Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 13:18   #2371
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

używałaś go na całą twarz?
Tak, bo zależało mi wtedy na jak najjaśniejszej karnacji, i chciałam się trochę optycznie wybielić.
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 13:24   #2372
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tulipanno kusisz tym BB
i to mocno Tylko która wersja byłaby najodpowiedniejsza? Tulipanno, czy Ty zakupiłas wersję w czerwonej tubie M Perfect Cover z filtrem 42, czy coś pokiełbasiłam?
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-01-14 o 13:53
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 13:45   #2373
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Tak, bo zależało mi wtedy na jak najjaśniejszej karnacji, i chciałam się trochę optycznie wybielić.
ja bym nie zaryzykowała, w końcu to puder rozświetlający
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 14:07   #2374
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Ja miałam biały puder z inglota, strasznie się buzia po nim świeciła...
Ja w internecie na jakimś gotyckim sklepie internetowym widziałam po 20zł w kompakcie.

jakieś inne rady?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 14:34   #2375
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Ja w internecie na jakimś gotyckim sklepie internetowym widziałam po 20zł w kompakcie.
czyzby rockmetalshop?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 15:44   #2376
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madzia14 a jakiej natury masz dylemat? Bo nie wiem czy to dzialania antyzmarszczkowe w moim BB to jakas chemia czy filtr - nie jestem w stanie odczytac. Mysle, ze kobieta o dojrzalej skorze moze nawet zapobiegawczo sie skusic, bedac nastolatka bym sobie nie zaaplikowala. Zaraz bede szukac innego, bo ponoc powstal jakis z filtrem 50 bez potencjalnych liftingow Jak znajde dam znac. Tez w tej chwili mam dylemat, ale lubie testowac nowe rzeczy, wiec...

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Jakże się cieszę, że BB Cream okazał się tak dobrym kosmetykiem! Już zdecydowałam się na kupno, być może jeszcze w tym miesiącu
Tulipanno, a mogłabyś jeszcze zdradzić jak z jego trwałością? Świecenie, ścieranie?
Nakladam go na baze. Nie ruszajac sie z domu na "naga" skore twarzy - w ramach testow jak sie sprawuje. I tak i tak jest dobrze. Po paru godzinach strefa T troche sie swieci, ale nie ma tragedii - przykladam absorbentke i po bolu. Zauwazylam, ze w tramwajach wszyscy uwaznie przygladaja sie mojej twarzy. Po powrocie do domu widzac swoje odbicie w lustrze troche zglupialam, bo wygladalam jak po fotoszopie bez efektu tapety. Naprawde tylko swiadomosc, ze twarz nie moze byc tak gladka zdradza, ze cos na niej jest. Naprawde leczy - odstawilam kwasy, a skora ma sie super. Dzisiaj nie mialam juz na co uzyc korektora Dziwne uczucie uzywac rano o polowe mniej kosmetykow

Swoja droga ciezko mi doradzac, bo te porady sa oparte na tym co wyczytalam z opinii azjatek. Gdyby ktos znal jeden z jezykow azjatyckich byloby latwiej je rozszyfrowac... Kazdy musi dopasowac kosmetyk do swoich potrzeb. Nie chcialabym, zeby przez moje zachwyty ktos pozniej byl niezadowolony Sama widze, ze ten kosmetyk wymaga czasu zeby sie z nim zaprzyjaznic. W moim przypadku po tygodniu mam juz powazny dylemat, czy chce go zmienic na inny. Ochrone ma wysoka - PA+++. I pewnie nie kusilyby mnie inne, gdyby nie to, ze choruje na satynowy efekt skory, ktorego on niestety nie daje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 16:47   #2377
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
czyzby rockmetalshop?
oj chyba tak zamawiac go ... ? Da coś? W sumie cena w normie więc..?
Testował go ktoś może ?
Ale kiedyś widziałam też fajny na www.gothicdream.eu
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję

Edytowane przez vendettka
Czas edycji: 2008-01-14 o 16:53 Powód: dopisac tekst
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 16:54   #2378
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Madzia14 a jakiej natury masz dylemat? Bo nie wiem czy to dzialania antyzmarszczkowe w moim BB to jakas chemia czy filtr - nie jestem w stanie odczytac. Mysle, ze kobieta o dojrzalej skorze moze nawet zapobiegawczo sie skusic, bedac nastolatka bym sobie nie zaaplikowala. Zaraz bede szukac innego, bo ponoc powstal jakis z filtrem 50 bez potencjalnych liftingow Jak znajde dam znac. Tez w tej chwili mam dylemat, ale lubie testowac nowe rzeczy, wiec...



