Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 17:23   #3961
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Nie bardzo chce mi się wierzyć w Twoją historię. Przy takich zalożeniach jak Twoje musiałabym byc w ciąży już "dziesiąt" razy Ciekawe czemu Cię badał endokrynolog?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Nieprawda. Kobieta jest płodna przez paręnaście dni w cyklu. Akurat jeśli chodzi o mnie nigdy mnie jeszcze mój organizm nie zawiódł
ja na biologii uczyłam się, że nawet nie paręnaście, a parę
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 17:48   #3962
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Nie bardzo chce mi się wierzyć w Twoją historię. Przy takich zalożeniach jak Twoje musiałabym byc w ciąży już "dziesiąt" razy Ciekawe czemu Cię badał endokrynolog?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Nieprawda. Kobieta jest płodna przez paręnaście dni w cyklu. Akurat jeśli chodzi o mnie nigdy mnie jeszcze mój organizm nie zawiódł
No jasne Ty wiesz najlepiej kto kiedy zachodzi w ciąże może minęłaś się z powołaniem, idź na medycynę będziesz 21 lekarzem znającym się na cyklu kobiety
Naprawdę nie wiem jak można się tak wymądrzać nie posiadając fachowej wiedzy (NPR nie wystarczy) i mało tego podważać zdanie kilku lekarzy.


Ciebie może nie zawiódł , ale rozmowa nie była o Tobie

Edytowane przez magnoliss
Czas edycji: 2011-08-12 o 18:03
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 19:50   #3963
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez magnoliss Pokaż wiadomość

Naprawdę nie wiem jak można się tak wymądrzać nie posiadając fachowej wiedzy (NPR nie wystarczy) i mało tego podważać zdanie kilku lekarzy.
Naprawdę nie wiem jak można się tak wymądrzać i pisać, że się zachodzi w ciążę w 28 dc przy regularnych cyklach 28-29 dniowych. Gdyby napisała, że przy nieregularnych to inna sprawa... A tak to tylko niepotrzebne straszenie dziewczyn na tym forum. Z mojej strony EOT.
Wiem co piszę, bo NPR znam z teorii i praktyki. I tyle w temacie.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 23:07   #3964
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Nie bardzo chce mi się wierzyć w Twoją historię. Przy takich zalożeniach jak Twoje musiałabym byc w ciąży już "dziesiąt" razy Ciekawe czemu Cię badał endokrynolog?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Nieprawda. Kobieta jest płodna przez paręnaście dni w cyklu. Akurat jeśli chodzi o mnie nigdy mnie jeszcze mój organizm nie zawiódł
Aż doprowadziłaś mnie do łez Co do endokrynologa, to nie wiem czy wiesz, ale ginekolodzy specjalizują sie w różnych dziedzinach. W zależności co ich interesuje. Ja ze swoją ciążą trafiłam do takiego który specjalizuje się i namiętnie interesuje endokrynologią i problemami z zajściem w ciążę kobiet. A trafiłam do niego z dwóch powodów:
1. Brak terminu u innego ginekologa o którym słyszałam że jest świetny pod względem prowadzenia ciąży (a po szpitalu musiałam iść w ciągu 7 dni na badanie usg wiec w tym czasie musiałam znaleźć nowego gina - swojemu dotychczasowemu jakoś już do końca nie ufałam po pierwszej diagnozie ciąży pozamacicznej)
2. Ten ginekolog wiedziałam, że ma super sprzęt. Jeden z najlepszych w Poznaniu i miał akurat wolny termin - tak naprawdę to tego gina wyszukała mi moja przyjaciółka i umówiła na wizytę

Szkoda, że swoich cykli miesiączkowych nie mogę udowodnić, bo bym cię tutaj przygniotła faktami - całą dokumentację ze szpitala, badania usg itd mam, ale nie mogę udowodnić że ostatnią miesiączkę miałam akurat w danym dniu - bo chociaż na wypisach ze szpitala wszystko mam tam napisane, to pewnie byś wtedy napisała, że pewnie w błąd specjalnie lekarzy wprowadzałam

