Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 09:28   #241
celinka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Znam bardzo dobrego dietetyka w Warszawie - Aneta Łańcuchowska. Pani Aneta pracuje w poradni dietetycznej „hälsa”. Jest niezwykle doświadczoną osobą w tej dziedzinie. Sama nie korzystałam z jej usług, ale moja mama już tak. Efekty były bardzo dobre i co ciekawe szybko zauważalne. Mimo szybkiego spadku wagi moja mama nie doświadczyła efektu jojo. Pani Aneta to świetny dietetyk i polecam ją wszystkim "potrzebującym"
Więcej informacji o niej na stronie poradni halsa - halsa.pl

Mail do Pani Anety - aneta@halsa.pl . Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie, z pewnością Wam odpowie.
celinka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:14   #242
xx13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: dietetyk lublin

Ja nie polecam pana Kowaluka, bo raz byłam u niego, a później mnie bardzo nie ładnie zbył, co prawda schudlam 3 kg w 2 tygodnie, ale caly czas bylam glodna, jadlam praktycznie sam ser bialy i kefiry, polecam miasto kobiet tam jest super pani dietetyk i układa naprawde fajne jadlospisy, po ktorych wcale nie czuje sie glodna, ale niestety jest dosyc droga :/. Jak masz duza nadwage to lekarz rodzinny powinien dac ci skierowanie do darmowego dietetyka.
xx13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 13:07   #243
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: dietetyk lublin

Cytat:
Napisane przez domqasek Pokaż wiadomość
hej, najlepszym dietetykiem w lublinie jest Grzegorz Kowaluk, cena ok 65 zł za konsultacje wiec nie jest zbyt wygórowana, abo wiem ze ludzie sa zadooleni i jego diety przynosza swietne efekty. wiecej informacji na stronie www.isto.pl. lekarz ten przyjmuje w Luxmedzie i chyba na siłownie Paco. mam nadzieje ze sie przydałam, pozdrawiam )
moge potwierdzic skutecznosc tego pana
co prawda ja sama nie nie odchudzałam z nim,ale kolezanka skorzystała z jego diety, i faktycznie chudła jak jej zapowiedział kg w tydzien
teraz ma rozmiar 36 a spadła ze tak powiem z 44
z tego co mowiła jedzenie znosne, fakt ze bez rewelacji i przypraw ale dała rade
no i dieta była bez słodyczy i bez siłowni
jak sie chce szybsze efekty to niestety cwiczenia musza byc "odrobione"
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:21   #244
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: dietetyk lublin

polecam panią dietetyk z miasta kobiet, smaczne jedzonko i uwzglednia jakieś problemy zdrowotne i mówi jak cwiczyc itp.
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 14:49   #245
angelica123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: szukam dietetyka-lublin

ja także polecam Grzegorza Kowaluka z Lublina, schudłamz nim 15 kg w ciagu 5 miesiecy, jestem zachwycona rezultataem bo długo próbowalam odchudzac sie na wlasna ręke i pozniej miałam efekt jojo zwykle, dieta pana Grzegorza nie byla bardzo męcząca i jestem bardzo zadowolona ). jakby ktos byl zainteresowany to wejdzcie na strone www.isto.pl tam sa wszytskie informacje.
angelica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 00:08   #246
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Dietetyk - poznań

podbijam temat, poniewaz poszukuje od nowa..
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:22   #247
aknemes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
dietetyk - Szczecin

Nigdy nie miałam nadwagi, ale czułam się za ciężka. Jestem niska (155 cm) i przy wadze 50 kg czułam się po prostu fatalnie. I nie chodzi tu bynajmniej o to, że się sobie nie podobałam. Problemem były moje kolana. Już od podstawówki miałam problemy, a z wiekiem się nasilały. Doszło to do takiego stopnia, że trudność sprawiało mi kucanie i wstawanie. Siedzenie po turecku odpadało w przedbiegach. Przeszłam przez reumatologów, ortopedów, chirurgów i nic. Zawsze wszystko było w porządku. Ale kiedyś natrafiłam na materiały dotyczące wpływu odżywiania się na reumatoidalne zapalenie stawów (też miałam takie podejrzenie). I co się okazało? Ano, okazało się, że zbalansowana dieta ograniczająca niektóre składniki potrafi mi pomóc.

