Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 17:39   #3901
EIena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Gdybyś była w ciąży nie miałabyś @, a temperatura utrzmywałaby się cały czas na poziomie twojej fazy luteanej. Masz więc 100% potwierdzenia, że w ciąży nie jesteś. Niższa temperatura w I fazie cyklu to norma - każdy cykl jest INNY. Obserwuj śluz - jak rozumiem staracie się o dziecko? Biały ciagnący śluz to śluz płodny - powinno wtedy też być wyższe libido - więc wtedy "działajcie".


Nie, nie - właśnie dziecka, póki co, nie chcę mieć. Dziękuję za odpowiedź, wreszcie się uspokoiłam.

EIena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:11   #3902
xmargaretax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam, mam problem.
Ostatni okres mialam 24 czerwca. Ok. 17 lipca przez kila dni mialam jasnobrazowe zabrudzenia na bieliznie. 26 i 27 lipca uprawialam seks, zabezpieczylismy sie prezerwatywami, jednak byl on poprzedzony pettingiem. Petting wystapil rowniez 20 lipca.
Czyli okres spoznial mi sie ok. tydzien (nigdy nie mialam regularnych, przez ostatnie pol roku bywalo,ze spoznial sie ponad tydzien).Nadal nie dostalam okresu.
Czy moglo dojsc do zaplodnienia?
Ostatnio bylam przez kilka tygodni w USA, przez kilka ostatnich dni bylam przybita i zestresowana.
Jakie jest prawdopodobienstwo, iz jestem w ciazy?
Zrobilam dzisiaj dwa pre-testy, oba wykazaly wynik negatywny.
xmargaretax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 06:43   #3903
Cathh
Przyczajenie
 
Avatar Cathh
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie Wykonałam dziś test ciążowy i niestety wyszedł mi wynik negatywny To mój 35dc, więc myślę, że wynik jest jak najbardziej wiarygodny. Jak więc widać w moim przypadku brak jakichkolwiek objawów nie wskazuje na ciążę (bardziej może na jakieś zaburzenia hormonalne). Mam nadzieję, że @ nadejdzie za niedługo... A tymczasem trzymam mocno kciuki za resztę oczekujących na II kreseczki
__________________
"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło."
[ Oscar Widle ]

Cathh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:37   #3904
sigrid17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam ponownie;-)

mam następujące pytanie: czy jeśli wykonałam 4 testy, z czego ostatni miesiąc po stosunku, i wszystkie wyszły negatywne plus dostałam okres po zaprzestaniu brania luteiny( lekarz dał mi na wywołanie) to mogę być pewna, że w ciąży nie jestem? Podobno jeśli jest się w ciąży, to po luteinie okresu nie będzie, czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
sigrid17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:20   #3905
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam, potrzebuję pomocy. Biorę tabletki Yaz już 3 miesiąc, pod koniec 2-go opakowania brałam tabletki placebo (w czasie których powinien pojawić się okres). Niestety okresu brak, a jedynie wczoraj mialam plamienie. Dzisiaj będę brała 5 tabletkę z nowego opakowania. Z powodu mojej przesadnej dbałości i nie zajście w ciążę mój facet dochodzi na zewnątrz. Pytanie: czy biorąc tabletki hormonalne (Yaz) możliwe jest zajście w ciążę jedynie od plemników zawartych w preejakulacie? Ostatnio jestem trochę zestresowana i nie daję rady dużo jeść, lecz po wczorajszym normalnym posiłku pojawiło się plamienie. Proszę o odpowiedź, trochę się stresuję...
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:25   #3906
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez sigrid17 Pokaż wiadomość
Witam ponownie;-)

mam następujące pytanie: czy jeśli wykonałam 4 testy, z czego ostatni miesiąc po stosunku, i wszystkie wyszły negatywne plus dostałam okres po zaprzestaniu brania luteiny( lekarz dał mi na wywołanie) to mogę być pewna, że w ciąży nie jestem? Podobno jeśli jest się w ciąży, to po luteinie okresu nie będzie, czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Na pewno nie jesteś w ciąży...

