pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 09:31   #1
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110

pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie


witam serdeczniepo długiej przerwie postanowiłam wrócić do przedłużaniachciałabym prosić WAS specjalistki kochhane o komentarzeopinie...pi szcie co robę według was źle itdbędę nieziemsko wdzięcznana początek wkejam moje pierwsze pazurki po długiej przerwiepierwsze paznokcie w moim wykonaniu na formiebez kciuka bo było bardzo późno:P miałam 3godzinki do pobudki maleństwa więc nie dokończyłam:/ pozdrawiam ciepło
piszcie co sądziciebędę wdzięczna
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:34   #2
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

aaaa fotki
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:35   #3
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

fotki troszkę duże:/ następnym razem zmniejsze
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:18   #4
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

maluszek troszkę na gruby na wolnym brzegu chyba jest.. i serdecznemu bym troszkę boczki podpiłowała.. ale ogólnie mi się podoba
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:38   #5
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

ooomiło
maluszek faktycznie grubszy a najlepsze jest to że tylko w tym jednym miejscu....z jednej stronyno i serdeczny faktycznie z boczku można by było potraktować jeszcze pilnikiem:P
zobaczymy jak mi pójdzie french:P bez bicia przyznaję że lekko poszarpany mi zawsze wychodził:/ ale frencha zamierzam zrobić za jakieś 2-3tygodnie...sobie oczywiście
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:58   #6
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

wydaje się być ok tak jak only pisze maluch i serdeczne do maleńkiej poprawki hmmm... nie widzę jak tam stres, nie wydają się być płaskie powodzenia

a fotki są ok, w sensie nie za duże;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:46   #7
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie


hm...nikt więcej???
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 23:18   #8
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Betinka poczekaj napewno ktoś jeszcze dojrzy Twój wątek
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:12   #9
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Cudne te pazurki są
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:52   #10
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

dziękimoże dla niektórych za bardzo cukierkowe ale ja takie lubięuwielbiam wszystko co się świeci uwielbiam neony pasteleczerńczerwie ń
szkoda ze nie mam żadnych starszych prac:/ nooo ale będzie na bieżąco
pytanko do was specjalistekjaki żel do frencha najlepiej wybrać?gęsty?średniogęsty ?jak dla mnie rzadki odpada!może polecicie mi jakąś super gęstą ładną biel?
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:00   #11
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
maluszek troszkę na gruby na wolnym brzegu chyba jest.. i serdecznemu bym troszkę boczki podpiłowała.. ale ogólnie mi się podoba
zgadzam sie w 100 %
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:01   #12
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...5ml-15g-nowosc - ten jest gęsty ale po przemieszaniu przed użyciem robi się średnio gesty.. nie wiem jak w rzeczywistości bo jeszcze go nie miałam.. a to tylko informacje z opisu o produkcie

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...mic-white-15ml - ten jest niby średnio gęsty, ale jak dla mnie to prawie jak rzadki hehe ogólnie fajnie się go nakłada, ale najlepiej albo robić szybko linię uśmiechu na wszystkich pazurkach i odrazu do lampy, albo po kolei na każdym jak nie masz jeszcze wprawy, i każdego z osobna do lampy.. bo takto się rozlewa..

nie wiem czy mogę Cię nazwać początkującą - ale chyba nie bo widzę, że to powrót po przerwie.. ale wydaje mi się, że lepiej na początek przygody z frenchem kupić sobie gęsty biały żel i na nim się uczyć.. chyba, że wolisz odrazu na głęboką wodę to może być ten średnio gęsty i próbować
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:14   #13
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

jeśli chodzi o dobry żel do frencha to polecam :
- Snow White z Nails Company
- Arctic White z Astonishing

