Zmniejszenie piersi - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 08:22   #4561
martska344
Przyczajenie
 
Avatar martska344
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej, gdzie robiłaś zabieg?
martska344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:55   #4562
edyciatko87
Przyczajenie
 
Avatar edyciatko87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
GG do edyciatko87
Dot.: Zmniejszenie piersi

A czy któraś z Was może się orientuje jakie są teraz terminy w Łęcznej i czy termin jest zależny od tego jaki to jest przypadek czy kolejnosc
edyciatko87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:16   #4563
martska344
Przyczajenie
 
Avatar martska344
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mam pytanie. Dodzwoniłam się jakimś cudem po 3 godzinach do

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Jejku, przepraszam za ten spam ale mam kłopoty z internetem. Jakimś cudem po 3 godzinach i wykonaniu ponad 400 połączeń dodzwoniłam się do szpitala Orłowskiego w Warszawie.

Pierwsza możliwa konsultacja jest na marzec.

Chodzi o to, że ją 'zaklepałam' ale Pani w rejestracji nie zapytała mnie nawet o nazwisko i w sumie do końca nie wiem czy zostałam zarejestrowana czy nie -.-

Któraś z Was tak miała?
martska344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:31   #4564
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez edyciatko87 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was może się orientuje jakie są teraz terminy w Łęcznej i czy termin jest zależny od tego jaki to jest przypadek czy kolejnosc
Byłam na konsultacji 27 czerwca i dostałam termin na 30 marca 2020 r.
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:39   #4565
aritia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja osobiście piersi powiększałam, więc w tym temacie mogłabym doradzić coś więcej. Niemniej jednak swoją operację przeprowadziłam w Łodzi u doktor Żukowskiej. Z efektu jestem zadowolona, lekarz bardzo kompetentny, więc może i zmniejszeniem piersi mogłaby się zająć? Trzeba by było dopytać.
aritia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:58   #4566
edyciatko87
Przyczajenie
 
Avatar edyciatko87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
GG do edyciatko87
Dot.: Zmniejszenie piersi

To ja za 3 lata to chyba umrę z tymi cyckami....
edyciatko87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 17:18   #4567
Anka_bb7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam, a wie ktoś może jak się sprawy terminów mają w Sosnowcu?
Anka_bb7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 19:17   #4568
MaGrazia71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zmniejszenie piersi

Paneczka
Oczywiscie ,że tak.
Pozwól tylko że bede juz miec zrobione ,wtedy zajme sie tą zamianą.
Wiesz,różnie to w życiu bywa,ale mam nadzieję ,że nic w moim przypadku się nie zmieni.
Odezwę sie w tej sprawie do Ciebie gdzieś w pazdzierniku .
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

W Sosnowcu w Górniczym na plastyce robia tylko nosy, szczęki i kończyny.
Piersi nie robią.
MaGrazia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 20:09   #4569
1perelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Paneczka, U kogo byłaś na konsultacji?

Edytowane przez 1perelka
Czas edycji: 2017-07-03 o 20:13
1perelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 00:02   #4570
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez 1perelka Pokaż wiadomość
Paneczka, U kogo byłaś na konsultacji?
Byłam zapisana do lek. Żuchowskiej, ale przyjęła mnie lek. Bugaj.
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:36   #4571
1perelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

A wiesz coś na temat lek. Korzeniowskiego? Jestem zapisana do niego i nie wiem czy się bać czy cieszyć.
1perelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 10:04   #4572
lila252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jestem już rok po operacji zmniejszenia piersi i jestem mega zadowolona. Operacje robiłam w prywatnej klinice, żeby nie czekać zbyt długo.
Jeśli któreś z Was zależy na refundacji można zebrać wszystkie badania i wnioski i starać się o zwrot nawet po jej wykonaniu. Wymagane jest zaświadczenie od psychologa i neurologa.
Jeśli jednak planujecie ciąże w najblizszym czasie dobry chirurg będzie odradzał Wam operacje. Po takiej operacji nie będziesz karmić piersią i bez sensu wyrzucać pieniądze.
lila252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 11:44   #4573
martska344
Przyczajenie
 
Avatar martska344
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

1perelka

Na kiedy masz umówioną wizytę ? Ja mam u tego samego doktora na 19.07
martska344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 14:03   #4574
1perelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Martska, ja mam prawie miesiąc później. Choć były terminy Wcześniej, ale nie jestem z okolic Lecznej więc muszę wszystko zaplanować i potrzebuje do tego trochę czasu.
Szkoda że się nie spotkamy. Daj znać jak już będziesz po wizycie
1perelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:12   #4575
martska344
Przyczajenie
 
Avatar martska344
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja wstępny termin miałam na jutro, ale nie miałam możliwości z niego skorzystać. Jestem z Mazur i mam ponad 400 km do Łęcznej. Najgorsze te czekanie czy mnie zakwalifikuje czy stwierdzi że mój biust jest za mały

