sznurkowaty brunatny śluz??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-23, 01:03   #1
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Question

sznurkowaty brunatny śluz???


Witam bardzo serdecznie,na wstępie chciałam się przywitać,gdyż odwiedziłam Was poraz pierwszy.
Korzystając z okazji chciałam sie zapytać o taką rzecz,otóz mam nadżerkę,wiem że takich wątków było tu kilka,ale ja mam pytanie z całkiem innej "beczki",jestem już po dwóch porodach,niecały rok temu chciałam aby mój lekarz ginekolog wyleczył moją nadżerkę,lecz on stwierdził że w moim przypadku nie trzeba nic robić gdyż nie ma powodu do niepokoju,moja nadżerka jest mała, badanie cytologiczne jest w porządku,nie chciał nic robić gdyz oprócz tego co napisałam stwierdził iz moge jeszcze zdecydować sie na dziecko chociaz ja majac juz dwójkę dzieci nie planuję ich więcej (no chyba ze przypadkiem bozia da )
i moje pytanie jest takie:
ale na wstępie coś Wam opowiem,aby Wam to zobrazować
zawsze rano biorę we wannie prysznic i dzisiaj w trakcie podmywania się,jak nigdy dotąd wypłyną mi brunatny śluz wygladem przypominało to sznurek (przepraszam jak kogoś obżydziłam),troche się zaniepokoiłam gdyż nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam,owszem delikatne brunatne upławy,ale nie w takiej ilości i pod taką postacią.
Chciałabym abyście mi powiedziały wizażanki lub jak mi się uda dostać poradę od Pana doktora,czy to jest sygnał iż moja nadżerka się powiększa?,poza tym idę w piątek do ginekologa z tym problemem i czy jesli stwierdzi że wszystko jest w porządku czy mam go jednak naciskać na wypalankę,bo powiem Wam szczerze że juz sama nie wiem co mam zrobić,troche zaniepokoił mnie ten sznurkowaty brunatny śluz.
Proszę Was o radę. Pozdrawiam
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 07:20   #2
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: sznurkowaty brunatny śluz???

Dobrze, że opisałaś obrazowo, sądzę, że nikogo to nie obrzydzi. Ja niestety nie mam pojęcia, co to może być; poczekaj na wypowiedź p. Wojciecha.

Pozdrawiam
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 13:14   #3
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: sznurkowaty brunatny śluz???

Śluz może uformować się w ten sposób.
Trzeba pamiętać, że środowisko pochwy jest "polem bitwy" pomiędzy drobnoustrojami i siłami obronnymi organizmu. Może się więc zdarzyć, że w miejscu, gdzie doszło do wtargnięcia drobnoustrojów nastąpiło wzmożone wydzielanie śluzu, który zawiera jescze zabite bakterie i krwinki białe.
Proszę pamiętać, że to są moje domysły, nie stanowią one żadnej diagnozy.

Jeżeli nadżerka jest pod stałą kontrolą a cytologia jest prawidłowa, to nie ma wskazań aby forsować leczenie "na siłę".
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 13:46   #4
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: sznurkowaty brunatny śluz???

myslę że to nic powaznego ale sama wiesz kontroli u lekarza nigdy za wiele jeżeli chodzi o sprawy kobiece
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:21   #5
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: sznurkowaty brunatny śluz???

Dziękuję Panu Wojciechowi za odpowiedz ,
i wam dziewczyny
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.