Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 15:58   #1021
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: trwały kryjacy podkład do twarzy..

Wyszukiwarka na wizażu działa i jest na górze strony,obok napisu 'wyszukaj'. O wątku poświęconym podkładom nie wspomnę...
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:30   #1022
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A co sadzicie o Maybelline SuperStay w tej szklanej buteleczce z bialym dozownikiem?
__________________
CIASTKO - minuta w ustach, godzina w żołądku,całe życie w biodrach Twój wybór
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:57   #1023
Kenusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe PL
Wiadomości: 144
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

mam bladą cerę ze skłonnościami do naczynek i piegów, rozszerzone pory w strefie T. Zależy mi głównie na zakryciu niedoskonałości oraz zmatowieniu w strefie T. Dobrze by było gdyby podkład nie ciemniał na twarzy. Obecnie używam rimmel staymatte ale nie jestem zbyt zadowolona, mimo w miare jasnego odcieniu ciemniej mi na twarzy. Jaki podkład polecacie w cenie do 100 zł?
Kenusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 17:28   #1024
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kenusia Pokaż wiadomość
mam bladą cerę ze skłonnościami do naczynek i piegów, rozszerzone pory w strefie T. Zależy mi głównie na zakryciu niedoskonałości oraz zmatowieniu w strefie T. Dobrze by było gdyby podkład nie ciemniał na twarzy. Obecnie używam rimmel staymatte ale nie jestem zbyt zadowolona, mimo w miare jasnego odcieniu ciemniej mi na twarzy. Jaki podkład polecacie w cenie do 100 zł?
revlon 110 ivory do cery tłustej/mieszanej. cena: 69 zł.
spróbuj uzyskać próbki, bo z kolorem są problemy. ale to możesz wyszukać sobie - są wątki o Revlonie i wszystko jest tam przedstawione
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 21:49   #1025
Ilona Musik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ku przestrodze:
Zdecydowanie nie polecam Estee Lauder Double Wear. Dlaczego? nawet jego śladowa ilość kryje ZBYT mocno, i powstaje efekt maski, jak w teatrze.
Strzeżcie się, Dziewczyny
Ilona Musik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:35   #1026
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie
Mam wielki problem z doborem podkładu.
Jakieś 2 miesiące temu używałam Matbelline Smooth Results, jednak brzydko wyglądał na buzi i tworzył efekt maski.
Na początku września zakupiłam podkład Bourjois Healthy Mix i jest cudowny, jednak nie kryje zakórników na czole
Co w takim razie mi polecacie?
(Zależy mi na tym, by był dostępny w większości drogerii i nie miał kosmicznej ceny)
Aha i moja buzia ma skłonność do suchych skórek.
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:00   #1027
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam wielki problem z doborem podkładu.
Jakieś 2 miesiące temu używałam Matbelline Smooth Results, jednak brzydko wyglądał na buzi i tworzył efekt maski.
Na początku września zakupiłam podkład Bourjois Healthy Mix i jest cudowny, jednak nie kryje zakórników na czole
Co w takim razie mi polecacie?
(Zależy mi na tym, by był dostępny w większości drogerii i nie miał kosmicznej ceny)
Aha i moja buzia ma skłonność do suchych skórek.
no to zależy co rozumiesz przez "kosmiczną cenę"..
o ile zrozumiałam, to poszukujesz podkładu kryjącego i nie wysuszającego skóry - wszem i wobec polecam Revlon. Jeżeli kryjący, to CS. Jedyny w tej cenie [69 zł] z taką jakością krycia. Inne, to mogę polecić podkład Artdeco [ok. 140 zł], Clinique [ok. 100 zł], Kryolan też jest niezły, jednak ciężki.. no ale to są podkłady powyżej 100 zł. do stówy z dobrą jakością, to Revlon za 70 zł - póki co nic lepszego nie znalazłam w takiej cenie.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 17:42   #1028
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
podkład

witam wszystkich.
mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam cerę problemową (naczynkowa, rozszeżone pory, zaskórniki zamknięte, miejscami przesuszona) i zastanawiam się nad wyborem podkładu. Przejrzałam KWC i wytypowałam takie podkłady:
ASTOR 16H mineral match
BOURJOIS 10 hours sleep effect
BOURJOIS healty mix fond de tein
GOSH X-ceptional wear make-up