Napiszę co i jak
martska344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 22:33   #4576
1perelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja mam trochę bliżej. Połowę tego co ty masz ��. A jaki masz rozmiar jeśli można wiedzieć i jakie bierzesz ze sobą badania?
Jejku chyba się już stresuje ��
1perelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 04:41   #4577
martska344
Przyczajenie
 
Avatar martska344
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

75 G/H ale nie mam nawet 160 wzrostu.

Mam USG piersi i RTG kręgosłupa. Chociaż jak dzwoniłam do rejestracji, to pielęgniarka stwierdziła, że samo skierowanie wystarczy, ale po przeczytaniu forum, stwierdziłam że to za mało.
martska344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 07:40   #4578
Karolina109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jak byłam w Łęcznej to samo skierowanie wystarczyło żeby zakwalifikować się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 10:09   #4579
crazy10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Cudeńka

Jak czytam na forum o rozmiarach O, P to w głowie mi sie nie mieści jak można funkcjonować i moje biadolenie na J staje się żałosne. Do d...to natura urządziła, jakby nie mogły pojawiać się tylko do karmienia
iza-rut wysłałam Ci wiadomość na priv nie wiem czy dostałaś
crazy10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 10:17   #4580
1perelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Karolina109 a od kogo miałaś skierowanie i z jakim rozmiarem się spokojnie zakwalifikowałas?
1perelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 14:22   #4581
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez crazy10 Pokaż wiadomość
iza-rut wysłałam Ci wiadomość na priv nie wiem czy dostałaś
Crazy przeoczyłam, już nadrabiam
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 14:56   #4582
Karolina109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Od lekarza rodzinnego. Rozmiar to 60G, jestem dość niska i drobna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 20:41   #4583
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć
Domyślam się że już padały takie pytania, czytam forum od pierwszej strony ale troche mi się zejdzie a ciekawość mnie zjada. Poza tym pierwsze wpisy są 2014 roku więc i coś się mogło pozmieniać.
Ile czasu po operacji miałyście zwolnienie lekarskie? Ile było później jeszcze wizyt kontrolnych? Chodzi mi akurat o Łęczną.
Z góry dziękuję

PS I jeszcze pytanko o stanik. Gdzie po operacji kupić stanik i jak wybrać odpowiedni rozmiar - czy jest sens kupować przed operacją czy lepiej czekać?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"

Edytowane przez Little Mia
Czas edycji: 2017-07-05 o 21:01
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 07:46   #4584
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Little zwolnienia miałam msc a co do zmiany opatrunków i jeżdżenia to zależy jak się będziesz goiła ja byłam chyba z 3 razy na zdjęciu szwów potem kolejny raz te na powyciąganiu pozostałości i potem byłą w Poznaniu już u dr. Wasilewskiej wspaniała kobietkażałowałam że wcześniej jej nie wyczaiłam że mogę do niej pojechać a co do stanika kupisz spokojnie w szpitalu po operacji powiedzą ci pielęgniarki jaki masz kupić rozmiar w aptece są bynajmniej były dużo tańsze niż w tym sklepiku szpitalnym kiedy masz operację?
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 08:59   #4585
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Little zwolnienia miałam msc a co do zmiany opatrunków i jeżdżenia to zależy jak się będziesz goiła ja byłam chyba z 3 razy na zdjęciu szwów potem kolejny raz te na powyciąganiu pozostałości i potem byłą w Poznaniu już u dr. Wasilewskiej wspaniała kobietkażałowałam że wcześniej jej nie wyczaiłam że mogę do niej pojechać a co do stanika kupisz spokojnie w szpitalu po operacji powiedzą ci pielęgniarki jaki masz kupić rozmiar w aptece są bynajmniej były dużo tańsze niż w tym sklepiku szpitalnym kiedy masz operację?
Jeszcze terminu operacji nie mam, teraz w lipcu jadę na konsultację. Gdybym wcześniej trafiła na to forum, to pewnie bym już znała termin. Byłam już raz u dr. Mądrego ale bez USG. Obejrzał mnie, pomierzył i poprosił żebym wróciła do niego z USG.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 19:37   #4586
lila252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Cześć
Domyślam się że już padały takie pytania, czytam forum od pierwszej strony ale troche mi się zejdzie a ciekawość mnie zjada. Poza tym pierwsze wpisy są 2014 roku więc i coś się mogło pozmieniać.
Ile czasu po operacji miałyście zwolnienie lekarskie? Ile było później jeszcze wizyt kontrolnych? Chodzi mi akurat o Łęczną.
Z góry dziękuję

