Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 11:57   #4081
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Madzik w sukience
https://instagram.com/p/3D-Vcriuza/?...230390lifstyle

Ja bym umarzła brrrrr
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:58   #4082
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

kolejne z zakupami ....
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:59   #4083
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

ale przecież szusz nie jest pierwszą, która bekła na wizji (-10 do kontrowersji) :P teraz nie podam konkretnych przykładów, ale było kilka/kilkanaście takich sytuacji w filmikach i w sumie miałam Was kiedyś pytać czy nie uważacie, że takie rzeczy powinno się wycinać
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:02   #4084
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Nie zdziwiłabym się jakby spory procent z tych subskrybentów zapomniało o jej kanale i zwyczajnie nie chciałoby się klikać unsuba albo nawet dawno nie logowało się na swój kanał. Tak miałam z Katosu. Kiedyś regularna widzka. Potem przestałam oglądać. Dopiero po roku, przy okazji odsubskrybowałam.
Ja jestem takim martwym subem. Od miesiaca chyba nie obejrzałam, żadnego jej filmiku w całości, większość omijam ale jestem zbyt leniwa na kliknięcie unsuba Ogólnie dla mnie to jakiś mało przyjemny proces i później omijam takie szuszki i zmalowane, które nic nie wnoszą do mojego życia

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Na początku filmiku przez dłuższy moment ciągle słyszałam u niej w tle dość głośny dźwięk, jakby dzięcioł czy inne stukanie. Nie wiem czy to ona rękami stukała o biurko czy co ale mnie to drażniło. Nie mów, że nie słyszałaś bo zacznę się bać
Ja już bez tego się jej boje. Ma w sobie coś przerażającego. Przypomina mi te wszystkie postaci z horrorów, które są spokojne, żyją we własnym świecie, a później coś im odwala
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:10   #4085
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

A u mnie chyba się nie sprawdza :/ nałożyłam dwa razy - pory jak kratery (z czym nigdy nie miałam problemu), na brodzie kilka małych krostek. Łudzę się jeszcze że to przez serum arganowe którego użyłam kilka dni wcześniej, ale wątpię. Spróbuję użyć tego olejku jeszcze kilka razy, żeby się upewnić, czy to to, ale chyba się nie polubimy. Zaczerwienienia też jak były, tak są, ba - nawet ledwo widoczna blizna nagle stała się bardziej widoczna (wtf?!).
Mnie olej arganowy tak zapchał, że dobrą chwilę walczyłam z przywróceniem skóry do porządku. Wiadomo, nie każdemu dany kosmetyk się spodoba, ale w końcu wiem jak to jest gdy twojemu przeglądaniu się w lustrze towarzyszy chór anielski. Zazwyczaj jest tak, że przeglądam KWC, napalę się na coś, kupuję i okazuje się to być jedną wielką klapą. Warto próbować, zwłaszcza że ja byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Trzymam kciuki, żeby to była wina serum arganowego.
Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Może to TMI, ale wam opowiem U mnie w rodzinie od dawien dawna królują wątłe blondynki(męskie i żeńskie), loczkowane i w okularach. Jednak zawsze, zawsze jedna osoba na pokolenie będzie iście urody zydowskiej/ormiańskiej.(ciezko stwierdzić, raczej ormiańskiej, żydowskiego nosa u nas nie uświadczysz zbytnio). Ormianie z historią terytorialna naszej rodziny by się zgadzali Nie wiadomo skąd to się wzięło. Moja ciotka, której nigdy nie poznałam, była ZABÓJCZO piękna. Egzotycznie piękna. Mamy miliony starych zdjęć, jednak...na wszystkich jest wydrapana. Nienawidziła swojego wygladu, więc się wydrapywała (wyobraźcie sobie moją minę jak znalazłam raz tonę wydrapanych zdjęć XD). A to wszystko dlatego, ze jej ojciec nie uznawał jej za swoją córkę, bo 'tyś je od jakigo żyda'. Smutne trochę. No i nie wiadomo kto kogo kiedy zdradził i z kim :')
No i teraz mamy takie pojedyncze wybryki. Mojego wujka w dziecinstwie bałam się straszliwie, bo zawsze był taki czarny i ciemny, myślałam, że jest adoptowany Takie geny padły też na mnie. I na razie nikogo innego nie złapało- same blond loczki mamy.
Ale liczę że dostałam w tej loterii zdolność do nie-siwienia. Ciemne włosy po wsze czasy. Marzenie!
Lubię takie historie.
Mnie już wiele osób pytało, czy nie mam korzeni żydowskich, ale niestety nos, może nie iście żydowski, ale do prostego mu daleko - jest.

