Zniszczone włosy z prawej strony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-21, 11:28   #1
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488

Zniszczone włosy z prawej strony


Zauważyłam, że moje włosy z prawej strony, mniej więcej na poziomie ucha są zniszczone. Z lewej też delikatnie, ale nie tak bardzo. Najwięcej robi mi się tam kołtunów i ciężko rozczesać włosy, poza tym, wyglądają w tym miejscu niezbyt dobrze. Domyślam się, że to może być od spania, ale co mogę na to poradzić? Niespecjalnie chcę spać w koku na czubku głowy, od takiej fryzury boli mnie kręgosłup. W ogóle miał ktoś kiedyś taki problem i jakoś udało mu się to ogarnąć?
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 06:35   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zniszczone włosy z prawej strony

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;71153726]Zauważyłam, że moje włosy z prawej strony, mniej więcej na poziomie ucha są zniszczone. Z lewej też delikatnie, ale nie tak bardzo. Najwięcej robi mi się tam kołtunów i ciężko rozczesać włosy, poza tym, wyglądają w tym miejscu niezbyt dobrze. Domyślam się, że to może być od spania, ale co mogę na to poradzić? Niespecjalnie chcę spać w koku na czubku głowy, od takiej fryzury boli mnie kręgosłup. W ogóle miał ktoś kiedyś taki problem i jakoś udało mu się to ogarnąć?[/QUOTE]

Od koka boli Cię kręgosłup?Zrobiony na samym czubku nie powinien przeszkadzać w swobodnym układaniu szyi....a czy czasem nie masz nawyku brania włosów za ucho?Ja na tej wysokości też mam lekkie zniszczenia po prawej stronie-też biorę za ucho niestety.

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2017-03-02 o 06:36
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 21:29   #3
herrbata
Przyczajenie
 
Avatar herrbata
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Edynburg/Gliwice/Władysławowo
Wiadomości: 26
GG do herrbata Send a message via Skype™ to herrbata
Dot.: Zniszczone włosy z prawej strony

Ja też nie lubię spać w koku. Kupiłam poszewkę z jedwabiu - najmniej niszczy włosy i mogę dzięki temu spać w rospuszczonych. Można też zrobić warkocz. Najważniejsze to nie spać w mokrych - to najbardziej niszczy. i silikonowe sera - świetnie zabezpieczają!
herrbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 09:10   #4
iwonastasiak
Pewna i dumna z siebie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Zniszczone włosy z prawej strony

Cytat:
Napisane przez herrbata Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię spać w koku. Kupiłam poszewkę z jedwabiu - najmniej niszczy włosy i mogę dzięki temu spać w rospuszczonych. Można też zrobić warkocz. Najważniejsze to nie spać w mokrych - to najbardziej niszczy. i silikonowe sera - świetnie zabezpieczają!
Heeebata - zgadzam się z Tobą, przede wszystkim to nie spać w mokrycyh włosach, trzeba przemęczyć sie z suszeniem , ale powiem że ja dodatkowo psikam sobie wlosy odżywką nawilżającą bc mosture kick i dopiero susze, wtedy rano nie mam problemu z włosami. nie bede pisac o odżywce tylko odsylam do https://luxlook.pl/schwarzkopf-bc-mo...owa-200ml.html
iwonastasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-15 10:10:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.