ładne pazurki zrobiłaś
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 08:16   #14
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

witajcie kochanedziekuje
jeszcze niewiem na który się zdecydujęOnly rzadzioch kompletnie odpada:/ poszukuję gęściocha średniaka mam i jest nienajgorzej:P ale słyszałam że wygodnie modeluje się frencha na gęstym żeliku chcę spróbować bo nigdy nie miałamgdzieś u DR widziałam mega gęsty do pracy z coveremmoże ten?narazie frenchyka zrobiłam na paluszkućwiczyć !!! ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!zrobiłam nowe pazurki i dopiero jak zwykle po skończinej pracy i pstryknięciu kilku fotek widzę błędy...po ciężkim dniu z dzieciaczkami i siedzeniu nad paznokciami do późnej nocy oczy odmawiają posłuszeństwa:P kark mnie boli...no ale będę ćwiczyćnigdy nie uważałam że robię jakieś mega piękne paznokcie ale widząc pracę innch uznałam że daleka droga przede mną:P kochane pozdrawiam cieplutko i dziękuję za radylecę się szykować do zoo
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 08:47   #15
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

zdecydowanie węższe boczki musisz robić - bo mają jeszcze tendencję do spódnic ... tym bardziej musisz uważasz na spódnice jeśli zdobisz końcówkę brokatem, brokat jest rewelacyjny ale dodaje kilogramów więc jeśli planujesz zdobienie brokatem wówczas musisz troszkę mocniej przypiłować paznokcia - ale i tak robisz już ładne pazurki - zdolna bestia z Ciebie
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 09:35   #16
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
zdecydowanie węższe boczki musisz robić - bo mają jeszcze tendencję do spódnic ... tym bardziej musisz uważasz na spódnice jeśli zdobisz końcówkę brokatem, brokat jest rewelacyjny ale dodaje kilogramów więc jeśli planujesz zdobienie brokatem wówczas musisz troszkę mocniej przypiłować paznokcia - ale i tak robisz już ładne pazurki - zdolna bestia z Ciebie



dziękujęno właśnie niewiem co się stanęło że te boki takie zrobiłam...wiedziałam że będę niezadowolona ale już nie miałam siły...noszę je ja ale gdybym robiła komuś napewno bardziej bym sie przyłożyła....nast ępnym razem bardziej się postaram a już napewno zacznę robić wcześniej albo się zdrzemnę po południu żeby mieć więcej si
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:01   #17
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

no boczki boczki boczkiiiiii zmora większości nowych
ale ogólnie ładnie jest i french na paluchu też przyjemny
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:19   #18
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

dziękować
będę się bardziej starać
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 11:25   #19
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

No pięknie Bardzo dobrze sobie radzisz po powrocie Są troszkę za szerokie i włos ciut szerszy.
Ja polecam Gęściocha z IBD. Wolę ten ultra white niż extreme ale oba są godne polecenia
No i czekam na więcej!!!
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:58   #20
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

witajcie Kochane
przedstawiam frenchosa w moim wykonaniu....nie bede komentowac:/ pozostawie to Wammi osobiscie się nie podoba!!!każdy inny...chyba powinnam sie wybrać na jakieś doszkolenie ale póki co nie mogę a raczej czekam na wyjazd do pl bo tutaj nie zapłace 1300euro-w pl za tą kwotę miałabym kilka kursów!!!póki co będę ćwiczyćkurcze potrzebowałabym kilka kobitek na pazurki za free-chodzi o frencha ale mieszkam na takim zadupiu za przeproszeniem że nie dam rady
tak na pierwszy rzut oka źle nie jest ale po przyjrzeniu się....mmmmmmmm....bez komentarza!:mur :
ale nie poddam sięjadę dalej z koksem;P
Van to dla mnie zaszczyt że mnie odwiedziaśi zostawiłaś po sobie śladdziękuję wszystkim za odwiedziny opinię i wsparcie:cmok :
Mam nadzieję że kolejne będą lepszejsze
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:24   #21
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

lekko je ozdobiłam....
ale czy wyglądają lepiej?raczeji dopóki ich nie zmienię to lepsze nie będą...heheh
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:24   #22
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Gdyby je delikatnie podpiłować, uśmiechnąć i opiłować jeszcze ciut masy byłyby piękne Nie wiem jak włos, bo nie widać Noi jeszcze poćwicz prawidłowe piłowanie bo pazurki lecą w dół a zdobienie nie w moim stylu....
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!

