Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 15:20   #1501
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Skoro lepiej Ci w pogłębionym kontraście może jesteś intensywniejszym typem. Są zimy blondynki itd. kwestia kolorów jakie pasuja. AK zależy od podtonów w skorze i tym samym jak skora reaguje na daną temperature i nasycenie koloru a nie od koloru włosów itd. To, że jesteś naturalnie myszata nie zonaczy, że musisz być soft
no coś Ty? sądziłam, ze to bardzo istotne
ale z kolei jesień się nie opala, a ja się opalam bardzo szybko i na brązowo, więc sądziłam, ze to mnie wyklucza z jesieni

muszę popróbować z różnymi kolorami wykorzystując swoje ubrania w świetle dziennym
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 15:25   #1502
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Bez makijażu i w świetle nie żółtym (typu zachodzące słońce )
Angelina Jolie wygląda dosyć kontrastowa a jest softem także to nie do końca tak.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:14   #1503
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wyszłam z D for Danger Full of Joy dla mnie za jasny)) MAC- ówka poleciĺa Well Dressed. I zakochałam się w pędzlu 129
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:17   #1504
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A w jakim mieście byłaś? Może ja sobie stacjonarnie kupię to D for D
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:19   #1505
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Katowice
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:19   #1506
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wyszłam z D for Danger Full of Joy dla mnie za jasny)) MAC- ówka poleciĺa Well Dressed. I zakochałam się w pędzlu 129

No bo D for Danger nie da sie oprzec

Full of Joy to masakra i tyle - dla truposza idealny

Well Dressed jest swietny

Pędzel 129 polecałam wielokrtonie tutaj Ja nim ostatnio na okragło nakłądam roze i bronzery
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:22   #1507
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ten 129 to bajka! All Fire up na mnie jakaś taka za żarówiasto neonowa. Zastanawiałam się też nad Hang Up. Sin i Diva - za ciemne i jakoś tak trupio wyglądałam.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 17:25   #1508
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ten 129 to bajka! All Fire up na mnie jakaś taka za żarówiasto neonowa. Zastanawiałam się też nad Hang Up. Sin i Diva - za ciemne i jakoś tak trupio wyglądałam.
Bo to jest naprawdę dobry pędzel

U mnie All Firde Up zarówka moze nie jest, ale sie wybija jakoś, w sensie rzuca sie w oczy

Hang Up Ci pasowała?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:27   #1509
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Hang Up - tak

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Może przez to kremowe wykończenie nie wyglądałam tak niezdrowo
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:27   #1510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Hang Up - tak
No to zawsze mozesz innym razem ja kupić

A nowych kolekcji nie macałas z ciekawosci?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:30   #1511
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Oglądałam ten róż Ellie ale macałam tylko tę poczwórną palwtkę cieni na,szybko- fajna. Dużo ludzi tam dziś było i nie miałam cierpliwości do macania.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 17:37   #1512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Oglądałam ten róż Ellie ale macałam tylko tę poczwórną palwtkę cieni na,szybko- fajna. Dużo ludzi tam dziś było i nie miałam cierpliwości do macania.
W weekendy to tam zawsze tak. Dlatego tylko w tygodniu rano tam bywam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:38   #1513
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Nie dziwię się
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 17:42   #1514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie dziwię się
No cóz, też nie lubię tłumów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 18:39   #1515
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisałam wyżej gdzieś, ze wykońćzenie jest dla mnie jakies takie sztuczne? W sensie wygladu na ustach.
Przy tych na pewno by sie namęczyło. Bo źle mi się je nakładało na dodatek - tym aplikatorem który mają nie da sie precezyjnie ich nałozyć, bo poza kontur sie zawsze wyjedzie. Trzeba by było pędzelk nosić i poprawiać, a komu sie chce?
Niektórych płynnych pomadek nie da się wcale poprawić - jak spróbujesz dołożyć trochę pomadki tam, gdzie się zjadła, to się zroluje. Dlatego to jest opcja mało użytkowa. Oczywiście nie wszystkie są takie problematyczne. Ja mam chyba ze 4 płynne pomadki różnych marek i na razie mi starczy. Może kiedyś przetestuję jeszcze ColourPop i Kat von D.

