Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 20:27   #1081
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

a może Fest-Forte?? też ładnie grają i niedrogo. stronkę znajdziesz w necie.
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 21:38   #1082
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

" Hej;
czy orientuje się ktoś z was dziewczyny jak wygląda z jedzeniem w Dalewie, w niezapominajce, bo generalnie terminy mają strasznie pozajmowane na 2011 sierpień i wrzesień ale chciałam się zorientować jak w ogóle wygląda tam temat jedzenia, tzn czy smaczne i czy jest wystarczająco. Jeszcze może na temat restauracji w Kunowie - Kunowianki jak tam wygląda sprawa jedzenia."

Co do Sali w Dalewie to jest nowa, w zeszłym roku na w sierpniu z tego co pamiętam były pierwsze wesela. Właścicielka bardzo miła kobieta. Zaangażowana, otwarta na wszystkie propozycje..., pomysły dekoracji itp.
Jeśli chodzi o noclegi to wiem ,że pokój dla pary młodej już jest a resztę pokoi mieli kończyć więc w tym roku już pewnie są, a jeśli nie starczy noclegów to proponowała z Cichowa gospodarstwo agroturystyczne które może przyjechać po gości itp. Jednym słowem bardzo miło i fajne,ale problem z terminami !!! My w zeszłym roku szukaliśmy i niestety tylko jakiś piątek i to nie każdy i jedynie środek tygodnia...
ale co do jedzenia to nie znam nikogo kto by tam miał już wesele- mogę tylko zaufać temu co mówiła właścicielka.
Ale polecić można, już za sam wygląd sali, komunikację z właścicielką oraz miejsce....
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:03   #1083
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Anulka_86 Pokaż wiadomość
" Hej;
czy orientuje się ktoś z was dziewczyny jak wygląda z jedzeniem w Dalewie, w niezapominajce, bo generalnie terminy mają strasznie pozajmowane na 2011 sierpień i wrzesień ale chciałam się zorientować jak w ogóle wygląda tam temat jedzenia, tzn czy smaczne i czy jest wystarczająco. Jeszcze może na temat restauracji w Kunowie - Kunowianki jak tam wygląda sprawa jedzenia."

Co do Sali w Dalewie to jest nowa, w zeszłym roku na w sierpniu z tego co pamiętam były pierwsze wesela. Właścicielka bardzo miła kobieta. Zaangażowana, otwarta na wszystkie propozycje..., pomysły dekoracji itp.
Jeśli chodzi o noclegi to wiem ,że pokój dla pary młodej już jest a resztę pokoi mieli kończyć więc w tym roku już pewnie są, a jeśli nie starczy noclegów to proponowała z Cichowa gospodarstwo agroturystyczne które może przyjechać po gości itp. Jednym słowem bardzo miło i fajne,ale problem z terminami !!! My w zeszłym roku szukaliśmy i niestety tylko jakiś piątek i to nie każdy i jedynie środek tygodnia...
ale co do jedzenia to nie znam nikogo kto by tam miał już wesele- mogę tylko zaufać temu co mówiła właścicielka.
Ale polecić można, już za sam wygląd sali, komunikację z właścicielką oraz miejsce....
A może oriętujesz się ile w Dalewie biorą za osobę??
A mają jakąś strone internetową....???

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
A może oriętujesz się ile w Dalewie biorą za osobę??
A mają jakąś strone internetową....???
Ile ta sala pomieści gości....??
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:40   #1084
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
A może oriętujesz się ile w Dalewie biorą za osobę??
A mają jakąś strone internetową....???

Ile ta sala pomieści gości....??
Ja znalazłam stronę internetową tej sali w Dalewie http://www.niezapominajka-dalewo.pl/index1.php
ale brak tam niestety konkretnych informacji ile osób się mieści i jaka cena.
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:27   #1085
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
a może Fest-Forte?? też ładnie grają i niedrogo. stronkę znajdziesz w necie.
no wlasnie mojemu chlopu sie nie podoba


dziewczyny mam pytanie co do zespolu COLORADO.udalo mi sie zdobyc plyte z weselem gdzie graja.i powiedzcie mi czy oni nawiazuja jakis kontakt z goscmi?probuja ich jakos zabawiac,podrywac do tanca?bo na takim zespole nam zalezy,zeby to nie bylo samo spiewanie.a po obejrzeniu tej plyty nie zauwazylam z ich strony zadnej inicjatywy.wiec sama nie wiem.bo wiele z Was pisalo ze to super zespol a nam sie jakos srednio podobali...

