Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-08, 08:59   #3001
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hmm, mam obecnie 2 odcienie, Amaretto i Chocolate Chai, używałam póki co tego drugiego tylko, zamówiłam jeszcze Warm & Fudgy i Chocolate Bunny, może Chocolate Malt albo Cocoa Cream? Chocolate Malt bedę zamawiać tez tylko poczekam na jakiś kod w sephorze, te 2 odcienie które teraz do mnie ida bralam z lookfantastic.
To na ten moment raczej ciemniejsze odcienie masz.
Na podstawie kolorów na stronie Sephory myślałam o Tirami-sue Me (wydawał mi się najbardziej zbliżony do Painterly) lub Cocoa Cream, bo ten z kolei jest najjaśniejszy.

Chyba jednak poszukam najpierw jakichś słoczy w necie, bo zdjęcia poglądowe na stronie Sephory wiadomo jakie są
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-08, 12:43   #3002
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny, a mozecie polecic jakas fajna paaletke rozswietlaczy do jasnej /chlodnej karnacji? Zastanawiam sie nad Too face peach cos tam ( zestaw 3 rozsietlaczy0 i nad Dior Bacstage, ale tutaj kompletnie nie wiem w ktora celowac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-08, 12:51   #3003
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To na ten moment raczej ciemniejsze odcienie masz.
Na podstawie kolorów na stronie Sephory myślałam o Tirami-sue Me (wydawał mi się najbardziej zbliżony do Painterly) lub Cocoa Cream, bo ten z kolei jest najjaśniejszy.

Chyba jednak poszukam najpierw jakichś słoczy w necie, bo zdjęcia poglądowe na stronie Sephory wiadomo jakie są

W necie jest dużo fotek, ja sama kupowałam na ich podstawie . Ten Tiramisu też fajny odcień.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mozecie polecic jakas fajna paaletke rozswietlaczy do jasnej /chlodnej karnacji? Zastanawiam sie nad Too face peach cos tam ( zestaw 3 rozsietlaczy0 i nad Dior Bacstage, ale tutaj kompletnie nie wiem w ktora celowac.

Z Diora to tę paletkę z różowymi rozświetlaczami, ona chlodna jest, 004 chyba odcień .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-08, 15:21   #3004
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
W necie jest dużo fotek, ja sama kupowałam na ich podstawie . Ten Tiramisu też fajny odcień.

Pooglądałam słocze i Tiramisu nadal mi się podoba, aczkolwiek raczej nie sprawdzi się w roli bazy pod cienie, bo za ciemny .
No nic, może jak będzie jakaś akcja rabatowa to się skuszę na któryś z odcieni.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 08:22   #3005
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

heh co z tym douglasem się dzieje
już któryś raz zaglądam do nich i ciągle jakieś fakapy - tym razem cena kredki w sklepie 94,- a po wrzuceniu do koszyka nagle 108


już nie pamiętam kiedy ostatni raz coś zamawiałam i jak tak dalej pójdzie... muszę sobie znaleźć inny sklep


na szczęście dzięki okolicznościom przerób kolorówki mi znacznie zmalał; maluję tylko oczy a i to nie codziennie a moja córka w ogóle przestała się malować
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 08:30   #3006
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
heh co z tym douglasem się dzieje
już któryś raz zaglądam do nich i ciągle jakieś fakapy - tym razem cena kredki w sklepie 94,- a po wrzuceniu do koszyka nagle 108


już nie pamiętam kiedy ostatni raz coś zamawiałam i jak tak dalej pójdzie... muszę sobie znaleźć inny sklep


na szczęście dzięki okolicznościom przerób kolorówki mi znacznie zmalał; maluję tylko oczy a i to nie codziennie a moja córka w ogóle przestała się malować

Ja się za to pożalę na sephorę, dostałam kod 10% i chciałam kupić nową szminke z Hudy i nie wchodzi . A Douglasa nie lubie za firme kurierską DHL, jak ją zmienią to znowu zaczne tam zamawiac.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 08:55   #3007
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja się za to pożalę na sephorę, dostałam kod 10% i chciałam kupić nową szminke z Hudy i nie wchodzi . A Douglasa nie lubie za firme kurierską DHL, jak ją zmienią to znowu zaczne tam zamawiac.
ja na kurierów mojego rejonu akurat nie mogę narzekać, ale douglas (jako sklep internetowy) schodzi na psy

