Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 19:41   #811
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

musli + 3 lyzki platkow owsianych z mlekiem sojowym
3 mini kanapki z tofu , mizeria
jablko
3 kromki chleba ala wasa ekologicznego z puree sliwkowym 100 g
jablko , jogurt naturalny sojowy wymieszany z puree
jablko
jogurt owocowy sojowy
jablko
puree sliwkowe 100 g

wiem wiem ze za duzo
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:29   #812
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Cytat:
Napisane przez la bonbon Pokaż wiadomość




Ciiiiiiii nie zapeszać na razie nic nie powiem... nawet jak byście mi dawały 40 snikersów... od których się nie tyje nic nie powiem
Ja myślę, że w każdej z nas jest taki entuzjazm i szaleństwo tylko trzeba wypuścić.... tego potworka z siebie
oooo poniedziałek mnie też dobije.... zobaczycie...
no 59 kg wspaniale ja też pragnę już tej 5 z przodu
ło co de epoki rycerza też to przechodziłam ale chyba mi przeszło nie ma idealnego faceta... ale są dobrzy ludzie to już coś



su$ka normalnie lanie Ci się takie szykuje za te głupoty, że hej Ty się ciesz że ja gdzieś blisko Twojej okolicy nie mieszkam bo bym Ci wybiła te głupoty z głowy
a swoja droga bym wyciągała na wspólne bieganie na siłę i to rano

o5patuso1 super fryzurka, piękna kobietka z Ciebie blog super
Jadłaś już ten budyń żelkowy ?? i jak w smaku ?? warto kupić ??

Niech mnie ktoś kopnie bo muszę się za naukę wziąć a co oczywiście dziś miałam cały dzień się uczyć ba uczyłam się od 10 do 13 ale oczywiście o 13 stwierdziłam że jednak pójdę biegać/maszerować (wynalazłam bardzo ważny powód zakup mleka łaciate 0.0% w oczywiści odległym sklepie) i wróciłam i nie mogę się zabrać za naukę !!
Kochana jestes, wiesz ? I chetnie bym z toba pobiegala, we dwie zawsze by mi bylo razniej i tez latwiej sie zebrac ja dzis rozpoczynam poszukiwania w mojej okolicy jakiegos fajnego klubu fitness z zumba najlepiej
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:05   #813
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;29735539]
patus, to ty jesteś tą ślicznotką z awatara ? Jakie piękne włosy . Bardzo ładny kolor i jakie gładkie się wydają. Ja mam okropne kudły, strasznie się puszą i wykręcają, jak chcą .
[/QUOTE]

Tak to ja na awatarze, ale bez przesady zeby sliczna nigdy sie nawet za ladna nie uwazalam. Zreszta zawsze twierdze ze mam pecha w zyciu bo jestem brzydka i gruba ;D podczas gdy inne sa ladne i szczuple albo chociaz ladne...ale dziekuje Kolor mam naturalny bo jeszcze nie odwazylam sie farbowac;D hmm czy gladkie to nie wiem, wszyscy mowia ze mam niezniszczone podczas gdy mi sie wydaje ze mam bardzo zniszczone od prostownicy ;o zawsze jakos na odwrot mowie niz inni haha

Cytat:
Napisane przez la bonbon Pokaż wiadomość

o5patuso1 super fryzurka, piękna kobietka z Ciebie blog super
Jadłaś już ten budyń żelkowy ?? i jak w smaku ?? warto kupić ??
Dziekuje za komplementy ale bez przesady ;p Budyniu nie jadlam, na razie nie wiem gdzie go wykorzystac;d ale np ten biszkoptowy to w ogole nie bylo czuc tego aromatu biszkoptowego, moja mama mowila ze tez nie czuje. Mam nadzieje ze ten bedzie lepszy tylko ciekawi mnie jak go uzyc;D ale na razie odpuszcze sobie takich węglowodanow po wczorajszym kawalku przepysznego jablecznika!

