Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 11:17   #1051
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix: powiedz mi proszę, gdzie nabyłaś tę śliczną opaskę. Wszystko bardzo mi się podoba, koronkowe bolerko, stempelki, biżuteria.

Pochwalę się, że dostałam się na lingwistykę stosowaną, mój wymarzony kierunek.

Fiasco: widzisz, trochę wiary w siebie!

Wczoraj byłam nad morzem, strasznie chwyciło mi nogi, ale dekolt intensywnie smarowany na szczęście nietknięty
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-07-14 o 11:26
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:30   #1052
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, które używały już eliksiru wybielającego ZSK - czy mogę go używać rano normalnie pod filtr? mogę potem bez obawy wyjść na słońce?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:40   #1053
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witamy nowe Bladolice!

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Natrix: powiedz mi proszę, gdzie nabyłaś tę śliczną opaskę. Wszystko bardzo mi się podoba, koronkowe bolerko, stempelki, biżuteria.

Pochwalę się, że dostałam się na lingwistykę stosowaną, mój wymarzony kierunek.

Fiasco: widzisz, trochę wiary w siebie!

Wczoraj byłam nad morzem, strasznie chwyciło mi nogi, ale dekolt intensywnie smarowany na szczęście nietknięty
Gratuluję lingwistyki też jestem lingwistą

Dziękuję za komplementy dotyczące mojego 'looku' (Tobie i innym Bladym Wizażankom)
Moje 'bolerko' jest tak naprawdę chustą koronkową ale cieszę się, że przypadło Wam do gustu
A opaska kupiona jest na bazarku - Kuzynka mi wypatrzyła, bo właśnie takiej szukałam Ale dopóki jej nie miałam, to do zwykłej opaski przyczepiałam ozdobne materiałowe kwiaty kupione w pasmanterii - polecam ten sposób jeśli lubicie takie figo-fago
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:52   #1054
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

natrix- nie wiem jak ja patrzyłam, ze Cię nie widziałam. Pięknie wyglądałaś!

Jakaś TY blada..... tez tak chcę

a pomysł z jabolkiem przedni iście
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:19   #1055
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Champs strasznie się cieszę, że acne równiez Ci pomógł. Jak polecam coś, a potem nie odpowiada to mam straszne wyrzuty sumienia
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:48   #1056
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
natrix- nie wiem jak ja patrzyłam, ze Cię nie widziałam. Pięknie wyglądałaś!

Jakaś TY blada..... tez tak chcę

a pomysł z jabolkiem przedni iście
Dzięki Elianko
Zwłaszcza na drugim zdjęciu jestem super-blada, hyhy

Ty jesteś sto razy bledsza, więc nie kokietuj
Oglądam Twoje makijaże na blogu, to widać jaka jesteś porcelanowa!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:16   #1057
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

kochane używała może któras Juvit C na buzie? poodobno ładnie odzywia skórę
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 15:37   #1058
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

Wczoraj byłam nad morzem, strasznie chwyciło mi nogi, ale dekolt intensywnie smarowany na szczęście nietknięty
Byłam dziś na wodą i też straszliwie mi zjarało uda i kolana. Nic poza tym. Jakaś magia normalnie, bo na całe ciało używałam Iwostinu 50+, który w zeszłym roku sprostał nawet słońcu w Egipcie . Na szczęście moja mama obdarowała mnie spreyem chłodzącym "Termcool pierwsza pomoc w oparzeniach". Po kilku razach zaczerwienie widocznie zmniejszyło się.

Pochwalę się, że dostałam się na UE w Krakowie na Ekomonie. Mam jednak nadzieję, że wejde z listy rezerwowej na UW.
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-07-14 o 15:39
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 16:11   #1059
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ktoś na forum używał juvitu i sobie chwalił, też mnie kusi spróbować czy coś da
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 16:31   #1060
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A teraz dla odmiany muszę się pożalić....Nie dostałam się na prawo. Brakuje mi dosłownie 2 pkt. Za to na filologii polskiej, na którą złożyłam dla jaj jestem w czołówce. Wytłumaczcie mi jakim cudem progi punktowe, które z każdym rokiem malały w tym roku o 15 pkt się podniosły. Nie mówię już nawet o tym, że matura wypadła gorzej o 4,5 %, jest niż, a rocznik 91 jest uznawany za najgorszy. Naprawdę to przeczy prawom fizyki.
Zawsze jest drugi nabór - nie dołuj się

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Estra, współczuję. Marne to może pocieszenie, ale mi niewiele więcej zabrakło na lekarski. Spróbuję za rok, za to dostałam się na politechnikę warszawską, co i tak na swój sposób napawa mnie zadowoleniem. Inżynier=dobra praca
Wielokropku - nie chcę Cie dołować - ale żadne studia nie są gwarancją dobrej pracy. Prędzej bym napisała DOBRY Inżynier=dobra praca. No, ale i do dobrej pracy wcale nie trzeba być inżynierem - trzeba umieć się przebić. Mam znajomych, Inżynierów z super ocenami i w ogóle i niestety w znalezieniu dobrej pracy im to nie pomogło.