Edytowane przez Aangelek
Czas edycji: 2010-03-07 o 19:01
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:30   #1086
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej dziewczyny a znacie może jakiegoś skrzypka/skrzypaczkę co by mogla zagrać na ślubie cywilnym???
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:05   #1087
candy4k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Zespół Sąsiedzi z Zielonej Góry, my podpisaliśmy z nimi umowę. W sumie w ciemno, ale poczytałam opinie, posłuchałam demo i wierze że będą świetni

a teraz pytanie czy ktoś wie gdzie kupić albo zamówić albo uszyć.. cokolwiek.. chodzi o takie bolerko

http://3.bp.blogspot.com/_2xdJo4rANQ...eg_shrug_1.jpg

mam nadzieje ze link działa
pomocy
candy4k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 11:28   #1088
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

co do Dalewa to wystarczy zadzwonić, numer jest podany na stronie.
Ja dostałam o tej pani także numer komórkowy : 691 390 384.
Kobieta jest bardzo sympatyczna i udzieli wszystkich informacji.
Z tego co pamiętam do ok.120-140 zł było, ale nie wiem dokładnie.
i sala pomieści do 180 na pewno... jest duża !

ja mam spisane wolne terminy- ale to było jakieś 8 miesięcy temu wiec mogło się zmienić. Wtedy wolne było na pewno : 23 kwiecień, 12 czerwiec, 23 październik, 30 październik,... tyle co mam zapisane, tylko ,że to pewnie już teraz może też być zarezerwowane.
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:22   #1089
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Anulka_86 Pokaż wiadomość
co do Dalewa to wystarczy zadzwonić, numer jest podany na stronie.
Ja dostałam o tej pani także numer komórkowy : 691 390 384.
Kobieta jest bardzo sympatyczna i udzieli wszystkich informacji.
Z tego co pamiętam do ok.120-140 zł było, ale nie wiem dokładnie.
i sala pomieści do 180 na pewno... jest duża !

ja mam spisane wolne terminy- ale to było jakieś 8 miesięcy temu wiec mogło się zmienić. Wtedy wolne było na pewno : 23 kwiecień, 12 czerwiec, 23 październik, 30 październik,... tyle co mam zapisane, tylko ,że to pewnie już teraz może też być zarezerwowane.
Dziękuję za informacje
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:44   #1090
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie co do zespolu COLORADO.udalo mi sie zdobyc plyte z weselem gdzie graja.i powiedzcie mi czy oni nawiazuja jakis kontakt z goscmi?probuja ich jakos zabawiac,podrywac do tanca?bo na takim zespole nam zalezy,zeby to nie bylo samo spiewanie.a po obejrzeniu tej plyty nie zauwazylam z ich strony zadnej inicjatywy.wiec sama nie wiem.bo wiele z Was pisalo ze to super zespol a nam sie jakos srednio podobali...
W zasadzie dużo zależy od gości, nasze rodziny bardzo lubią się bawić, ponadto mieliśmy duzo młodych na weselu toteż sami się podrywali do tańca, nie trzeba ich było zbytnio zachęcać. Oczywiście gdyby zespół grał fatalnie, nie pod nóżkę to mimo zachęt, niewielu gości pojawiałoby się na parkiecie.
U nas naprawdę bawili się wszyscy, już od pierwszej piosenki, mało kto siedział przy stole, w zasadzie tylko niedomagający na zdrowie dziadkowie. Nawet na przygrywkach kończących blok muzyczny wszyscy tańczyli i biegali po parkiecie aż do ostatniego taktu.
Wiem od gości, że spełniali ich muzyczne życzenia. W czasie wesela robili małe konkursy, np. kto najlepiej zatańczy walca.
U nas naprawdę nie musieli nikogo specjalnie zapraszać do zabawy.