Czy któraś z was poleci mi któryś z nich? a może macie inne propozycje podkładów w cenie do 60 zł
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:57   #1029
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: podkład

proponuję Ci ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926

a ze swojej strony powiem żebyś bourjois 10 hours... odrzuciła od razu,bo mam taką cerę jak ty.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 18:23   #1030
olja19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: podkład

Ja obecnie używam GOSH'a X-ceptional wear i sobie go chwalę (mam takie same problemy z cerą jak Ty- rozszerzone pory, zaskórniki, miejscami cera jest przesuszona). A GOSH dość dobrze kryje, cera wygląda świeżo i naturalnie ,podkład dobrze się rozprowadza i długo się urzymuje no i najważniejsze nie zapycha. Wypróbowałam ogromną ilość podkładów i gosh jak na razie wygrywa
olja19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 18:32   #1031
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: podkład

Przeciez od tego jest KWC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 18:43   #1032
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: podkład

Pilar1899 dziękuje za rady co do podkładu bourjois. Pisałam już kiedyś w tym wątku o którym pisałaś, ale niestety nikt mi nie odpisał.
jamestown Ja już przeglądałam KWC, przeglądnełam masę recenzji napisanych przez wizażanki, a jednak mimo to nie mogę zdecydować się na konkretny podkład
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:20   #1033
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: podkład

ja mam strasznie przetłuszczającą się skórę, krostki ropne podskórne(bolące) jak i małe białe pękające krostki i zaczerwienienia (jak wieCZna - nie wietrzna :P - ospa)
Do tej pory używałam wielu podkładów, ale zawsze był problem, bo albo zły odcień (moja bladość ponad wszystko :/ )
W gazecie znalazłam próbkę Vichy AreaTeint Pure (23 ivory) .. użyłam dzień, drugi, trzeci !! skóra mi się uspokoiła .. zaczerwienień o wieeele mniej, pryszczy też .. lepszy koloryt no cudo ...
później była sobota, niedziela to się nie malowałam, bo do pracy nie szłam no i poniedziałek, wtorek znów (cały czas jedną próbką !!) mega wydajny jak widać .. z tyl, że 5 dzień to już było wydłubywanie resztek do totalnego końca .. ale można powiedzieć, że spokojnie 4 i pół dnia
Teraz zamówiłam na allegro próbeczki (30ml w próbkach +przesyłka wyszło mnie 35 zł ) no i czekam z utęsknieniem
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:35   #1034
marcia070789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wallawalla Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuje porady bo nie wiem jaki podkład mam kupić.
Mam cerę bardzo problematyczną: rozszerzone naczynka na pokiczkach, niedoskonałości, zaskórniki, blizny potrądzikowe. Na dodatek skóra miejscam łuszczy się przez maści które stosuje na trądzik. Interesuje mnie podkład z niskiej i średniej półki cenowej. Z góry dziękuje za pomoc
ja miałam ten sam problem ale najbardziej z bliznami mi pomaga podkład maybelline dream satin liquid nr 008 (ok 40zl) do tego kremowy kamuflaż Virtual i lekka warstwa pudru z oriflame. mam ten plus ze latem sie szybko opalam i nie widac tak blizn pozdrawiam
marcia070789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:15   #1035
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć szukam dla siebie podkładu najlepiej dostępnego w rossmanie i nie drogiego mam cerę delikatną suchą mogę podkreślić że nie mam problemów z trądzikiem ale często jaki kupiłam od razu p0jawiały mi się krostki karnację mam ciemną i moje życzenie żeby matował i długo utrzymywał się na twarzy coś polecicie mi ...
Pozdrawiam
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 00:53   #1036
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam cerę mieszaną,skłonną do przesuszeń,ale skrupulatnie nawilżam aby zmniejszyć problem.
Potrzebuję podkładu który byłby najbezpieczniejszy dla cery,czyli nie pogarszał jej stanu,a przy tym dość fajnie krył.
Wytypowałam sobie na razie 3 podkłady,które mnie kuszą:

* Vichy, Aera Teint Pure Fluid (wersja mat)
* L'Oreal, Infaillible
* Max Factor, Lasting Performance

Miałam próbkę tylko Vichy,lecz wersje do skóry suchej i troszkę za mało kryła jak dla mnie.
Musiałabym mieć do tego jakiś fajny korektor.