może informatykom nie płacą a może zaczęli traktować Pl jak rynek II kategorii??? nie wiem, ale już od kilku miesięcy mam wrażenie obcowania z bałaganem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 09:57   #3008
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ja też podjęłam decyzję, że olewam internetowego Douglasa. Nawet się wypisłam z newslettera.
Wkurzyli mnie ostatnio, kiedy odmówli mi przywrócenia na konto pieniędzy za punkty lojalnościowe (40zł), które wykorzystałam składając zamówienie, które pomylili w magazynie i które musiałam odesłać. Przysłali mi inną wersję kosmetyku, niż ten, który kupiłam (na potwierdzeniu zamówienia miałam to co chciałam, a przysłali co innego).
No to przepraszam bardzo, dlaczego mam tracić te pieniądze skoro zwrot do sklepu nie był z mojej 'winy'
Po wymianie kilku żenujących mejli, w których przekonywali mnie, że przywrócenie tych punktów/pieniędzy na moje konto w sklepie jest niemożliwe, bo niezgodne z regulaminem, przyznali mi jakiś żenujący kod rabatowy na 40 zł, który oczywiście nie wchodził na marki, które zawsze są wyłączone z rabatów.
A pieniądze za punkty pomniejszają każde zamówienie, niezależnie od marki.
ŻENADA.
Niech się w dudę pocałują, olewam ich, to ostateczna decyzja
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:39   #3009
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88637415]Ja też podjęłam decyzję, że olewam internetowego Douglasa. Nawet się wypisłam z newslettera.
Wkurzyli mnie ostatnio, kiedy odmówli mi przywrócenia na konto pieniędzy za punkty lojalnościowe (40zł), które wykorzystałam składając zamówienie, które pomylili w magazynie i które musiałam odesłać. Przysłali mi inną wersję kosmetyku, niż ten, który kupiłam (na potwierdzeniu zamówienia miałam to co chciałam, a przysłali co innego).
No to przepraszam bardzo, dlaczego mam tracić te pieniądze skoro zwrot do sklepu nie był z mojej 'winy'
Po wymianie kilku żenujących mejli, w których przekonywali mnie, że przywrócenie tych punktów/pieniędzy na moje konto w sklepie jest niemożliwe, bo niezgodne z regulaminem, przyznali mi jakiś żenujący kod rabatowy na 40 zł, który oczywiście nie wchodził na marki, które zawsze są wyłączone z rabatów.
A pieniądze za punkty pomniejszają każde zamówienie, niezależnie od marki.
ŻENADA.
Niech się w dudę pocałują, olewam ich, to ostateczna decyzja [/QUOTE]

O kurde! Ale słabo!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:40   #3010
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O kurde! Ale słabo!

No 40 zł zaoszczędzili.
Tak jak wszystkie moje kolejne potencjalne kwoty, których tam nie wydam Biznes po polsku.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:58   #3011
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88637521]No 40 zł zaoszczędzili.
Tak jak wszystkie moje kolejne potencjalne kwoty, których tam nie wydam Biznes po polsku.[/QUOTE]

No
Niektóre firmy potrafią sobie zjednać klienta
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 13:26   #3012
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Masz rację. Z pół roku temu zamawiałam coś u nich, wysyłkowo - serię kosmetyków. Zamiast serum dostałam krem, tańszy. Mieli dosłać, choć prosiłam po prostu o zwrot różnicy na konto. Do tej pory czekam, kasy nie oddali, produktu nie mam. A wstyd mi, bo robiłam zamówienie dla siebie i dla koleżanki i to jej serum nie dojechało. Beznadziejni są.
Z pozytywów - załatwiłam reklamację w S., szybko dość. Żadne wypełnianie formularzy nie działa, nie podają też innej formy kontaktu na stronie. Ale udało się całość ogarnąć przez messangera, w tym wysłałam zdjęcie pustego opakowania bronzera Fenty. Po 3 dniach dostałam nowy + kod na 30 zł rabatu, ważny rok. I tak to się powinno robić.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 13:30   #3013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dog sie popsul, jak sie bardziej szwabski na stronie zrobil
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 17:24   #3014
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
heh co z tym douglasem się dzieje
już któryś raz zaglądam do nich i ciągle jakieś fakapy - tym razem cena kredki w sklepie 94,- a po wrzuceniu do koszyka nagle 108


już nie pamiętam kiedy ostatni raz coś zamawiałam i jak tak dalej pójdzie... muszę sobie znaleźć inny sklep