Martusia my mieliśmy skrzypaczkę na ślubie, ale nie znam namiarów, bo załatwiał ją organista

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2010-03-08 o 12:45
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:14   #1091
megi11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Mam pytanie do osób, które miały bądź mają wesele na Sali Weselno-Bankietowej przy stacji paliw w Krzemieniewie. My mamy tam wesele 24 kwietnia i ostatnio słyszałam nieciekawą opinię na temat jedzenia. mam nadzieję że jest to nieprawda, ale jeśli któraś z Was ma więcej informacji na temat tej sali to proszę o komentarze.
megi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 14:30   #1092
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez megi11 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które miały bądź mają wesele na Sali Weselno-Bankietowej przy stacji paliw w Krzemieniewie. My mamy tam wesele 24 kwietnia i ostatnio słyszałam nieciekawą opinię na temat jedzenia. mam nadzieję że jest to nieprawda, ale jeśli któraś z Was ma więcej informacji na temat tej sali to proszę o komentarze.
nie wiem jak z ilością, ale smakowo dobre byłam tylko na sylwestrze tam więc nie wiem ile jedzenia serwują na weselu.
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:31   #1093
żółta.ciżemka
Raczkowanie
 
Avatar żółta.ciżemka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Leszno/Poznań
Wiadomości: 52
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dzwoniłam właśnie do poleconego przez koleżankę organisty i niestety okazało się, że nasz termin ma zajęty :/ Czy możecie mi polecić kogoś dobrego? Nasz parafialny organista nam nie odpowiada, więc szukamy kogoś innego. Najlepiej gdyby jeszcze współpracował z skrzypaczkami lub wiolonczelistkami, bo taka oprawa marzy się mojemu TŻowi
żółta.ciżemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:49   #1094
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

My mieliśmy organistę z parafii pod wezwaniem św. Kazimierza (to ten kościół przy Kauflandzie) gra on także na skrzypcach u nas właśnie grał i było ok. My mieliśmy właśnie w tym kościele ślub i za poprowadzenie mszy i granie na skrzypcach zapłaciliśmy 200 zł.
A może warto by zapytać w szkole muzycznej może jacyś uczniowie albo nauczyciele grywają na ślubach.
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 17:31   #1095
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej dziewczyny. po dlugich namyslach juz prawie zdecydowalismy sie na zespol Play z leszna nie bylismy na zadnej imprezie ich udzialem ani tez nie slyszelismy o nich duzo opinii (jedna wizazanka zachwalala jedynie tutaj ta grupe) ale po obejrzeniu plytki ktora od nich dostalismy stwierdzilismyt ze sa bardzo fajni.a moze ktoras z Was tez cos moze mi o nich powiedziec?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:31   #1096
aangell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Trochę nie na temat, ale mam pytanie do Was kobietki. A mianowicie robicie jakieś podziękowania i prezenty dla gości, bo cały czas się nad tym zastanawiam. Jeżeli tak to prozę o jakieś oryginalne pomysły (bo migdały mi się opatrzyły).
Aaa i jeszcze jedno co myślicie na temat winietek Byłam na dwóch weselach, gdzie takowe były i moim zdaniem jest to fajne - nie ma zamieszania, ale czy gościom się to spodoba... Trzeba chyba też wiedzieć jakie relacje są w rodzinie, żeby nie posadzić obok siebie dwóch skłóconych cioteczek hihihihi. Co myślicie?
aangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 19:13   #1097
Agatha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

