Krem nawilżający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 21:03   #1
muszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3

Krem nawilżający


Witam, jestem nowy na forum
Mam cerę trądzikową, prawie co dzień coś mi wyskoczy wokoło ust i ogólnie mam trochę blizn. Zauważyłem, że po goleniu skóra jest wysuszona i robi się bardziej tłusta. Rozwiązaniem na to jest pewnie kram nawilżający. Rozglądam się za kilkoma, które są najlepsze?
Oto propozycje:

Clean & Clear : Krem nawilżający o podwójnym działaniu, 100ml (http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/1604)

Garnier: czysta skóra (krem nawilżający 40ml (http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7014220;7010001.html)

Garnier: czysta skóra (krem 75ml) (http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012023;7010001. html)

NeutrogenaFormuła Norweska: Balsam kremowy do twarzy i ciała, 200ml (http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/2786)

NeutrogenaFormuła Norweska: Krem na noc z Aktywną Soją optymalne nawilżenie, 50ml (http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/2795)

NeutrogenaFormuła Norweska: Mleczko oczyszczające do twarzy, 200ml (http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/2796)


Co wybrać?
Czym różnią się wymienione warianty Neutrogeny? Przyznam, że neutrogena bardziej mi podchodzi z nazwy. bo mam balsam do ust tej firmy i jest rewelacyjny. Jednak o kremach/balsamach nawilżających do twarzy nie mam pojęcia.

Dziękują za jakąkolwiek pomoc.
muszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:38   #2
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Krem nawilżający

mialam garniera i moge polecic
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:18   #3
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez muszyna
Witam, jestem nowy na forum
Mam cerę trądzikową, prawie co dzień coś mi wyskoczy wokoło ust i ogólnie mam trochę blizn. Zauważyłem, że po goleniu skóra jest wysuszona i robi się bardziej tłusta. Rozwiązaniem na to jest pewnie kram nawilżający. Rozglądam się za kilkoma, które są najlepsze?
Oto propozycje:



Co wybrać?
Czym różnią się wymienione warianty Neutrogeny? Przyznam, że neutrogena bardziej mi podchodzi z nazwy. bo mam balsam do ust tej firmy i jest rewelacyjny. Jednak o kremach/balsamach nawilżających do twarzy nie mam pojęcia.

Dziękują za jakąkolwiek pomoc.
po goleniu rewelacyjny jest balsam arktyczny lub zwykly z clearasil z seri dla mezczyzn, zreszta cala gama jest dobra (zel do mycia przed goleniem, oraz pianka do golenia) ladnie nawilzaja i zapobiegaja tworzeniu sie wyprysków!
zrezta dziwne ze po goleniu chcesz uzywac kremów nie strikte do tego celu, przeciez sa balsa my np nivea niebieski lub bialy ktore swietnie niweluja skutki podraznienia po goleniu i nawilzaja!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:40   #4
muszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Krem nawilżający

Witam.
Ogólnie to stosuję wspomniany balsam Nivea po goleniu, ale po jakimś czasie po zastosowaniu wydaje mi się że mam przetłuszczoną skurę i powstają małe krostki. Więc nie wiem czy można stosować ten balsam przy skórze trądzikowej. A krem i tak by się przydał, bo golę się raz na kilka dni
Dzięki.
muszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 18:20   #5
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez muszyna
Witam.
Ogólnie to stosuję wspomniany balsam Nivea po goleniu, ale po jakimś czasie po zastosowaniu wydaje mi się że mam przetłuszczoną skurę i powstają małe krostki. Więc nie wiem czy można stosować ten balsam przy skórze trądzikowej. A krem i tak by się przydał, bo golę się raz na kilka dni
Dzięki.
to rozwiazaniem problemu moze okazac sie zamiana maszynki na elektryczna,
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 18:38   #6
muszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Krem nawilżający

Ok., ale krem się przyda Który jest najodpowiedniejszy?
muszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 00:06   #7
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Krem nawilżający

1 Neutrogena jest do twarzy i ciala-unikalabym takiego 2w1.
2 z soja,brzmi ciekawie
3 to mleczko,ktore sluzy do demakijazu,polecam raczej krem do mycia twarzy Clearasil,jest delikatny.
Sprobuj rozejrzec sie raczej za lekkim kremem nawilzajacym.Nie polecam matujacych albo ciezkich i tlustych.Na noc przez jakis czas moze krem z jakimis kwasami?Ale nie zaraz po goleniu,bo swira dostaniesz,moze bolec
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 17:28   #8
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Krem nawilżający

Co wybrać?
Czym różnią się wymienione warianty Neutrogeny? Przyznam, że neutrogena bardziej mi podchodzi z nazwy. bo mam balsam do ust tej firmy i jest rewelacyjny. Jednak o kremach/balsamach nawilżających do twarzy nie mam pojęcia.

Dziękują za jakąkolwiek pomoc.[/quote]


Moj chlopak mial podobny problem, uzywal nive-i i jakis tam jeszcze innych kremow, nie pomagaly mu w cale,szczegolnie po goleniu, mial podrazniona twarz, ciagle czerwona z nowymi wypryskami-koszmar. Od 1.5 miesiaca uzywa do mycia twarzy Vichy NormaDerm, a po goleniu krem Vichy Baume Confort Anti-Reaction (uzywa go rowniez na codzien).Rezultat fenomenalny!!! nie ma wiecej podraznionej ,czerwonej z wypryskami twarzy! POLECAM!
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:44   #9
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Krem nawilżający

ja moge powiedziec ze mezczyzni maja grubsza skore i zazwyczaj tlusta po goleniu najlepiej stosowac balsam np nivea.. a na dzien starczy nivea soft
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.