Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-16, 07:13   #1
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Angry

Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...


Hej, jak po temacie mozna sie domyslic...
Moj chlopak wyszedl wczoraj z kolegami na piwo. Zostawil telefon, w zasiegu mojej reki :/ Weszlam na niego, bo chcialam zobaczyc przede wszystkim zdjecia, ktore mi robil, a nigdy nie chcial pokazac...
Jednak natrafilam na... kolekcje ró¿nych nagich zdjêæ kobiet, z którymi wcze¶niej sypia³.
By³am zszokowana tym co znalaz³am, a przede wszystkim faktem, ¿e w¶ród tych zdjêæ do³±czy³ sobie równie¿ moje. Wiem, ¿e z tymi dziewczynami utrzymuje nadal kontakt i rozmawia na portalach spolecznosciowych. Mozliwosci spotkania z nimi do tej pory nie mial, poniewaz od ponad pol roku jest poza swoim krajem. Poczu³am siê zdradzona i oszukana.

Razem jeste¶my od 7 miesiêcy. Ja 22 lata, on 24. Wydawa³o mi siê, ¿e jest rozs±dnym cz³owiekiem i traktuje mnie powa¿nie.

Sedno problemu: Kiedy wrocil z pubu, ja czekalam na niego. Przywitalam sie i od razu mu powiedzialam, ze to nie byl zbyt rozsadny pomysl, zeby zostawiac swoj telefon w zasiegu mojej reki. Dodalam, ze chcialam zobaczyc swoje zdjecia, ale zamiast tego trafilam na inne.
On najpierw udawal glupiego(choæ wiedzia³ dok³adnie o co chodzi), a po chwili wkurzy³ siê i zapyta³ jakim prawem grzeba³am w jego telefonie. Odpowiedzia³am: aha, czyli glownym problemem jest to ze grzebalam, a nie to ze ma kolekcje nagich dziewczyn, z ktorymi wczesniej sypial.
I on powiedzial ze tak, obrazil sie i poszedl spac. Cala noc spal odwrocony plecami. Rano nawet na mnie nie spojrzal jak wstawal, wzial prysznic, ubral sie i wyszedl do pracy. Przed wyjsciem, zablokowal swoj telefon.

Wiem, ze nie powinnam wchodzic na jego telefon, ale mialam czyste zamiary, nie chcialam mu grzebac w smsach i tym podobnych... Chcialam zobaczyc jedynie swoje zdjecia.
Powiedzialam mu jeszcze jak byl w lozku, ze jestem naprawde zawiedziona i nie spodziewalam sie tego po nim. A pozniej, ze mam nadzieje ze czuje sie teraz jak idiota i ze naprawde nie przypuszczalam, ze jest taki glupi.
Moze troche przegielam, ale po prostu wkurzylo mnie to, ze on w tym nie widzi swojej winy

No i przez to jego zachowanie teraz ja bardzo czuje sie winna i moze cos zle zrobilam? Nie wiem, czy powinnam teraz wstac, spakowac rzeczy i wrocic do swojego mieszkania?(pod koniec tygodnia i w weekend zostaje u niego na noc, bo jest wygodniej w ten sposob).
Czy powinnam zerwac? Czy dac cos do zrozumienia? Pewnie spakowanie sie i wyprowadzenie by bylo ucieczka, ale ja wiem, ze jak on wroci z pracy to sie do mnie slowem nie odezwie, bo juz byly takie sytuacje. Wiem nie wiem, czy to ma sens...
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 07:27   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Ja bym siê przenios³a do siebie na Twoim miejscu. Ciê¿ka sytuacja, ale takim mêczeniem siê w swoim towarzystwie bez rozmowy za wiele nie zdzia³acie. Mo¿e zadzwoñ do niego jeszcze albo poczekaj, a¿ wróci z pracy i powiedz, ¿e albo pogadacie na ten temat, albo nie widzisz sensu dalszego spêdzania czasu razem? Albo siê gada, albo nie, chocia¿ czasem trzeba trochê odpocz±æ i przemy¶leæ sobie na spokojnie. Tylko, ¿e jak dla mnie wobec takiego postêpowania nie ma wyt³umaczenia. Jak dla mnie oburzenie "grzebaniem" w jego telefonie to by³a linia obrony - nie wiedzia³ jak wybrn±æ, wiêc strzeli³ focha. Nie wiem, czy na Twoim miejscu mia³abym ochotê dalej byæ z kim¶ takim. Zw³aszcza, ¿e nie jeste¶cie ze sob± d³ugo.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 07:42   #3
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Niestety on ma tragicznie ciê¿ki charakter. Raz by³a taka sytuacja, ¿e on naskonczy³ na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach(a bylo to pare km), to zaczepil mnie mezczyzna i zapytal, czy nie umowilabym sie z nim na kawe. Powiedzialam, ze ok, to moj nr telefonu(ale tylko dlatego, ze za chwile mialam zamiar poprosic o pieniadze na bilet do mieszkania). Mezczyzna napisal do mnie smsa, moj chlopak myslac ze to moze ja napisalam na swoj telefon, zeby po mnie wrocil(zenada, minelo 3 h od zostawienia mnie w centrum), przeczytal smsa i o to sie obrazil. Wtedy ja u niego mieszkalam na stale, bo szukalam mieszkania. Przez 2 dni traktowal mnie jak powietrze, ja nie wiedzialam o co chodzi, wszelkie proby rozmowy znow konczyly sie placzem, w pewnym momencie stwierdzilam, ze skoro kobieta obok niego siedzi i mu placze na ramie a on gra na komorce i udaje, ze jej nie ma, to cos tu jest nie tak. Z placzem, wstalam i wyprowadzilam sie. Na nastepny dzien on napisal, ze to bylo glupie i ze zostawil dla mnie klucze na recepcji, zebym wrocila. Nie wrocilam. Spotkalam sie z nim po jakims tygodniu - on nalegal. Wyjasnilismy sobie sprawe zwiazana z tym, ze on przesadnie nerwowo reaguje. Od paru miesiecy zdarzylo mu sie to raz, ale od razu przeprosil.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze z nim stracilam dziewictwo... Teraz wlasciwie zastanawiam sie, czy to nie jest to, do czego on dazyl, zwazajac na liczbe jego partnerek seksualnych wczesniej... a bylo ich, jak z moich szacunkow wynika, co najmniej 10 :/
Mowilam mu o swoich obawach, pytalam dlaczego on wlasciwie ze mna jest... jednak bez wiekszego odzweu z jego strony.