Chętnie przyjmę też nowe propozycje bezpiecznych dla buzi (żeby nie pojawiały się zaskórniki i inne niespodzianki) i dość dobrze kryjących podkładów

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-10-17 o 00:55
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:16   #1037
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jaostatnio nabylam pro long wear z MAC i jestem dosyc zadowolona. Trudno sie go rozprowadza, poniewaz szybko zasycha na twarzy, wiec najlepiej robic to palcami, - pedzel sobie nie radzi. Dobrze kryje, ale nie maxymalnie, wiec nie tworzy maski. Mnie nie matuje, ale kazdego podobno i to bardzo, wiec dla tlusciochow jest on polecany. Ja pierwszy raz dobralam sobie idealny kolor, nc20. Zawsze mam problem z doborem kolorow, a to jest strzal w 10. Polecam. Kosztuje 120 zl.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:53   #1038
Justy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Coś dla mnie ?
Mam cerę tłustą , skłonną do 'zapychania się'.
Większych problemów z nią nie mam , czasami zaskórniki. Głównie chcę ukryć blizny na policzkach. Do 100 zł , im tańsze tym lepsze. Przede wszystkim , żeby był lekki i nie zapychał.
Ktoś może doradzić ?
Justy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:23   #1039
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Justy_ Pokaż wiadomość
Coś dla mnie ?
Mam cerę tłustą , skłonną do 'zapychania się'.
Większych problemów z nią nie mam , czasami zaskórniki. Głównie chcę ukryć blizny na policzkach. Do 100 zł , im tańsze tym lepsze. Przede wszystkim , żeby był lekki i nie zapychał.
Ktoś może doradzić ?
moze wyprobuj colorstay revlonu lub max factor lasting finish?
colorstay mnie nie zapychal, a tez mam z tym problem- kolory ma ladne no i nie wysuszal mi skory na policzkach, tyle, ze nie mialam do skory tlustej
lasting chyba ciut bardziej naturalnie wyglada na skorze, mi wysuszyl policzki, ale ja mam je suche (skore) wiec pewnie dlatego- dosc dlugo matowil i jest tanszy niz revlon- moze na allegro beda probki?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 13:32   #1040
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Justy, ja mam podobną cerę, jeśli nie taką samą i powiem Ci, czego używałam, i co w jakim stopniu się sprawdziło:
1. double wear estee lauder - dobre krycie i dlugo sie trzyma na twarzy, choc istnieje prawdopodobienstwo zrobienia sobie nim maski - dlatego trzeba uwazac i nakladac minimalne ilosci
2. revlon colorstay - u mnie sie nie sprawdzil - ciemnial na twarzy, tworzyl okropna maske, rolowal sie, zbieral w zmarszczkach itp. do tego skora bardzo sie po nim swiecila i czuc go bylo na twarzy
3. 10h sleep effect bourjouis - lekki podklad, slabe krycie, bardziej bym go nazwala kremem tonujacym, ktory na pewno nie zakryje niedoskonalosci, lekko wyrowna kolor i to wszystko. skora sie po nim szybko swieci. polecam na lato
4. unifiance LPR - fatalne kolory, okropnosc. a jest tak bardzo polecany... nie rozumiem tego. Nienatiralny wyglad, dosc dobre krycie, kolory do bani, do tego sie sciera. bleee
5. tolierane LPR - polecany do skory problemowej, a u mnie sie w ogole nie sprawdzil, to samo co wyzej. kolory fatalne, nic nie mozna dopasowac, bo albo pomarancze, albo róże
6. photo ready revlon - dosyc fajny podklad w pochmurne dni - jako, ze ma duze drobinki brokatu, nie nadaje sie na slonce, bo skora swieci sie blaskiem kuli dyskotekowej, a nie zdrowym blyskiem. jednak w pochmurne dni jest ok, ladnie kryje, nie jest zbyt ciezki, ogolnie ja jestem z niego dosc zadowolona, choc znam duzo lepsze. aha, nie matuje.
7. pro long wear mac - jak wyzej pisalam, jestem z niego dosc zadowolona, plus za naturalny wyglad, dobre krycie i kolor, minus za rozprowadzanie
8. EDM formula intensive - fajne krycie, naturalny efekt, jednak szybko sie skora swieci i trzeba poprawiac, co dla mnie jest porazka, jesli po godzinie juz cera wyglada zle
9. Max Factor lasting cos tam - fatalne kolory (zeby nie bylo, nie jestem blada, raczej srednia karnacja), kiedys go uzywalam, a teraz nie rozumiem dlaczego. Trzyma sie dlugo, ale podkresla niedoskonalosci
10. astor mineral match chyba - piekne krycie i taki zdrowy blask na skorze, dlugo sie utrzymuje, jednak matuje slabiutko
11. wszystkie maybelline sie u mnie nie sprawdzily, a bylo ich naprawde wiele
12. clinique superbalanced - beznadziejne kolory, beznadziejne krycie, slaby mat, ogolnie nie polecam
13. shiseido z serii slonecznej niebieskie opakowanie - mialam za ciemny kolor, wiec trudno tu o obiektywizm, jednak ma lejaca konsystencje, co bylo akurat fajne, jednak podkresla niedoskonalosci, zamiast je ukrywac, no i ciemnieje na twarzy.
14. wszystkie soraye do bani