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
to tak jak moja mama mowi, ze jak piekna kobieta sie zastarzeje to czesto traci swoja urode i wszyscy na to zwracaja uwage, a te brzydkie sa zawsze brzydkie, wiec whatever
Dobrze, że nie zawsze tak jest. Ile razy widziałam naprawdę piękne starsze kobiety. Zachwycająco piękne. Dałabym wtedy wiele, żeby zobaczyć ich zdjęcie z czasów młodości.
Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
madzik probuje byc zmyslowa https://instagram.com/p/3DyGG6iuyV/ sory, ale jak dla mnie zawsze w sumie jak widze ja w takiej seksi-fleksi pozie- wydete usta i te sprawy to mam mieszane uczucia (po prostu mam beke)
A ja uważam, że Madzik ma wielki potencjał. Jak nie oglądam jej wideł, tak czasem spojrzę na zdjęcia i uważam, że ma bardzo ładne oczy, usta. Jakby schudła troszeczkę, podszkoliła się w makijażu, zrobiła fajną fryzurę, to byłaby taką laską, że ho ho.

Ale ta sukienka jest okropna! Madzik, pozbądź się tego, jeśli nas czytasz. To znaczy sama w sobie nie jest brzydka, ale moim zdaniem to nie fason i kolor dla Madzika.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-05-24 o 12:24
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:15   #4086
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Spoko dziewczyna.
Jeśli komuś nie chcę się oglądać- w skrócie Pani Peany mówi o tym,że:
-boogiesielver jedzie po dziewczynach,które zapraszają pod jej filmami na swoje kanały, a sama Boogie wybiła się tylko na tym,że wypromowała ją Oleska i Karola.
-pannajoanna wypromowała RLM, ale sukces Ewy polega głównie na tym,że jej filmy same się bronią formą i treścią,
-dużo fajnych dziewczyn pozamykało kanały (np.Lulu),bo teraz jest era innego jutuba niż kiedyś,czyli czy sporo filmów to tylko ukryta reklama i nic ciekawego. (czyli chodzi pewnie o stylizacje,susz i rlm,oleskę)
Szacun za wymienienie ludzi z nicków, teraz każdy kryje się jak może, a tutaj bez owijania w bawełnę.

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
madzik probuje byc zmyslowa https://instagram.com/p/3DyGG6iuyV/ sory, ale jak dla mnie zawsze w sumie jak widze ja w takiej seksi-fleksi pozie- wydete usta i te sprawy to mam mieszane uczucia (po prostu mam beke)
Eee, nie jest źle. Madzik coraz lepiej wygląda.

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
12:10 a to niby co ma być? szusz może troche więcej szacunku dla widzów, przydałoby się czasami edytować filmik!
Z każdym filmem coraz gorzej, Szusz przechodzi samą siebie

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Mnie olej arganowy tak zapchał, że dobrą chwilę walczyłam z przywróceniem skóry do porządku. Wiadomo, nie każdemu dany kosmetyk się spodoba, ale w końcu wiem jak to jest gdy twojemu przeglądaniu się w lustrze towarzyszy chór anielski. Zazwyczaj jest tak, że przeglądam KWC, napalę się na coś, kupuję i okazuje się to być jedną wielką klapą. Warto próbować, zwłaszcza że ja byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Trzymam kciuki, żeby to była wina serum arganowego.

Ale ta sukienka jest okropna! Madzik, pozbądź się tego, jeśli nas czytasz. To znaczy sama w sobie nie jest brzydka, ale moim zdaniem to nie fason i kolor dla Madzika.
Dzięki próbowałam kiedyś już arganu i mnie wysypało po nim, więc może to to, ale te krostki pojawiły się dopiero przy evree, a serum arganowego użyłam zaledwie dwie krople w ciągu dwóch dni. Zobaczymy.