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję pomocy. Biorę tabletki Yaz już 3 miesiąc, pod koniec 2-go opakowania brałam tabletki placebo (w czasie których powinien pojawić się okres). Niestety okresu brak, a jedynie wczoraj mialam plamienie. Dzisiaj będę brała 5 tabletkę z nowego opakowania. Z powodu mojej przesadnej dbałości i nie zajście w ciążę mój facet dochodzi na zewnątrz. Pytanie: czy biorąc tabletki hormonalne (Yaz) możliwe jest zajście w ciążę jedynie od plemników zawartych w preejakulacie? Ostatnio jestem trochę zestresowana i nie daję rady dużo jeść, lecz po wczorajszym normalnym posiłku pojawiło się plamienie. Proszę o odpowiedź, trochę się stresuję...
Jeżeli brałaś tabletki tak jak recepta nakazuje, nie wymiotowałaś ani nie miałaś biegunki to nie jesteś w ciąży.
W czasie przerwy może być tak, że nie dostaniesz krwawienia .
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 11:06   #3907
ziwanit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny, jestem w ciąży za 2 tygodnie rodzę, ale zanim odkryłam ciąże przekopywałam Internet w poszukiwaniu informacji o objawach i zadawałam sobie pytanie czy to ciąża jak większość z was. Więc teraz poczułam jakiś obowiązek podzielenia się jak wyglądały pierwsze objawy u mnie. Może was to uspokoi jakoś.

13 listopad ostatni okres (średnio co 30-33 dni występował mój okres)
jakoś na początku grudnia powinnam być płodna. Sex 3, 5 i 7 grudzień
Robiłam testy 10,13 grudnia i 16, wszystkie wyszły negatywne.
21 grudnia beczałam jak bóbr, że nie jestem w ciąży, a tak bardzo chciałam
(wtedy nie wiedziałam, że to objaw)
22 grudnia 4 test i pozytywny (słabiutka kreseczka, ale była), tego samego dnia byłam na usg, ale dziecko było zbyt małe by go zobaczyć.
2 stycznia wymiotowałam cały dzień.
(od tego dnia wymiotowałam prawie codziennie do 5 miesiąca ciąży)
3 stycznia usg bez wątpliwości potwierdziło ciąże.

Moja rada - nie wkręcajcie same sobie objawów. Trochę więcej śliny, jakiś zapach nieprzyjemny, boli brzuch? To bardzo mało prawdopodobne objawy. Zwłaszcza jak się jest zestresowanym wizją ciąży to stres może wywołać różne objawy np. biegunkę.
ziwanit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 08:02   #3908
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez sigrid17 Pokaż wiadomość
Witam ponownie;-)

mam następujące pytanie: czy jeśli wykonałam 4 testy, z czego ostatni miesiąc po stosunku, i wszystkie wyszły negatywne plus dostałam okres po zaprzestaniu brania luteiny( lekarz dał mi na wywołanie) to mogę być pewna, że w ciąży nie jestem? Podobno jeśli jest się w ciąży, to po luteinie okresu nie będzie, czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
skoro ci 4 testy wyszły negatywne to w ciąży nie jesteś. Jak chcesz to zrób betę dodatkowo. Po luteinie w ciąży można krwawić.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ziwanit Pokaż wiadomość
13 listopad ostatni okres (średnio co 30-33 dni występował mój okres)
jakoś na początku grudnia powinnam być płodna. Sex 3, 5 i 7 grudzień
Robiłam testy 10,13 grudnia i 16, wszystkie wyszły negatywne.
Testy robione zdecydowanie ZA SZYBKO!!! Test robi się w dniu spodziewanej @, najszybciej 14 dni po stosunku.
Cytat:
21 grudnia beczałam jak bóbr, że nie jestem w ciąży, a tak bardzo chciałam
(wtedy nie wiedziałam, że to objaw)
żaden to objaw
Cytat:
22 grudnia 4 test i pozytywny (słabiutka kreseczka, ale była), tego samego dnia byłam na usg, ale dziecko było zbyt małe by go zobaczyć.
Test wykazał ciążę, bo był zrobiony w okolicach spodziewanej @