Edit: Policzyłam przed chwilą - mam sześć sztuk. Ale jedna nie zastyga do pełnego matu.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
co racja to racja, ale jak się nie było na profesjonalnej analizie to się czyta właśnie

jestem chyba jakaś mieszana, albo oszukana, bo podkolorowuję wszystko - włosy mam myszowate, więc pogłębiam kolor, oprawę oczu też poprawiam... w większości opisów myszowate włosy są tylko typie letnim, więc moze się tak zafiksowałam
cały czas maluję włosy, więc już w sumie nie wiem jakie mam naturalne
poczytam zaraz też o jesieni którą wkleiłaś

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

doczytałam, ze Angelina Jolie jest stonowaną jesienią, a wszedzie wcześniej widziałam ją jako właśnie Soft Summer

ach jakie to skomplikowane
"zgaszona jesień to kobieta kameleon - moze wyglądać dobrze w cieplejszych jak i zimnych kolorach" - to ja to ja
Mi te typy kolorystyczne zawsze się mieszały i nigdy nie umiałam się całkowicie dopasować do żadnego. Przymierzanie kolorów to już w ogóle dla mnie kosmos - nie potrafię na tyle obiektywnie spojrzeć na siebie, by dostrzec niuanse. Na pewno wiem jedynie, że w bardzo jaskrawych kolorach wyglądam słabo. Nigdy ich zresztą nie lubiłam. Obecnie w mojej szafie są tylko szarości, granaty i czerń.

Ja też długo przyciemniałam włosy - ale nieznacznie, o 2 tony najwyżej. Jeśli zdarzyło się, że uzyskałam jeszcze ciemniejszy odcień, to miałam wrażenie, że wyglądam sztucznie. Najbardziej podobam się sobie w lekko tylko pogłębionym odcieniu włosów - mogę wtedy bardziej poszaleć z makijażem (pomadkami - bo oczy maluję delikatnie). Farbowanie mnie jednak zmęczyło i znudziło (zwłaszcza szukanie odpowiedniego odcienia - niby fryzjer rozumiał, co to znaczy chłodny i naturalny, ale często suma summarum i tak otrzymywałam jakiś dziwny cieplak ).


Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Skoro lepiej Ci w pogłębionym kontraście może jesteś intensywniejszym typem. Są zimy blondynki itd. kwestia kolorów jakie pasuja. AK zależy od podtonów w skorze i tym samym jak skora reaguje na daną temperature i nasycenie koloru a nie od koloru włosów itd. To, że jesteś naturalnie myszata nie zonaczy, że musisz być soft
Dlaczego to musi być takie skomplikowane? Barwy urody przeglądałam już kilka razy i za każdym razem dochodziłam do nieco innych wniosków.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No bo D for Danger nie da sie oprzec

Full of Joy to masakra i tyle - dla truposza idealny

Well Dressed jest swietny

Pędzel 129 polecałam wielokrtonie tutaj Ja nim ostatnio na okragło nakłądam roze i bronzery
Ja tam lubię FoJ i wcale nie wyglądam w nim jak trup. No, może ewentualnie jak bardzo świeży trup - zaledwie sekundkę po zgonie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2016-01-09 o 18:41
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 18:41   #1516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Niektórych płynnych pomadek nie da się wcale poprawić - jak spróbujesz dołożyć trochę pomadki tam, gdzie się zjadła, to się zroluje. Dlatego to jest opcja mało użytkowa. Oczywiście nie wszystkie są takie problematyczne. Ja mam chyba ze 4 płynne pomadki różnych marek i na razie mi starczy. Może kiedyś przetestuję jeszcze ColourPop i Kat von D.
Wiem, jak przy tych jest, to nei wiem, bo nie miałam okazji poprawiać.
Cos w nich jednak byc musi, ze macówki je chwala.
Ja nie wiem, czy jednak nie kupić jednej na próbe dłuzszego noszenia

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Ja tam lubię FoJ i wcale nie wyglądam w nim jak trup. No, może ewentualnie jak bardzo świeży trup - zaledwie sekundkę po zgonie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 18:48   #1517
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, jak przy tych jest, to nei wiem, bo nie miałam okazji poprawiać.
Cos w nich jednak byc musi, ze macówki je chwala.
Ja nie wiem, czy jednak nie kupić jednej na próbe dłuzszego noszenia

