henna-prosze o odp. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-02, 14:28   #1
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Unhappy

henna-prosze o odp.


Chciałabym zrobic henne u kosmetyczki!Mam zdrowe długie rzęsy(ale jasne ) a jestem brunetka !Tylko nie wiem czy to niszczy rzęsy pomóżcie
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:09   #2
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: henna-prosze o odp.

witaj



witaj!!! henna wykonana u kosmetyczki nie niszczy rzes wrecz przeciwnie pielegnuje je:
1.rzesy staja sie dluzsze , gestsze, wyrazniejsze
2.nieraz podczass zabiegu moze dojsc do podraznienia wtedy nalezy zrobic oklad z kwasu bornego
3.henna sprawia iz tusz oblepia cale rzesy a dzieki temu staja sie dluzsze , grubsze i piekniejsze.
polecam
ps.jesli chcesz miec jeszcze dluzsze rzesy proponuje pielegnacje rzes odpowiednimi odżywkami do rzes =mozna je kupic w kazdym sklepie kosmetycznym lub kupic olejek rycynowy w aptece
uwaga!!!! trzeba miec w prawe w aplikowaniu poniewaz podraznia rzesy a nawet spojówki
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:18   #3
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: henna-prosze o odp.

Henna nie pielęgnuje rzęs, może nie niszczy aż tak bardzo ale jednak napewno trochę je osłabia ponieważ zawiera wodę utlenioną. U niektórych osób po hennie bardzo wypadają rzęsy. Ja osobiście wolę jednak tusze.
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:25   #4
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: henna-prosze o odp.

henna do rzes nie zawiera w sobie wody utlenionej.do tego zabiegu stosuje sie wode u.ale w malych ilosciach!!!!poza tym to ze rzesy wypadaja to nie dokonca jest prawda.rzesy wypadaja ale tylko pojedynczo 1 moze do 3 nie wiecej.w miejscu gdzie pojedyncze rzesy wypadna tworza sie nowe mocniejsze.

PROSZE NIE PISZCIE GLUPOT NA WIZAZU BO TO NUDZI!!!!
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:14   #5
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: henna-prosze o odp.

Przykro mi ale niestety się mylisz. Ja jestem kosmetyczką więc odrobinkę wiem na ten temat. Hennę rozrabia się właśnie z wodą utlenioną i nie jest to zabieg pielęgnacyjny podobnie jak farbowanie włosów. Oczywiście, że rzęsy nie wypadają wszystkie po hennie tylko pojedyncze, ale często się tak zdaża. No i napewno w ich miejscu nie odrastają rzęsy mocniejsze! Jak już to takie same! Jednak napewno nie jest to jak pisałam bardzo niszczący zabieg, szczególnie jeśli twoje rzęsy gaba33 sa zdrowe i mocne jak pisałaś, w końcu setki kobiet stosuje hennę tak jak również farbuje włosy
Pozdrawiam

Edytowane przez bellissa
Czas edycji: 2005-08-02 o 20:58
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 08:35   #6
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: henna-prosze o odp.

Dziekuje za odpowiedz!!!! W sumie faktycznie - prawie wszyscy farbuja włosy i żyją Z tą henną to jeszcze sie zastanowie! Pozdrawiam
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:25   #7
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: henna-prosze o odp.

Ja Tez Jestem Kosmetyczka Z Zawodu I Czym Ty Sie Chwalisz???
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 19:31   #8
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Thumbs down Dot.: henna-prosze o odp.

No to po twojej odpowiedzi nie bardzo widać, że jesteś kosmetyczką Zresztą jest się czym chwalić jeżeli bardzo lubisz i umiesz to, co robisz. Chyba mamy tu do czynienia z wiadomo czym... Zresztą koniec tematu, wątek został wyczerpany.
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 12:42   #9
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Arrow Dot.: henna-prosze o odp.

chyba sie pomylilas dziewczyno!!! z tym nie bardzo widac ..... masz wygorowane mniemanie o sobie!!!! nie potrzeba sie chwalic by być dobra kosmetyczka!!!! a to cos to ciebie chyba przypomina skoro takie teksty piszesz na wizazu.nie klocmy sie , wazne ze kazda ma odmienne zdaniea to codziennosc
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 20:42   #10
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: henna-prosze o odp.

Henna w gabinecie kosmetycznym wykonywana jest z dodatkiem 3% wody utlenionej. Jezeli bedziesz robic ja raz w miesiacu lub okresowo np.w okresie letnim (duza wygoda), a przy tym odzywiac rzesy to mysle, ze nie doznaja one wiekszego uszczerbku.
Tak jak polecily Ci kolezanki z forum mozesz odzywiac rzesy gotowymi odzywkami lub smarowac olejkiem rycynowym, polecam Ci rowniez odzywke keratynowa firmy Gal.
Jezeli nigdy nie farbowalas rzes popros kosmetyczke o wykonanie proby uczuleniowej.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.