pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 23:37   #31
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

ale jaja
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 11:47   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Lew ,a mogę wiedzieć czemu mnie obrażasz ?

Raczej cieszę się dużym szacunkiem wizażanek.Nawet z Agnieską z którą spory spowodowały mi bana teraz dogadujemy się badzo dobrze.
To raz.

Wszyscy inni wizażyści obecni na forum - mają wasze problemy w głebokim poważaniu... Ja chyba też zaprzestanę forumowania - bo ostatnio oprócz 20-30 subkrypcji dziennie dostaję tonę maili.

To dwa.


Jeśli admin mnie słyszy to czuję się obrażona...
Żeby nie było ,że jestem uprzedzona - pytanie podstawowe - ile ten pedzel kosztuje - i odpowiemy sobie na pytanie czy relacja jakość/cena jest super czy za tą cenę można mieć coś lepszego?Proste
Admin to widzi i słyszy i zaświadcza, że ma dość awantur, w których bierzesz udział. Podobnie jak Agnieszka i połowa moderatorów.

W skrócie: jesteś na bardzo mocno cenzurowanym tutaj. I proszę nie odwołuj się do dobrych znajomości z administracją aby wywołać na kimś mocne wrażenie, bo odwołujesz się do absolutnej nieprawdy.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 15:08   #33
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Ja wszedzie jestem na cenzurowanym i dobrze mi z tym ...
A co do postu który wkleiłeś to lexie dała lew punkt karny - nie widac?Jako moderator mógłbyś się wysilic na przeczytanie całego watku.
Czy stwierdzenie ,że "bicie się'' dwóch konsultantek firm kosmetycznych - dorosłych kobiet - nie 15 latek - jest smieszne - czyli ,że "jaja" uważasz za coś złego? I to bezosobowo - bo przecież nie mówimy o jakichś uczestniczkach forum.Daj sobie luzu złośliwcu...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2006-12-03 o 15:30
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 15:10   #34
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Łamiesz regulamin.

Za ten post dostajesz ode mnie punkt karny.

To już spieraj się z lexie na ten temat - nie ze mną.Komu powinna a komu nie powinna była dac punkt karny.
Boshe .

Jedyne co mi mozna zazucić to post nie na temat - ale gdyby za takowe karać poława wizażanek dostała by dozywotniego bana.

Może podsumujmy za co dostałam punkty karne - za skrobię,o której wszycy wiedzą co myslę i ,że krew mnie zalewa( o teraz jednak sprawdziłam,że nie zato), za nieporozumienie - tak naprawdę między mną i ag. chyba 3 -odpowiedziowe więc straszliwa awantura,oraz za atak presonalny na przeciwniczkę antykoncepcji -jednoodpowiedziowy- co uważam było tego punktu karnego warte,też starszna awanura.
No i jeszcze podobno za "reklamę" co mnie nauczyło,że musze uwazać z moim poczuciem humoru i ironizowaniem,bo wiele osób to bierze zbyt dosłownie.
Same słuszne sprawy + nirporozumienia.
A co do innych wizazystów udzielających się na foruym to oststnio nie narzekam bo dzielnie mi sekunduje i pomaga niejaka miss s. z p. oraz e . m.
Buziaczeki dla nich.
Skoro wracasz do tego złosliwcu - co było już załatwione przez lexie - to chyba nie pozostaje mi nic innego jak uznać to za prowokację i wzruszyć ramionami.Bo ewidentnie chciałeś mnie wyprowadzić swoim postem z równowagi.

Jesli chodzi o mnie to bardzo uwazam na słownictwo - bo nauczyłam się już ,że wolność słowa jest tu pojęciem względnym.
Czuje sę niedoceniona za moją poprawę
Może wyciągnijcie mi średnią ilość pozytywnych / negatywnych odpowiedzi - jak w szkole.
Muszę być niezłą solą w oku dla co niektórych,ale watpię czy na pewno za swoje wypowiedzi...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2006-12-03 o 15:34
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 17:59   #35
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Admin to widzi i słyszy i zaświadcza, że ma dość awantur, w których bierzesz udział. Podobnie jak Agnieszka i połowa moderatorów.