Ja nie używałam środków antykoncepcyjnych od roku albo trochę dłużej (po tabletkach były prezerwatywy) i też wcześniej w ciążę nie zaszłam Ja nie twierdzę, że w cyklu 28 dniowym zaszłam w ciążę w 28dc. Ja twierdzę, że z niewiadomych powodów cykl się wydłużył, choć wcześniej był regularny prawie co do dnia. I w 28dc który miał trwać nie wiadomo ile dni - zaszłam w ciążę (to jedyne logiczne dla mnie wyjaśnienie)

Bawi mnie to, że ślepo wierzysz w swoje przekonania i nie dopuszczasz do głowy opinii innych (nie tylko ludzi z doświadczeniem życiowym) ale także lekarzy, którzy pewnie w swojej wieloletniej praktyce spotykali różne przypadki.

Ja nikogo tu na forum nie chcę straszyć (magnoliss wydaje mi się że też nie), ale każda kobieta uprawiająca seks bez zabezpieczenia powinna zdawać sobie sprawę z tego że ZAWSZE jakieś ryzyko istnieje. Czasem może być bliskie 0, ale jest. Dla mnie kobieta, która ma wątpliwości co do tego czy jest w ciąży czy nie - powinna zrobić sobie test ciążowy, a jeśli boi się nadal bo nie wierzy w ich skuteczność - to badanie krwi w najbliższej przychodni która posiada laboratorium (badanie na betaHCG). Badanie płatne, jednak dające jednoznaczną odpowiedź (koszt w okolicach kilkunastu złotych - nie trzeba być naczczo). Bo tutaj na forum też żadna z nas nie powinna dawać jednoznacznych odpowiedzi czy któraś jest w ciąży czy nie jest, bo wg mnie dane są niewystarczające do wystawiania 100% diagnoz
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 06:52   #3965
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malamutka Pokaż wiadomość

...Dla mnie kobieta, która ma wątpliwości co do tego czy jest w ciąży czy nie - powinna zrobić sobie test ciążowy, a jeśli boi się nadal bo nie wierzy w ich skuteczność - to badanie krwi w najbliższej przychodni która posiada laboratorium (badanie na betaHCG). Badanie płatne, jednak dające jednoznaczną odpowiedź (koszt w okolicach kilkunastu złotych - nie trzeba być naczczo). Bo tutaj na forum też żadna z nas nie powinna dawać jednoznacznych odpowiedzi czy któraś jest w ciąży czy nie jest, bo wg mnie dane są niewystarczające do wystawiania 100% diagnoz
Tu się zgodzę, aczkolwiek jeśli kobieta po współżyciu w 28dc dostaje @ następnego dnia to raczej wątpliwości nie powinno być. W drażliwym przypadku @ nie było (o ile mnie pamięć nie myli) i lekarze szukali przyczyny.
Oprócz testu jest jeszcze drugi sposób na to by przekonać się, że w ciąży się nie jest (oprócz testu) - o ile ma się wątpliwości czy @ była prawdziwa czy tez było to tylko plamienie - wystarczy poczekać na pojawienie się śluzu płodnego - jeśli on zaczyna się pojawiać -> znaczy to, że organizm przygotowuje się do jajeczkowania, które (jak wiadomo) w ciąży nie występuje.