i wiele wiele innych, o ktorych nie warto wspominac.
Z tej 14stki wybralabym na pewno pro long, photo ready, double wear i EDM.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 17:53   #1041
agata88_
Przyczajenie
 
Avatar agata88_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

witajcie dziewczyny,

mam suchą cerę i skórę naprawdę gladką na twarzy. moze raz na miesiac wykakuje mi mala krostka, to wszystko. wydaje mi się zeby taka cerę podkreślić najlepiej bedzie jesli użyję rozwietlającego podkladu.upatrzylam juz sobie chanel vitallumiere. natomiast moj problem polega na tym ze na policzkach mam stałe, mocno różowe rumieńce ktore bardzo chcialabym ukryc. zaden podklad rozswietlajacy mi tego nie ukryje. co w takim razie mam kupic?

do tej pory uzywalam max factor liquid touch. swietnie kryl ale wykonczenie ma niestety matowe.
a moze na policzki uzywac odrobiny kryjacego podkladu, a na wierzch rozswietlającego? doradzcie mi prosze
agata88_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:00   #1042
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez agata88_ Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny,

mam suchą cerę i skórę naprawdę gladką na twarzy. moze raz na miesiac wykakuje mi mala krostka, to wszystko. wydaje mi się zeby taka cerę podkreślić najlepiej bedzie jesli użyję rozwietlającego podkladu.upatrzylam juz sobie chanel vitallumiere. natomiast moj problem polega na tym ze na policzkach mam stałe, mocno różowe rumieńce ktore bardzo chcialabym ukryc. zaden podklad rozswietlajacy mi tego nie ukryje. co w takim razie mam kupic?

do tej pory uzywalam max factor liquid touch. swietnie kryl ale wykonczenie ma niestety matowe.
a moze na policzki uzywac odrobiny kryjacego podkladu, a na wierzch rozswietlającego? doradzcie mi prosze
Wydaje mi się że do takiej buźki sprawdziłby się Astor Mineral Match w pędzlu,bo podobno dobrze kryje i rozświetla
Nie miałam,także potwierdzić nie mogę,ale przyszedł mi na myśl po przeczytaniu Twojego opisu cery.