Sukienka też mi się nie podoba

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-05-24 o 12:19
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:15   #4087
mpointofview
Raczkowanie
 
Avatar mpointofview
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 61
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
12:10 a to niby co ma być? szusz może troche więcej szacunku dla widzów, przydałoby się czasami edytować filmik!
Haha nie wierze w to! Myślałam, że po prostu przytrzyma te dłoń i posiedzi chwile w ciszy, ale mój fart, że słuchałam na słuchawkach więc idealnie wyraźnie doszło do mnie to 'beeek' Dziś z tej strony, jutro z innej
__________________
________________________
Instagram: https://instagram.com/mpointofview/
mpointofview jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 12:21   #4088
pepppermint
Zadomowienie
 
Avatar pepppermint
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 747
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy tylko ja słyszę tam jakby irytującego dzięcioła w tle? :/
Ja też go słyszę! Wydaje mi się, że to zoom tak głośno chodzi. Karola miała taki sam problem (w jej filmiku o brzmiało to jak rechocząca żaba).

Edytowane przez pepppermint
Czas edycji: 2015-05-24 o 12:27
pepppermint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:27   #4089
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
Ja też go słyszę! Wydaje mi się, że to zoom tak głośno chodzi. Karola miała taki sam problem (w jej filmiku o brzmiało jak rechocząca żaba).
Tak, to odgłos obiektywu. Ale to nie zoom, tylko autofocus się cały czas "ostrzy"
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:32   #4090
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

loczek294 2 godziny temu
12:12 a co to było?






szusz 19 minut temu
+loczek294 to było chce mi się kichać ale jednak nie chce zapomniałam wyciąć

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

+choco mint Właśnie mi się to podoba u Szusz, że to wszystko co nagrywa nie jest takie wymuskane do końca i wyidealizowane. Niektórzy mówią, że Szusz jest nienaturalna. Dla mnie to max naturalności w filmikach, a nie takie udawanie, że np jem ciągle zdrowo i nie robię kupy bo jestem super ekstra kobietą idealną.



szusz 19 minut temu
+Natalia Treter nie robię kupy hahaha, to była zawiecha z cyku kichnę czy nie nawet nie zwróciłam na to uwagi

Edytowane przez GgochaA
Czas edycji: 2015-05-24 o 12:31
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:33   #4091
mpointofview
Raczkowanie
 
Avatar mpointofview
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 61
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
loczek294 2 godziny temu
12:12 a co to było?






szusz 19 minut temu
+loczek294 to było chce mi się kichać ale jednak nie chce zapomniałam wyciąć

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

+choco mint Właśnie mi się to podoba u Szusz, że to wszystko co nagrywa nie jest takie wymuskane do końca i wyidealizowane. Niektórzy mówią, że Szusz jest nienaturalna. Dla mnie to max naturalności w filmikach, a nie takie udawanie, że np jem ciągle zdrowo i nie robię kupy bo jestem super ekstra kobietą idealną.



szusz 19 minut temu
+Natalia Treter nie robię kupy hahaha, to była zawiecha z cyku kichnę czy nie nawet nie zwróciłam na to uwagi
Powinna iść z tą dolegliwością do lekarza, bo mi jak powstrzymuje kichnięcie nie wydobywa się bulgoczący dźwięk z przełyku
__________________
________________________
Instagram: https://instagram.com/mpointofview/
mpointofview jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 12:36   #4092
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Ewelaa w neonach
https://instagram.com/p/3D-6wRNYTQ/?taken-by=ewelaa1988

Fajna fotka
https://instagram.com/p/27X1iTNYTL/?taken-by=ewelaa1988
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:42   #4093
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
A ja uważam, że Madzik ma wielki potencjał. Jak nie oglądam jej wideł, tak czasem spojrzę na zdjęcia i uważam, że ma bardzo ładne oczy, usta. Jakby schudła troszeczkę, podszkoliła się w makijażu, zrobiła fajną fryzurę, to byłaby taką laską, że ho ho.

Ale ta sukienka jest okropna! Madzik, pozbądź się tego, jeśli nas czytasz. To znaczy sama w sobie nie jest brzydka, ale moim zdaniem to nie fason i kolor dla Madzika.
Jakby... jakby... schudla, zmienila fruzyre, zmienila styl, make up itp itd to juz by nie byla madzikiem tylko kims innym. ja oceniam to , co widze dla mnie to urocza dziewczyna, pod wzgledem charakteru (taka swojska, prosta, co mysli to powie- tylko nie traktowac tego jako obelge), ale nie potrafie traktowac jej powaznie
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:49   #4094
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]