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2011-08-13 o 07:01
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:16   #3966
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Oczywiście zgadzam się z Tobą . Kobiety które współżyły w dniach niepłodnych pewnych i dostały @ nie powinny się martwić. Opcja obserwowania śluzu jest bardzo dobra, niestety obawiam się, że niewiele kobiet potrafi dokładnie odróżnić rodzaje śluzów. Tak czy inaczej nie warto wg mnie stresować się jeśli nie ma się pewności. Stres też może zakłócić przebieg cyklu. W razie wątpliwości niech kobieta sama zdecyduje jaki rodzaj potwierdzenia/zaprzeczenia ciąży ją uspokoi i niech działa
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:06   #3967
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malamutka Pokaż wiadomość
Oczywiście zgadzam się z Tobą . Kobiety które współżyły w dniach niepłodnych pewnych i dostały @ nie powinny się martwić. Opcja obserwowania śluzu jest bardzo dobra, niestety obawiam się, że niewiele kobiet potrafi dokładnie odróżnić rodzaje śluzów. Tak czy inaczej nie warto wg mnie stresować się jeśli nie ma się pewności. Stres też może zakłócić przebieg cyklu. W razie wątpliwości niech kobieta sama zdecyduje jaki rodzaj potwierdzenia/zaprzeczenia ciąży ją uspokoi i niech działa
Tu się zgodzę.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 11:54   #3968
Stacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja mam takie troszkę inne pytanie, czy według Was stosowanie pigułek antykoncepcyjnych i prezerwatyw daje 100 % możliwości nie zajśćia w ciążę? Bo od 2 miesięcy współżyjemy z partnerem i mam te pigułki, jednak czasem mam wątpliwośći
Stacie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:59   #3969
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Stacie Pokaż wiadomość
Ja mam takie troszkę inne pytanie, czy według Was stosowanie pigułek antykoncepcyjnych i prezerwatyw daje 100 % możliwości nie zajśćia w ciążę? Bo od 2 miesięcy współżyjemy z partnerem i mam te pigułki, jednak czasem mam wątpliwośći
Kurcze zupełnie nie rozumiem takich sytuacji. Może jeszcze 3 inne metody : wkładka, plasrty... ? Wtdy na pewno będzie 100%
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:07   #3970
Stacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kurcze zupełnie nie rozumiem takich sytuacji. Może jeszcze 3 inne metody : wkładka, plasrty... ? Wtdy na pewno będzie 100%
No, 2 metody to chyba już za dużo, ale wolimy miec pewność
Stacie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 21:57   #3971
lola_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co myślec! dwa miesiace temu kilka dni przed miesiaczka kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, jakies 2-3dni potem dostałam okres wszystko w porzadku, następnie kochalismy sie już z zabezpieczeniem w postaci prezerwatyw które nie zawiodłym tj nie pekły ani nic, również dostalam okres w kolejnym miesiacu ale wyglądał tak: 1 dzien- mocne krwawienia, drugi - mniejszy, trzeci-plamienie, czwarty-mocniejsze krwawienie, piąty-lekkie krwawienia, przed okresami jak zwykle bolały mnie piersi, trochę podbrzusze jednak z zanikaniem okresu również objawy te ustąpiły i przez okolo 2tyg czułam sie dobrze teraz od kilku dni bolą mnie plecy, trochę głowa, czytałam ze to objawy ciązy jak i równiez ze [przez pierwsze miesiace okres moze normlanie wystepowac? straszne mam nerwy już nie wiem czy sobie pewne rzeczy wmawiam czy naprawde coś mnie boli, co myślicie?
lola_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 22:34   #3972
lola_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