PS I jeszcze pytanko o stanik. Gdzie po operacji kupić stanik i jak wybrać odpowiedni rozmiar - czy jest sens kupować przed operacją czy lepiej czekać?
Pierwszy stanik pooperacyjny dostałam od swojego chirurga. Był w cenie, tak samo jak wszystkie wizyty kontrolne po. Nie warto kupować przed gdyż nieprzewidzisz dokładnie rozmiaru. Poza tym są opuchnięte i jeszcze przez min 3 miesiące nosisz taki bezszwowy lub sportowy. Ilość wizyt też zalezy od tego jak Ci się będzie goilo i ewentualnych powikłań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lila252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 09:53   #4587
edyciatko87
Przyczajenie
 
Avatar edyciatko87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
GG do edyciatko87
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny czy na konsultację może pokierować mnie lekarz ortopeda z prywatnego gabinetu? Czy to musi być lekarz nfz
edyciatko87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 11:22   #4588
Aneta_350
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 68
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Cześć
Domyślam się że już padały takie pytania, czytam forum od pierwszej strony ale troche mi się zejdzie a ciekawość mnie zjada. Poza tym pierwsze wpisy są 2014 roku więc i coś się mogło pozmieniać.
Ile czasu po operacji miałyście zwolnienie lekarskie? Ile było później jeszcze wizyt kontrolnych? Chodzi mi akurat o Łęczną.
Z góry dziękuję

PS I jeszcze pytanko o stanik. Gdzie po operacji kupić stanik i jak wybrać odpowiedni rozmiar - czy jest sens kupować przed operacją czy lepiej czekać?
Ja miałam zwolnienie 2 tygodnie (nie chciałam więcej) gdyż pracę mam przy biurku...na zdjęcie szwów byłam tylko raz (i umówiłam się z dr Mądrym w Krakowie bo miałam bliżej niż jechać do Łęcznej koszt wizyty to 200 zł). Jestem trzeci tydzień po operacji i czuję się fantastycznie. Co do stanika to zakupiłam 75 D na stronie http://sklep.korim.pl/805-biustonosz-ester-sb.html (zamówiłam i biały i czarny) strona ma najtaniej. W sklepie medycznym w Łęcznej wybór staników jest bardzo mały i są bardzo drogie ...zależy jaki masz biust i jaki rozmiar Ci powiedzieli na konsultacji, mnie powiedział dr Mądry że będzie D i taki tez kupiłam i był idealny. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

A teraz pytanie do dziewczyn po...kiedy i czym smarowałyście blizny bo nie wiem co mam zakupić a tego jest pełno. Ile czasu nosiłyście stanik pooperacyjny?
Aneta_350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 14:01   #4589
lila252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aneta_350 Pokaż wiadomość
Ja miałam zwolnienie 2 tygodnie (nie chciałam więcej) gdyż pracę mam przy biurku...na zdjęcie szwów byłam tylko raz (i umówiłam się z dr Mądrym w Krakowie bo miałam bliżej niż jechać do Łęcznej koszt wizyty to 200 zł). Jestem trzeci tydzień po operacji i czuję się fantastycznie. Co do stanika to zakupiłam 75 D na stronie http://sklep.korim.pl/805-biustonosz-ester-sb.html (zamówiłam i biały i czarny) strona ma najtaniej. W sklepie medycznym w Łęcznej wybór staników jest bardzo mały i są bardzo drogie ...zależy jaki masz biust i jaki rozmiar Ci powiedzieli na konsultacji, mnie powiedział dr Mądry że będzie D i taki tez kupiłam i był idealny. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

A teraz pytanie do dziewczyn po...kiedy i czym smarowałyście blizny bo nie wiem co mam zakupić a tego jest pełno. Ile czasu nosiłyście stanik pooperacyjny?
Ja stosowalam silikonowe opatrunki Silon. Nie są tanie, ale można je stosować kilka razy. Zakłada się na wygojone już rany po ok 8 tygodniach. Efekty zadowalające mimo że blizny mam dość spore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lila252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:39   #4590
MaGrazia71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny Ratujcie Proszę!!!!!!
Zaczynam rozglądać sie za biustonoszami pooperacyjnymi Silima Cara 247 zł
Masakra!!!!! i to jeszcze nie wiem jaki rozmiar kupić ,niby jest b/c
A czy ja wiem czy będzie pasował na mnie po operacji. Niby mam mieć zrobione C ale same wiecie jak to wychodzi ,potem może okazać się ,że z C wyszło D.
Moze któraś z Was ma namiary na trochę tańszą cenę,i może potrafi doradzić coś w związku z tą rozmiarówką.
Z góry dziekuję .Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki .

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

edyciatko87
Ja miałam skierowanie od ortopedy prywatnego ,to lekarz kwalifikujacy powiedział ,że tak nabazgrane ,że nic nie widać.
mialam skierowanie od prywatnego psychologa to powiedzial ,że zabardzo naciagnięte.
Na moje pytanie ,to jakie zaswiadczenie mam mieć . usłyszałam ,że konkretne z widoczną pieczontką np.przychodni przyszpitalnej żeby była podkładka pod nfz.
Wszystko zależy na kogo trafisz
MaGrazia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.