Sklep zoologiczno-wędkarski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 12:02   #1
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86

Sklep zoologiczno-wędkarski


Witam. Męczy mnie już praca u kogoś i chciałabym spróbować coś innego, pójść na ,,swoje". Wiem, że to dużo pracy, załatwiania i w ogóle inna bajka niż ta w pracy u kogoś. Jednak chciałabym, spróbować swoich sił w biznesie. Czy zajdzie się osoba która ma własny biznes(mile widziany sklep zoologiczno-wędkarski) i ukierunkuję mnie w jaką stronę mam się udać aby założyć taką działalność lub jak rozważyć czy warto w takie coś inwestować. Jak to się odbywa? Jakie trzeba dokumenty? Ile trzeba na to funduszy? Co wybierać do sklepu? Zwierzęta czy lepiej nie? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 14:51   #2
Pi_Uch
Przyczajenie
 
Avatar Pi_Uch
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Sklep zoologiczno-wędkarski

O "specjalizacji" Twojego biznesu musisz zdecydować sami...Jeśli interesują Cię zwierzęta, to czemu nie? Zainteresowanie zwierzętami (i wszystkimi gadżetami z nimi związanymi) stale rośnie...najważniejsze jest to abyś wiedziała, w jaki sposób dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów.
Pi_Uch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:22   #3
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Sklep zoologiczno-wędkarski

Najważniejsze są fundusze na start i zorientowanie się jaka jest w okolicy konkurencja.
A tak swoją drogą, żeby otworzyć sklep w czasach, gdy praktycznie całą branżę przejmują dyskonty, hipermarkety i galerie handlowe trzeba dużo odwagi.
Udaje się naprawdę nielicznym
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:42   #4
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Sklep zoologiczno-wędkarski

W mojej okolicy były dwa takie sklepy, jeden się wyniósł po kilku miesiącach (ale chyba okolica pechowa bo pod tym adresem wszystkie inne punkty np. sklep spożywczy, krawiec) też szybko zwijały interes.
Drugi sklep jest od lat i ma się dobrze, choć w czasach tańszych zakupów przez Internet widuję tam głównie starsze osoby, które pewnie jeszcze nie obeznane, że przez Internet można zrobić dużo taniej i wygodniej zakupy.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:53   #5
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Sklep zoologiczno-wędkarski

Niby tak. U nas jest jeden który ma kosmiczne ceny i prowadzi go weterynarz, drugi tylko wędkarski a trzeci jest zoologiczno-wędkarski ale są tam tylko rybki. Miasteczko jest małe. Jakieś 15 tys. I jakoś każde z nich prosperuje. Tylko nie wiem co dokładnie musiała by załatwić aby taką działalność założyć. Jak pozyskać pieniądze, ile, skąd? Jakie dokumenty? Kiedy je złożyć? Jakieś konkretne wymagania trzeba spełniać?
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.