pomózcie dziewczyny bo juz wariuje, moze wam sie wydac to smieszne ale chcialabym wiedziec co sądzicie. dwa miesiace temu kochałam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, 2-3dni potem dostałam normalny okres, przez kolejny czas zabezpieczalismy sie prezerwatywami które nie zawiodly tj nie pekly ani nic takiego, znowu mialam okres, dzien 1-obfite krwawienie, drugi -krwawienie, trzeci-plamienie, czwarty-krawienie, 5-lekkie krawienie. przed okresami normalnie bolały mnie piersi jak zwykle, ustaly jednak z zanikaniem okresu. po miesiaczce ostatniej czulam sie dobrze, normalnie, od kilku dni pobolewa mnie głowa i plecy, co czytalam ze moze byc objawami ciązy oraz czytalam rowniez ze w pierwszych miesiach okres mozna miec normalnie. Mam straszne nerwy i nie wiem juz co myslec, ostatnimi czasy tez nie śpie za dobrze i długo, ale to z innych powodów, moze stad tez bóle głowy? co myslicie?
lola_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 07:41   #3973
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez lola_ola Pokaż wiadomość
pomózcie dziewczyny bo juz wariuje, moze wam sie wydac to smieszne ale chcialabym wiedziec co sądzicie. dwa miesiace temu kochałam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, 2-3dni potem dostałam normalny okres, przez kolejny czas zabezpieczalismy sie prezerwatywami które nie zawiodly tj nie pekly ani nic takiego, znowu mialam okres, dzien 1-obfite krwawienie, drugi -krwawienie, trzeci-plamienie, czwarty-krawienie, 5-lekkie krawienie. przed okresami normalnie bolały mnie piersi jak zwykle, ustaly jednak z zanikaniem okresu. po miesiaczce ostatniej czulam sie dobrze, normalnie, od kilku dni pobolewa mnie głowa i plecy, co czytalam ze moze byc objawami ciązy oraz czytalam rowniez ze w pierwszych miesiach okres mozna miec normalnie. Mam straszne nerwy i nie wiem juz co myslec, ostatnimi czasy tez nie śpie za dobrze i długo, ale to z innych powodów, moze stad tez bóle głowy? co myslicie?
No przeciez dostałaś okres, o co chodzi?
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 07:55   #3974
lola_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

tak, ale tak jak mówie naczytałam sie o tych okresach w ciązy i nie wiedziałam co myslec kiedy zaczełam sie źle czuć, ale moze faktycznie juz ze stresu sobie cos wmawiam
lola_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:12   #3975
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez lola_ola Pokaż wiadomość
tak, ale tak jak mówie naczytałam sie o tych okresach w ciązy i nie wiedziałam co myslec kiedy zaczełam sie źle czuć, ale moze faktycznie juz ze stresu sobie cos wmawiam
W ciąży nie ma okresu, jedno z drugim sie wyklucza.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:56   #3976
lola_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
W ciąży nie ma okresu, jedno z drugim sie wyklucza.

też tak uważam, jednak na wielu stronach opisywane są takie przypadki
lola_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:50   #3977
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez lola_ola Pokaż wiadomość
tak, ale tak jak mówie naczytałam sie o tych okresach w ciązy i nie wiedziałam co myslec kiedy zaczełam sie źle czuć, ale moze faktycznie juz ze stresu sobie cos wmawiam
w ciązy nie ma okresu. mogą byc co najwyżej krwawienia i plamienia.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 17:28   #3978
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez lola_ola Pokaż wiadomość
tak, ale tak jak mówie naczytałam sie o tych okresach w ciązy i nie wiedziałam co myslec kiedy zaczełam sie źle czuć, ale moze faktycznie juz ze stresu sobie cos wmawiam
W ciąży NIE MA okresu Przeciez to nielogiczne
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 19:55   #3979
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam Was dziewczyny. mam taki problem- ok. 4 tygodni temu współzyłam bez zabezpieczenia natomiast stosunek trwał dosłownie chwilkę, bo naszczęscie zdązylismy się opanować. Miesiączkę mam nieregualrną, cykl wynosi raz 36, 38 czy tez 40 dni. Z moich wstępnych obliczeń miesiączke powinnam dostać mniej wiecej tydzień temu-w ten dzień zrobiłam tez test wieczorem, który wyszedł negatywny. (34 dzień cyklu)Dziś mija kolejny tydzien, a ja dalej nie mam miesiączki. Nie czuję bólu brzucha nadchodzącego okresu, ani żadnych objawów. Czy myślicie ze powinnam powtorzyc test, czy jest szansa ze mogę być w ciązy?
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 20:11   #3980
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zabka19 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. mam taki problem- ok. 4 tygodni temu współzyłam bez zabezpieczenia natomiast stosunek trwał dosłownie chwilkę, bo naszczęscie zdązylismy się opanować. Miesiączkę mam nieregualrną, cykl wynosi raz 36, 38 czy tez 40 dni. Z moich wstępnych obliczeń miesiączke powinnam dostać mniej wiecej tydzień temu-w ten dzień zrobiłam tez test wieczorem, który wyszedł negatywny. (34 dzień cyklu)Dziś mija kolejny tydzien, a ja dalej nie mam miesiączki. Nie czuję bólu brzucha nadchodzącego okresu, ani żadnych objawów. Czy myślicie ze powinnam powtorzyc test, czy jest szansa ze mogę być w ciązy?
raczej do zapłodnienia nie doszło, ale powtórz test dla pewności
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 20:13   #3981
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