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Poważnie zastanawiam się nad studiami zaocznymi. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że nie jestem w stanie dostać się na UŚ. Miałam dobry wynik z matury i jedyne czego się spodziewałam to, że będę w końcówce przyjętych (w najgorszym wypadku ). Na UJ nawet nie startowałam. Ogladając wyniki zeszłorocznych kandydatów na prawo (i ich daty urodzenia) ma się wrażenie, że ludzie próbują tam kilka razy z rzędu. Cel główny- Kraków. Polonistyka może nie jest zła, ale jakoś nigdy nie pociągało mnie życie nauczycielki, którą zapewne bym zostałą mając na względzie wakaty oraz dziedziczne uwarunkowania (3 pokolenia nauczycieli. Zapoczątkowałabym 4). I w drugiej rekrutacji się też nie dostanę. U nas w Katowicach rezygnują dosłownie jednostki.
Ja kilka lat temu przeżyłam to samo - nie dostałam się tam gdzie chciałam chociaż byłam przekonana, że z moimi wynikami to każdy mnie przyjmie a tu zonk. POtem gorączkowe szukanie II naboru - dostałam się wtedy na fizykę, tylko po to żeby we wrzesniu stwierdzić, że idę na zaoczne. I nie żałuję. Fakt nie jest to może wymarzone życie studenckie. Praca i studia nie są łatwe do pogodzenia. Zawalone noce i weekendy. No ale jak patrzę na moje koleżanki po dziennych, które nie mogę dostać teraz pracy bo nie mają doświadczenia to mi ich żal. Ja jestem tu o 5 lat doświadczenia do przodu.

A po polonistyce nie musisz być nauczycielką - możesz być np. logopedą, dziennikarką, pisarką, pracować w wydawnictwie i wiele innych rzecz.
Tylko nie oglądaj Dnia Świra ;p


Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-07-14 o 16:34
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 17:31   #1061
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
kochane używała może któras Juvit C na buzie? poodobno ładnie odzywia skórę
ja używałam, ale gliceryna mnie zapycha. Używam pod oczy - trzeba uważać, żeby się nie dostał do orka spojówkowego bo pieczeeee, ale ślicznie rozjaśnia cienie i napina pierwsze zmarszczki.

Jeśli Ciebie gliceryna nie zapycha, to śmiało smaruj, jest super. Tłuste okropnie, uprzedzam

W juvicie strasznie mi się podoba to, że ma długa datę ważności
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 18:23   #1062
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Czy któraś z Was używała tych podkładów ?

http://allegro.pl/item1103271457_las...wa_gratis.html

jaśniejsza jest faktycznie 100 ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 19:03   #1063
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

black-bubu pamiętam,że Wilczex używala Juvitu i pokazywala zdjęcia jak jej rozjaśnil cere.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:17   #1064
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zawsze jest drugi nabór - nie dołuj się


Tylko nie oglądaj Dnia Świra ;p

Za późno ;DDzięki dziewczyny za pocieszenie. Dużo mi lepiej.


Przerwałam kurację acne, bo się bałam, że mi kwas jakieś niespodzianki zaoferuje (zaczęłam treningi na rowerze, rower=słońce). Dzięki temu powróciłam do pizzy na twarzy. Kurczę marzy mi się taka srebrzysta poświata na policzkach. Może wiecie o co chodzi Coś zamiast różu, dającego taki delikatny efekt bez brokatu naturalnie. Jest dostępny taki produkt na rynku?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:22   #1065
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

był na rynku, największą głupotą było wycofanie go: AOH essence https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wietlajacy.htm może znajdziesz gdzieś jeszcze na wyprzedażach w naturze
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:48   #1066
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ktoś kiedyś pisał, nie wiem, czy na tym wątku, że Miss Sporty ma rzeczywiście jaśniutkie podkłady... a może pudry? Potrzebuję na szybko taniego, lekkiego, łatwo dostępnego podkładu, gdyż mój kochany Pixie wylądował przypadkowo w kosmetyczce koleżanki i odzyskam go dopiero za parę dni Dlatego chciałabym wiedzieć, czy te miss sporty rzeczywiście są jaśniutkie