Nakladam go na baze. Nie ruszajac sie z domu na "naga" skore twarzy - w ramach testow jak sie sprawuje. I tak i tak jest dobrze. Po paru godzinach strefa T troche sie swieci, ale nie ma tragedii - przykladam absorbentke i po bolu. Zauwazylam, ze w tramwajach wszyscy uwaznie przygladaja sie mojej twarzy. Po powrocie do domu widzac swoje odbicie w lustrze troche zglupialam, bo wygladalam jak po fotoszopie bez efektu tapety. Naprawde tylko swiadomosc, ze twarz nie moze byc tak gladka zdradza, ze cos na niej jest. Naprawde leczy - odstawilam kwasy, a skora ma sie super. Dzisiaj nie mialam juz na co uzyc korektora Dziwne uczucie uzywac rano o polowe mniej kosmetykow

Swoja droga ciezko mi doradzac, bo te porady sa oparte na tym co wyczytalam z opinii azjatek. Gdyby ktos znal jeden z jezykow azjatyckich byloby latwiej je rozszyfrowac... Kazdy musi dopasowac kosmetyk do swoich potrzeb. Nie chcialabym, zeby przez moje zachwyty ktos pozniej byl niezadowolony Sama widze, ze ten kosmetyk wymaga czasu zeby sie z nim zaprzyjaznic. W moim przypadku po tygodniu mam juz powazny dylemat, czy chce go zmienic na inny. Ochrone ma wysoka - PA+++. I pewnie nie kusilyby mnie inne, gdyby nie to, ze choruje na satynowy efekt skory, ktorego on niestety nie daje
Lady, a jest możliwość zobaczenia Cię z tym kremikiem na twarzy?
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 17:24   #2379
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Lady, a jest możliwość zobaczenia Cię z tym kremikiem na twarzy?
Postaram sie pamietac jutro o zrobieniu fotek w swietle dziennym
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 17:33   #2380
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno, gdybyś jednak zdecydowała się na ten satynowy, to ja z chęcią odkupię obecny
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 18:30   #2381
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
oj chyba tak zamawiac go ... ? Da coś? W sumie cena w normie więc..?
Testował go ktoś może ?
Ale kiedyś widziałam też fajny na www.gothicdream.eu
nie masz bialej szyi, a twarz bielsza od reszty ciala wyglada równie źle i nienaturalnie jak ciemniejsza od reszty ciala. Obawiam sie, że będzie to wyglądało sztucznie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 18:46   #2382
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna.
Madzia14 a jakiej natury masz dylemat? Bo nie wiem czy to dzialania antyzmarszczkowe w moim BB to jakas chemia czy filtr - nie jestem w stanie odczytac. Mysle, ze kobieta o dojrzalej skorze moze nawet zapobiegawczo sie skusic, bedac nastolatka bym sobie nie zaaplikowala. Zaraz bede szukac innego, bo ponoc powstal jakis z filtrem 50 bez potencjalnych liftingow Jak znajde dam znac. Tez w tej chwili mam dylemat, ale lubie testowac nowe rzeczy, wiec...



