Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 18:10   #1081
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Burberry Earthy jest jak dla mnie rewelacyjny, trudno z MAC znaleźć coś podobnego, poza słynną Stradą już od lat niedostępną.
Mam Earthy, miałam z MAC i Stradę, i Sculpt i Taupe .

Earthy wg mnie z nich najlepszy, chociaż wolę Fawn Anastasii
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2015-12-18 o 18:42
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:49   #1082
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wiem, że to macowy wątek, więc mój wpis nie będzie tak całkiem uzasadniony, ale przyszłam się podzielić chyba dość kompromitującą historyjką o Earth Burberry
może to komuś się na coś przyda
otóż naoglądałam się swatchy w necie i u Krysi poczytałam, więc oczywiście bardzo zapragnęłam go mieć. Wydawał się stworzony dla mnie. Postanowiłam, że kupię po Świętach z rabatem. Ale wczoraj przed snem przyszła z Sephory przypominajka o -20. Więc ok, zamówię sobie bo skoro przed Świętami rzucili rabat to ne wiadomo, co będzie po Świętach.... Ale jakoś całkiem przypadkiem mnie dziś poniosło do Arkadii, pognałam po ten róż i co się okazuje - kompletnie jest na mnie niewidoczny
Namachała się babka pędzlem i nic, zero efektu

więc wniosek jest taki, że różnie to u różnych osób wychodzi i nie ma co się sugerować swatchami
A to musisz mieć dość ciemną karnację, albo odcień skóry idealnie zgrany z kolorem Earthy . W sumie Earthy faktycznie jest dość jasny, wg mnie najjaśniejszy w zestawieniu ze Stradą, Taupe i Sculpt, ale na mnie (a jestem teraz na poziomie NC20, a wcześniej nawet byłam ciemniejsza) jest całkiem widoczny.
Dla mnie Earthy jest trochę cieplejszy niż Strada.

Małgoś rzuć okiem na takie duo do konturowania z Marca Jacobsa w kolorze Mirage. W nim, oprócz takiej żółtej części niewiadomodoczego, ta część brązująca jest naprawdę fajna.

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
gdzie najlepiej kupić pomadkę Maca? allegro, jakaś strona internetowa, e-bay???
Poza stacjonarnymi salonami firmowymi MAC oraz stoiskami MAC w niektórych Douglasach możesz kupić szminki (i nie tylko) w sklepie online MAC (jest normalnie polska strona) oraz w intenretowym Douglasie.
Allegro nie polecam, bo większość to podróby, a na Ebay'u zwykle drożej.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-12-18 o 18:52
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:07   #1083
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
w ogóle chyba jestem jakaś chora bo pojechałam do MACa wymienić opakowania i ledwo! wybrałam 2 szminki, nic mi się nie podoba ostatnio, to chyba ten brak słońca
no i nabyłam fluidka Siahi
wzięłam też próbkę podkładu Studio Sculpt i jestem bardzo zadowolona, chyba nabędę w przypływie $$$

i oczywiście nigdzie nie mogę dorwać palety Burgundy wrrrr ... !
Siahi jest świetny, uwielbiam go i ogólnie za zakupy

Jakie szminki wybrałaś?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No ja za -40% ale nie wiem czy sie skuszę już, bo macałam ją dzisiaj i jakoś przeszła mi ochota. Pierwszy rząd dosyc błyszczace cienie, drug maty, ale jasniutkie i srednio fajne kolory, a trzeci rzad, to dyskoteka

Płynne maty na pewno potestuję, ale raczej się nie skusze, wolę szminki tradycyjne. No chyba ze okaze się, iż na ustach naprawdę wygalda jakas super.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Nie wiem, czy to kwestia gustu, ale naprawde dawno tak mi sie z maca mało podobało. Ciesze się, bo kasy nie wydam na to (ale pewno na co innego jak znam zycie), jednak wolałabym jakas ciekawsza
Do brązera MJ ponoc extra. Tez mam go w planach razem z MJ I lub II.