Jesli zostalabym i poczekalabym, az wroci z pracy - on bedzie nadal obrazony. Jesli sie wyprowadze, on uzna to jako zerwanie i nie skinie palcem. Wczesniej bylo blisko zerwania kilka razy i to ja zawsze jezdzilam do niego i blagalam o przebaczenie.
Nie chce z nim sie rozstac, ale to, co znalazlam na jego telefonie mnie brzydzi i na sama mysl o tym, ze teraz mialabym z nim uprawiac seks, mam odruch wymiotny prawie :/
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 07:48   #4
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 22 213
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

hmmm dziwnie siê zaachowuje ten Twój t¿

wygl±da na to ¿e poprostu zbiera kolekcjê swoich by³ych partnerek i chce pewnie Ciebie do nich do³±czyæ

jakby mu zaleza³o chcia³by wszystko wyt³umaczyæ/ wyjasniæ
a On siê obrazi³ ¿e grzeba³as w telefonie no jak dzieciak

my¶lê ¿e jakby Ciê traktowa³ na powa¿nie pokasowa³ by te zdjêcia



edit:
a z tym co pisa³a¶ wy¿ej ¿e Ciê w centrum "go³±" zostawi³ to ju¿ odlot co za facet wez go kopnij w zad i poszukaj takiego który bêdzie Ciê szanowa³ a nie takiego dziada co Ciê zostawia bez grosza/ telefonu itd. w centrum handlowym bo mówi³a¶ za cicho Zeroooo szacunku , zero!!
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2012-11-16 o 07:50
JOANNA16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 07:53   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Tak siê zastanawiam czy przypadkiem nie trafi³a¶ na mojego by³ego
Zachowania podobne do jego zachowañ, taki sam buc i kretyn. Tyle, ¿e jak by³ ze mn± to nie mia³ ¿adnych nagich fotek innych dziewczyn i mojej takiej fotki te¿ nie mia³

Wg mnie ten facet zachowuje siê tak, ¿e nadaje siê tylko do odstrza³u. Jeste¶cie razem 7 miesiêcy i ju¿ jakie¶ problemy, zostawia Ciê w centrum handlowym, nie zwraca uwagi na Twoje przeprosiny czy tam p³±cz, nie chce rozmawiaæ, obra¿a siê w sytuacji, gdy to on jest winny (odwracanie kota ogonem i wzbudzanie w Tobie poczucia winy - manipulant). Uciekaj jak najprêdzej mo¿esz, bo bêdzie gorzej.

A co do wyliczania partnerek seksualnych to wg mnie nie Twoja sprawa z iloma sypia³. I fakt ten w ¿aden sposób nie ¶wiadczy o cz³owieku, bo nawet seks dla seksu nie jest zbrodni±, o ile jest siê wolnym cz³owiekiem
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 07:58   #6
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

On, kiedy jest miedzy nami ok, jest naprawde dobry. NAPRAWDE, bylam wczesniej w 3 zwiazkach, w tym 2 dlugoterminowych i nigdy nikt nie byl taki dobry dla mnie. Ale jak mu cos odstrzeli, to jest zupelnie inny czlowiek.
Wiem, ze osoby, ktore wiedza o samych zlych sytuacjach i stoja z boku caly czas powtarzaja, ze jestem glupia, ze po co to wszystko znosze, itp.
Ale naprawde, przez wiekszosc czasu jest miedzy nami dobrze, tylko jemu czasami cos ocbija
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 07:58   #7
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 22 213
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Zaliczy³ Ciê wiêc odpu¶ci³ zostaw Go szkoda Twojego czasu.