Byłam dość zdesperowana w pewnym momencie i najpierw chciałam zorientować się, czy ktoś będzie mi w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania za pośrednictwem kontaktu zdalnego. Wiem, może to głupie, ale wychodzę z założenia, że jeśli gdzieś jest podany adres e-mail, to wypadałoby go używać. I w ten sposób trafiłam aż do... Szczecina, do poradni dietetycznej Salvere. Nie dość, że bardzo szybko uzyskałam odpowiedź, to jeszcze była ona dla mnie w pełni jasna, bez żadnego "slangu" stricte zawodowego. Szybko nawiązałam kontakt z panią Ewą i po kilku mailach wybrałam się do Szczecina. Naprawdę, gorąco polecam, bo pani Ewa ma rewelacyjne podejście do ludzi! A ja schudłam 4 kg, czuję się lekko - nie mam wahań wagi (kiedyś 1 kg w jedną czy w drugą stronę to była katastrofa), a co najważniejsze - nie odczuwam żadnych problemów z kolanami i w tym roku po raz pierwszy byłam w górach

Tutaj jest ich strona internetowa - na początek można bez problemu skontaktować się z panią Ewą wirtualnie: http://www.salvere.pl/
aknemes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 05:58   #248
monia222324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Dziewczyny. Jesli poszukujecie znakomitego dietetyka w Warszawie to z czystym sercem mogę Wam polecić Panią Anie Lewitt z Centrum EGO. Ta kobieta chyba jak nikt potrafi pomóc w dopasowaniu odpowiedniej diety. Ja byłam u wielu dietetyków i tylko ona mnie przekonała do zdrowego i smacznego odzywiania. Wcale nie musicie iśc na wizytę do Pani Anii możliwy jest bowiem kontakt telefoniczny i internetowy, warto jednak dokonac u Pania Anii analizy składu ciała. Organizuje ona równiez spotkania podczas których uczy zdrowego odzywiania które kończą się spożywaniem wspólnie przyrządzonych posiłków. Nie chcę robic reklamy panii Anii. wiec jesli maie ochote skorzystać z jej usług wejdżcie na strone internetowa Centrum Ego lub zadzwońcie: 604644977. Naprawdę warto.
monia222324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:47   #249
toxic7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dobry dietetyk gdynia

Czesc dziewczyny!
Od połowy września jestem na Dukanie, obecnie w II fazie, w sumie schudłam 9kg,ale chciałabym jeszcze minimum 10...
niestety od ponad 3 tygodni waga stoi w miejscu!!!
zastanawiam się czy nie pójść do jakiegoś dietetyka, który pchnął by mnie dalej...
Może mój organizm już się przyzwyczaił do tej diety i potrzeba mu czegoś nowego, innego... sama nie wiem...

Może znacie jakiegoś godnego polecenia dietetyka najlepiej z Gdyni, który nie bierze milionów za wizyty, a dodatkowo świetnie zna się na tym co robi...?

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!
pozdrawiam!
toxic7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:48   #250
dansmapeau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Ja już mogę śmiało polecić pana Macieja Jaśkiewicza z Warszawy.