Edytowane przez Vanessita
Czas edycji: 2010-08-25 o 11:26
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 04:50   #23
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

prezentuję nówki cewki niewiem czy mówić dzień dobry czy dobranoc heheh padam na twarz moje kochanie poszło spać o północy jakoś a ja stwierdziłam że biorę się do pracy muszę się kimnąć chociaż na chwikę bo za dwie godzinki obudzi się moja mała Małpka
błędy są wiadomo...jeszcze bardziej muszę zaprzyjaźnić się z pilniczkiem;P...i wieleee wieleeee innych... ale moim zdaniem wyglądają nieco lepiej niż te brzydactwa poprzedniejak myślicie?
miłego dnia Wam życzęlecę aaaasiuuuu
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:59   #24
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Kciuk leci w dół i muszą iść pod pilnik ale jest ładny uśmiech i jest coraz lepiej
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:08   #25
verona77
Raczkowanie
 
Avatar verona77
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zach/pom
Wiadomości: 253
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

tak... tak... Vanessita wie co mówi... ja dodam, że pazurki podobają mi się i są to pazurki niemalże identyczne jakie robiła mi dziewczyna - stylistka w gorzowie za stówkę... tak wyglądał uśmiech... taki właśnie przymglony i nawet przypuszczam, że wiem jaka jest grubość... tu na Wizażu dowiedziałam się o innych obecnie panujących trendach i przede wszystkim poprawności... podobno za grube, uśmiech tu... mile widziany jest taki przetarty.. jakby od linijeczki, ale uśmiechnięty... choć myślę, że to kwestia gustu bo zdarzają się proste smajle, choć to nie poprawne... poza tym nie zalewasz skórek... nie zauważyłam... Nie wiem jak długo już w tym temacie ćwiczysz, ale widać, że to nie są, aż takie początki... Zdobisz bardzo bogato... Kwestia gustu. Ogólnie wykonanie podoba mi się. Jedynie zwróć uwagę na rzeczy o jakich mądra Vann tu wspomina i będzie cacy...
__________________
Mój wątek - Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=491035

Mój Blog Pazurkowy...

http://mypassion-nailz.blog.onet.pl/

Edytowane przez verona77
Czas edycji: 2010-09-01 o 16:11
verona77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:51   #26
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