edit:
"czasami mu odbija" no widzisz ale w tym czasie nie ma wogole dla Ciebie szacunku nic a nic chcesz byæ tak traktowana? tak poni¿ana? osoba która kocha nie robi tak
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2012-11-16 o 08:00
JOANNA16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 08:01   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, jak po temacie mozna sie domyslic...
Moj chlopak wyszedl wczoraj z kolegami na piwo. Zostawil telefon, w zasiegu mojej reki :/ Weszlam na niego, bo chcialam zobaczyc przede wszystkim zdjecia, ktore mi robil, a nigdy nie chcial pokazac...
Jednak natrafilam na... kolekcje ró¿nych nagich zdjêæ kobiet, z którymi wcze¶niej sypia³.
By³am zszokowana tym co znalaz³am, a przede wszystkim faktem, ¿e w¶ród tych zdjêæ do³±czy³ sobie równie¿ moje. Wiem, ¿e z tymi dziewczynami utrzymuje nadal kontakt i rozmawia na portalach spolecznosciowych. Mozliwosci spotkania z nimi do tej pory nie mial, poniewaz od ponad pol roku jest poza swoim krajem. Poczu³am siê zdradzona i oszukana.

Razem jeste¶my od 7 miesiêcy. Ja 22 lata, on 24. Wydawa³o mi siê, ¿e jest rozs±dnym cz³owiekiem i traktuje mnie powa¿nie.

Sedno problemu: Kiedy wrocil z pubu, ja czekalam na niego. Przywitalam sie i od razu mu powiedzialam, ze to nie byl zbyt rozsadny pomysl, zeby zostawiac swoj telefon w zasiegu mojej reki. Dodalam, ze chcialam zobaczyc swoje zdjecia, ale zamiast tego trafilam na inne.
On najpierw udawal glupiego(choæ wiedzia³ dok³adnie o co chodzi), a po chwili wkurzy³ siê i zapyta³ jakim prawem grzeba³am w jego telefonie. Odpowiedzia³am: aha, czyli glownym problemem jest to ze grzebalam, a nie to ze ma kolekcje nagich dziewczyn, z ktorymi wczesniej sypial.
I on powiedzial ze tak, obrazil sie i poszedl spac. Cala noc spal odwrocony plecami. Rano nawet na mnie nie spojrzal jak wstawal, wzial prysznic, ubral sie i wyszedl do pracy. Przed wyjsciem, zablokowal swoj telefon.

Wiem, ze nie powinnam wchodzic na jego telefon, ale mialam czyste zamiary, nie chcialam mu grzebac w smsach i tym podobnych... Chcialam zobaczyc jedynie swoje zdjecia.
Powiedzialam mu jeszcze jak byl w lozku, ze jestem naprawde zawiedziona i nie spodziewalam sie tego po nim. A pozniej, ze mam nadzieje ze czuje sie teraz jak idiota i ze naprawde nie przypuszczalam, ze jest taki glupi.
Moze troche przegielam, ale po prostu wkurzylo mnie to, ze on w tym nie widzi swojej winy