Cytat:
2 stycznia wymiotowałam cały dzień.
(od tego dnia wymiotowałam prawie codziennie do 5 miesiąca ciąży)
3 stycznia usg bez wątpliwości potwierdziło ciąże.
no to klasyczne objawy przewidziane na 6-7 tydzień ciąży

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję pomocy. Biorę tabletki Yaz już 3 miesiąc, pod koniec 2-go opakowania brałam tabletki placebo (w czasie których powinien pojawić się okres). Niestety okresu brak, a jedynie wczoraj mialam plamienie. Dzisiaj będę brała 5 tabletkę z nowego opakowania. Z powodu mojej przesadnej dbałości i nie zajście w ciążę mój facet dochodzi na zewnątrz. Pytanie: czy biorąc tabletki hormonalne (Yaz) możliwe jest zajście w ciążę jedynie od plemników zawartych w preejakulacie? Ostatnio jestem trochę zestresowana i nie daję rady dużo jeść, lecz po wczorajszym normalnym posiłku pojawiło się plamienie. Proszę o odpowiedź, trochę się stresuję...
W Twoim wypadku proponuję wstrzemięźliwość...
z czego miałaby być ta ciąża???
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:55   #3909
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wiem, że w preejakulacie też są plemniki, ale nieznaczna ilość i są one upośledzone ruchowo, jednakże czy przy stosowaniu tabletek hormonalnych istnieje szansa zajścia w ciążę?
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:34   #3910
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
Wiem, że w preejakulacie też są plemniki, ale nieznaczna ilość i są one upośledzone ruchowo, jednakże czy przy stosowaniu tabletek hormonalnych istnieje szansa zajścia w ciążę?
Pominęłaś jakąś? Brałaś zawsze o tej samej porze?
Jeśli nie pominęłaś żadnej i brałaś o tej samej porze to Twoje jajniki są w stanie hibernacji i prawdopodobnie nie ma jajeczkowania WCALE. Skąd więc miałaby być ciąża???
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:02   #3911
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
Wiem, że w preejakulacie też są plemniki, ale nieznaczna ilość i są one upośledzone ruchowo, jednakże czy przy stosowaniu tabletek hormonalnych istnieje szansa zajścia w ciążę?
Jesli sa brane prawidlowo to nie.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 18:50   #3912
JENNA 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja nie wiem czy mogę byc w ciazy ale mamy z mezem taka cicha nadzieje z e wreszcie sie udalo staramy sie o nasze upragnione serduszko juz 2 lata i ciagle nic a teraz nie chce zapeszac zobaczymy za kilka tygodni co Bozia da
JENNA 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 22:10   #3913
HejHoINeedLove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam !
Wznawiam wątek gdyż też się martwię że jestem w ciąży.
miesiąc temu uprawiałam seks ze swoim facetem bez gumki. Potem się nie martwiłam bo okres dostałam normalny.
Ale czytałam że nawet w czasie ciąży go można mieć.
Do tego od pięciu dni pobolewa mnie głowa, 10 minut po przebudzeniu dostaje mdłości czasem trwające cały dzień a nieraz trwające do południa a potem pojawiających się dopiero w godzinach wieczornych. Do tego raz nie mam apetytu wcale a raz po prostu jest tak duży że wchłaniam w dziwnych połączeniach.
Dziś zaczęły pobolewać Mnie plecy i jajnik z lewej strony.
Pociesza mnie jednak fakt że może to przejściowe i to że nie mam kreski od pępka do spojenia łonowego ani obolałych piersi aczkolwiek są bardziej wrażliwe.
Zaznaczam że do kolejnego okresu jeszcze pozostało mi sporo czasu.
Pozdrawiam.
HejHoINeedLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 22:13   #3914
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nie ominęłam ani jednej, skąd więc wynika brak okresu?
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 22:30   #3915
layal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czy test z krwi można zrobić w zwykłej przychodni czy trzeba u ginekologa? Czy jest płatny?
layal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 00:33   #3916
alechandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny Najprawdopodobniej mnie wyśmiejecie ale nawet i to podniesie mnie na duchu. Miesiąc temu kochałam się z chłopakiem. W prezerwatywie i nie było wytrysku, jednak w czasie zakladania prezerwatywy dotknełam do penisa chlopaka nie tą strona gumki... I okresu brak. Nie mam pojęcia czy miałam wtedy płodne dni bo niedawno odstawiłam NuvaRing i wszystko totalnie mi się rozregulowało. Wcześniej też mi się spóźniał okres ale nie aż o miesiąc... Nie mam absolutnie żadnych objawów ale i tak umieram ze strachu do tego stopnia że nawet boję się zrobic test. Nikłe szanse żebym była w ciąży, prawda? Dodam, że prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym
alechandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 00:38   #3917
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez layal Pokaż wiadomość
Czy test z krwi można zrobić w zwykłej przychodni czy trzeba u ginekologa? Czy jest płatny?
Oczywiście, że płatny. A dlaczego miałby być darmowy?