Mnie już wiele osób pytało, czy nie mam korzeni żydowskich, ale niestety nos, może nie iście żydowski, ale do prostego mu daleko - jest.
Uwielbiam taki typ urody, po którym widać żydowskie korzenie! Jesteś w stanie pokazać buziula, czy nie bardzo? Jesli nie - okejka, ale warto próbować
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:55   #4095
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
Jakby... jakby... schudla, zmienila fruzyre, zmienila styl, make up itp itd to juz by nie byla madzikiem tylko kims innym. ja oceniam to , co widze dla mnie to urocza dziewczyna, pod wzgledem charakteru (taka swojska, prosta, co mysli to powie- tylko nie traktowac tego jako obelge), ale nie potrafie traktowac jej powaznie
Przecież niekoniecznie wraz ze zmianą wyglądu zmienia się charakter. Byłaby Madzikiem nadal - w wylaszczonej wersji. Zresztą, ona sama najwidoczniej chce zmiany, więc ja trzymam za nią kciuki.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam taki typ urody, po którym widać żydowskie korzenie! Jesteś w stanie pokazać buziula, czy nie bardzo? Jesli nie - okejka, ale warto próbować
Wiesz co, Muńka, ostatnio rozmyślałam nad pokazaniem się, założeniem insta czy coś.
Jak dojdę do siebie po chorobie, to być może się obfocę, a co mi tam!

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-05-24 o 12:58
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 12:59   #4096
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Wiesz co, Muńka, ostatnio rozmyślałam nad pokazaniem się, założeniem insta czy coś.
Jak dojdę do siebie po chorobie, to być może się obfocę, a co mi tam!
Czekam przebierając nogami!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:01   #4097
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Jaaaaaaaaaaaaaaaa..... Szusz jest po prostu obleśna.... Po nieumytych włosach dochodzi bekanie... Pasuje do Tomka i jego mlaskania i głośnego zachowania na filmach
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:03   #4098
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Lubię takie historie.
Mnie już wiele osób pytało, czy nie mam korzeni żydowskich, ale niestety nos, może nie iście żydowski, ale do prostego mu daleko - jest.
Mnie raz kolega pojechał, że mam żydowski nos :< U nas jest w ogóle rodzinna legenda, że babcia ojca miała romans z bogatym Żydem z Warszawy (urodziła córkę) i że jesteśmy bogaci Moje ciotki mają dość albańską urodę, moja chrzestna przypomina mi Penelopę Cruz, a ona niby też jest pochodzenia żydowskiego...
I jeszcze w domu mamy zagwozdkę z siostrą, która z nas jest podmieniona Ona ciemna blondynka (w dzieciństwie jasna), jasnozielone oczy, rysy kompletnie inne... A ja, wiadomo.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:05   #4099
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Mnie raz kolega pojechał, że mam żydowski nos :< U nas jest w ogóle rodzinna legenda, że babcia ojca miała romans z bogatym Żydem z Warszawy (urodziła córkę) i że jesteśmy bogaci Moje ciotki mają dość albańską urodę, moja chrzestna przypomina mi Penelopę Cruz, a ona niby też jest pochodzenia żydowskiego...
I jeszcze w domu mamy zagwozdkę z siostrą, która z nas jest podmieniona Ona ciemna blondynka (w dzieciństwie jasna), jasnozielone oczy, rysy kompletnie inne... A ja, wiadomo.
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 13:16   #4100
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Szusz powinna to wyciąć - bez dwóch zdań, ale też już z tą 'obleśnością' to chyba przesada lekka ;d odbiło jej się - nic miłego w filmie o butach, ale też bez przesadyzmu w drugą stronę.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=oo1gm5TWqx8 test tuszu do rzęs, którego nazwy Bogusia nie potrafi wymówić, ale pomiziała rzęsy, więc jak lubicie takie filmy, to proszę bardzo!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:24   #4101
mpointofview
Raczkowanie
 
Avatar mpointofview
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 61
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Szusz powinna to wyciąć - bez dwóch zdań, ale też już z tą 'obleśnością' to chyba przesada lekka ;d odbiło jej się - nic miłego w filmie o butach, ale też bez przesadyzmu w drugą stronę.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=oo1gm5TWqx8 test tuszu do rzęs, którego nazwy Bogusia nie potrafi wymówić, ale pomiziała rzęsy, więc jak lubicie takie filmy, to proszę bardzo!
To że się odbiło to jedna kwestia, ale jak już się odbiło i się tego nie wycięło, to jak można z widza za przeproszeniem głupka robić w komentarzach pisząc, że to kichnięcie? ....
__________________
________________________
Instagram: https://instagram.com/mpointofview/