No i przez to jego zachowanie teraz ja bardzo czuje sie winna i moze cos zle zrobilam? Nie wiem, czy powinnam teraz wstac, spakowac rzeczy i wrocic do swojego mieszkania?(pod koniec tygodnia i w weekend zostaje u niego na noc, bo jest wygodniej w ten sposob).
Czy powinnam zerwac? Czy dac cos do zrozumienia? Pewnie spakowanie sie i wyprowadzenie by bylo ucieczka, ale ja wiem, ze jak on wroci z pracy to sie do mnie slowem nie odezwie, bo juz byly takie sytuacje. Wiem nie wiem, czy to ma sens...
ja bym przede wszystkim wrocila do swojego mieszkania. facet nie mial jak sie bronic, wiec sie obrazil, ze przegladalas jego telefon. a skasowalas chociaz to swoje zdjecie z "kolekcji"?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:04   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8 980
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Kochana, a z jakiego powodu Ty w ogóle czujesz siê teraz winna? Przez to, ¿e facet ³adnie umie odwróciæ kota ogonem i zrobiæ Ci scenê, ¿eby wina spad³a na Ciebie?
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie znalezienie kolekcji go³ych dziewczyn, z którymi spa³ mój facet by³oby na tyle upokarzaj±ce, ¿e bez zastanowienia bym to zakoñczy³a. Nawet sobie nie wyobra¿am, ¿eby po takim odkryciu jeszcze kiedykolwiek siê z takim cz³owiekiem kochaæ.
A scena w centrum handlowym pokazuje tylko jedno - facet jest dupkiem, nie ma do Ciebie za grosz szacunku, traktuje Ciê jak ¶cierkê do pod³ogi, a Ty po raz kolejny dajesz siê u³askawiæ. Po co? Trzyma Ciê przy nim to, ¿e straci³a¶ z nim dziewictwo, tak? Kochana, to mo¿e i wa¿ne wydarzenie dla niektórych osób, ale nie przesadzajmy, to nie jest ¶redniowiecze, ¿eby byæ na si³e z facetem, który traktuje Ciê jak szmatê do pod³ogi, tylko dlatego, ¿e z nim spa³a¶.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
CSI Wiza¿, proszê przyjechaæ na w±tek!
_ema_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:04   #10
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 271
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Bo¿e, dziewczyno, to jaki¶ horror, daj sobie z nim spokój
MychaMysia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:04   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety on ma tragicznie ciê¿ki charakter. Raz by³a taka sytuacja, ¿e on naskonczy³ na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach(a bylo to pare km), to zaczepil mnie mezczyzna i zapytal, czy nie umowilabym sie z nim na kawe. Powiedzialam, ze ok, to moj nr telefonu(ale tylko dlatego, ze za chwile mialam zamiar poprosic o pieniadze na bilet do mieszkania). Mezczyzna napisal do mnie smsa, moj chlopak myslac ze to moze ja napisalam na swoj telefon, zeby po mnie wrocil(zenada, minelo 3 h od zostawienia mnie w centrum), przeczytal smsa i o to sie obrazil. Wtedy ja u niego mieszkalam na stale, bo szukalam mieszkania. Przez 2 dni traktowal mnie jak powietrze, ja nie wiedzialam o co chodzi, wszelkie proby rozmowy znow konczyly sie placzem, w pewnym momencie stwierdzilam, ze skoro kobieta obok niego siedzi i mu placze na ramie a on gra na komorce i udaje, ze jej nie ma, to cos tu jest nie tak. Z placzem, wstalam i wyprowadzilam sie. Na nastepny dzien on napisal, ze to bylo glupie i ze zostawil dla mnie klucze na recepcji, zebym wrocila. Nie wrocilam. Spotkalam sie z nim po jakims tygodniu - on nalegal. Wyjasnilismy sobie sprawe zwiazana z tym, ze on przesadnie nerwowo reaguje. Od paru miesiecy zdarzylo mu sie to raz, ale od razu przeprosil.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze z nim stracilam dziewictwo... Teraz wlasciwie zastanawiam sie, czy to nie jest to, do czego on dazyl, zwazajac na liczbe jego partnerek seksualnych wczesniej... a bylo ich, jak z moich szacunkow wynika, co najmniej 10 :/
Mowilam mu o swoich obawach, pytalam dlaczego on wlasciwie ze mna jest... jednak bez wiekszego odzweu z jego strony.

Jesli zostalabym i poczekalabym, az wroci z pracy - on bedzie nadal obrazony. Jesli sie wyprowadze, on uzna to jako zerwanie i nie skinie palcem. Wczesniej bylo blisko zerwania kilka razy i to ja zawsze jezdzilam do niego i blagalam o przebaczenie.
Nie chce z nim sie rozstac, ale to, co znalazlam na jego telefonie mnie brzydzi i na sama mysl o tym, ze teraz mialabym z nim uprawiac seks, mam odruch wymiotny prawie :/
Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
On, kiedy jest miedzy nami ok, jest naprawde dobry. NAPRAWDE, bylam wczesniej w 3 zwiazkach, w tym 2 dlugoterminowych i nigdy nikt nie byl taki dobry dla mnie. Ale jak mu cos odstrzeli, to jest zupelnie inny czlowiek.
Wiem, ze osoby, ktore wiedza o samych zlych sytuacjach i stoja z boku caly czas powtarzaja, ze jestem glupia, ze po co to wszystko znosze, itp.
Ale naprawde, przez wiekszosc czasu jest miedzy nami dobrze, tylko jemu czasami cos ocbija
po tym co dopisalas przychylam sie do opinii znajomych - uciekaj od niego. nie wazne, ze z nim stracilas dziewictwo, znajdziesz lepszego.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 08:05   #12
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