Nakladam go na baze. Nie ruszajac sie z domu na "naga" skore twarzy - w ramach testow jak sie sprawuje. I tak i tak jest dobrze. Po paru godzinach strefa T troche sie swieci, ale nie ma tragedii - przykladam absorbentke i po bolu. Zauwazylam, ze w tramwajach wszyscy uwaznie przygladaja sie mojej twarzy. Po powrocie do domu widzac swoje odbicie w lustrze troche zglupialam, bo wygladalam jak po fotoszopie bez efektu tapety. Naprawde tylko swiadomosc, ze twarz nie moze byc tak gladka zdradza, ze cos na niej jest. Naprawde leczy - odstawilam kwasy, a skora ma sie super. Dzisiaj nie mialam juz na co uzyc korektora Dziwne uczucie uzywac rano o polowe mniej kosmetykow

Swoja droga ciezko mi doradzac, bo te porady sa oparte na tym co wyczytalam z opinii azjatek. Gdyby ktos znal jeden z jezykow azjatyckich byloby latwiej je rozszyfrowac... Kazdy musi dopasowac kosmetyk do swoich potrzeb. Nie chcialabym, zeby przez moje zachwyty ktos pozniej byl niezadowolony Sama widze, ze ten kosmetyk wymaga czasu zeby sie z nim zaprzyjaznic. W moim przypadku po tygodniu mam juz powazny dylemat, czy chce go zmienic na inny. Ochrone ma wysoka - PA+++. I pewnie nie kusilyby mnie inne, gdyby nie to, ze choruje na satynowy efekt skory, ktorego on niestety nie daje
Takiej natury dylemat, czy kupić zupełnie w ciemno Skin Food (on działa na takiej zasadzie jak BB? Ma działanie kryjące, tak ?) czy ten satynowy (jaki to dokładnie jest ) czy jednak trochę sprawdzony BB.

Teraz korzystając z ferii dorabiam sobie, więc mogłabym sobie pozwolić na krem za 150zł, a np, za miesiąc uzbieranie tej kwoty będzie o wiele trudniejsze

Cytat:
Napisane przez tulipanna.
Postaram sie pamietac jutro o zrobieniu fotek w swietle dziennym
W takim razie czekamy
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:48   #2383
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Evelinek - nie bede odsprzedawac obecnego zamierzam go zuzyc do konca, polubilismy sie bardzo.

Madzia14 - Skin Food daje satynowe wykonczenie wybacz lekkie zniecierpliwienie, ale pisalam juz o tym, tak samo jak o dzialaniu BB Kremu. Podobnie jak wklejalam linki do strony, na ktorej sa przedstawione W JEZYKU ANGIELSKIM fotki uzytkowniczki wlasnie Skin Fooda oraz opinie wielu innych - na ponad 100 stronach. Wystarczy pogrzebac troche w tym watku - sadze, ze to maksimum do 10 stron wstecz

Satynowy efekt - skora wyglada na naturalna i nie ubrana w nic, ale ladniej. Jest powleczona jakby delikatnym polyskiem...Delikatnie polyskuje i mieni sie, podczas gdy matowy efekt jest po prostu plaski i jednowymiarowy. Osobiscie uwazam, ze satynowe wykonczenie daje tez efekt swiezosci i 'odmladza' optycznie. Jesli chodzi o puder czy podklad - raczej nie porywalabym sie na satynowy efekt przy skorze tradzikowej. Ale w przypadku BB, ktory dziala leczniczo mozna zaryzykowac, bo stopniowo ten tradzik bedzie znikal pod wplywem dzialania kremu. Poza tym Skin Food jest tanszy po przeliczeniu wyjdzie za niego ok. 60zl, wiec za wszystko razem zaplacisz kolo 90zl Na dodatek Skin Food ma 3 wersje kremu, w tym jedna zdaje sie specjalna dla skory tradzikowej.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:01   #2384
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna.
Madzia14 - Skin Food daje satynowe wykonczenie wybacz lekkie zniecierpliwienie, ale pisalam juz o tym, tak samo jak o dzialaniu BB Kremu. Podobnie jak wklejalam linki do strony, na ktorej sa przedstawione W JEZYKU ANGIELSKIM fotki uzytkowniczki wlasnie Skin Fooda oraz opinie wielu innych - na ponad 100 stronach. Wystarczy pogrzebac troche w tym watku - sadze, ze to maksimum do 10 stron wstecz