Naked SMoky gorąco poelcam, jest naprawde warta grzechu, eksloatuję jak zadne maczki

Co do Gwen pisałam wyżej Pannie Mrau
Może to rzeczywiście kwestia gustu, bo mnie też mało co się podoba ostatnio... a może mamy już za dużo kosmetyków?

Poczekam na % i może rzeczywiście kupię NS, jak będzie -30%, chociaż wolałabym 40%
Gwen może w weekend obmacam, bo będę przejeżdżać koło SCC.


W D. jest sporo próbek i miniatur, więc kliknęłam w końcu Plum Eye Bag z konturówką Hip'n'Happy - będzie dobra do Pink Plaid?

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-12-18 o 21:09
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:12   #1084
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W ameryce już sa od 10(online) i 17 (stacj.) grudnia, u nas chyba w styczniu.
A jak w UK to nie wiem, mzoe podobnie?

Ale nie ma sie co spieszyć, bo wchodza do stałej.
Aaaa, to jak wchodzą do stałej, to faktycznie się nie spieszę. Ja dzisiaj znowu na czacie rozmawiałam z babką, bo chciałam się dowiedzieć, kiedy będą w UK i czy wejdą do stałej, ale OCZYWIŚCIE same debile tam pracują i NIC nie wiedzą, zero informacji. Powiedziała mi, że w kwietniu CHYBA będą i że dowiedzą się w lutym, czy wchodzą do stałej. To był ostatni raz, kiedy napisałam do tych palantów. Nie wiem, po co w ogóle jest ten czat, skoro oni nic nie wiedzą nigdy.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:25   #1085
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z Ellie chcę obejrzeć różo-bronzer i tyle w sumie...

Cały czas nakładasz go pędzlem MJ?


Szkoda, że nie mogę zobaczyć na żywo Burberry Na razie używam najczęściej Inglota 505 z pędzlem 125 - polubiłam bardzo ten duet

U nas pewnie dopiero w styczniu będzie.
Coś sobie upatrzyłaś?
Rich& restless, już długo chodzi za mną ten kolor. Personal Statement, też fajnie wygląda.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja tam sobie pomacam Ellie Goulding i inne nadchodzące kolekcje, ale czy coś z tego wyniknie to nie wiem
Na razie plany co do Blitz&Glitz i pędzelka 209 mi się nie zmieniły, więc tylko to kupię przy najbliższym przypływie $

Mnie kusi Naked Smoky cały czas i nie umiem się zdecydować... Paletka Gwen tak sobie, ale jej nie widziałam na żywo - a Ty?

Z MJ najbardziej mi się podoba III i ten wielki pędzel do bronzera

Właśnie, bez szału te nowe kolekcje...
Daj znać, jak dotrze i potestujesz
Mam smoky i bardzo lubię.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:45   #1086
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może to rzeczywiście kwestia gustu, bo mnie też mało co się podoba ostatnio... a może mamy już za dużo kosmetyków?

Poczekam na % i może rzeczywiście kupię NS, jak będzie -30%, chociaż wolałabym 40%
Gwen może w weekend obmacam, bo będę przejeżdżać koło SCC.
Chyba raczej gustu - bo dotychczas az za duzo mi pasowało, jeszcze ze swiatecznej przeciez sporo zgarnełam Ale dobrze tak odpoczać od nowcyh kolekcji

Daj znac, jak wrazenie z macanka Gwen, bardzo jestem ciekawa opinii innych o tej paletce
Sama jeszcze nie wiem, czy wezme czy nie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 08:11   #1087
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba raczej gustu - bo dotychczas az za duzo mi pasowało, jeszcze ze swiatecznej przeciez sporo zgarnełam Ale dobrze tak odpoczać od nowcyh kolekcji

Daj znac, jak wrazenie z macanka Gwen, bardzo jestem ciekawa opinii innych o tej paletce
Sama jeszcze nie wiem, czy wezme czy nie.
jakich cieni używasz najczęściej z paletki UD Smoky, bo jakoś mi tak zawsze ciemno wychodzi i praktycznie jej nie używam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 09:43   #1088
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Siahi jest świetny, uwielbiam go i ogólnie za zakupy

Jakie szminki wybrałaś?