To nie jest tak, ¿e odpu¶ci³. Zapewnia³ mnie, ¿e traktuje mnie powa¿nie. Przedstawi³ mnie mamie, kiedy on go odwiedza³a w Polsce miesi±c temu... Ogolnie wci±¿ planuje co¶ w przyszlosci ze mna... Sylwester, wyjazd do jego kraju w odwiedziny... Ostatnio zaczal temat o malzenstwie.... Jak wypije wiecej, to jest bardziej wygadany i mowi rzeczy typu, ze nawet nie wiem, jak jest ze mna szczesliwy, ze jestem jedyna, ktora on chce, ze mnie kocha, ze mu ze mna dobrze, ze jestem dobra, itp. ...
Wiem, ze probuje go usprawiedliwiac, ale po prostu nie chce sie z nim rozstawac. To moj pierwszy dojrzaly zwiazek z mojej strony, ale z drugiej strony boje sie, czego sie dowiem o nim jutro
Rozumiem, przeszlosc to przeszlosc, kiedy trzyma sie ja w przeszlosci, a nie na telefonie!
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:05   #13
201605161006
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 8 575
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Zostaw tego kretyna, ju¿ samo to jak np. Cie zostawi³ w centrum pokazuje, ¿e jest nic nie warty. A ta kolekcja z by³ymi to ¿enada, a to, ¿e Ciebie do niej do³±czy³ to ju¿ w ogóle! Totalny burak i prostak, zostaw go jak najszybciej, bo jak tego nie zrobisz od razu to dasz sobie powoli wmówiæ (ju¿ to po Tobie widaæ), ¿e jednak to 'te¿' Twoja wina.
201605161006 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:05   #14
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8 980
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
On, kiedy jest miedzy nami ok, jest naprawde dobry. NAPRAWDE, bylam wczesniej w 3 zwiazkach, w tym 2 dlugoterminowych i nigdy nikt nie byl taki dobry dla mnie. Ale jak mu cos odstrzeli, to jest zupelnie inny czlowiek.
Wiem, ze osoby, ktore wiedza o samych zlych sytuacjach i stoja z boku caly czas powtarzaja, ze jestem glupia, ze po co to wszystko znosze, itp.
Ale naprawde, przez wiekszosc czasu jest miedzy nami dobrze, tylko jemu czasami cos ocbija
Nie 'czasami' mu odbija. Kolekcjê tworzy³ zapewne d³u¿szy czas, i to nie by³ jednorazowy wystêpek Wiêc zatsanów siê czy po prostu dobrze nie gra przy Tobie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
CSI Wiza¿, proszê przyjechaæ na w±tek!
_ema_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:06   #15
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym przede wszystkim wrocila do swojego mieszkania. facet nie mial jak sie bronic, wiec sie obrazil, ze przegladalas jego telefon. a skasowalas chociaz to swoje zdjecie z "kolekcji"?
Nie skasowalam, bo nie bylam pewna, czy bede miala odwage powiedziec mu o tym. Gdyby nie fakt, ze zablokowal telefon dzis rano, to na pewno bym to zrobila... I to nie jest jedno zdjecie Jest kilka, np. jak nie by³am ¶wiadoma, kiedy spa³am, itp...
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:07   #16
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Spryciarz. To on powoduje problem, a potem wielce siê obra¿a na Ciebie.
Ja bym poczeka³a, a¿ dzi¶ wróci z pracy i powiedzia³a, ¿e albo rozmawiamy, albo Ty siê wyprowadzasz. Je¶li rozmawiamy, to ¯¡DAM, aby usun±³ te zdjêcia - tak, aby¶ Ty widzia³a jak to robi, a nie, ¿e sobie je przeniesie gdzie¶ do folderu "wg³±b" telefonu. Je¶li bêdzie mia³ jakie¶ opory to zostaw go, nie ma sensu traciæ czasu na kogo¶ takiego.
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:08   #17
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Eee...taka by³a moja pierwsza reakcja. Dziewczyno on nie jest Ciebie wart! Zobacz jak siê zachowuje! Zostawi³ Ciê sam±, w centrum handlowym, bez pieniêdzy, komórki, bo mówi³a¶ ZBYT CICHO?! Rozumiem, ¿e ma trudny charakter, ale kurde s± pewne granice, które on ju¿ przekroczy³! Na Twoim miejscu powa¿nie bym siê zastanowi³a czy chcê byæ z kim¶, takim. W dodatku te zdjêcia w telefonie...normalny facet pozby³by siê zdjêæ swoich by³ych! Kurde, we¼ uciekaj od niego jak najdalej!
__________________
Lubimy Czytaæ



WampLady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:10   #18
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 22 213
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest tak, ¿e odpu¶ci³. Zapewnia³ mnie, ¿e traktuje mnie powa¿nie. Przedstawi³ mnie mamie, kiedy on go odwiedza³a w Polsce miesi±c temu... Ogolnie wci±¿ planuje co¶ w przyszlosci ze mna... Sylwester, wyjazd do jego kraju w odwiedziny... Ostatnio zaczal temat o malzenstwie.... Jak wypije wiecej, to jest bardziej wygadany i mowi rzeczy typu, ze nawet nie wiem, jak jest ze mna szczesliwy, ze jestem jedyna, ktora on chce, ze mnie kocha, ze mu ze mna dobrze, ze jestem dobra, itp. ...
Wiem, ze probuje go usprawiedliwiac, ale po prostu nie chce sie z nim rozstawac. To moj pierwszy dojrzaly zwiazek z mojej strony, ale z drugiej strony boje sie, czego sie dowiem o nim jutro
Rozumiem, przeszlosc to przeszlosc, kiedy trzyma sie ja w przeszlosci, a nie na telefonie!
Ma³¿enstwo??
przeciez on do niego nie dorós³ wyobra¿asz sobie mieæ np, dzieci z nim? jechac na zakupy znowu co¶ mu pójdzie nie po nosie i zostawi Was w centrum bo np. powiesz co¶ za cicho za glo¶no?
dziewczyno obudz siê! nie pozwól siê tak traktowaæ...
zostaw go, wróæ do siebie jak mu zalezy bêdzie o Ciebie walczy³ zabiega³.
Podejrzewam ¿e on tylko na to czeka.
Nie widzê przysz³o¶ci dla tego zwi±zku, odpu¶æ szkoda Twoich nerwów.
Nie zas³uguje na Ciebie