P.S. Pomoże ktoś w doborze?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=878

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:11
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:18   #1043
agata88_
Przyczajenie
 
Avatar agata88_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziekuję Ci za odpowiedz. czytałam o nim przed chwilą na KWC i wynika z tego ze nie jest trwaly.niestety w swojej pracy musze miec perfekcyjny makijaz od rana do wieczora.wydaje mi sie ze podklady z nizszej polki nie podolają
agata88_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:30   #1044
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Agata jesli nie masz problemu ze swieceniem skory, to mineral match bedzie ok, bo wlasnie ladnie kryje i super rozswietla, takim zdrowym blaskiem. Nie zauwazylam, zeby sie scieral.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:55   #1045
agata88_
Przyczajenie
 
Avatar agata88_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

troche obawiam sie ze bedę miala tandete na twarzy
agata88_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:50   #1046
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

jak chcesz
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:44   #1047
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
opinie są podzielone....

Dark01 używałaś?
..........
ooo matkooo !!!! toż to największy gniot podkładowy z jakim miałam styczność..ten biodetox. zamówiłam na szczeście tylko komplet próbek...ale jak któraś chętna to odstąpię parę saszetek.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:56
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:25   #1048
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

gniot mowisz? opinie podzielone, mialam na niego chrapke, ale sie nie skusilam.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:28   #1049
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie

Moja cera jest skłonna do przesuszania i zapychania, ma suche skórki i zmarszczki, ale też błyszczy się w strefie T. Mam dużo zaskórników i rozszerzonych porów, trochę przebarwień. Szukam czegoś bardzo kryjącego, trwałego i wyglądającego w miarę naturalnie. Na razie używam minerałów Pixie, ale (to chyba wina mojej skóry) dają na mnie taki "suchy" efekt...
Mam dosyć jasną cerę w ciepłym odcieniu.

Doradzicie coś, czy mam zbyt duże wymagania?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2010-10-18 o 16:34
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:31   #1050
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez agata88_ Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny,

mam suchą cerę i skórę naprawdę gladką na twarzy. moze raz na miesiac wykakuje mi mala krostka, to wszystko. wydaje mi się zeby taka cerę podkreślić najlepiej bedzie jesli użyję rozwietlającego podkladu.upatrzylam juz sobie chanel vitallumiere. natomiast moj problem polega na tym ze na policzkach mam stałe, mocno różowe rumieńce ktore bardzo chcialabym ukryc. zaden podklad rozswietlajacy mi tego nie ukryje. co w takim razie mam kupic?

do tej pory uzywalam max factor liquid touch. swietnie kryl ale wykonczenie ma niestety matowe.
a moze na policzki uzywac odrobiny kryjacego podkladu, a na wierzch rozswietlającego? doradzcie mi prosze
......
przy okazji Twojego pytania podzielę się z wami moimi wrażeniami z kilku tyg.testów róznych podkładów.Zdecydowanie Tobie poleciłabym podkład : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...wietlajacy.htm ,jestem nim zachwycona,robi dokładnie to co obiecuje producent..ponad to moim zdaniem nadaje się też do skór mieszanych w stronę tłustych o ile oczywiscie nie zależy nam na płaskim macie,a najlepszy będzie tak dla wieku 25+.Oczywiscie uzywam go z dobrym pudrem wykonczeniowym.W sieci Healthy S. jest uważan za odpowiednik NARS SHEER GLOW-który dla mnie jest podkładowym gralem !fenomenalny podkład.
Z nowości mam u siebie też STILA One Step Makeup... nie mam jeszcze do konca wyrobionego zdania,jest to rodzaj delikatnego musu;zawierającego w sobie primer,podkład,korektor i puder,jedno wiem napewno,w ciągu dnia schodzi mi z najbardziej przetłuszczającego sie noska,ale mysle,że dla skór bardziej zrównowazonych będzie fajowy.Mam też Clarins LongLASTING ten najnowszy,na klientkach dobry efekt,a mnie skubaniec uczulił
W próbkach mam podkłady Mat Lumiere Chanel,Miracle Lancoma,Parure Gold Guerlaina...wszystkie poprawne,dla skór 25+ aczkolwiek nie warte aż takiej kasy moim zdaniem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.