Wykonuje się go w przychodni. Koszt różnie. Ja robiłam za 17zł.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 05:56   #3918
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Lara31 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu nowa. To mój pierwszy post. Mam pytanie i proszę o radę. Czy mogę być w ciąży, gdy: okres rozpoczął mi się 04.07.11, trwał tydzień, kochaliśmy się bez zabezpieczenia 14,16,17 i 20.07.11 Cykle mam średnio regularne 30-40 dni. Robiłam test dzisiaj tj. 04.08. i wyszedł negatywnie. Odczuwam bóle w podbrzuszu. Proszę o radę, bo schizuję!
Bóle w podbrzuszu to może być efekt zbliżającej się @. Test wyszedł negatywnie, więc ryzyko jest małe. Dla pewności możesz sobie zrobić badanie krwi na Bhcg, które jednoznacznie rozwieje twoje wątpliwości. Twoje cykle są bardzo długie więc po co się stresujesz? A moja rada taka - skoro nie planujecie jeszcze dziecka, a lubicie seks, to pomyślcie o antykoncepcji np. pigułki lub plastry.
Nawet przy regularnych cyklach 28 dniowych czasem może się coś poprzestawiać i dni płodne się przesunąć. Dlatego seks bez zabezpieczenia zawsze może skończyć się ciążą



Cytat:
Napisane przez sigrid17 Pokaż wiadomość
Witam ponownie;-)

mam następujące pytanie: czy jeśli wykonałam 4 testy, z czego ostatni miesiąc po stosunku, i wszystkie wyszły negatywne plus dostałam okres po zaprzestaniu brania luteiny( lekarz dał mi na wywołanie) to mogę być pewna, że w ciąży nie jestem? Podobno jeśli jest się w ciąży, to po luteinie okresu nie będzie, czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Luteina to czysty progesteron. Podanie luteiny kobiecie z zaburzeniami miesiączkowymi a potem jej odstawienie, wywołuje okres. W przypadku ciężarnych - luteina podawana jest na podtrzymanie ciąży.
Na pewno nie jesteś w ciąży.
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 08:22   #3919
layal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Oczywiście, że płatny. A dlaczego miałby być darmowy?

Wykonuje się go w przychodni. Koszt różnie. Ja robiłam za 17zł.
Dziękuję za odpowiedź

Zastanawiam się jeszcze czy trzeba mieć jakieś skierowanie czy coś od lekarza czy mogę bezpośrednio poprosić o zrobienie testu? Czy muszę być na czczo?
layal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 09:08   #3920
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
Nie ominęłam ani jednej, skąd więc wynika brak okresu?
A nie lepiej się zapytać gina???