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Poka¿ wiadomo¶æ
Spryciarz. To on powoduje problem, a potem wielce siê obra¿a na Ciebie.
Ja bym poczeka³a, a¿ dzi¶ wróci z pracy i powiedzia³a, ¿e albo rozmawiamy, albo Ty siê wyprowadzasz. Je¶li rozmawiamy, to ¯¡DAM, aby usun±³ te zdjêcia - tak, aby¶ Ty widzia³a jak to robi, a nie, ¿e sobie je przeniesie gdzie¶ do folderu "wg³±b" telefonu. Je¶li bêdzie mia³ jakie¶ opory to zostaw go, nie ma sensu traciæ czasu na kogo¶ takiego.
super pomys³ z tym kasowaniem zdjêæ
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:13   #19
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 5 479
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

nagie zdjêcia by³ych
takie przypa³y:
Cytat:
Raz by³a taka sytuacja, ¿e on naskonczy³ na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach
zapewne jego najwiêkszy atut to uroda.
Ale dla urody nie warto tak ¿ycia sobie marnowaæ.


---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Czy powinnam zerwac? Czy dac cos do zrozumienia? Pewnie spakowanie sie i wyprowadzenie by bylo ucieczka, ale ja wiem, ze jak on wroci z pracy to sie do mnie slowem nie odezwie
¯yczy³abym ci tego z ca³ego serca aby siê nie odezwa³ wiêcej ten królewicz ze spalonej fosy - i znikn±³ z twojego ¿ycia.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-11-16 o 08:15
JanePanzram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 08:14   #20
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
On, kiedy jest miedzy nami ok, jest naprawde dobry. NAPRAWDE, bylam wczesniej w 3 zwiazkach, w tym 2 dlugoterminowych i nigdy nikt nie byl taki dobry dla mnie. Ale jak mu cos odstrzeli, to jest zupelnie inny czlowiek.
Wiem, ze osoby, ktore wiedza o samych zlych sytuacjach i stoja z boku caly czas powtarzaja, ze jestem glupia, ze po co to wszystko znosze, itp.
Ale naprawde, przez wiekszosc czasu jest miedzy nami dobrze, tylko jemu czasami cos ocbija
To te¿ bardzo z³y znak, nawet je¶li mu raz na jaki¶ czas odbija to najprawdopodobniej bêdzie siê to coraz czê¶ciej zdarzaæ i coraz czê¶ciej bêdzi szuka³ nawet b³ahych powodów do tego aby siê obra¿aæ i wzbudzaæ w Tobie poczucie winy. Uwierz mi, by³am z podobnym typem faceta prawie 4 lata... I to te¿ by³ facet, z którym straci³am dziewictwo itp. Tak mn± zamanipulowa³, wykorzysta³ moj± z³± wtedy sytuacjê w domu, sk³óci³ w miêdzyczasie z moj± najlepsz± przyjació³k±, owin±³ mnie wokó³ palca i pó¼niej ¶wiadomie upokarza³ na ka¿dym kroku powoduj±c, ¿e po tych 4 latach mia³am poczucie warto¶ci poni¿ej zera Nie ¿yczê Ci takiego czego¶, wiêc radzê - ZOSTAW GO.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana, a z jakiego powodu Ty w ogóle czujesz siê teraz winna? Przez to, ¿e facet ³adnie umie odwróciæ kota ogonem i zrobiæ Ci scenê, ¿eby wina spad³a na Ciebie?
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie znalezienie kolekcji go³ych dziewczyn, z którymi spa³ mój facet by³oby na tyle upokarzaj±ce, ¿e bez zastanowienia bym to zakoñczy³a. Nawet sobie nie wyobra¿am, ¿eby po takim odkryciu jeszcze kiedykolwiek siê z takim cz³owiekiem kochaæ.
A scena w centrum handlowym pokazuje tylko jedno - facet jest dupkiem, nie ma do Ciebie za grosz szacunku, traktuje Ciê jak ¶cierkê do pod³ogi, a Ty po raz kolejny dajesz siê u³askawiæ. Po co? Trzyma Ciê przy nim to, ¿e straci³a¶ z nim dziewictwo, tak? Kochana, to mo¿e i wa¿ne wydarzenie dla niektórych osób, ale nie przesadzajmy, to nie jest ¶redniowiecze, ¿eby byæ na si³e z facetem, który traktuje Ciê jak szmatê do pod³ogi, tylko dlatego, ¿e z nim spa³a¶.
Zgadzam siê z ka¿dym s³owem
Autorko, otrz±¶nij siê!