jest szansa ze po 3-4 tgodniach test mógl wyjśc zle?
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 20:16   #3982
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zabka19 Pokaż wiadomość
jest szansa ze po 3-4 tgodniach test mógl wyjśc zle?
szansa jest ZAWSZE, ale naprawdę mała.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:35   #3983
Abiby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Chciałabym Wam moje drogie zadać zbiorowe pytanie.
Otóż wróciłam właśnie w wyjazdu na którym byłam z moim TŻ. W czasie wyjazdu miałam @, w czasie której moje słoneczko weszło we mnie bez żadnego zabezpieczenia na dosłownie moment. Raczej nie spodziewam się po tym ciąży. Nie było ani wytrysku, ani płynu. Cisza.
W czasie tego tygodnia, zaraz po zakończeniu miesiączki często współżyliśmy. Coś około 6 razy. Moje pytanie odnosi się właśnie do tego. Dwa dni po tym jak ostatni raz się kochaliśmy zaczęłam mieć problemy z żołądkiem. Może być to skutek zmienionej, ciężko strawnej diety. Jednak następnego dnia pojawił się ból pochwy przy oddawaniu moczu. Pojawia się na sam koniec i przypomina wbijanie igiełek. Po chwili sam mija i nic więcej mnie nie boli w tym temacie. Na noc użyłam płynu do higieny intymnej by złagodzić trochę podrażnienie. Faktycznie, czuję się po tym lepiej. Moje pytanie jest takie: czy może być to skutkiem nadmiernych kontaktów płciowych? Rozważam też przeziębienie, choć nie jestem pewna. Dziś jest drugi dzień jak mnie tak boli... Czy któraś z Was miała podobnie? Jak sprawić by to minęło?
Abiby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:37   #3984
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Abiby Pokaż wiadomość
Chciałabym Wam moje drogie zadać zbiorowe pytanie.
Otóż wróciłam właśnie w wyjazdu na którym byłam z moim TŻ. W czasie wyjazdu miałam @, w czasie której moje słoneczko weszło we mnie bez żadnego zabezpieczenia na dosłownie moment. Raczej nie spodziewam się po tym ciąży. Nie było ani wytrysku, ani płynu. Cisza.
W czasie tego tygodnia, zaraz po zakończeniu miesiączki często współżyliśmy. Coś około 6 razy. Moje pytanie odnosi się właśnie do tego. Dwa dni po tym jak ostatni raz się kochaliśmy zaczęłam mieć problemy z żołądkiem. Może być to skutek zmienionej, ciężko strawnej diety. Jednak następnego dnia pojawił się ból pochwy przy oddawaniu moczu. Pojawia się na sam koniec i przypomina wbijanie igiełek. Po chwili sam mija i nic więcej mnie nie boli w tym temacie. Na noc użyłam płynu do higieny intymnej by złagodzić trochę podrażnienie. Faktycznie, czuję się po tym lepiej. Moje pytanie jest takie: czy może być to skutkiem nadmiernych kontaktów płciowych? Rozważam też przeziębienie, choć nie jestem pewna. Dziś jest drugi dzień jak mnie tak boli... Czy któraś z Was miała podobnie? Jak sprawić by to minęło?
W to wątpię, ale mimo wszystko idź do lekarza i żadnego "ale"
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:52   #3985
Abiby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Faktycznie powinnam się do niego wybrać na dniach. Dzięki