"DOBRODZIEJ"zajazd w Krzemieniewie.Dziewczyny nie kierujcie sie dosc niska cena bo nie jest tego warta!!!W tym roku bylam tam na komuni u siostrzenicy i wszyscy bylismy rozczarowani a tak zawsze nam sie podobal ten zajazd bo ladnie tak zielono dookola i pozatym nic wiecej.Jedzenie stare odgrzewane byl to czerwiec a nie bylo sezonowych warzyw ani owocow!!!(menu trzeba szczegolowo najlepiej w umowie wypisac co sie chce)jesli sie ktos zdecyduje na te spelune!w srodku wszystko jest juz stare zniszczone wcale nie ma tam klimatu drewnianego zajazdu tylko knajpa z starej boazeri,WC brudne brzydzilo sie z niej korzystac po prostu TRAGEDIA!!I nie tylko moja rodzina byla w wielkim szoku ale tego samego dnia miala poprawiny wesela znajoma ktora szefowa tej speluny wystawila do wiatru rok wczesniej ustalily sale na wesele i porawiny miala byc ta sama a tuz po weselu sie okazalo ze zarezerwowala ja dla innej pary mlodej wiec w ostatecznosci zostal tylko namiot na dworze.Procz tej niespodzianki,stresow niepotrzebnych mieli wiele innych atrakcji!Z czasem sie dowiedzialam jeszcze kilku zlych opini ale niestety to juz po fakcie!Dlatego chociaz probuje uprzedzic WAS!slub ma byc piekny i niezapomniany a nie katastrofa!
pozdrawiam!
Agatha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 07:45   #1098
Aciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Uważam, że winietki są dobrym pomysłem, ponieważ nie będzie zamieszania przy stołach i nie okaże się, że po przeciwnych stronach sali zostanie po jednym miejscu i jakaś para bedzie musiała siedzieć osobno bądź prosić o przesunięcie się wszystkich gości.

Co do podziękowań dla gości, to sama nie wiem, co zrobię. Uważam to za niepotrzebny zwyczaj. Kiedyś tego nie było i nikt z gości nie oczekiwał jakiś prezencików. Ale teraz...nie wiem.
Aciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 17:55   #1099
aangell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aciia Pokaż wiadomość
Uważam, że winietki są dobrym pomysłem, ponieważ nie będzie zamieszania przy stołach i nie okaże się, że po przeciwnych stronach sali zostanie po jednym miejscu i jakaś para bedzie musiała siedzieć osobno bądź prosić o przesunięcie się wszystkich gości.