Może to rzeczywiście kwestia gustu, bo mnie też mało co się podoba ostatnio... a może mamy już za dużo kosmetyków?
dziękuję

wzięłam GAT i Lovelorn, a chciałam Brave (za dużo brązu u mnie wybija) Please Me miała być różowa a wyszła jakaś d*powata myślałam nad Craving, Syrup, ale też jakoś tak nijak

z Lovelorn jestem baaardzo zadowolona, z GAT też
a to czasem nie Ty pisałaś, że GAT tak fajnie wgryza się w usta w sensie kolor ? potwierdzam, tak właśnie jest


myślę, że to w jakimś stopniu nadmiar ma wpływ, jesteśmy coraz bardziej wymagające

a Siahi dzisiaj noszę, fajny
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 09:51   #1089
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jakich cieni używasz najczęściej z paletki UD Smoky, bo jakoś mi tak zawsze ciemno wychodzi i praktycznie jej nie używam
W sumie to wszystkie równo, tylko staram sie zniwelować ciemne jasnymi, wiec jasne chyba nieco częściej w uzytku - pewno najszybciej mi sie skończy Combust, bo do przejsc jest idealny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 11:32   #1090
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba raczej gustu - bo dotychczas az za duzo mi pasowało, jeszcze ze swiatecznej przeciez sporo zgarnełam Ale dobrze tak odpoczać od nowcyh kolekcji





Daj znac, jak wrazenie z macanka Gwen, bardzo jestem ciekawa opinii innych o tej paletce


Sama jeszcze nie wiem, czy wezme czy nie.


Jadę właśnie na szybko, to akurat do S. i D. wstąpię pomacać co już dawno chciałam

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękuję

wzięłam GAT i Lovelorn, a chciałam Brave (za dużo brązu u mnie wybija) Please Me miała być różowa a wyszła jakaś d*powata myślałam nad Craving, Syrup, ale też jakoś tak nijak

z Lovelorn jestem baaardzo zadowolona, z GAT też
a to czasem nie Ty pisałaś, że GAT tak fajnie wgryza się w usta w sensie kolor ? potwierdzam, tak właśnie jest


myślę, że to w jakimś stopniu nadmiar ma wpływ, jesteśmy coraz bardziej wymagające

a Siahi dzisiaj noszę, fajny


Brave też mi nie pasuje, ogólnie jak w szmince jest jakiś cień brązu to na mnie wybija bardzo mocno :/

Syrup jest bardzo delikatna, mam ją.



Tak, to ja mogłam pisać o GAT



Zauważyłam że Siahi najbardziej podbija mi kolor oczu



Masz rację, też zauważyłam, że jestem bardziej wymagająca i więcej mi przeszkadza. Może i dobrze, bo bardziej zastanawiam się przed kupnem i mniej rzeczy trafia do kosza. Z drugiej strony wcale nie wydaję mniej



Dopiero dziś mam okazję pierwszy raz nosić świąteczną AFU i jest Idealnie pasuje do niej Beet. Jestem też zadowolona z bazy pod pomadkę - nie wiem, jak żyłam bez niej wcześniej
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 11:41   #1091
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jadę właśnie na szybko, to akurat do S. i D. wstąpię pomacać co już dawno chciałam
To czekam na sprawozdanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 14:12   #1092
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To czekam na sprawozdanie


Byłam, zmacałam i już wiem, że nie chcę Gwen 2 pierwsze rzędy są takie sobie, nic specjalnego. W trzecim nie podoba mi się ten żółto-złoty cień, mogli dać normalne złoto hmm... To nie dla mnie.