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez malamutka Pokaż wiadomość
Nawet przy regularnych cyklach 28 dniowych czasem może się coś poprzestawiać i dni płodne się przesunąć. Dlatego seks bez zabezpieczenia zawsze może skończyć się ciążą
Może ale nie musi. Nie przesadzajmy, kobieta nie jest płodna przez cały cykl...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:30   #3921
Lara31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

malamutka dziękuję Ci za odpowiedź. My własnie zaczęlismy się starac o dziecko i stąd to schizowanie Okresu dalej nie mam, ale skoro 04.08 test był negatywny, to raczej 8-go się nie zmieni, a szkoda :-( Czekam na okres w takim razie i działamy ;-))
Lara31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 11:51   #3922
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Na wizytę u mojej ginekolog musiałabym czekać miesiąc, a wyjeżdżam za 3 tygodnie więc raczej bym nie zdążyła na wizytę...
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 15:46   #3923
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez layal Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Zastanawiam się jeszcze czy trzeba mieć jakieś skierowanie czy coś od lekarza czy mogę bezpośrednio poprosić o zrobienie testu? Czy muszę być na czczo?
Na płatne badania nie trzeba mieć z reguły skierowania. Na to na pewno nie trzeba.

Ogólnie na twoje pytania bardzo łatwo znaleźć odpowiedź w internecie, dziwi mnie że tam nie sprawdzasz w pierwszej kolejności

Cytat:
do beta hcg nie trzeba byc na czczo, gonadotropina kosmówkowa to
jest hormon na który nie ma wpływu to czy cos zjesz czy nie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 16:39   #3924
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Może ale nie musi. Nie przesadzajmy, kobieta nie jest płodna przez cały cykl...
Nie twierdzę, że kobieta jest płodna cały cykl, ale z własnego doświadczenie wiem, że ciąża może pojawić się nawet z kochanie w dni "pewne" niepłodne Kalendarzyk jako metoda antykoncepcji jest mało skuteczna, właśnie dlatego, że nie można być pewnym długości swojego cyklu. My gdybyśmy się starali o dziecko tylko w dni płodne, to pewnie nadal miałabym płaski brzuszek (a moje cykle zawsze trwały 28-29 dni - oprócz tego jednego )
Dlatego Lara wy nie czekajcie na okres, tylko kochajcie się za każdym razem, kiedy najdzie Was ochota .
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:31   #3925
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez HejHoINeedLove Pokaż wiadomość
Witam !
Wznawiam wątek gdyż też się martwię że jestem w ciąży.
miesiąc temu uprawiałam seks ze swoim facetem bez gumki. Potem się nie martwiłam bo okres dostałam normalny.
Ale czytałam że nawet w czasie ciąży go można mieć.
Do tego od pięciu dni pobolewa mnie głowa, 10 minut po przebudzeniu dostaje mdłości czasem trwające cały dzień a nieraz trwające do południa a potem pojawiających się dopiero w godzinach wieczornych. Do tego raz nie mam apetytu wcale a raz po prostu jest tak duży że wchłaniam w dziwnych połączeniach.
Dziś zaczęły pobolewać Mnie plecy i jajnik z lewej strony.
Pociesza mnie jednak fakt że może to przejściowe i to że nie mam kreski od pępka do spojenia łonowego ani obolałych piersi aczkolwiek są bardziej wrażliwe.
Zaznaczam że do kolejnego okresu jeszcze pozostało mi sporo czasu.
Pozdrawiam.
Kobieto, powtórz dla "spokojności" TEST. Moim zdaniem te objawy to nerwy. A "linea nigra" na brzuchu pojawia się w zaawansowanej ciąży i nie sposób tego przeoczyć. Przestań schizować. Powtórz test, zobacz 1 krechę i wyluzuj