Satynowy efekt - skora wyglada na naturalna i nie ubrana w nic, ale ladniej. Jest powleczona jakby delikatnym polyskiem...Delikatnie polyskuje i mieni sie, podczas gdy matowy efekt jest po prostu plaski i jednowymiarowy. Osobiscie uwazam, ze satynowe wykonczenie daje tez efekt swiezosci i 'odmladza' optycznie. Jesli chodzi o puder czy podklad - raczej nie porywalabym sie na satynowy efekt przy skorze tradzikowej. Ale w przypadku BB, ktory dziala leczniczo mozna zaryzykowac, bo stopniowo ten tradzik bedzie znikal pod wplywem dzialania kremu. Poza tym Skin Food jest tanszy po przeliczeniu wyjdzie za niego ok. 60zl, wiec za wszystko razem zaplacisz kolo 90zl Na dodatek Skin Food ma 3 wersje kremu, w tym jedna zdaje sie specjalna dla skory tradzikowej.

Niby angielskiego się uczę, ale jeszcze na tyle dobrze nie umiem i jak czytałam conieco o BB to cały czas słownik w ręku
Obiecuję już nie zadręczać
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:18   #2385
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Postaram sie pamietac jutro o zrobieniu fotek w swietle dziennym
Szukran
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 08:57   #2386
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno ja Cię jednak trochę pozadręczam Powiedz mi, jakiej firmy Ty masz ten BB i jaki wysoki on ma filtr, bo oglądam i czytam, i dojść nie mogę. Btw, coraz mocniej kiełkuje we mnie myśl, żeby się w to cudo zaopatrzyć.

Co do recenzji, znalazłam taki link:
http://kimoko.livejournal.com/197110.html
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 09:31   #2387
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madzia w porzadku trza czytac co juz bylo napisane, bo irytujace jest powtarzanie jednej i tej samej rzeczy kilka razy

Evelinek ten moj to Missha Perfect Cover Spf 42 pa +++. Widze, ze odczucia dziewczyny, ktora napisala recenzje w linku, ktory podalas sa podobne. Tez brakuje jej tego "glowy look", ktory ja nazywam satynowym
Z tego co wyczytalam u niej warto zainteresowac sie Skin Foodem i BRTC perfect blemish balm. Madzia tu info dla Ciebie: skin food dosc dobrze kryje Ja bym obstawiala Skin Food zamiast tego mojego upierajac sie wciaz, ze antyzmarszczkowe dzialanie to nienajlepsze rozwiazanie dla mlodej, swiezutkiej skory
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 09:36   #2388
SnOoPkA89
Przyczajenie
 
Avatar SnOoPkA89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Proszę polećcie mi jakiś dobry matujacy i najlepiej kryjący ale jaśniutki podklad..używałam juz wieleu i żaden nie spełniał moich oczekiwań chodź wydawał się jasny ciemniał na twarzy itp,zbliża mi sie studniówka ,a że jestem po zabiegach dermatologicznych nie mogę się udać do solariumdlatego chciałabym ładnie podkreślic bladość swojej skóry pozwolić jej wyglądać nieskazitlenie,z góry dziękuję
__________________
"Prawdziwa miłość może spotkać Cię tylko jeden i ostatni w życiu raz..."
SnOoPkA89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 09:53   #2389
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno właśnie się zastanawiam nad tymi dwoma i nawet bym była skłonna wydać więcej na Perfect Blemish, tylko że go już nie ma na softpeachy , więc chyba zdecyduję się na tego skinfooda. Poza tym, nie wiem czy dobrze czytam, ale przy wersji ginko nie ma filtra. Cóż, nie można mieć wszystkiego.Aha, ile Ty czekałaś na przesyłkę? Naprawdę te 5-7 dni? Bo trudno mi uwierzyć...
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 10:04   #2390
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tulipanno właśnie się zastanawiam nad tymi dwoma i nawet bym była skłonna wydać więcej na Perfect Blemish, tylko że go już nie ma na softpeachy , więc chyba zdecyduję się na tego skinfooda. Poza tym, nie wiem czy dobrze czytam, ale przy wersji ginko nie ma filtra. Cóż, nie można mieć wszystkiego.Aha, ile Ty czekałaś na przesyłkę? Naprawdę te 5-7 dni? Bo trudno mi uwierzyć...
Wlasnie tez go nie widze...Ale ponoc to bardzo rozchwytywana marka. Trudno, lepiej wydac mniej i sprawdzic inny produkt, czy w ogole odpowiada Ci ta forma. Nie pamietam ile dokladnie. Produkt wyslali do mnie 24 grudnia i szedl dluzej, no ale swieta, sylwester...