Myślę cały czas nad Naked Smoky i naprawdę nie wiem...



Byłam też na stoisku Maca w D. i wolę sklep w GK Chciałam obadać konturówki, ale nie mieli testera Hip'n'happy. Masz ją może?



Testowałam za to eye tinty armaniusza i jest
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:16   #1093
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam, zmacałam i już wiem, że nie chcę Gwen 2 pierwsze rzędy są takie sobie, nic specjalnego. W trzecim nie podoba mi się ten żółto-złoty cień, mogli dać normalne złoto hmm... To nie dla mnie.

Myślę cały czas nad Naked Smoky i naprawdę nie wiem...



Byłam też na stoisku Maca w D. i wolę sklep w GK Chciałam obadać konturówki, ale nie mieli testera Hip'n'happy. Masz ją może?



Testowałam za to eye tinty armaniusza i jest
A ja chyba jednak wezmę Gwen Bo coś czuje, ze bede załować, jak tego nie zrobię Tak samo miałam ze Smoky - wahałam się, a jednak kupiłam bez przekonania wiekszego i jest
No 3 rząd Gwen to dyskoteka, jak pisałam, cienie raczej tylko na dolna powiekę.
Ale o dziwo paletka ma jedna duzo pozytywnych recenzji w necie

Ja przed chwilą zbyłam własnie jeden tint - 16 - najmniej mi się jednak podobał na oku
Które Ci sie spodobały?


Nie, nie mam tej konturówki. Miałam ja kupić ale nabyłam inną i chwilowo nie mam potrzeby na tą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-12-19 o 14:17
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:54   #1094
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja chyba jednak wezmę Gwen Bo coś czuje, ze bede załować, jak tego nie zrobię Tak samo miałam ze Smoky - wahałam się, a jednak kupiłam bez przekonania wiekszego i jest
No 3 rząd Gwen to dyskoteka, jak pisałam, cienie raczej tylko na dolna powiekę.
Ale o dziwo paletka ma jedna duzo pozytywnych recenzji w necie

Ja przed chwilą zbyłam własnie jeden tint - 16 - najmniej mi się jednak podobał na oku
Które Ci sie spodobały?


Nie, nie mam tej konturówki. Miałam ja kupić ale nabyłam inną i chwilowo nie mam potrzeby na tą


Z taką zniżką chyba warto Daj znać jak z użytkowaniem.



Spodobały mi się 08 i ten taki burasek z LE.



Sprawdzę tę konturówkę w GK
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:57   #1095
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z taką zniżką chyba warto Daj znać jak z użytkowaniem.



Spodobały mi się 08 i ten taki burasek z LE.



Sprawdzę tę konturówkę w GK
Jak nabede, to dam znać Ale wczesniej moze Kasiaj da znac, bo dzisiaj ją przytargała ze soba