Estra, mi taki efekt dawał cień Virtual, była kiedyś taka seria metalicznych, pojedynczych cieni; mam na wykończeniu taki w kolorze kremowym czy żółtym, tylko że on w ogóle koloru nie daje, tylko taki właśnie błysk, ale nie efekt brokatu, raczej tafli, tylko że, kurcze, nigdzie nie mogę ich dostać, nawet na all ich nie widzę

no i jeszcze mam pytanie o filtr Evy Polleny, o którym się tu czyta, że niby nie zapycha to chodzi o ten: http://www.pollenaewa.com.pl/pl/inde...t:474/mark:470 czy ten: http://www.pollenaewa.com.pl/pl/inde...t:482/mark:470 ?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-07-14 o 22:16
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 23:38   #1067
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

o właśnie to wilczex pisała o juvicie chyba zarazykuje, chociaż z moją cerę, wiecie co mnie denerwuje miałam masakre na twarzy, idę w piątek do dermatologa a tu buźka prawie gładka no wrrrr i co ja jej powiem poprosze retinoidy a ta mi sie zapyta ale na co, a pewnie po wizycie u dermatologa tradzik znowu wróci
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 07:39   #1068
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

hmm

kończą mi się powoli próbki z Pixie, a nie wiadomo, kiedy podkłady będą w sprzedaży

Chyba muszę je odłożyć na półeczkę, żeby mi starczyło na wieczór panieński i wesele, na które mam iść. Potem kupię sobie biga Trixie i korektor różowy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 08:10   #1069
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

no i jeszcze mam pytanie o filtr Evy Polleny, o którym się tu czyta, że niby nie zapycha to chodzi o ten: http://www.pollenaewa.com.pl/pl/inde...t:474/mark:470 czy ten: http://www.pollenaewa.com.pl/pl/inde...t:482/mark:470 ?
Chodzi o ten pierwszy filtr 50+. Używam go prawie od miesiąca i sprawuje się naprawde dobrze. Nie zapycha, wchłania się do matu i jeszcze ta cena Malutki jest niestety tylko 25 ml.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 08:30   #1070
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
kochane używała może któras Juvit C na buzie? poodobno ładnie odzywia skórę
mnie właśnie zapychał... ale są tez inne wit. c w kroplach, które chyba mają mniej gliceryny...

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała tych podkładów ?

http://allegro.pl/item1103271457_las...wa_gratis.html

jaśniejsza jest faktycznie 100 ?
ja używałam... 100 jest najjaśniejszy, ale różowy... no i ciemnieje na twarzy

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
o właśnie to wilczex pisała o juvicie chyba zarazykuje, chociaż z moją cerę, wiecie co mnie denerwuje miałam masakre na twarzy, idę w piątek do dermatologa a tu buźka prawie gładka no wrrrr i co ja jej powiem poprosze retinoidy a ta mi sie zapyta ale na co, a pewnie po wizycie u dermatologa tradzik znowu wróci
oj ja wiem o co chodzi... też tak mam, że jak szłam do lekarza to mi się poprawiało... albo jak gdzies miałam jechac to plamy widoczne i nie do ukrycia i wysyp... a jak wracałam to buzia ładna... wkurzające to
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 08:33   #1071
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Jagosza_ Pokaż wiadomość
mnie właśnie zapychał... ale są tez inne wit. c w kroplach, które chyba mają mniej gliceryny...
Jak kogoś zapycha gliceryna, to nie ważne czy jest jej 80% czy 60.... te ktrople składają się z wit C. i glicerolu, jak mają zapchac to zapchaja, niezależnie od proporcji
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 08:45   #1072
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
hmm