na szczęście dzięki okolicznościom przerób kolorówki mi znacznie zmalał; maluję tylko oczy a i to nie codziennie a moja córka w ogóle przestała się malować
Jak widzę z Douglasem jest coraz gorzej i to na różnych płaszczyznach.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88637415]Ja też podjęłam decyzję, że olewam internetowego Douglasa. Nawet się wypisłam z newslettera.
Wkurzyli mnie ostatnio, kiedy odmówli mi przywrócenia na konto pieniędzy za punkty lojalnościowe (40zł), które wykorzystałam składając zamówienie, które pomylili w magazynie i które musiałam odesłać. Przysłali mi inną wersję kosmetyku, niż ten, który kupiłam (na potwierdzeniu zamówienia miałam to co chciałam, a przysłali co innego).
No to przepraszam bardzo, dlaczego mam tracić te pieniądze skoro zwrot do sklepu nie był z mojej 'winy'
Po wymianie kilku żenujących mejli, w których przekonywali mnie, że przywrócenie tych punktów/pieniędzy na moje konto w sklepie jest niemożliwe, bo niezgodne z regulaminem, przyznali mi jakiś żenujący kod rabatowy na 40 zł, który oczywiście nie wchodził na marki, które zawsze są wyłączone z rabatów.
A pieniądze za punkty pomniejszają każde zamówienie, niezależnie od marki.
ŻENADA.
Niech się w dudę pocałują, olewam ich, to ostateczna decyzja [/QUOTE]
Masz rację, żenada straszna.
Miałam podobną sytuację, tyle, że powiedzmy było tam nieco mojej „winy”, bo nie opłaciłam na czas zamówienia (brałam z opcją przelewu na konto) i zostało ono anulowane, ale kod na 40 zł nie „wrócił” już do wykorzystania.
W Twoim przypadku to już w ogóle nie powinno być dyskusji i rabat powinien być automatycznie „przywrócony”.

Już nawet zakupy w zwykle pewnych miejscach stają się przyczyną frustracji - nie ma się gdzie i czym pocieszyć .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 23:51   #3015
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Hej!
Miała któraś z Was paletkę z rozświetlaczami Dior Backstage Glow Face Palette - 001 Universal, 002 Glitz?
Czy one są w ogóle warte uwagi?
Wypadłam z rynku rozświetlaczy, bo używam ich skromnie, a i tak do tej pory zużywałam swoje Shimmer Bricki )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 10:05   #3016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej!
Miała któraś z Was paletkę z rozświetlaczami Dior Backstage Glow Face Palette - 001 Universal, 002 Glitz?
Czy one są w ogóle warte uwagi?
Wypadłam z rynku rozświetlaczy, bo używam ich skromnie, a i tak do tej pory zużywałam swoje Shimmer Bricki )
Mialam obie i wiesz co, na poczatku mi sie bardzo podobaly, zwlaszcza 001, ale ostatecznie jakos mi sie znudzily i zbylam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 10:14   #3017
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mialam obie i wiesz co, na poczatku mi sie bardzo podobaly, zwlaszcza 001, ale ostatecznie jakos mi sie znudzily i zbylam.
Ok, dzięki. A możesz coś polecić? Coś do codziennego używania i czego nie muszę sprowadzać z UK - dostępne w S lub D. Zależy mi na tym, żeby to była paletka z różnymi kolorami/odcieniami, nie jeden rozświetlacz. Ja używam często też rozświetlaczy na powieki.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 10:20   #3018
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Przy okazji zapytam- gdzie zbywacie używaną kolorówkę?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 10:24   #3019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. A możesz coś polecić? Coś do codziennego używania i czego nie muszę sprowadzać z UK - dostępne w S lub D. Zależy mi na tym, żeby to była paletka z różnymi kolorami/odcieniami, nie jeden rozświetlacz. Ja używam często też rozświetlaczy na powieki.
Wiesz co, nie uzywalam ostatnio innych takich palet to nie wiem co tam ciekawego i wartego polecenia ale jesli chodzi o te Backstagi, to polecam, bo zakladam, ze nie jestes taka niestala w uczuciach co do kolorowki, jak ja Z tym, ze jak chcesz też do oczu używać to chyba ta ciemniejsza lepiej sie sprawdza. Ogolnie naprawde ladne odcienie i ladny efekt daja na buzi i oczach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 18:15   #3020
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A co byś brała spoza?