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest tak, ¿e odpu¶ci³. Zapewnia³ mnie, ¿e traktuje mnie powa¿nie. Przedstawi³ mnie mamie, kiedy on go odwiedza³a w Polsce miesi±c temu... Ogolnie wci±¿ planuje co¶ w przyszlosci ze mna... Sylwester, wyjazd do jego kraju w odwiedziny... Ostatnio zaczal temat o malzenstwie.... Jak wypije wiecej, to jest bardziej wygadany i mowi rzeczy typu, ze nawet nie wiem, jak jest ze mna szczesliwy, ze jestem jedyna, ktora on chce, ze mnie kocha, ze mu ze mna dobrze, ze jestem dobra, itp. ...
Wiem, ze probuje go usprawiedliwiac, ale po prostu nie chce sie z nim rozstawac. To moj pierwszy dojrzaly zwiazek z mojej strony, ale z drugiej strony boje sie, czego sie dowiem o nim jutro
Rozumiem, przeszlosc to przeszlosc, kiedy trzyma sie ja w przeszlosci, a nie na telefonie!
Co z tego, ¿e przedstawi³ Ciê mamie? To ¿aden wyczyn. Teksty o byciu razem na zawsze mówi pod wp³ywem alkoholu - chyba nie powinna¶ mu wiêc wtedy ufaæ. Niby dlaczego nie chcesz siê z nim rozstaæ? Po co Ci zwi±zek bez szacunku i z kim¶ niestabilnym emocjonalnie?
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:15   #21
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Poka¿ wiadomo¶æ
Spryciarz. To on powoduje problem, a potem wielce siê obra¿a na Ciebie.
Ja bym poczeka³a, a¿ dzi¶ wróci z pracy i powiedzia³a, ¿e albo rozmawiamy, albo Ty siê wyprowadzasz. Je¶li rozmawiamy, to ¯¡DAM, aby usun±³ te zdjêcia - tak, aby¶ Ty widzia³a jak to robi, a nie, ¿e sobie je przeniesie gdzie¶ do folderu "wg³±b" telefonu. Je¶li bêdzie mia³ jakie¶ opory to zostaw go, nie ma sensu traciæ czasu na kogo¶ takiego.

Nie wiem, czy by mnie to usatysfakcjonowa³o, skoro w tym momencie problemem jest to, ¿e on nie widzi problemu w posiadaniu tych zdjêæ, skoro jest w zwi±zku z inn± osob±. Jestem dla niego niewystarczaj±ca? Strasznie mi spad³a samoocena od pocz±tku bycia w zwi±zku z nim :/
Generalnie, gdybym poprosi³a o usuniêcie tych zdjêæ, to jednak wci±¿ by³aby to moja pro¶ba, a nie co¶, co wysz³o od niego...
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:16   #22
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 22 213
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Poka¿ wiadomo¶æ
zapewne jego najwiêkszy atut to uroda.
Ale dla urody nie warto tak ¿ycia sobie marnowaæ.
[COLOR="Silver"]
w³a¶nie- uroda przeminie a charakter zostanie niestety
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:17   #23
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 5 479
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Strasznie mi spad³a samoocena od pocz±tku bycia w zwi±zku z nim :/
I bêdzie gorzej. Dopiero siê zaczynaj± siê jego wyskoki.
Poza tym tacy ludzie nie umiej± byæ d³ugo wierni.
JanePanzram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:18   #24
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, czy by mnie to usatysfakcjonowa³o, skoro w tym momencie problemem jest to, ¿e on nie widzi problemu w posiadaniu tych zdjêæ, skoro jest w zwi±zku z inn± osob±. Jestem dla niego niewystarczaj±ca? Strasznie mi spad³a samoocena od pocz±tku bycia w zwi±zku z nim :/
Generalnie, gdybym poprosi³a o usuniêcie tych zdjêæ, to jednak wci±¿ by³aby to moja pro¶ba, a nie co¶, co wysz³o od niego...
No widzisz, ju¿ CI spad³a samoocena, a co bêdzie dalej?
Na prawdê nie warto siê tak mêczyæ, NIKT nie jest wart takich po¶wiêceñ, a Ty nie zas³ugujesz na tak beznadziejne traktowanie. To, ¿e on przewa¿nie jest super kochany itp. i tylko czasem mu odwala wg mnie ¶wiadczy o jednym - jeszcze ma si³ê i ochotê graæ super ch³opaka, ale coraz czê¶ciej pokazuje swoje drugie, prawdziwsze oblicze. To siê bêdzie czê¶ciej zdarzaæ, uwierz mi, wiem co mówiê...