witajcie Kochane
przepraszam najmocniej ze tak mnie tutaj malo i niewiele pisze ale nie bardzo mam czas a kiedy juz go mam to czytam...przegladam...rob ie zakupy...matkoooo ile sianka wydalam;P -wydaje-:P narazie musze przystopowac ale non stop znajduje cos co mi sie przyda albo mze przydac:P
Van jak ja uwielbiam Twoje prace.czesto brakuje mi slow aby wyrazic jak bardzo sa cudowne.nie jedna stylistka moglaby brac z Ciebie przyklad
przejrzalam mnostwo Waszych prac...niektore potrafia zdzialac na lapkach cuda naprawde!!!napisalas ze jeszcze pod pilnik musialyby pojscboczki?masa????
Faktycznie nie sa to poczatkowe poczatki poniewaz pierwsze paznokcie zrobilam prawie 5lat temu i byly to zeliki.szybko jednak zel odszedl na bok i zajelam sie akrylem ktory bardzo polubilam.pracowalam, zajmwalam sie domem i dzieckiem a po pracy robilam pazurki .nigdy jednak nie uwiecznilam tych chwi i bardzo tego zaluje ale nie przypuszczalam ze moze mi sie to przydaci tak robilam akryylki poltora roku-sobie kumpelkom ich kumpelkom i kto mial ochotei robilam to z przyjemnosci a nie da pieniedzy wiec naprawde rzadko je bralam pozniej sie wkurzaly klientki i same wpychaly sianko do lapek:P ja mialam na produkty i ozdobkizmienilam jednak prace-gdzie pracowalam po 10-12godzin i czasu na pazurki mialam niewiele...ciezko bylo sie ze mna umowic wiec kobitki znalazly sobie inna stylistke a ja kiedy moglam to robilam sobie bratowej i sporadycznie innym...zdarzalo sie ze robilam zele-pozyczalam wtedy lampe i zele od przyjaciolki-ozdobki mialysmy na spoleno ale pewnego dnia zmienilam stanowisko pracy na ktorym nie moglam pracowac w moich kochanych dlugich pazurkach:/ przy wciskaniu ,,dima,,do desktopa zostawilam z rekawiczce kciuk:P moglabym miec w sumie jakbym sie uparla ale ja to tam walne tu walne a przy tej pracy musialam byc mega szybka wiec wolalam nie miec doliny ze moja praca poszla na marne i produkty schowalam :/ no ale skonczylam pracowac w tym miejscu i postanowilam znowu zaczacale wybralam zele bo moj zestaw akrylowy itd zostal u bylej bratowej w polsce...no i zaczelam....zaszlam w ciaze i 4miesiace musialam lezec plackiem w lozku wiec musialam zapomniec o pazurach...ale w koncu z niego wstalam i wrocilam do pazurkowno ale sie wyprowadzilam na zadupie:P jednak robilam sobie kolezance i jeszcze trzem kobitkomklientek byloby wiecej gdyby nie moj blogoslawiony stan i wiadomo...bylo mi coraz ciezej...dziewczyny mowily mi ze tu ta chciala twoj numer tu tamta no ale powiedzialam ze jestes w ciazy itd itd....bylo mi ciezko wysiedziec 2,5-3godziny...kazda ktora spodziewala sie dziecka wie jak to jest i pewnie wie o co mi chodzi:P ja oprocz tego mialam jeszcze drugie dziecko dom lekarza 50km od domu i wiele innyc obowiazkow wiec dodatkowo ciezko byloby mi to wszystko polaczyc-checi byly ale mocy brakpozniej wiadomo porod malenstwo w domu....teraz w koncu jest wieksza i moge wrocic do tego co tak bardzo lubierobic robic jeszcze raz robic i w koncu robic to dobrze i zajac sie glownie tymtaki mam plan i bede do tego dazyc
nooo taka moja historia w skrocikutroszke tych pazurkow w swojej krotkiej przerywanej karierze zrobilam:P setek klientek nie mialam ale sobie dluuuugo robila a kobitek lacznie mialam okolo20stu-25...jak bedzie teraz to niewiem
Chcialabym zebyscie poradzily mi jakis super coverekczytalam czytalam ale w sumie za duzo tego i sama niewiem...myslalam nad basic-co myslicie?generalnie szukam nie za bardzo ciemnego nie za bardzo jasnego tylko takiego w sam razkolor najbardziej zblizony na naturalnej plytkirobie zakupy u DR i moze tam polecicie jakis?non stop cos kupuje i wysylka za granice jest dosc droga wiec chce miec kilka rzeczy za jednym zamachem
czy ktoras z was pracowala na zelach LNC???co mysicie o bialym zelu w pedzelku?polecano mi z creative...czy ktoras z was na nim pracowala?
Dziekuje Kochane za wsparcie i wskazowki ktore sa naprawde bardzo cennemam nadzieje ze niedugo znajde wiecej czasu i poskrobie cos u waspozdrawiam cieputko
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:09   #27
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Miło mi słyszeć takie słowa
Wracajac do tego po co tu jestem. Pisząc pod pilnik, w tych ostatnich bym je zwęziła jeszcze i podpiłowała boki pod spodem by te wychodziły w lini prostej z wałow. U Ciebie kciuki lucą w dół
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:56   #28
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

Widzę ze nie bardzo macie kobietki ochotę na pozostawienie śladu po sobie ?
Van nooo toooo będziemy piłować i bardziej się starać mam nadzieję że w końcu będzie dobrze
Tymczasem przedstawiam Wam mój mały skromny kącik
pozdrawiam cieplutko
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:58   #29
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

wcisnęło mi się bez fotki
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:29   #30
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: pazurki Betinki:)powrót do przedłużania po długiej przerwie

No to ja się odzywam po tygodniowej nieobecności
pierwszy frenchyk troszkę za prostego smajla miał.. ale w drugim już jest lepsiejszy
masz do tego dryg więc rozwijaj tą swoją pasję i idź do ludzi
rady i krytykę przyjmować dzielnie na klatę i eliminować wszelkie wytknięte błędy i będzie cacy!
czekam na resztę, bo naprawdę super się zapowiada tu u Ciebie
no i kącik niczego sobie wszystko pod ręką - bo rozumiem, że w tych komodkach po obu stronach biureczka są pierdółeczki do zdobień itd?
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.