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Może to też zależy od odcienia. Jak przeglądałam zdjęcia Krysi, to niektóre wyglądały możliwie. A inne znów jak skorupa - i to o dziwo nie tylko te jasne, które z reguły są problematyczne.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 18:52   #1518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Może to też zależy od odcienia. Jak przeglądałam zdjęcia Krysi, to niektóre wyglądały możliwie. A inne znów jak skorupa - i to o dziwo nie tylko te jasne, które z reguły są problematyczne.
Nie wiem, może, no ale kieruje sie kolorem, który najlepiej na mnie wygladał, a akurat ta fuksja była twarzowa. Chciałam Oh Lady, ale odcien za chiny mi nie pasował Czerwieni nie brałam pod uwagę, bo mam ich za dużo w zwykłych szminkach, ale moze powinnam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 20:03   #1519
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was regularnie, ale się nie udzielam, bo MACowa świeżynka jestem i dopiero obczajam co i jak budżet też nie ten, żeby szaleć tam często i gęsto, ale dzisiaj kupiłam 3 produkty, na które czaiłam się długo i postanowiłam się pochwalić, a co

Studio Fix Fluid NC 15 + pompka
Bronzing Powder - Matte Bronze
miniatura Strobe Cream

Cieszę się i mam nadzieję, że te kosmetyki się u mnie sprawdzą
Ładny zestawik
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Potestowałam w świetle swoje nabytki wyprzedażowe i..

Pink pigeon, lady danger - rewelacja. Idealne nasycenie, skóra rozświetlona, top10.
Mehr - harmonijna, takie nude troszkę, ale fajne. Podoba mi się. Super na dzień. Taki zwykły przygaszony róż.
Creme in you coffee - no nie jest to szminka idealna dla mnie ale lubię konsystencję i kolor jest ładny, aczkolwiek wpada w kawowy brąz. Nie wygląda źle pod warunkiem, że mam róż na policzkach i np. jasne cienie na oku.
Impassioned - ciekawy róż w kierunku czerwieni, dosyć nasycona i harmonijna. Bardzo mi podbija i rozjaśnia kolor oczu (jasno-zielone). Ciekawy efekt, bardziej kolorowy w zestawieniu do efektu w PP.
Jak LD jest u Ciebie w top10, to czuję się skuszona

Mehr na wątku próbkowym była porównywana z Golden Rose 02 i jeśli tak rzeczywiście wypada, to nie jest dla mnie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu nałożyłam Duo Ellie i dalej jestem nim zauroczona, absolutna póki co I co lepsze, drobinek w brązerze na ryjku w ogóle nie widać
I nałozyłam Gossamer Wings na usta delikatnie podkreslajac je Dervish i coś czuje, ze ta szminka będzie moja ulubiona jasna tak, jak kiedys nieodżałowana i zuzyta do końca Whirl & Twirl
Widziałam duo na Twoim IG

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wyszłam z D for Danger Full of Joy dla mnie za jasny)) MAC- ówka poleciĺa Well Dressed. I zakochałam się w pędzlu 129


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No bo D for Danger nie da sie oprzec

Full of Joy to masakra i tyle - dla truposza idealny

Well Dressed jest swietny

Pędzel 129 polecałam wielokrtonie tutaj Ja nim ostatnio na okragło nakłądam roze i bronzery
Potwierdzam, nie da się oprzeć

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ten 129 to bajka! All Fire up na mnie jakaś taka za żarówiasto neonowa. Zastanawiałam się też nad Hang Up. Sin i Diva - za ciemne i jakoś tak trupio wyglądałam.
Kurczę, dopisuję do listy 129 Corii, masz ten z krótszą rączką czy normalnej długości?

Na mnie AFU nie jest żarówiasta
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, jak przy tych jest, to nei wiem, bo nie miałam okazji poprawiać.
Cos w nich jednak byc musi, ze macówki je chwala.
Ja nie wiem, czy jednak nie kupić jednej na próbe dłuzszego noszenia
Ja tam twardo czekam na nowe kolory
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 20:06   #1520
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość



Mi te typy kolorystyczne zawsze się mieszały i nigdy nie umiałam się całkowicie dopasować do żadnego. Przymierzanie kolorów to już w ogóle dla mnie kosmos - nie potrafię na tyle obiektywnie spojrzeć na siebie, by dostrzec niuanse. Na pewno wiem jedynie, że w bardzo jaskrawych kolorach wyglądam słabo. Nigdy ich zresztą nie lubiłam. Obecnie w mojej szafie są tylko szarości, granaty i czerń.