Dlatego nawet chlebka rano sobie odpuscilam i wcinam leczo (ten co na blogu) bo wyszlo mi tego bardzo duzo i jem juz 3 dzien ;D
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:58   #814
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Ja sobie odpuściłam za bardzo w ostatnim tygodniu, należą mi się baty... Jedzenia mało, ale nic zdrowego, stanowczo za dużo alkoholu (piwo!)... Niby pierwszy tydzień nowych, wymarzonych studiów, świętowanie, integracja i tak dalej, ale teraz taaak strasznie mi się nie chce wracać do diety. Tym bardziej, że w każdy październikowy weekend poza aktualnym wyjeżdżam i nie mam pomysłu jak mam tam dietę utrzymać, więc coraz bardziej tracę motywację... Chociaż pierwsze kg tak ładnie, równiutko leciały.
Myślę, czy nie zrobić sobie 10 dni diety bez ani grama nadprogramowego jedzenia i w nagrodę iść na creme brulee, którego zawsze chciałam spróbować. :P
Jedynym sukcesem ostatniego hmm... Ponad tygodnia jest fakt, że upiekłam ok. 70 muffinek, a zjadłam niecałe 2. Było ciężko. :P
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:10   #815
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

A ja się poddaję mam już dość, nigdy więcej nie będę się odchudzać, będę tłusta do końca życia
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:14   #816
la bonbon
Raczkowanie
 
Avatar la bonbon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do la bonbon
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
Kochana jestes, wiesz ? I chetnie bym z toba pobiegala, we dwie zawsze by mi bylo razniej i tez latwiej sie zebrac ja dzis rozpoczynam poszukiwania w mojej okolicy jakiegos fajnego klubu fitness z zumba najlepiej
Ja kochana no co Ty A poszukuj, poszukuj i zdaj relacje jak na tej zumbie tyłeczkiem się wywija

05patus01 ja skosztujesz tego żelkowego... to proszę i dać znać jak smakowo

Szabik nie tracimy zapału do odchudzania ...
myślę że pomysł diety i nagrody po diecie w postaci creme brulee jak najbardziej ok tylko po tej nagrodzie dalej dieta
No sukces z tymi muffinkami

Widzicie miałam się uczyć a siedzę na wizażu aaaaaaaaa nie cierpię siebie

Muszę się nauczyć sama kopać w tyłek a może któraś z Was potrafi to dajcie znać


Amelia_bm - Nie poddajemy się !!! Słabszy dzień !!! ale nie rezygnujemy

Edytowane przez la bonbon
Czas edycji: 2011-10-02 o 12:18
la bonbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:30   #817
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Cytat:
Napisane przez la bonbon Pokaż wiadomość
Amelia_bm - Nie poddajemy się !!! Słabszy dzień !!! ale nie rezygnujemy
słabszy dzień to ja mam codziennie od miesiąca ehh, słońce chociaż wyszło to idę zrobić te 10km
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 17:27   #818
la bonbon
Raczkowanie
 
Avatar la bonbon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do la bonbon
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Cytat:
Napisane przez Amelia_bm Pokaż wiadomość
słabszy dzień to ja mam codziennie od miesiąca ehh, słońce chociaż wyszło to idę zrobić te 10km
Ojojoj nie może być tak strasznie
Spokojnie mamy jeszcze dużo czasu na tracenie kg
Ja dziś odpoczywam nie biegam 1 dzień w tyg i jakoś zawsze to na niedziele wypada ale trzeba będzie dokończyć ćwiczenia
la bonbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:04   #819
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Witam

Dawno nic nie pisałam ale czytam Was regularnie
Gratuluję wszystkim dziewczynom, którym cokolwiek spadło
Ja zaliczyłam falstart, na wagę nawet ni wchodzę, czuje się okropnie. Muszę cos ze sobą zrobić, nie wiem co się ze mną dzieje.

Dziewczyny kopnijcie mnie w tyłek, sama nie moge sobie ze sobą poradzić, wiem że tyję, dawno tak się ze mną nie robiło, a mimo to nie mogę sobie poradzić ze słodyczami.

Ćwiczenia tez poszły na bok bo TŻ przez 3 tygodnie pracował na nocki więc ja wieczorem po pracy musiałam wykapac synka, kolacyjkę zrobić, zagonić go do spania i póxniej odechciewało mi się wszystkiego

Od jutra TŻ pracuje od rana przez 2 tygodnie więc już mu zapowiedziałam że on zajmuje się wieczorem synkiem a ja ćwiczę

Dzisiaj na zachęte pokręciłam sobie hula-hop
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:14   #820
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Donia27, dietka wlasnie rodzi sie w glowie i trzeba sie odpowiednio psychicznie nastawic, bez tego sie nie da... wiec trzymam kciuki za "nastrajanie sie".