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Poka¿ wiadomo¶æ
I bêdzie gorzej. Dopiero siê zaczynaj± siê jego wyskoki.
Poza tym tacy ludzie nie umiej± byæ d³ugo wierni.
Zgadzam siê
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:22   #25
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, czy by mnie to usatysfakcjonowa³o, skoro w tym momencie problemem jest to, ¿e on nie widzi problemu w posiadaniu tych zdjêæ, skoro jest w zwi±zku z inn± osob±. Jestem dla niego niewystarczaj±ca? Strasznie mi spad³a samoocena od pocz±tku bycia w zwi±zku z nim :/
Generalnie, gdybym poprosi³a o usuniêcie tych zdjêæ, to jednak wci±¿ by³aby to moja pro¶ba, a nie co¶, co wysz³o od niego...
Wiêc dlaczego nadal jeste¶ z kim¶ takim? Z kim¶ kto Ciê kompletnie nie szanuje? Facet ³adnie owin±³ Ciê wokó³ palca.
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:24   #26
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 4 182
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, czy by mnie to usatysfakcjonowa³o, skoro w tym momencie problemem jest to, ¿e on nie widzi problemu w posiadaniu tych zdjêæ, skoro jest w zwi±zku z inn± osob±. Jestem dla niego niewystarczaj±ca? Strasznie mi spad³a samoocena od pocz±tku bycia w zwi±zku z nim :/
Generalnie, gdybym poprosi³a o usuniêcie tych zdjêæ, to jednak wci±¿ by³aby to moja pro¶ba, a nie co¶, co wysz³o od niego...
TAK, JESTE¦ DLA NIEGO NIEWYSTARCZAJ¡CA.

Jak ka¿da poprzednia i zapewne ka¿da przysz³a kobieta.

To nie jest kwestia tego, jaka jeste¶ ale tego, jaki on jest.

A jest obrzydliwy.

Zostaw go i tyle.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:24   #27
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Sama widzisz, ¿e jest co¶ z nim nie tak. Opisujesz go jako bezwzglêdnego cz³owieka

Ja bym na niego poczeka³a, ¿eby za³atwiæ sprawê Twoich zdjêæ, a dok³adniej ich usuniêcia z galerii zdobyczy. Nie musisz przegl±daæ wszystkich, po prostu wspólnie usuñcie wszystkie zdjêcia od rozpoczêcia tego zwi±zku. Dalsza wspó³praca z tym panem wymaga niema³ej odwagi, ale zrobisz jak uwa¿asz.

Swoj± drog±, dziwi mnie robienie awantury z dotkniêcia komórki niczym pamiêtnika w dzieciñstwie...

Dopisek: To, ¿e przez wiêkszo¶æ czasu jest mi³y, a czasem mu odbija, to ¶wiadczy raczej o tym, ¿e jest mi³y i pob³a¿liwy, bo jeste¶ przyjemnie zale¿na od niego i wie, ¿e jak bêdziesz niegrzeczna to bez problemu mo¿na Ciê potraktowaæ jak przedmiot.

Edytowane przez 6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Czas edycji: 2012-11-16 o 08:32
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:28   #28
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 4 182
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ

A co do wyliczania partnerek seksualnych to wg mnie nie Twoja sprawa z iloma sypia³. I fakt ten w ¿aden sposób nie ¶wiadczy o cz³owieku, bo nawet seks dla seksu nie jest zbrodni±, o ile jest siê wolnym cz³owiekiem
Nie zgadzam siê. Nie chodzi o sam± liczbê, ale podej¶cie do seksualno¶ci wiele mówi o cz³owieku i warto¶ciach, jakie wyznaje. Mamy prawo nie akceptowaæ pewnej przesz³o¶ci seksualnej partnera i ka¿dy z nas wyznacza granicê. Ja nigdy bym palcem nie tknê³a nikogo, kto skorzysta³by z us³ug jakichkolwiek sex workers - a to jedna z wielu nieakceptowalnych rzeczy w czyjej¶ przesz³o¶ci seksualnej.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:28   #29
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Poka¿ wiadomo¶æ



super pomys³ z tym kasowaniem zdjêæ
A masz lepszy pomys³, skoro Autorka zaznaczy³a, ¿e NIE CHCE siê z nim rozstaæ?
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 08:32   #30
201605161006
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 8 575
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Zerwij z nim zamiast sie zalic jak idiotka. Masz ku temu oczywiste powody. Bycie z nim to poni¿anie siebie. Traktuje Ciê jak nie powiem co (co z tego, ze s± gorsi, to go nie usprawiedliwia), a Ty jeszcze sie zastanawiasz czy z nim zerwaæ. A je¶li z nim zostaniesz to potem bêdziesz lamentowaæ czemu zdradzi³, czemu uderzy³, czemu ola³, czemu okrad³, czemu nie pomogl etc.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2012-11-16 o 08:33
201605161006 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.