Ja też długo przyciemniałam włosy - ale nieznacznie, o 2 tony najwyżej. Jeśli zdarzyło się, że uzyskałam jeszcze ciemniejszy odcień, to miałam wrażenie, że wyglądam sztucznie. Najbardziej podobam się sobie w lekko tylko pogłębionym odcieniu włosów - mogę wtedy bardziej poszaleć z makijażem (pomadkami - bo oczy maluję delikatnie). Farbowanie mnie jednak zmęczyło i znudziło (zwłaszcza szukanie odpowiedniego odcienia - niby fryzjer rozumiał, co to znaczy chłodny i naturalny, ale często suma summarum i tak otrzymywałam jakiś dziwny cieplak ).




Dlaczego to musi być takie skomplikowane? Barwy urody przeglądałam już kilka razy i za każdym razem dochodziłam do nieco innych wniosków.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



Ja tam lubię FoJ i wcale nie wyglądam w nim jak trup. No, może ewentualnie jak bardzo świeży trup - zaledwie sekundkę po zgonie.
ja mogę przyciemniać nawet dość znacznie, ale wolę siebie w delikatnie przyciemnionych kolorach, ale miałam i blond i rudy też
ten ostatni najkrócej bo szybko się wypierał i mnie to denerwowało... za to czasem kasztanowe refleksy mam na głowie i też nie wyglądam źle... chyba, ze jestem nieobiektywna... to jest właśnie problem - trudno ocenić czy nasz odbiór siebie jest właściwy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 20:07   #1521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam duo na Twoim IG

Kurczę, dopisuję do listy 129 Corii, masz ten z krótszą rączką czy normalnej długości?

Ja tam twardo czekam na nowe kolory


Tak, mam z krótsza rączka i nie robi mi to róznicy

Dopiero co te wyszły,a ona juz na nowe czeka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 20:10   #1522
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak coś to zamierzam na IG wrzucić fotę w szmince Tailored to Tease.

A i jestem zachwycona paletką Gwen Stefani uzyłam jej dzisiaj i jest moc

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------


A mnie sie podoba jasniutki Diorowy rozswietlacz z wiosennej LE i Too Faced Rosy Glow Candlelight Glow
Roz chanela widzialam - ciekawie bardzo wygalda, a jeszcze ciekawsza jestem, jakby sie na ryjku prezentował moim
Kasiaj, ale wiesz, jak potestujesz sama, to możesz jednak mieć odmiennie od moich wrazenia. Sama jestem ciekawa, co stwierdzisz


Tez mi sie tak z gustem co jakis czas zmienia
Ja to na razie tą paletą tak średniawo jestem zachwycona. Żle nie jest, ale wolę jednak Nakedy no i MACzki. Chociaż może się jeszcze do niej przekonam. Dla mnie strzałem w sedno to jest macowa Warm 15stka. <3 ile ja się tej palety naużywałam w sezonie! <3

Mi się ten chanelek strasznie podoba, odkładam na bank. Na swatchu Kryśki jest tak pięknie koralowy. Horizon jednak był chyba ciut bardziej różowy i chłodniejszy deczko.

W ciemno ich na bank nie kupię, muszę potestować w salonie, ale bo ja wiem... no niezbyt mi się podobają na Temptalii choćby, czy gdziekolwiek je widziałam.

Ja ciułam na szminki z Gwen <3

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ten 129 to bajka! All Fire up na mnie jakaś taka za żarówiasto neonowa. Zastanawiałam się też nad Hang Up. Sin i Diva - za ciemne i jakoś tak trupio wyglądałam.
Madzik, co ja Cię dopiero widzę!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 20:16   #1523
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja to na razie tą paletą tak średniawo jestem zachwycona. Żle nie jest, ale wolę jednak Nakedy no i MACzki. Chociaż może się jeszcze do niej przekonam. Dla mnie strzałem w sedno to jest macowa Warm 15stka. <3 ile ja się tej palety naużywałam w sezonie! <3

Mi się ten chanelek strasznie podoba, odkładam na bank. Na swatchu Kryśki jest tak pięknie koralowy. Horizon jednak był chyba ciut bardziej różowy i chłodniejszy deczko.

W ciemno ich na bank nie kupię, muszę potestować w salonie, ale bo ja wiem... no niezbyt mi się podobają na Temptalii choćby, czy gdziekolwiek je widziałam.

Ja ciułam na szminki z Gwen <3
A ja na poczatu z kolei miałam wątpliwosci, a teraz już sie ich pozbyłam.Uzyłam nawet tego rozu, co do którego miałam największa watpliwośc i extra

Aaa macowe 15-ki to dla mnie sa bezkonkurencyjne

Ja potestuje na pewno, jak będzie dostepny. Własnie, wiesz moze kiedy powienien trafić do sklepów S. i D.?