W skrócie: jesteś na bardzo mocno cenzurowanym tutaj. I proszę nie odwołuj się do dobrych znajomości z administracją aby wywołać na kimś mocne wrażenie, bo odwołujesz się do absolutnej nieprawdy.
Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja wszedzie jestem na cenzurowanym i dobrze mi z tym ...
A co do postu który wkleiłeś to lexie dała lew punkt karny - nie widac?Jako moderator mógłbyś się wysilic na przeczytanie całego watku.
Czy stwierdzenie ,że "bicie się'' dwóch konsultantek firm kosmetycznych - dorosłych kobiet - nie 15 latek - jest smieszne - czyli ,że "jaja" uważasz za coś złego? I to bezosobowo - bo przecież nie mówimy o jakichś uczestniczkach forum.Daj sobie luzu złośliwcu...
Ponownie zacytuję swoją wypowiedź, widocznie nie miałaś okazji się z nią zapoznać zanim odpisałaś.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 18:07   #36
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Muszę być niezłą solą w oku dla co niektórych,ale watpię czy na pewno za swoje wypowiedzi...
A za co?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 19:37   #37
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Złosliwcu ,ja przeczytałam tym bardziej nie rozumiem po co wracac do sprawy załatwionej już przez lexie.



"Ponownie zacytuję swoją wypowiedź, widocznie nie miałaś okazji się z nią zapoznać zanim odpisałaś"

kolejny prowokujacy tekst?


Warszawianka; jesteś na pewno inteligentną dziewczyną więc pewnie sie domyslasz;a ja zachowam swoje spostrzeżenia dla siebie,nie muszę się ze swoich domniemań rozliczać publicznie :powiem tylko tak - im jesteś lepsza,ty cięzsze działa wytaczają przeciwko Tobie.
AdzeZ czyli szefowej nie wyrządziłam chyba żadnej wirtualnej czy realnej krzywdy - więc nie wiem - o co ta pretensja i niechęć- że zacytuję znajomego punka z dawnych czasów "jakbym wam pół rodziny zabiła nalesnikiem "

Najlepiej jest być bezmózgiem,konformistą ,człowiekiem bez własnego zdania owieczka idącą prosto pod nóż rzeźnika.I przecietniakiem we wszystkich dziedzinach.Wtedy się nikomu nie przeszkadza.
Ja to zauwazyłam na przykładzie swojego ojca - który jest po prostu profesjonalistą jak powszechnie jest lubiany... za zawyzanie poziomu.
(Oraz niewybaczalna zbrodnia - taka mała dygresja nie pije ze "swoim
zawodowym srodowiskiem".)
Naprawdę się staram ale trudno wam dogodzić ...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 19:57   #38
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?


Mylady,nie wiem czy dokladnie o to chodzi aleeeee.....wiesz,to nie do konca tak
Tu,na Wizazu jest troszke wizazystek,ktore zajmuja sie tym zawodowo i sa dosc...doswiadczone
To nie jest tak,ze jestes jedyna wizazystka,zajmujaca sie tym na codzien,zarabiajaca w ten sposob.
Sa tez i takie,ktore sa obecne na Wizazu ale nie na poforum wizazystka.
Nie wiem czy o to dokladnie Ci chodzilo piszac-im jestes lepsza ...itd ale czasem tak mi sie wydaje,ze byc moze wydaje Ci sie,ze tu nie ma nikogo,kto zajmuje sie tym profesjonalnie.
Na roznych forach sa rozne osoby,ktore niekoniecznie chca sie ujawniac-wolalyby pozostac anonimowe.
Jestem przekonana,ze na Wizazu jest naprawde sporo takich osob
Sa, czytaja i usmiechaja sie tylko
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:12   #39
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Warszawianka - niestety ,kompletnie nie zrozumiałaś Miałam na mysli ZUPEŁNIE co innego.

Dobrze,pozostaje mi się pogodzic z faktem ,że jestem wrogiem systemu.
I zaprzestać pisania w tym watku bo z pedzlem Giordani nie ma to juz nic wspólnego.Zaczyna miec za to coraz więcej z zaśmiecaniem forum.
A złośliwca prosze - jeśli ma ochotę - o dalszą dżentelmeńską i pełną klasy dyskusję na priv.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:12   #40
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:17   #41
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Mylady,widzisz,dlatego spytalam
No trudno-ale po przeczytaniu Twoich niektorych postow nasuwaja sie takie mysli.

Nie jestes zadnym *wrogiem systemu*,watek na chwile zboczyl z tematu ale to calkiem normalne-zaraz na niego wroci
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 20:24   #42
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pędzel do pudru Giordani Oriflame-czy warto?

Wiem ze mam nieco trudny i kontrowerysyjny styl .
Oraz skłonności do streszczania swoich mysli- bo tak rozpsuli mnie przyjaciele łapiący w lot kazde moje słowo i oswojeni z moim poczuciem humoru.
Miejmy nadziej ,ze temat wróci na tory własciwe i cieszmy się ,ze to nie średniowiecze albo dziki zachód a dyskusja nie jest słowna bo złośliwiec właśnie poległby w pojedynku z moim facetem ( niestety wynik z góry przesadzony - panom z BOR-u sie nie podskakuje ).
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.