08 przyszeł do mnie 2 dni temu - jeden z peikniejszym Tintów obok 11
Ten taki drobinkowy szary nr 18? Lubie go za kolor, jest piekny, z Copperplate macowym wyglada obłednie, ale ten błysk mnie nieco wnerwia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-12-19 o 15:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:00   #1096
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, ma któraś z Was puder Prep+Prime żółty (nie ma znaczenia, czy sypki, czy prasowany) i może mi powiedzieć, czy on się nada do przypudrowania okolicy podocznej? Mam trochę zasinienia przy wewnętrznym kąciku i zakrywam to Mineralize (Pro Long jest fajny, ale nie mogę używać na codzień, bo mi wysusza skórę pod oczami) i pomyślałam sobie, że bym sobie na tego Mineralize jeszcze nałożyła w kącik trochę żółtości z tego pudru, to by mi jeszcze zneutralizowało siność. Także jeśli któraś z Was używa go w taki sposób dajcie znać, czy warto kupować (czy może jakiś inny żółty? Albo BareMinerals Well Rested? Miałyście go?). Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:08   #1097
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was puder Prep+Prime żółty (nie ma znaczenia, czy sypki, czy prasowany) i może mi powiedzieć, czy on się nada do przypudrowania okolicy podocznej? Mam trochę zasinienia przy wewnętrznym kąciku i zakrywam to Mineralize (Pro Long jest fajny, ale nie mogę używać na codzień, bo mi wysusza skórę pod oczami) i pomyślałam sobie, że bym sobie na tego Mineralize jeszcze nałożyła w kącik trochę żółtości z tego pudru, to by mi jeszcze zneutralizowało siność. Także jeśli któraś z Was używa go w taki sposób dajcie znać, czy warto kupować (czy może jakiś inny żółty? Albo BareMinerals Well Rested? Miałyście go?). Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Mialam go, ale zbyłam ani na cała twarz mi sie nie podobał, ani tym bardziej pod oczy. Pod oczy jesli juz to chyba lepiej z tej serii ale rozowy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:24   #1098
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mialam go, ale zbyłam ani na cała twarz mi sie nie podobał, ani tym bardziej pod oczy. Pod oczy jesli juz to chyba lepiej z tej serii ale rozowy?
Różowe się u mnie pod oczy nie sprawdzają. Najlepiej wyglądają takie z domieszką żółci. Na całą twarz też nie myślałam tego używać, bo za żółte
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:37   #1099
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A to musisz mieć dość ciemną karnację, albo odcień skóry idealnie zgrany z kolorem Earthy . W sumie Earthy faktycznie jest dość jasny, wg mnie najjaśniejszy w zestawieniu ze Stradą, Taupe i Sculpt, ale na mnie (a jestem teraz na poziomie NC20, a wcześniej nawet byłam ciemniejsza) jest całkiem widoczny.
Dla mnie Earthy jest trochę cieplejszy niż Strada.

Małgoś rzuć okiem na takie duo do konturowania z Marca Jacobsa w kolorze Mirage. W nim, oprócz takiej żółtej części niewiadomodoczego, ta część brązująca jest naprawdę fajna.
wzięłam wczoraj inny odcień tego Burberry (skoro już się wybrałam ale i na Marca chętnie spojrzę, jest w S. koło mnie

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Różowe się u mnie pod oczy nie sprawdzają. Najlepiej wyglądają takie z domieszką żółci. Na całą twarz też nie myślałam tego używać, bo za żółte
ja mam czerwone pod oczami (trudno to nazwać cieniem i też wszystko z żółcią biorę z tej serii P+P mam w pisaku, kolor Light Boost
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 15:41   #1100
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Różowe się u mnie pod oczy nie sprawdzają. Najlepiej wyglądają takie z domieszką żółci. Na całą twarz też nie myślałam tego używać, bo za żółte
Ale ten puder jest dedykowany całej twarzy raczej. W ogóle pod oczy moim zdaniem te kolorowe pudry sie neizbyt nadaja
Lepiej poszukać czegoś inne j marki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 16:17   #1101
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wzięłam wczoraj inny odcień tego Burberry (skoro już się wybrałam ale i na Marca chętnie spojrzę, jest w S. koło mnie

ja mam czerwone pod oczami (trudno to nazwać cieniem i też wszystko z żółcią biorę z tej serii P+P mam w pisaku, kolor Light Boost
Ale ja nie szukam korektora pod oczy, korektor już mam. Szukam pudru, który jeszcze dodatkowo do korektora da mi efekt neutralizacji cieni.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ten puder jest dedykowany całej twarzy raczej. W ogóle pod oczy moim zdaniem te kolorowe pudry sie neizbyt nadaja
Lepiej poszukać czegoś inne j marki.
Hmmm... Ja chciałam go nakładać tylko w wewnętrzny kącik, nie pod całe oko. Największy cień mam w wewnętrznym kąciku i trochę jakby pod nim, pod samym okiem już nie, także tym pudrem chciałam nie przejeżdżać pod całym okiem, tylko nałożyć w kącik i zjechać trochę do dołu
A ten Well Rested z BareMinerals?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:16   #1102
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak nabede, to dam znać Ale wczesniej moze Kasiaj da znac, bo dzisiaj ją przytargała ze soba