EDIT:
zrobilam fotki, po powrocie z uczelni wrzuce i zaloze osobny watek na BB, bo mam wrazenie, ze ten zatracil troche swoja idee i widze, ze krem zaczyna sie cieszyc zainteresowaniem, wiec stworze klarowny tekst, z ktorego kazdy bedzie mogl sie dowiedziec jak najwiecej.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 10:18   #2391
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno:cmo k:
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:13   #2392
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez SnOoPkA89 Pokaż wiadomość
Proszę polećcie mi jakiś dobry matujacy i najlepiej kryjący ale jaśniutki podklad..używałam juz wieleu i żaden nie spełniał moich oczekiwań chodź wydawał się jasny ciemniał na twarzy itp,zbliża mi sie studniówka ,a że jestem po zabiegach dermatologicznych nie mogę się udać do solariumdlatego chciałabym ładnie podkreślic bladość swojej skóry pozwolić jej wyglądać nieskazitlenie,z góry dziękuję
Czy próbowałaś Colorstaya z Softflexem lub jego starszą wersję, w odcieniu Ivory? Powinien spełniać Twoje wymagania.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:45   #2393
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

EDIT:
zrobilam fotki, po powrocie z uczelni wrzuce i zaloze osobny watek na BB, bo mam wrazenie, ze ten zatracil troche swoja idee i widze, ze krem zaczyna sie cieszyc zainteresowaniem, wiec stworze klarowny tekst, z ktorego kazdy bedzie mogl sie dowiedziec jak najwiecej.
Super, nie mogę już się doczekać
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:49   #2394
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jeśli chodzi o jaśniutkie odcienie i porządne krycie to polecam podkład Coverderm Classic (tu można o nim poczytać i zamówić: http://www.alter-ego-sklep.pl/pl_,de...0852d795e81755). Mam odcień nr 4 i jest on odrobinę jaśniejszy od Lasting Performance 100. Na stronie jest napisane, że jest on do cery ciepłej, ale dla mnie jest to czysty jasny beż, bez żadnych domieszek. Kryje rzeczywiście bardzo ładnie i -jeśli stosować go tak jak zalecają, czyli wklepując delikatnie- nie robi maski. Atutem jest duży wybór jasnych odcieni oraz wydajność tegoż podkładu (używam już rok, a jeszcze zostało).
Acha, ładnie współpracuje z filtrem (Dermo Pediatrics LRP), na którym łatwiej rozprowadzić podkład.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 17:43   #2395
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
i zaloze osobny watek na BB, bo mam wrazenie, ze ten zatracil troche swoja idee i widze, ze krem zaczyna sie cieszyc zainteresowaniem, wiec stworze klarowny tekst, z ktorego kazdy bedzie mogl sie dowiedziec jak najwiecej.
Super!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 18:12   #2396
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Na stronie, którą podała evelinek wyczytałam, że Skin Food #1 jest w żółtej tonacji Mam nadzieję, że postałe Skin Foody takie nie są
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 18:53   #2397
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madzia w żółtej jest nr1(jasny), nr2 jest w różowej (natural). Zresztą ich żółty to bardziej beż, niż żółć. Na szczęście. A ja coraz bardziej jestem przekonana do kupna.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 19:06   #2398
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wiem, doczytałam, że nr. 2 jest różowy, ale on na bank będzie za ciemny
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 22:01   #2399
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Musicie wybaczyc, sesja za pasem i jestem zastawiona sterta ksiazek, a rece odpadaja mi od robienia notatek. Mam nadzieje, ze jutro spelnie obietnice. Ja bym sie tymi podtonami nie przejmowala, bo faktycznie to co jest "zolte" jest u nich bardziej neutralne, bezowe. A BB uklada sie na skorze co widac po 15 minutach.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 22:13   #2400
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wybaczamy Ja też siedzę obłożona książkami i zastanawiam się, jak to zrobić, żeby być w trzech miejscach jednocześnie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.