co to moze byc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-20, 22:42   #1
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Unhappy

co to moze byc?


Witam serdecznie,
Jakies 2 lata temu zachorowalam na grype, tak to przynajmniej wygladalo, lekarz tez byl tego zdania ze to grypa jednak jedno bylo niepokojace - bol po prawej stronie u dolu brzucha. Wyrostek zostal wykluczony. Jak grypa mi przeszla dziwne objawy z bolem po prawej stronie tez. Jednakze pozniej znowu mnie zaczelo to bolec. Poszlam do ginekologa, zostalam skierowana na usg dopochwowe i okazalo sie ze wszystko jest ok, jajniki bez zmian. Dwa dni temu przeziebilam sie i dziwne objawy z bolem po prawej stronie wrocily jak sie tak przyjrze to minimalnie ta prawa strona jakby byla troszke napuchnieta ale jak dotkne i nacisne to nic nie boli, tylko czasem jak zrobie gwaltowniejszy ruch to cos w srodku zaboli. Ale ja nie wiem co to jest! skoro usg nic nie wykrylo to co to moze byc? czy to moze cos z jajnikami czego usg nie wykrylo?
bardzo prosze o pomoc. Pojde jeszcze raz do lekarza jednak chcialabym sie wczesniej dowiedziec mniej wiecej co to moze byc.
Z gory dziekuje:
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 23:01   #2
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: co to moze byc?

A może nie chodzi o ból jajnka tylko np. moczowodów lub pęcherza - ból może różnie promieniować, możliwe przy przeziębieniu. Proponuję zrobić badanie moczu, jak wyjdzie stan zapalny, można łykać bez recepty urosept - pomaga.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:09   #3
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: co to moze byc?

Cytat:
Napisane przez marcelina73
A może nie chodzi o ból jajnka tylko np. moczowodów lub pęcherza - ból może różnie promieniować, możliwe przy przeziębieniu. Proponuję zrobić badanie moczu, jak wyjdzie stan zapalny, można łykać bez recepty urosept - pomaga.
moze masz racje. Naczytalam sie wlasnie na temat zapalenia pecherza itd. i niby czesc z tych objawow mam wiec moze to jest wlasnie to jutro ide zrobic badania i sie dowiem

dzieki za odp

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 18:02   #4
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: co to moze byc?

a może to rzeczywiście zapalenie jajnika , którego "gołym okiem"nie widac a czuć -ból.Wiem ,ze takie zapalenia lubią powracać
pzdr asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:48   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: co to moze byc?

nereczki? mam takie bole od poltora roku, też myslałam, że to wyrostek..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:53   #6
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: co to moze byc?

A moze to jelito grube, mnie zawsze pobolewa jak biore antybiotyki, a zapomne o zazywaniu czegos o działaniu osłonowym, np. Lakcidu czy kefiru. Z tym ze mnie raz boli lewa, a raz prawa strona podbrzusza. Flora bakteryjna jelita się wyjaławia i juz pobolewanie gotowe.
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.