kończą mi się powoli próbki z Pixie, a nie wiadomo, kiedy podkłady będą w sprzedaży
a miałaś może EDM?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 08:47   #1073
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Jak kogoś zapycha gliceryna, to nie ważne czy jest jej 80% czy 60.... te ktrople składają się z wit C. i glicerolu, jak mają zapchac to zapchaja, niezależnie od proporcji
to nie wiedziałam... bo kiedys ktos pisał, ze te były za cięzkie, ale stosował inne i myślałam, że wystarczy zmienic
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 08:58   #1074
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
był na rynku, największą głupotą było wycofanie go: AOH essence https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wietlajacy.htm może znajdziesz gdzieś jeszcze na wyprzedażach w naturze
Jak to wycofali go? Dobrze, że mam tylko nieznaczny ubytek w swoim AOH i znając moje tempo zużywania rozświetlaczy (od imprezy do imprezy), to jeszcze na długo mi wystarczy. Ale potem będę musiała czegoś w zamian poszukać.
To chyba jedyny rozświetlacz bez efektu brązującego lub różowiącego. Mogę go użyć razem z różem czy na dekolt przed imprezą bez obawy, że zostawi kolorowe placki na skórze.
Czy wszystko co dobre musi szybko znikać z półek na zawsze?

A przy okazji opalenizny i wakacji, to ja od kilku dni od 14-15 do wieczora leżę na plaży, pływam i udaje mi się zachować bladość. Wystarczył filtr 20-30, a na twarz 50 i jedyny efekt to zmiana odcienia skóry na cieplejszy i jakaś poświata opalenizny. Przy skwarkach wokół wyglądam mega blado
Wczoraj po 17 posmarowałam się erisowym faktorem 6 i troszkę opaliłam nogi, ale mimo godzin spędzonych na słońcu uniknęłam do tej pory efektu buraczka. Niestety mimo blokera przebarwienia na twarzy nieco ściemniały, szczególnie na czole. Trudno - od jesieni i tak zacznę wybielanie paskudztwa
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 09:24   #1075
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

spiesze donieść o moim odkryciu kosmetycznycm.

Kończy mi się Pixie i nie ma na razie możliwości kupna, więc z pełną niechęcią zaglądnęłam do moich podkładów i spostrzegłam Astora mineralnego w proszku, który mnie do siebie zniechęcił po zakupie.

Dałam mu szansę, nałożyłam Flatem Pixie. Jest bardzo ok

Uff jestem uratowana, do póki nie wróci p. Sylwia. Bo do płynnych taaak mii sieee nieee chceee wracać. ....

EDIT:
Astor Mineralny nałożony Flatem Pixie+ bambus, róż Cute sa Hell Essence.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-07-15 o 09:38
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 09:28   #1076
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

black-bubu ... mialam dokladnie tak samo! ostatnio mialam iść do dermy(czekalam tydzień) i dość mocno i mi się skóra poprawila w tym czasie(chcialam coś doustnego...) po pierwsze chcialabym jakąś widoczną poprawę(bralam kiedyś Unidox ,po 2 tyg mialam idealną cerę!) a po druge coś co rzeczywiście zadziala i nie wysuszy mi skóry...ale oczywiście wszystko się poprawilo,za to ja wydalam 120 zl na kremy ,sumplementy itp. + oczywiście wizyta prywatna...
a żeby nie bylo tak off-topowo,to wypowiem się w kwestii tej "srebrnej poświaty"(chociaż ja chyba będe używać tych rzeczy zimną,latem chyba róże,a może na odwrót?)
więc:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-twarzy.htm niestety już niedostępny,jestem szczęśliwą posiadaczką
a drugi dostępny:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-w-kulkach.htm jest jeden kolor(chyba 06?) który jest srebrzyście-bialy,tylko na górze jest brokat,trzeba go zetrzeć
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:15   #1077
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej dziewczyny Poszukuję 'idealnego' białego cienia. Polecicie coś ? Może któraś z Was miała l'oreal pure white i się wypowie ?
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:19   #1078
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a matowy czy z drobinkami?
.
Ja mam ideał z palety miss rose, ale shimmer. Miała essence, ale to była pomyłka, twardy i bez pigmentu. Z matów jest na pewno My Secret, ale podobno też słabo z pigmentem....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:35   #1079
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

z drobinkami, tylko zależy mi na tym żeby efekt był bardzo naturalny, a spojrzenie deliaktnie rozświetlone...
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 13:10   #1080
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A to ja polecam mój ukochany Dior Ice White nr.005. Mam już trzecie opakowanie tegoż cienia i tylko modlę sie,aby firma go nie wycofała.
Intensywność odcienia stopniuje się warstwami nałożonymi na powiekę. Jeśli chcesz aby tylko błyszczał wystarzy że nałożysz go troszkę i dobrze rozetrzesz,jeśli ma być bardziej widoczny to poprostu nakądasz go więcej.
W mojej kosmetyczce to niezbędnik!
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.