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez malamutka Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że kobieta jest płodna cały cykl, ale z własnego doświadczenie wiem, że ciąża może pojawić się nawet z kochanie w dni "pewne" niepłodne Kalendarzyk jako metoda antykoncepcji jest mało skuteczna, właśnie dlatego, że nie można być pewnym długości swojego cyklu. My gdybyśmy się starali o dziecko tylko w dni płodne, to pewnie nadal miałabym płaski brzuszek (a moje cykle zawsze trwały 28-29 dni - oprócz tego jednego )
Dlatego Lara wy nie czekajcie na okres, tylko kochajcie się za każdym razem, kiedy najdzie Was ochota .
A kto tu pisze o kalendarzyku??? Dobrze wyznaczone dni niepłodne są niepłodne na bank (jeśli chodzi o niepłodność poowulacyjną) i szansy na ciążę wtedy nie ma.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:51   #3926
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez alechandra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Najprawdopodobniej mnie wyśmiejecie ale nawet i to podniesie mnie na duchu. Miesiąc temu kochałam się z chłopakiem. W prezerwatywie i nie było wytrysku, jednak w czasie zakladania prezerwatywy dotknełam do penisa chlopaka nie tą strona gumki... I okresu brak. Nie mam pojęcia czy miałam wtedy płodne dni bo niedawno odstawiłam NuvaRing i wszystko totalnie mi się rozregulowało. Wcześniej też mi się spóźniał okres ale nie aż o miesiąc... Nie mam absolutnie żadnych objawów ale i tak umieram ze strachu do tego stopnia że nawet boję się zrobic test. Nikłe szanse żebym była w ciąży, prawda? Dodam, że prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym
Szczerze wątpię w ciążę
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:43   #3927
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
A kto tu pisze o kalendarzyku??? Dobrze wyznaczone dni niepłodne są niepłodne na bank (jeśli chodzi o niepłodność poowulacyjną) i szansy na ciążę wtedy nie ma.
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Problem polega zawsze na dobrze wyznaczonych dniach niepłodnych. Nie za bardzo rozumiem o co starasz się ze mną spierać. Wyraziłam swoją opinię, że kobiety, które na podstawie jedynie długości swoich dotychczasowych cykli i ostatniej miesiączki pytają o to czy możliwe jest by były w ciąży uprawiając seks bez zabezpieczenia w jakimś określonym dniu, a przecież przy takich danych, taka możliwość zawsze istnieje . Kobiety, które potrafią dobrze wyznaczyć sobie dni niepłodne (posiadają wystarczającą wiedzę i znają swoje ciało) nie mają problemów z odpowiedzią sobie na pytanie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w danym czasie. Kobiety, które piszą na tym wątku i pytają o prawdopodobieństwo ciąży, nie są widocznie pewne swojej wiedzy. Wg mojej oceny dziewczyny, które nie chcą jeszcze zostać matkami powinny zdawać sobie sprawę z tego, że metoda kalendarzykowa (opieranie się jedynie na długościach poprzednich cykli) może być zawodna nawet jeśli do tej pory kobieta miała regularne cykle.
A jeśli chodzi o starania o dziecko, to ja jestem zwolenniczką kochania się zawsze wtedy gdy się ma na to ochotę, a nie jedynie w dni płodne

Mam wrażenie że nasza dyskusja jest efektem jakiegoś niezrozumienia wypowiedzi a nie różnic w poglądach
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 16:05   #3928
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ja mam takie pytanie
wspołzycie 1dzień przed spodziewana @ cykle 28d.
drugi dzien -@brak
trzeci dzień-normalne krwawienie
potem juz tylko plamienie
czy ciąża jest mozliwa ?
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 17:07   #3929
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanie
wspołzycie 1dzień przed spodziewana @ cykle 28d.
drugi dzien -@brak
trzeci dzień-normalne krwawienie
potem juz tylko plamienie
czy ciąża jest mozliwa ?
ciaza zawsze jest mozliwa, jesli wspolzyjesz bez zabezpieczenia. Mialas wczesniej skape miesiaczki? Zrob test.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 17:19   #3930
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanie
wspołzycie 1dzień przed spodziewana @ cykle 28d.
drugi dzien -@brak
trzeci dzień-normalne krwawienie
potem juz tylko plamienie
czy ciąża jest mozliwa ?
zdecydowanie nie, jeśli współzycie było tylko na 2 dni przed @ to na ciążę nie ma szans

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
ciaza zawsze jest mozliwa, jesli wspolzyjesz bez zabezpieczenia. Mialas wczesniej skape miesiaczki? Zrob test.
test jest zbędny, na ciążę nie ma szans
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.