Od około 15 lipca do dnia dzisiejszego ubyło mnie 19kg.
Dieta jest w miarę różnorodna - podczas konsultacji dochodzą kolejne składniki, które można spożywać. Początkowo dostaje się tyle jedzenia, że sama się dziwiłam, że można tyle jeść i chudnąć. Efekty jednak są Tak więc dieta na szczęście nie jest głodówkowa, czego osobiście najbardziej się bałam. Zmienia się po prostu nawyki żywieniowe i styl życia
dansmapeau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:58   #251
Robsonowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Cytat:
Napisane przez justifiori Pokaż wiadomość
Gdzie w okolicach Dąbrowy Gorniczej sosnowca katowic jest dobry dietetyk?czy wizyty u niego refunduje NFZ? A jesli nie to jaka jest cena wizyty?
W Dąbrowie Górniczej od września przy Centrum Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego doradztwa i szkoleń AGAPE, przyjmuje dobra specjalistka od zdrowia publicznego, mgr Aneta Kościołek, dietetyk, profesjonalny doradca żywieniowy; Wizyty nie są refundowane, ale w Centrum AGAPE można uzyskać kompleksowe wsparcie, także od strony psychologicznej, a ceny są konkurencyjne.
Za 2 wizyty u dietetyka-145zł, (w tym doradztwo żywieniowe, rozmowa o Twoim zdrowiu, stylu życia, konkretnych potrzebach dotyczących diety(np: ciąża, choroba, odchudzanie, etc i indywidualny program dietetyczny na 7 dni, dostosowany do konkretnej osoby, a nie gotowe jadłospisy) Przy tym komfortowe warunki i miła atmosfera.
Specjaliści doradzają także poprzez "mailoradę", taka usługa obejmuje 3 maile i kosztuje 60zł, z tym, że indywidualny kompletny program dietetyczny taki na 7 dni płatny jest osobno. Krótsze, np: 3 dniowa dieta oczyszczająco-odświeżająca -w cenie mailorady.
Można napisać centrum.pomoc@gmail.com , zadając pytanie lub opisując problem (zawsze odpisują).
29 listopada o godz.17.00 w Centrum Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego doradztwa i szkoleń AGAPE odbędą się warsztaty z DIETETYKIEM, dla 4 osób dzwoniących i zapisujących się do 24 listopada - BEZPŁATNE.
www.agapecentrum.naszemia sto.net,
www.agapecentrum.pl
tel: 665-235-584
Robsonowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 18:11   #252
michalisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Jeśli ktoś jest z okolic Cieszyna lub Jastrzębia, to polecam specjalistkę po studiach z doświadczeniem w dietetyce szpitalnej. Kobieta nie ogranicza się do odchudzania, dobiera diety do stanu zdrowia. Ja nie korzystałam, ale znam osoby, które zyskaly na zdrowiu. Ogladalam stronke www.rownowaga.org
michalisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:27   #253
BlairXOXO
Przyczajenie
 
Avatar BlairXOXO
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Dziewczyny!!! Poszukuję dobrego dietetyka w Białymstoku. Koleżanka poleciła mi Centrum Dietetyki Stosowanej. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich pomocy.
BlairXOXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:00   #254
Narci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Polecam dietetyczkę - młodą dziewczynę, ale podchodząca do problemow ze schudnięciem ze zrozumieniem i bardzo cierpliwą. Nawet gdy mi nie wychodziło motywowała mnie i bardzo powoli ale było lepiej aż schudłem 10kg i co najważniejsze utrzymuje cały czas tą wagę. Już raz schudłem 5 kg ale miałem efekt jojo a teraz moja waga jest na jednym poziomie. Jestem bardziej pewny siebie, zacząłem ćwiczyć i dbam o siebie żeby nie wróci do "poprzedniego życia" . Mogę podać jej maila mrzaneta@gmail.com, ona jest z innego miasta niż ja dlatego kontaktowaliśmy się mailowo i się udało )

Edytowane przez Narci
Czas edycji: 2011-03-26 o 15:11
Narci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:16   #255
BlairXOXO
Przyczajenie
 