Edytowane przez mpointofview
Czas edycji: 2015-05-24 o 13:27
mpointofview jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:27   #4102
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Wiesz co, Muńka, ostatnio rozmyślałam nad pokazaniem się, założeniem insta czy coś.
Jak dojdę do siebie po chorobie, to być może się obfocę, a co mi tam!
To samo sobie pomyślałam

Dlatego: Vampi i Pilar, dajcie znać, czy moja wiadomość doszła
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:36   #4103
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez mpointofview Pokaż wiadomość
To że się odbiło to jedna kwestia, ale jak już się odbiło i się tego nie wycięło, to jak można z widza za przeproszeniem głupka robić w komentarzach pisząc, że to kichnięcie? ....
Bo ona to jako pierwsza chyba kicha buzią.
Ja pierdziele, jakie ona ma denne tłumaczenia.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:39   #4104
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez mpointofview Pokaż wiadomość
To że się odbiło to jedna kwestia, ale jak już się odbiło i się tego nie wycięło, to jak można z widza za przeproszeniem głupka robić w komentarzach pisząc, że to kichnięcie? ....
No to akurat słabizna, fakt
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:41   #4105
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Oglądam haul LGS i mam pytanie: czy tylko mnie nie interesuje, powiewa mi, w ogóle zbędną informacją jest rozmiar każdego ciucha?
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:48   #4106
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Nie wiem czy przypadek czy nie, ale LGS wrzuciły na FB linka z tym vlogiem z Mazur.
Do śniadania ... i kawy
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:52   #4107
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Wydaje tyle kasy, kupuje niby kors/chanele itd a później nagle podkreśla w każdym w filmiku, że tak wie, że to drogie buty itd.
Chyba zmienia taktykę, wcześniej chwaliła się drogimi zakupami, ale jednak widzkom to się nie podobało więc teraz przy każdej okazji podkreśla ,że coś jest drogie
tak samo jak juz nie mówi, że ma np. torebke z prady czy szal LV. Taka kontrowersyjna, a boi sie hejterek, które jej wypominają luksusowe metki Z jednej strony ją rozumiem, ale z drugiej nie raz i nie dwa mówiła, że ma opinie hejterów gdzieś i będzie teraz wszystko robić po swojemu.

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Oglądam haul LGS i mam pytanie: czy tylko mnie nie interesuje, powiewa mi, w ogóle zbędną informacją jest rozmiar każdego ciucha?
pewnie nie tylko Ciebie, ale myślę, że dla wielu dziewczyn (szczególnie jeśli są podobnego wzrostu i budowy co dziewczyny), które mają zamówić np, daną rzecz przez internet to pomocna informacja, czy jakaś S wypada standardowo czy lepiej wziąć M, albo jak z tymi spodniami, że się rozchodzą, i warto wziąć mniejszy rozmiar, bo potem spadają z tyłka Mnie to nie razi, bo akurat duet LGS nie mydli oczu jak Karolina i widać, że żadna z nich nie ma problemów ze swoim rozmiarem (i słusznie, bo obie mają fajne figury )
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:53   #4108
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Oglądam haul LGS i mam pytanie: czy tylko mnie nie interesuje, powiewa mi, w ogóle zbędną informacją jest rozmiar każdego ciucha?
Według mnie to jest właśnie pomocne, gdy mówią o rozmiarówce danego sklepu, wymieniają ceny itp. A nie takie 'nie wiem ile to kosztowalo, nie wiem co o tym sądzić, nie wiem nie wiem '
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:56   #4109
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Madzik w sukience
https://instagram.com/p/3D-Vcriuza/?...230390lifstyle

Ja bym umarzła brrrrr
dzisiaj ciepło ale sukienka jakaś taka do Madzika nie dopasowana

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
kolejne z zakupami ....

te panie to akurat lubię
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 14:02   #4110
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Według mnie to jest właśnie pomocne, gdy mówią o rozmiarówce danego sklepu, wymieniają ceny itp. A nie takie 'nie wiem ile to kosztowalo, nie wiem co o tym sądzić, nie wiem nie wiem '
Ale cen też nie wiedziały, "chyba 19zł, a może 29zł, nie 39zł... na pewno nie więcej niż... ''
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.