Co do podziękowań dla gości, to sama nie wiem, co zrobię. Uważam to za niepotrzebny zwyczaj. Kiedyś tego nie było i nikt z gości nie oczekiwał jakiś prezencików. Ale teraz...nie wiem.
Ja myślę dokładnie tak samo. I chyba wymyśliłam jak to połączyć. Po prostu na winietce napiszemy tekst, którym dziękujemy za przybycie. Ewentualnie można obok nakrycia położyć jakieś Rafaello albo zamówić czekoladki z dedykowaną banderolą i powinno być ok. Ale też muszę jeszcze to przemyśleć, bo jak te podziękowania wchodziły to niektórzy goście nie wiedzieli o co chodzi i czy mogą to zabrać czy to dekoracja.
aangell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:16   #1100
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja też uważam że winietki to dobry pomysł który sprawia że nie ma problemu z rozsiadaniem gości chociaż zamieszanie jest i tak bo przecież każdy musi znaleźć swoje miejsce ostatnio na wszystkich weselach na jakich byłam były winietki i powiem wam że ja zawsze je ze sobą zabieram do domu jako pamiątkę.
Natomiast jeśli chodzi o podziękowania dla gości to też się nad nimi zastanawiałam jak organizowaliśmy nasze wesele ale ostatecznie doszłam do wniosku że to jest bez sensu bo co to za podziękowanie czekoladka albo migdały. Mi przyszedł do głowy inny pomysł którego ostatecznie nie zrealizowałam ale może komuś się spodoba otóż myślałam o tym żeby wywołać dla gości już po ślubie np po dwa zdjęcia (pary młodej i takie zbiorowe) i dołączyć do nich jakieś pisemne podziękowanie i rozesłać wszystkim gościom. Moja koleżanka miała tak sprawnego fotografa że takie zdjęcie otrzymali już wszyscy goście w trakcie wesela ale szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z taka ofertą. A ona brała ślub w Olsztynie. A co wy sądzicie o takim pomyśle ?
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 07:30   #1101
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
Ja też uważam że winietki to dobry pomysł który sprawia że nie ma problemu z rozsiadaniem gości chociaż zamieszanie jest i tak bo przecież każdy musi znaleźć swoje miejsce ostatnio na wszystkich weselach na jakich byłam były winietki i powiem wam że ja zawsze je ze sobą zabieram do domu jako pamiątkę.
Natomiast jeśli chodzi o podziękowania dla gości to też się nad nimi zastanawiałam jak organizowaliśmy nasze wesele ale ostatecznie doszłam do wniosku że to jest bez sensu bo co to za podziękowanie czekoladka albo migdały. Mi przyszedł do głowy inny pomysł którego ostatecznie nie zrealizowałam ale może komuś się spodoba otóż myślałam o tym żeby wywołać dla gości już po ślubie np po dwa zdjęcia (pary młodej i takie zbiorowe) i dołączyć do nich jakieś pisemne podziękowanie i rozesłać wszystkim gościom. Moja koleżanka miała tak sprawnego fotografa że takie zdjęcie otrzymali już wszyscy goście w trakcie wesela ale szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z taka ofertą. A ona brała ślub w Olsztynie. A co wy sądzicie o takim pomyśle ?
Witam dawno mnie tu nie było ale czasami zaglądam
Loniu taką propozycję jaką przedstawiłaś, czyli rozdanie zdjęć w trakcie wesela ma w swojej ofercie WAZA. My właśnie tą firmę wzięliśmy na nasz ślub, ale z tego pomysłu zrezygnowaliśmy. U kuzynki właśnie tak było że już na oczepinach były zdjęcia Pary Młodej
a co do prezentów dla gości to my się zastanawiamy nad czekoladkami z podziękowaniami żeby postawić przy każdej winietce
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:00   #1102
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja pomimo że chciałam winietki to mieć ich nie bede, Tż niestety stwierdził że mam nie wydziwiać bo on nie chce ..ale jest jeszcze tyle czasu że może go jakoś przekonam. Co do prezencików to ja bede miała takie kartoniki z dedykowanymi czekoladkami i rafaelo i tu o dziwo jakoś nie marudził..stwierdził co prawda że po co..ale wie że lubie taie rzeczy robić.. A pudełeczka by było taniej zrobie sama
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:20   #1103
Pandi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam wszystkie forumowiczki i prosze o prade przy wyborze osoby do makijazu. Całe wesele było załatwiane w tym tygodniu i ku zdziwieniu wszystkich znaleliśmy sale na początek czerwca tego roku, umówionego mamy już księdza, orkiestre, kamerzyste i fotografa.
przetrzepałam internet dość dobrze i znalazłam takie kosmetyczki...

http://www.ujoasi.pl/
http://www.salonurodymonroe.pl/
http://www.cera.neostrada.pl/
http://www.pawlisiak-art.pl/

wszystkie panie sa z leszna, ale która wykona najlepszy i najdłużej wytrzymały makijaż ślubny? I ktrego fryzjera lub fryzjerke polecicie? a może od razu jakieś studio urody? pozdrawiam
Pandi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:55   #1104
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Pandi1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki i prosze o prade przy wyborze osoby do makijazu. Całe wesele było załatwiane w tym tygodniu i ku zdziwieniu wszystkich znaleliśmy sale na początek czerwca tego roku, umówionego mamy już księdza, orkiestre, kamerzyste i fotografa.
przetrzepałam internet dość dobrze i znalazłam takie kosmetyczki...

http://www.ujoasi.pl/
http://www.salonurodymonroe.pl/
http://www.cera.neostrada.pl/
http://www.pawlisiak-art.pl/