Avatar BlairXOXO
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Cytat:
Napisane przez Narci Pokaż wiadomość
Polecam dietetyczkę - młodą dziewczynę, ale podchodząca do problemow ze schudnięciem ze zrozumieniem i bardzo cierpliwą. Nawet gdy mi nie wychodziło motywowała mnie i bardzo powoli ale było lepiej aż schudłem 10kg i co najważniejsze utrzymuje cały czas tą wagę. Już raz schudłem 5 kg ale miałem efekt jojo a teraz moja waga jest na jednym poziomie. Jestem bardziej pewny siebie, zacząłem ćwiczyć i dbam o siebie żeby nie wróci do "poprzedniego życia" . Mogę podać jej maila mrzaneta@gmail.com, ona jest z innego miasta niż ja dlatego kontaktowaliśmy się mailowo i się udało
Bardzo dziękuję za informację. Napisz proszę ile kosztują wizyty lub porady. W jakim czasie udało ci się schudnąć 10 kg czego ci bardzo gratuluję.
BlairXOXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:11   #256
Narci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Ja płaciłem 50zł za dietę (7dniowa) która wystarczyła mi, a teraz już odżywiam się normalnie, czyli wszystko z umiarem i jest super, nawet coś słodkiego czasem jem i utrzymuje wagę Ale jak do niej napiszesz to wszystko co powie, ja miałem konsultacje w cenie diety ale sama konsultacja nie wiem ile kosztuje. Udało mi się schudnąć w ok 3 miesiące
Narci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:26   #257
Nienaganna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Cytat:
Napisane przez justifiori Pokaż wiadomość
Gdzie w okolicach Dąbrowy Gorniczej sosnowca katowic jest dobry dietetyk?czy wizyty u niego refunduje NFZ? A jesli nie to jaka jest cena wizyty?
Cześć, ja znam bardzo fajnego gościa który układa diety i plany treningowe i suplementacyjne również prowadzi indywidualne treningi na siłowni. Jest niedrogi. Ja korzystam z jego usług i już niedługo mój cel zostanie osiągnięty 50 kg przy 166 cm Bardzo dobrze układa diety jestem z niego bardzo zadowolona. Ja sie z nim porozumiewam przez gg dietę wysyła na maila to ułatwia życie bo nie trzeba nigdzie chodzić) wszystko tłumaczy,odpowiada na wszystkie pytania związane z dietą i treningiem. Jak ktoś chce kontakt to piszczie na maila nienaganna3@o2.pl. Polecam i Pozdrawiam.
Nienaganna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:57   #258
BlairXOXO
Przyczajenie
 
Avatar BlairXOXO
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Cytat:
Napisane przez Narci Pokaż wiadomość
Ja płaciłem 50zł za dietę (7dniowa) która wystarczyła mi, a teraz już odżywiam się normalnie, czyli wszystko z umiarem i jest super, nawet coś słodkiego czasem jem i utrzymuje wagę Ale jak do niej napiszesz to wszystko co powie, ja miałem konsultacje w cenie diety ale sama konsultacja nie wiem ile kosztuje. Udało mi się schudnąć w ok 3 miesiące
Dziękuję
BlairXOXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:25   #259
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Smile Pomocy!!!dobry dietetyk bielsko

dziewczyny doradcie gdzie jest dobry dietetyk w bielsku albo okolicach doradcie ... mam duzy problem z nadwago i potrzebuje kogos sprawdzonego i naprawde dobrego,a nie jakiegos tam naciagacza ... POMOCY !!!
modnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 10:20   #260
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

aczy w krakowie nie ma poradnictwa dietetycznego za darmo ??
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:53   #261
LenaL30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? Kraków

Ja aktualnie jestem pod opieką P.Kasi z Harmoni Ciała i bardzo sobie chwale. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki. Fajna, sympatyczna i rzeczowa kobietka. Ułożyła mi jadłospis dostosowany do mojego rytmu dnia i moich upodobań kulinarnych i super mnie motywuje nawet gdy czasem popełniam małe grzeszki. Dzięki niej moja waga spadła o 10kg i mam do zrzucenia jeszcze tylko 2kg Ja mam jej tel. 888 922 720
LenaL30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 07:00   #262
Youmine
Przyczajenie
 
Avatar Youmine
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do Youmine
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta) Szczecin