Który? Myślałam o Vissionaire.
pewnie cos z pielegnacji
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 19:32   #3021
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej!
Miała któraś z Was paletkę z rozświetlaczami Dior Backstage Glow Face Palette - 001 Universal, 002 Glitz?
Czy one są w ogóle warte uwagi?
Wypadłam z rynku rozświetlaczy, bo używam ich skromnie, a i tak do tej pory zużywałam swoje Shimmer Bricki )

Ja ostatnio kupiłam, bo chciałam jakiejś odmiany od rozswietlacza z The Balm. Mam 002 - Glitz. Poczatkowo nie miałam przekonania ze względu na odcienie (wolalam 004 ale w Sephorze i w Douglasie nie był dostępny). Ja używam już jakiś czas, jestem bardzo zadowolona. Rozswietlacz nie jest mocno napigmentowany, co dla mnie jest plusem, bo nie można sobie nim zrobić krzywdy, pięknie rozswietla i trzyma się na twarzy do momentu demakijażu, bardzo ladnie wygląda na twarzy. Ja jestem zadowolona Jeszcze upolowałabym jedna paletke, ale chyba poczekam na ten 004.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 07:32   #3022
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Możecie polecić jakaś baze pod podkład która sprawia że pidklad lepuej sue trzyma i wygląda ale zeby to byla baza z pielęgnacją? A jeszcze jakby pory blurowała to juz wogile byloby extra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 16:15   #3023
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie uzywalam ostatnio innych takich palet to nie wiem co tam ciekawego i wartego polecenia ale jesli chodzi o te Backstagi, to polecam, bo zakladam, ze nie jestes taka niestala w uczuciach co do kolorowki, jak ja Z tym, ze jak chcesz też do oczu używać to chyba ta ciemniejsza lepiej sie sprawdza. Ogolnie naprawde ladne odcienie i ladny efekt daja na buzi i oczach
Dzięki, tak ja jestem stała w uczuciach do kolorówki To chyba się zdecyduje.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam, bo chciałam jakiejś odmiany od rozswietlacza z The Balm. Mam 002 - Glitz. Poczatkowo nie miałam przekonania ze względu na odcienie (wolalam 004 ale w Sephorze i w Douglasie nie był dostępny). Ja używam już jakiś czas, jestem bardzo zadowolona. Rozswietlacz nie jest mocno napigmentowany, co dla mnie jest plusem, bo nie można sobie nim zrobić krzywdy, pięknie rozswietla i trzyma się na twarzy do momentu demakijażu, bardzo ladnie wygląda na twarzy. Ja jestem zadowolona Jeszcze upolowałabym jedna paletke, ale chyba poczekam na ten 004.
002 Glitz najbardziej do mnie przemawia i chyba na początku na tę właśnie się zdecyduję.

A jakie polecacie paletki do konturowania?
Widzę że ciekawie wygląda Smasxbox, KVD... ale jestem otwarta na polecenia
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 16:32   #3024
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A jakie polecacie paletki do konturowania?
Widzę że ciekawie wygląda Smasxbox, KVD... ale jestem otwarta na polecenia
Miałam/testowałam dużo do konturowania rzeczy i powiem, że Smashbox wypada wśród nich świetnie, uwielbiam do niego wracać, moim zdaniem jedna z lepszych do tego celu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 17:26   #3025
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam/testowałam dużo do konturowania rzeczy i powiem, że Smashbox wypada wśród nich świetnie, uwielbiam do niego wracać, moim zdaniem jedna z lepszych do tego celu
Dzięki! Jeszcze się upewnię czy to ta? KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 17:31   #3026
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki! Jeszcze się upewnię czy to ta? KLIK
Potwierdzam ta paletka jest świetna, mam 4ty egzemplarz już. Najważniejszy używam na powieki do wyrównania.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 17:45   #3027
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Potwierdzam ta paletka jest świetna, mam 4ty egzemplarz już. Najważniejszy używam na powieki do wyrównania.
O, wow! Czwarta paletka - to brzmi na prawdę jak najlepsza rekomendacja!

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Zamówiłam w S (z -25%) paletkę Smashbox do konturowania i rozświetlacz Diora Glitz. Dzięki za pomoc
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 17:45   #3028
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
O, wow! Czwarta paletka - to brzmi na prawdę jak najlepsza rekomendacja!
od kilku lat używam tylko tej paletki, kuszą mnie inne bronzer ale Samashbox zawsze wygrywa ☺
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 17:56   #3029
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki! Jeszcze się upewnię czy to ta? KLIK
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 17:57   #3030
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ta paletka ze smashboxa faktycznie jest spoko, miałam chyba 2 egzemplarze i też dobrze wspominam . Od siebie moge jeszcze polecic paletkę do konturowania Dior Backstage .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.