Jak tam LASKI minal weekend? Jakies grzeszki? U mnie tak srednio, jadlam zdrowo choc nie zawsze dietetycznie.... W sobotke byla zupa-krem z dynii i krewetki gotowane (wiec w sumie nie zle!), wczoraj natomiast pieczone baklazany wypelnione mieskiem mielonym (tu gorzej, bo miesko wieprzowo-wolowe, ale no raz na jakis czas....). Bylo tez winko i w sobote dwa drinki.... No ale od dzis juz jestem grzeczna. Plan mam taki:

1. owsianeczka, zielona herbatka
2. jablko i jogurt naturalny
3. jajko na twardo, 3 plastry wedzonego lososia, ogorek zielony, wsio polane winegretem
4. ta zupka krem z dyni (dynia pieczona z marcherwka, cebulka i bulion warzywny, wiec jak najbardziej dietetyczna, tylko bialka brakuje....)
5. Pieczone bez dodatku tluszczu palki z kuraka (pewnie dwie) plus salatka z mieszanych salat, cebulki, pomidorkow i vinegretu.

Takie dwa obiady wyjda, bo jak wpadne po pracy do domu, bede glodna, a kurczaka zapomnialam upiec... wiec posile sie zupka i wstawie tego kuraka, i potem zjem go na kolacje
__________________
"There is a crack in everything, that´s how the light gets in."
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 14:41   #821
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

u mnie dzis dietkowo
I: kromka z 2 grubymi plastrami twarogu chudego i pomidorkiem, 2 grube plastry piersi indyczej wedzonej (domowa nie kupna!)
II: kalarepa, niewielkie jablko
III: salatka z bloga z warzyw, piersi, jajek, z sosem czosnkowym i grzankami
IV: pół niewielkiej makreli, 2 plastry twarogu z pomidorkami koktajl.

Zaraz idę sie uczyc a potem pomysle nad musli dawno juz nie jadlam. Oczywiscie otrebowym. Na poczatki diety czesto robilam, bylo smaczne, chrupiace i w ogole ale jakos potem nie chcialo mi sie go robic. Sprobuje zrobic taka mieszanke musli jak gotowe tylko ze bez cukru i wszystkie zrodla i skladniki beda mi znane.
Mam mnostwo jablek i mysle tez co z nimi zrobic
I w koncu kupilam sobie ryz brazowy to bede mogla cos pokombinowac z nim a i takie węglowodany sie przydadza od czasu do czasu
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 16:19   #822
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

ja dzis od rana mialam placuszki dukanowskie (bardzo sycace polecam) potem mialam salatke z tunczykiem, a teraz... sama nie wiem? od razu mowie ze nie jestem na scislym Dukanie, wyprobowuje tylko niektore przepisy, ktore wydaja sie ciekawe
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 17:08   #823
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Cytat:
Napisane przez la bonbon Pokaż wiadomość
Ojojoj nie może być tak strasznie
Spokojnie mamy jeszcze dużo czasu na tracenie kg
Ja dziś odpoczywam nie biegam 1 dzień w tyg i jakoś zawsze to na niedziele wypada ale trzeba będzie dokończyć ćwiczenia
no właśnie jest strasznie, bo zamiast chudnąć to tyję codziennie wpierniczam słodycze, nie mogę się opanować postaram się chociaż je ograniczyć i duuużo biegać, żeby to spalić. Wczoraj w ramach tych 10km przebiegłam 6,5km jutro idę na 5k i od przyszłego tygodnia zwiększam dystans aż dojdę conajmniej do dyszki bez przerwy

a co najlepsze, odkryłam ostatnio że mam mięsień krawiecki jak napięłam nogę dodam, że jestem gruszkowata i nogi mam średnio szczupłe
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:44   #824
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Ja dziś mało, nawet za mało, ale nie mam kiedy jeść...
Na śniadanie owsianka z jabłkiem i cynamonem, zamiast obiadu bułka i serek wiejski + serek homo, teraz soja w pomidorach... Nie mam kiedy jeść. Musze jakoś lepiej wygospodarować czas...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 20:38   #825
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Dobry wieczór wszystkim

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Donia27, dietka wlasnie rodzi sie w glowie i trzeba sie odpowiednio psychicznie nastawic, bez tego sie nie da... wiec trzymam kciuki za "nastrajanie sie".
dziękuje

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ja dzis od rana mialam placuszki dukanowskie (bardzo sycace polecam) potem mialam salatke z tunczykiem, a teraz... sama nie wiem? od razu mowie ze nie jestem na scislym Dukanie, wyprobowuje tylko niektore przepisy, ktore wydaja sie ciekawe
mogę prosić o przepis ba placuszki??