Potestujesz i się przekonasz. Kiedy sie wybierasz do maca?

A mnie jakoś nie ciagnie do szminek Gwen. Za to podoba mi się jej paleta rózy, co będzie lada chwila dostępna. Chociaz nie kupię, bo za duzo tam jak dla mnie frostowego wykończenia. Ale pomacam, jak bedzie

I przepadłam na kredkę do brwi Anastasii Muszę, musze ja jakos miec, tylko nide wiem czy blond kolor, czy taupe. Ale widziałam filmiki i rysuje się nia extra.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 21:04   #1524
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja na poczatu z kolei miałam wątpliwosci, a teraz już sie ich pozbyłam.Uzyłam nawet tego rozu, co do którego miałam największa watpliwośc i extra

Aaa macowe 15-ki to dla mnie sa bezkonkurencyjne

Ja potestuje na pewno, jak będzie dostepny. Własnie, wiesz moze kiedy powienien trafić do sklepów S. i D.?

Potestujesz i się przekonasz. Kiedy sie wybierasz do maca?

A mnie jakoś nie ciagnie do szminek Gwen. Za to podoba mi się jej paleta rózy, co będzie lada chwila dostępna. Chociaz nie kupię, bo za duzo tam jak dla mnie frostowego wykończenia. Ale pomacam, jak bedzie

I przepadłam na kredkę do brwi Anastasii Muszę, musze ja jakos miec, tylko nide wiem czy blond kolor, czy taupe. Ale widziałam filmiki i rysuje się nia extra.
Dla mnie w tej palecie róży Gwen za dużo pomarańczu. Ale szminki właśnie wrzuciłam na bloga i są tak moje <3

Podobno ma być pod koniec stycznia dostępny. Ale jego cena przyprawiła mnie o zawał właśnie...

W MACu pewnie dopiero w lutym tzn wcześniej pewnie w Wawie, ale ja zawsze jakoś kupuję we Wro.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 21:15   #1525
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dla mnie w tej palecie róży Gwen za dużo pomarańczu. Ale szminki właśnie wrzuciłam na bloga i są tak moje <3

Podobno ma być pod koniec stycznia dostępny. Ale jego cena przyprawiła mnie o zawał właśnie...

W MACu pewnie dopiero w lutym tzn wcześniej pewnie w Wawie, ale ja zawsze jakoś kupuję we Wro.
Widziałam na blogu
Ale masz duzo innych, w kórych jest Ci rownie pieknie, o ile nie piekniej

Zdradzisz cene? Najwyzej pójde spać ze stanem przedzawałowym

Oj, to sporo jeszcze czasu...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 21:34   #1526
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Tak, mam z krótsza rączka i nie robi mi to róznicy

Dopiero co te wyszły,a ona juz na nowe czeka
Dziękuję To kupię z krótszą chyba

Hehe, dostępne kolory do mnie nie przemawiają, za dużo mam podobnych
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja to na razie tą paletą tak średniawo jestem zachwycona. Żle nie jest, ale wolę jednak Nakedy no i MACzki. Chociaż może się jeszcze do niej przekonam. Dla mnie strzałem w sedno to jest macowa Warm 15stka. <3 ile ja się tej palety naużywałam w sezonie! <3

Mi się ten chanelek strasznie podoba, odkładam na bank. Na swatchu Kryśki jest tak pięknie koralowy. Horizon jednak był chyba ciut bardziej różowy i chłodniejszy deczko.

W ciemno ich na bank nie kupię, muszę potestować w salonie, ale bo ja wiem... no niezbyt mi się podobają na Temptalii choćby, czy gdziekolwiek je widziałam.

Ja ciułam na szminki z Gwen <3
Co Ci się nie podoba w UD Gwen? Szukam minusów ogólnie
Mnie się Naked 3 nie sprawdziła, na razie Maczki i Ingloty rządzą