Ja może zacznę od tego, kogo raczej NIE polecam w Szczecinie. Trafiłam do Pani Teresy (nie pamiętam nazwiska), która przyjmuje na ul. Monte Cassino. Pani nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu żywieniowego, co lubię a czego nie, tylko wręczyła mi gotową dietę, której bilans kaloryczny to 1000-1200 kcal. Co więcej, w tej diecie było trochę błędów. Po pierwsze, była niedbale napisana, z pomyłkami literackimi. Po drugie, nie była doprecyzowana. Po trzecie, gdzieniegdzie były błędy typu: 4 jajka i 150 g ryżu na obiad! OMG ! Po kontakcie z Panią Teresą, okazało się, że chodzi o 4 białka i 100 g ryżu...Stosowałam tą dietę 3 tyg., schudłam 6 kg, ale po 3 tyg. nastąpił efekt jojo, gdyż mój organizm był tak odwodniony i tak zmęczony (non stop chodziłam ospała, zdenerwowana, w głowie mi się kręciło), że musiał nadrobić straty.
Teraz jestem pod opieką Pani Ewy Mirkowicz, zapowiada się na rozsądną dietę. Dam znać jak rezultaty.
Youmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:49   #263
Iwetta 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Witam. Czy ktoś zna może dobrego dietetyka z Torunia? Bardzo mia zależy na szybkiej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Iwetta 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:25   #264
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Dietetyk - poznań

podbijam znow temat - dietetyk prywatnie, jak i na nfz
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 14:06   #265
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: dietetyk Poznań

Ja, ja poproszę więcej! O jakiej dietetyczce mowa?
rtama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:27   #266
schudnij i ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyk Leszno .Głogów.

WITAJCIE JA ZNAM PANIĄ Z GŁOGOWA CO ODCHUDZA LUDZI JEST REWELACYJNA NIE MA NIC DO CZYNIENIA Z DIETETYKĄ ALE CHUDNIE SIE U NIEJ 10 KG W CIĄGU 2-3 MIESIĘCY BEZ GŁODU ,BEZ WYCIEŃCZANIA ORGANIZMU ,BEZ EFEKTU JOJO .MOŻNA SCHUDNĄC ORAZ PRZYTYC .INDIWIDUALNIE DOBIERA SUPLEMENTY DIETY ,UKŁADA CO MOŻNA JEŚC A CZEGO UNIKAC .A CO NAJWAŻNIEJSZE JEJ WIZYTA JEST BEZPŁATNA I DBA O SWOJEGO KLIENTA PRZEZ CAŁY CZAS WSPIERA I POMAGA MI TO BARDZO POMOGŁO PONIEWAŻ NIKT WE MNIE NIE WIERZYŁ A JA SCHUDŁEM 25 KG W CIĄGU 5 MIESIĘCY I CZUJE SIE REWELACYJNIE POLECAM TĄ PANIĄ DAJE NUMER DLA ZAINTERESOWANYCH 728-326-439 MA NA IMIĘ AGATA SPRÓBUJCIE TO NIC NIE KOSZTUJE POZDRAWIAM WSZYSTKICH
schudnij i ty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:27   #267
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: dietetyk Poznań

Nie wybacz, pisałam do Sorellla.
rtama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 17:40   #268
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: szukam dietetyka-lublin

Cześć.
Ja też szukam dietetyka z Lublina - dla męża. Chodzi o osobę, ktora skomponowałaby mu dietę (taką dla faceta - bez drastycznych posunięć i skuteczną ) . Przypadek jest nieco skomplikowany, gdyz u męza w rodzinie zdarzają się przypadłości sercowe w bardzo młodym wieku, dieta więc nie powinna być jedynie "kosmetyczna".... Od razu zaznaczam ,że nie interesują mnie reklamy w rodzaju "zajrzyj na stronkę", a tam gabinet odnowy z wczasami odchudzającymi bo wiadomo o co chodzi...
Pytam o lekarza, dietetyka który praktykuje gdzieś...
P.S. Czy Wam, dziewczyny, ktoś układa diety? Czy same na podstawie ksiażek?
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 16:28   #269
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Ja szukam kogos ze Szczecina - oczywiscie dietetyka lub centrum odchudzania
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:42   #270
anja_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 111
GG do anja_23
Potrzebny dietetyk z Warszawy!

Witam, postanowiłam skończyć z moją nadwagą a przede wszystkim ze złymi nawykami żywieniowymi. Proszę polećcie mi dobrego i nie drogiego dietetyka z Warszawy bądź okolic.
anja_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 10:37:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.