wszystkie panie sa z leszna, ale która wykona najlepszy i najdłużej wytrzymały makijaż ślubny? I ktrego fryzjera lub fryzjerke polecicie? a może od razu jakieś studio urody? pozdrawiam
Ja sama bedę malowana przez Natalię Pawlisiak..o czym juz pisałam..maluje super i co do trwałosci to również polecam...najpierw nałoży ci bazy pod makijaż oraz jeszcze utrwalacz... no i moze Cię umalować w domu... co do fryzjera to mnie będzie czesał Rafał z Rafaello z racławickiej
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 20:27   #1105
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny znacie jakieś namiary na poradnię w Lesznie, Gostyniu lub okolicach?? jakąś fajną i bezproblemową??
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:23   #1106
kikusia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
no my jeszcze dokladnej daty nie wybralismy, po prostu miesiace letnie roku 2011.ale bylismy wczoraj w tym ramzesie i niestety zostaly tylko 3 soboboty w lipcu a jedna 24 wrzesnia i chyba pod koniec maja.wiec z terminami masakra.wiec sami nie wiemy co ribic...lipiec srednio mi sie widzi..goraco i w ogole, z kolei ten koniec wrzesnia moze byc juz chlodno a ja nie chce isc w zadnych futerkach czy inncyh wynalazkach.no chyba ze jakis piatek...co sadzicie dziewczyny o weselach w piatek?bo dla nas to bez roznicy, tele ze to moze byc problem dla gosci...
Trzeba się szybko decydować co do sali, bo im dłużej się zwleka tym mniejsze szanse na dogodny teramin. My zamawialiśmy salę już w zeszłym roku w listopadzie. To terminarz już się zaczął napełniać na 2011. Ja bym na Twoim miejscu zdecydowała się na lipiec. My ustalaliśmy date pod zespół 2 lata wcześniej i z misięcy ciepłych mieli już tylko dwie daty wolne. Także nie ma na co czekać. Zawsze możesz się rozejrzeć na innych salach w okolicach Leszna.
kikusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 00:02   #1107
aangell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
Ja też uważam że winietki to dobry pomysł który sprawia że nie ma problemu z rozsiadaniem gości chociaż zamieszanie jest i tak bo przecież każdy musi znaleźć swoje miejsce ostatnio na wszystkich weselach na jakich byłam były winietki i powiem wam że ja zawsze je ze sobą zabieram do domu jako pamiątkę.
Natomiast jeśli chodzi o podziękowania dla gości to też się nad nimi zastanawiałam jak organizowaliśmy nasze wesele ale ostatecznie doszłam do wniosku że to jest bez sensu bo co to za podziękowanie czekoladka albo migdały. Mi przyszedł do głowy inny pomysł którego ostatecznie nie zrealizowałam ale może komuś się spodoba otóż myślałam o tym żeby wywołać dla gości już po ślubie np po dwa zdjęcia (pary młodej i takie zbiorowe) i dołączyć do nich jakieś pisemne podziękowanie i rozesłać wszystkim gościom. Moja koleżanka miała tak sprawnego fotografa że takie zdjęcie otrzymali już wszyscy goście w trakcie wesela ale szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z taka ofertą. A ona brała ślub w Olsztynie. A co wy sądzicie o takim pomyśle ?
Fajny pomysł z tymi zdjęciami,ale rzeczywiście trzeba mieć sprawnego fotografa. Nawet samo grupowe by wystarczyło z jakąś dedykacją. A orientujecie się jaki by to był koszt (pewnie u każdego fotografa inaczej, ale tak w przybliżeniu?). Muszę spytać mojego fotografa...
aangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:22   #1108
lidzia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hej dziewczyny, macie może numery na sale wiejskie, bo w internecie niestety nie ma, a z racji tego, że nie mieszkam daleko chciałam sie umowic na 1 dzien i pojechac wszystkie obejrzec. Chodzi mi numery na sale w Goli, Brzeziu, i slyszalam o jakiejs koło Małachowa czy Księginek.Z gory dziekuje za pomoc
lidzia1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:27   #1109
JulesJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

http://dzastaj.************.pl
JulesJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 17:48   #1110
aangell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez ashe Pokaż wiadomość
Ja sama bedę malowana przez Natalię Pawlisiak..o czym juz pisałam..maluje super i co do trwałosci to również polecam...najpierw nałoży ci bazy pod makijaż oraz jeszcze utrwalacz... no i moze Cię umalować w domu... co do fryzjera to mnie będzie czesał Rafał z Rafaello z racławickiej
A ile pani Natalia bierze za makijaż ślubny? I czy coś trzeba dopłacać za dojazd do domu?
aangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.