ostrzegam - jasny! - podesłać....Czekam jeszcze na Bare , może bedzie lepsze i na bazę pod makijaż Maca, może wtedy bedę się lepiej lansować.
Z Lumiere brać formułe Flawless?Do starej, suchej skóry chyba tak?

tak tak bierz Flawless do suchej skóry, ale nie załamuj mnie do jakiej tam starej !!! z tego co pamiętam jesteś młodsza ode mnie , a ja starej skóry nie mam.... ZAPRZECZAM
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:36   #389
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Niestety , mam 1% więcej zniżki na okulary niż ty.Na szczęście nie muszę z tego korzystać....

Jeszcze raz serdeczne dzięki WSZYSTKIM za pomoc
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:15   #390
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny nie załamujcie mnie tymi uwagami nt. wieku bo naprawdę w tyłek dostaniecie

Serio Lumiere jest bardziej wilgotne od Meow? Moze w takim razie jednak skuszę się na przetestowanie Lumiere...hmmm
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.