Cytat:
Napisane przez Amelia_bm Pokaż wiadomość
no właśnie jest strasznie, bo zamiast chudnąć to tyję codziennie wpierniczam słodycze, nie mogę się opanować postaram się chociaż je ograniczyć i duuużo biegać, żeby to spalić. Wczoraj w ramach tych 10km przebiegłam 6,5km jutro idę na 5k i od przyszłego tygodnia zwiększam dystans aż dojdę conajmniej do dyszki bez przerwy
dokładnie jakbym czytała o sobie moją wielką zmorą też są słodycze. bez wszystkiego mogę żyć ale bez nich nie Też ostanowiłam je chociaż ograniczyć a póżniej może uda się je jakoś wyeliminować bo wiem że to jest przyczyna mojego wzrostu wagi

Dzisiaj udało mi się poćwiczyć hula-hop+ rowerek, razem 50 min, dobre i to chociaż muszę dłużej pedałować bo 20 min to troszkę mało

Z jedzeniem nie byłoby tak źle gdyby ... no właśnie coś słodkiego też musiałam zeżreć
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 20:57   #826
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Dorzuciłam sobie do kolacji 200ml mleka sojowego waniliowego, bo miałam ochotę na coś słodkiego, a to dobrze takie myśli zabija. Dzięki temu udało mi się wszamać dziś niecałe 1000kcal (staram się oscylować wokół tej ilości) i ok. 70g białka. Jak na wegetariankę na diecie uważam to za całkiem sensowny wynik.

I tyle mówiłyście o tym bieganiu, że dziś sama pierwszy raz spróbowałam... W moim wykonaniu był to raczej marszobieg, ale niecałe 5km w pół godziny jak na pierwszy raz w życiu i tak uważam za całkiem niezły wynik.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:23   #827
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

hej dziewczynki
przepraszam ze sie nie odzywalam caly dzien ale mialam zalame , bo okazao sie ze niby przytylam , moze temu ze krotko spalam i cala woda mi stala ? nie mam pojecia co sie stao , i jeszcze okres za 5 dni mam dostac to moze tylko dlatego ...
i stwierdzilam ze ta dieta to o kant d**py i wracam do swojego starego odchudzania sprzed roku jak schudlam 6 kg- czulam sie tka cudownie
jadlam glownie piers z kurczaka , jajka , warzywa , jogurty naturalne , chleb tez od czasu doc zasu i biegalam wieczorem no i brzuszki trzymam za siebie i za was mocno kciuki!
szabik gratki 30 min jak na pierwszy raz to dlugo!
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 22:19   #828
la bonbon
Raczkowanie
 
Avatar la bonbon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do la bonbon
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Witajcie kochane mówiłam, że będę mieć depresje uczelnianą... i mam dobija mnie to mam już koło zapowiedziane na poniedziałek i na piątek już mnie referat do wygłoszenia czeka jaaaa nie ogarniam...

Ogólnie zrobiłam wejście smoka na uczelni i wszystskie mi zazdroszczą, że wyszczuplałam i oczywiście fochy i dopytywania rożnego rodzaju.... nie ważne... niektóre kobiety to głupie są i wcale się tym nie przejmuje

Z trzymaniem diety wspaniale a z ćwiczeniami słabiej bo norma nie wyrobiona z braku czasu ale na tyle na ile mogę sobie pozwolić to są
ale nie poddaje się tylko:
Palę tłuszcz
la bonbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 07:48   #829
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

ja też się trzymam bonbon nie słuchaj zazdrośnić, pierdoły gadają pewnie
ktoś prosił o przepis na placuszki dukanowskiem prosze: http://gotuj.skutecznie.tv/2011/03/p...wersja-bazowa/
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 08:10   #830
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Witam
po tak długiej nieobecności u Was. Jestem chora, przez to odchudzanie. muszę wrócić jakoś do równowagi, zaczęłam zwracać wszystko co zjadłam byłam bez siłobiecuje nadrobic wątek
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 08:50   #831
MonnaLisa
Raczkowanie
 