08 przyszeł do mnie 2 dni temu - jeden z peikniejszym Tintów obok 11
Ten taki drobinkowy szary nr 18? Lubie go za kolor, jest piekny, z Copperplate macowym wyglada obłednie, ale ten błysk mnie nieco wnerwia


11 też mi się spodobał. i ten szary z LE, tak to była 18-tka



Magic Chocolate Cookie, ja mam żółty sypki prep+prime i bardzo lubię Pudruję nim całą twarz, pod oczami też. Używam go głównie ze Studio Fixem NW10.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:25   #1103
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
11 też mi się spodobał. i ten szary z LE, tak to była 18-tka



Magic Chocolate Cookie, ja mam żółty sypki prep+prime i bardzo lubię Pudruję nim całą twarz, pod oczami też. Używam go głównie ze Studio Fixem NW10.
Kiedyś pisałaś, że używasz go po to, żeby trochę zażółcić ten odcień NW, bo jasność Ci pasuje, ale odcień niekoniecznie. Boję się, że jakbym zastosowała podkład dobrany dobrze, to on wtedy zrobi ze mnie żółtka... No i właśnie bardziej tylko pod oczy chciałam, niż na twarz Powiedz mi coś więcej na temat tego, jak on się spisuje pod oczami. Daje dodatkowy efekt zniwelowania ceni?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:37   #1104
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kiedyś pisałaś, że używasz go po to, żeby trochę zażółcić ten odcień NW, bo jasność Ci pasuje, ale odcień niekoniecznie. Boję się, że jakbym zastosowała podkład dobrany dobrze, to on wtedy zrobi ze mnie żółtka... No i właśnie bardziej tylko pod oczy chciałam, niż na twarz Powiedz mi coś więcej na temat tego, jak on się spisuje pod oczami. Daje dodatkowy efekt zniwelowania ceni?


Sama nie wiem Nie patrzyłam pod tym kątem na ten puder. Spojrzę następnym razem, użyję go z Nourishingiem i Ci napiszę
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:39   #1105
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Sama nie wiem Nie patrzyłam pod tym kątem na ten puder. Spojrzę następnym razem, użyję go z Nourishingiem i Ci napiszę
Będę więc czekać na Twoją relację
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:47   #1106
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
11 też mi się spodobał. i ten szary z LE, tak to była 18-tka
Skusisz sie w przyszłości na któryś Tint?
Ja na razie chyba już nie, chociaż myślę jeszcze nad Senso, a tak to raczej jakieś limitki przyszłosciowo, jak będa fajne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:58   #1107
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Będę więc czekać na Twoją relację


W pon. dam znać

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusisz sie w przyszłości na któryś Tint?


Ja na razie chyba już nie, chociaż myślę jeszcze nad Senso, a tak to raczej jakieś limitki przyszłosciowo, jak będa fajne.

Na pewno na 8 ale poczekam na zniżkę, w końcu to stała kolekcja.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 19:11   #1108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Na pewno na 8 ale poczekam na zniżkę, w końcu to stała kolekcja.
Ja tez czekałam na znizkę Jak była noc zakupów, to kliknełam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 20:23   #1109
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

W temacie cieni - patrzcie jaka okazja na allegro

http://allegro.pl/okazja-mac-paleta-...gn=alluserscro

Ofc jak zwykle oleja zgłoszenie naruszenia zasad
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 20:28   #1110
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
W temacie cieni - patrzcie jaka okazja na allegro

http://allegro.pl/okazja-mac-paleta-...gn=alluserscro

Ofc jak zwykle oleja zgłoszenie naruszenia zasad
Ja już na takie rzeczy dawno nie zwracam uwagi, to i tak nic nie da
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.