Chanelek cudny, ale boję się ceny

Szminki UD widziałam na blogu. Pięknie Ci w nich
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dla mnie w tej palecie róży Gwen za dużo pomarańczu. Ale szminki właśnie wrzuciłam na bloga i są tak moje <3
Dla mnie też Poza tym, zgadzam się też z Corii - za bardzo perłowe są.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 21:58   #1527
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mogę przyciemniać nawet dość znacznie, ale wolę siebie w delikatnie przyciemnionych kolorach, ale miałam i blond i rudy też
ten ostatni najkrócej bo szybko się wypierał i mnie to denerwowało... za to czasem kasztanowe refleksy mam na głowie i też nie wyglądam źle... chyba, ze jestem nieobiektywna... to jest właśnie problem - trudno ocenić czy nasz odbiór siebie jest właściwy
Tu jest właśnie pies pogrzebany. Ja np. wiem, że czerń to nie jest może dla mnie najlepszy kolor pod słońcem, ale uwielbiam ją nosić.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, może, no ale kieruje sie kolorem, który najlepiej na mnie wygladał, a akurat ta fuksja była twarzowa. Chciałam Oh Lady, ale odcien za chiny mi nie pasował Czerwieni nie brałam pod uwagę, bo mam ich za dużo w zwykłych szminkach, ale moze powinnam
Piękna jest Oh Lady, ale to już chyba w ogóle byłaby "trudna" pomadka. A nakładania jej tym aplikatorem sobie nie wyobrażam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 23:45   #1528
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam na blogu
Ale masz duzo innych, w kórych jest Ci rownie pieknie, o ile nie piekniej

Zdradzisz cene? Najwyzej pójde spać ze stanem przedzawałowym

Oj, to sporo jeszcze czasu...
Oj tam, szminek nigdy za wiele. Trzy mnie wołają, a na pewno ta krwistoczerwona

Chanelek podobno 270zł pójdę z torbami...

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co Ci się nie podoba w UD Gwen? Szukam minusów ogólnie
Mnie się Naked 3 nie sprawdziła, na razie Maczki i Ingloty rządzą

Chanelek cudny, ale boję się ceny

Szminki UD widziałam na blogu. Pięknie Ci w nich

Dla mnie też Poza tym, zgadzam się też z Corii - za bardzo perłowe są.

Co do Gwen - to nie to, że nie podoba... Tylko po macaniu naręcznym sądziłam, że będzie się trochę inaczej na oku zachowywała... Nie wiem... Może musimy się trochę bliżej poznać... Ogólnie trochę szkoda, że te dwa perłowe odcienie Steady i Baby są do siebie tak podobne... Glitterowy Pop jest cięęęężki w obsłudze... To nie jest zła paleta, ale można by ją zrobić ciuteńkę lepiej. Mnie róże nie kuszą, ale pokusiła mnie teraz paletka do brwi... damn. Co do Inglota to ja się nie umiem przekonać, podobnie jak do MUG. :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 23:59   #1529
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Full of Joy to masakra i tyle - dla truposza idealny
Jeśli ma się porcelanową cerę - wygląda genialnie, zwłaszcza użyty w makijażach chłodnych i monochromatycznych - a jak pięknie współgra ze szminką Um the Amp
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 09:39   #1530
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Oj tam, szminek nigdy za wiele. Trzy mnie wołają, a na pewno ta krwistoczerwona

Chanelek podobno 270zł pójdę z torbami...



Co do Gwen - to nie to, że nie podoba... Tylko po macaniu naręcznym sądziłam, że będzie się trochę inaczej na oku zachowywała... Nie wiem... Może musimy się trochę bliżej poznać... Ogólnie trochę szkoda, że te dwa perłowe odcienie Steady i Baby są do siebie tak podobne... Glitterowy Pop jest cięęęężki w obsłudze... To nie jest zła paleta, ale można by ją zrobić ciuteńkę lepiej. Mnie róże nie kuszą, ale pokusiła mnie teraz paletka do brwi... damn. Co do Inglota to ja się nie umiem przekonać, podobnie jak do MUG. :/
W sumie co racja to racja. Mnie ta krwista u fuksja sie podobają u Ciebie najbardziej

O matko, oszaleli moze akurat beda jakie vipy. : chociaż to dalej niemało jak za roz
Moze faktycznie musisz sie przekonać. Mnie ona na oku bardzo pozytywnie zaskoczyła wlasnie A Pop nosiłam wczoraj i extra wygląd na powiece z nakładaniem nie miałam żadnego problemy pędzlem 242
Mówisz, ze do MUGow nie możesz sie przekonać? Why? Ponoć extra sa. Nie mam, ale słyszałam tak i ciagle mam ochotę na nie, tylko ilośc cieni mnie powstrzymuje i to ze nie można nigdzie pomacać na zywo.
Paletkę do brwi widziałam, wydaje sie być fajnaale tutaj chce Anastasie kredkę i koniec


---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Juz wrzuciłam fotę w Tailored to Tease.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.