Avatar MonnaLisa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 54
GG do MonnaLisa
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Hej. U mnie z ćwiczeniami skończyło sie ta, że jestem na L4 do końca tygodnia - ledwo chodzę tak się urządziłam. No i sila rzeczy przerwa w ćwiczeniach. A dieta średnio... ale poprawie sie.... Zazdroszcze i gratuluje tym, ktore trwają dzielnie i bez grzeszków. Trzeba sie w końcu ogarnąć i wracać na wlaściwą drogę Milego dnia.

fifcia -
wracaj szybko do zdrowia !
__________________
25.01----- 61kg
1.02------



1000kcal i ćwiczenia
MonnaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 09:05   #832
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Mmadzik, a ta Twoja dieta to byla dostosowana do grupy krow czy jak? Moim zdaniem za malutko jadlas, a to tez moze utrudniac chudniecie.... no i wcale tego bialka prawie, to tez niedobrze. Ai chlebek i wegle zlozone sa w diecie potrzebne!

Bon bon, a to zazdrosnice! No baby czasem sa okropne. Ale Ty sie mozesz tylko cieszyc: znaczy, ze efekty widac, i to bardzo, az kluja w oczy

Fifcia, a co to u Ciebie nie tak? Jak to zwracac? Jak w bulimii? Nie strasz!!!!
__________________
"There is a crack in everything, that´s how the light gets in."
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 11:22   #833
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

hahaha nie no niby do ludzi , wracam do mojej diety sprzed roku
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 13:33   #834
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Ha, ha, Mmadzik, sorki, chodzilo mi oczywiscie o grupe KRWI a nie krow...
__________________
"There is a crack in everything, that´s how the light gets in."
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 13:36   #835
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

hahaha , myslalam ze moze jakims weterynarzem jestes
u mnie na obiad zupka , a na kolacje bedzie salatka z tunczykiem
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:34   #836
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

a ja dzis zaserwowalam sobie tosty z bloga patusi wyszły bardzo fajne, takie trochę jajecznicowate :P zrobiłam też tą niby-czekolade z otrebami i kakao, czekam az sie zsiadzie, ciekawe co z tego wyjdzie
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 18:41   #837
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Dobry wieczór .

Dwa ostatnie dni nawaliłam z jedzeniem, bo wyszło za mało i niedobre rzeczy. Ale to tak wyjątkowo. Jak ustabilizuję sobie plan zajęć, będzie lepiej . Teraz jeszcze nie mam głowy do planowania posiłków.

Jutro ważenie, nie mogę się doczekać. Choć właściwie to nie wiem, czy spadku czy przyrostu wagi powinnam się spodziewać .

W ogóle nie ćwiczę. Ale bardzo dużo chodzę. Plus dużo się denerwuję, to może choć ten stres mnie trochę zmniejszy .

Edytowane przez 02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Czas edycji: 2011-10-04 o 18:43
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:45   #838
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

Hej dziewczyny, u mnie dzis wskazoweczka wagi wahala sie tak pomiedzy 57 a 8, ale ze mam okres, to licze na 57 w rezczywistosci, dowaze sie w piatek
__________________
"There is a crack in everything, that´s how the light gets in."
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:43   #839
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

w sobote wazylam 51,3 ,dzis 49,8 - az dziwne, ze w 4 dni spadlo 1,5 kg, bo jadlam w zasadzie normalnie, tzn bez szalenstw tluszczowych i slodyczowych (raz powolilam sobie na pare kostek ptasiego mleczka i tyle), ale moze to dlatego, ze bardzo duzo chodzilam przez te ostatnie dni z zalatwianiem roznych spraw po miescie... w kazdym razie ciesze sie i ide machnac jakas owsianke, bo dopiero wstalam z lozka, dzis mam wolne na uczelni:P
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 10:56   #840
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Od 5 września się odchudzamy i do końca roku 10 kg zrzucamy !!!

suska gratulacje
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.