Zapomniałabym! Jeżeli wybieram się z tym do lekarza... To do ginekologa czy kogoś innego? Bo z tego co słyszałam od przyjaciółki, powinnam wybrać lekarza innej specjalizacji.

Edytowane przez Abiby
Czas edycji: 2011-08-15 o 21:56
Abiby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 22:46   #3986
wizazowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. Kilka dni temu, mając sprzyjające warunki, doszło do tego, że chłopak dosyć płytko kilka razy wepchnął penisa. Nie doszło do wytrysku, ani głębszej penetracji. Czy istnieje ryzyko ciąży?
wizazowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 00:25   #3987
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Abiby Pokaż wiadomość
Faktycznie powinnam się do niego wybrać na dniach. Dzięki

Zapomniałabym! Jeżeli wybieram się z tym do lekarza... To do ginekologa czy kogoś innego? Bo z tego co słyszałam od przyjaciółki, powinnam wybrać lekarza innej specjalizacji.
Z bólem pochwy, owszem, do gina
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 01:11   #3988
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez lola_ola Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co myślec! dwa miesiace temu kilka dni przed miesiaczka kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, jakies 2-3dni potem dostałam okres wszystko w porzadku, następnie kochalismy sie już z zabezpieczeniem w postaci prezerwatyw które nie zawiodłym tj nie pekły ani nic, również dostalam okres w kolejnym miesiacu ale wyglądał tak: 1 dzien- mocne krwawienia, drugi - mniejszy, trzeci-plamienie, czwarty-mocniejsze krwawienie, piąty-lekkie krwawienia, przed okresami jak zwykle bolały mnie piersi, trochę podbrzusze jednak z zanikaniem okresu również objawy te ustąpiły i przez okolo 2tyg czułam sie dobrze teraz od kilku dni bolą mnie plecy, trochę głowa, czytałam ze to objawy ciązy jak i równiez ze [przez pierwsze miesiace okres moze normlanie wystepowac? straszne mam nerwy już nie wiem czy sobie pewne rzeczy wmawiam czy naprawde coś mnie boli, co myślicie?
Jakich to jeszcze obajwów ludzie nie wymyślą. Niedługo ból zęba, palca u nogi czy czegokolwiek będzie objawem, bo kogoś tam kiedyś zabolało
Miałaś okres, to na objawy nie wygląda więc śpij spokojnie.

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Abiby Pokaż wiadomość
Faktycznie powinnam się do niego wybrać na dniach. Dzięki

Zapomniałabym! Jeżeli wybieram się z tym do lekarza... To do ginekologa czy kogoś innego? Bo z tego co słyszałam od przyjaciółki, powinnam wybrać lekarza innej specjalizacji.
Wizyta u ginekologa Ci nie zaszkodzi a jeżeli nie on pomoże to zapewne dobrze nakieruje.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 06:58   #3989
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Abiby Pokaż wiadomość
Chciałabym Wam moje drogie zadać zbiorowe pytanie.
Otóż wróciłam właśnie w wyjazdu na którym byłam z moim TŻ. W czasie wyjazdu miałam @, w czasie której moje słoneczko weszło we mnie bez żadnego zabezpieczenia na dosłownie moment. Raczej nie spodziewam się po tym ciąży. Nie było ani wytrysku, ani płynu. Cisza.
W czasie tego tygodnia, zaraz po zakończeniu miesiączki często współżyliśmy. Coś około 6 razy. Moje pytanie odnosi się właśnie do tego. Dwa dni po tym jak ostatni raz się kochaliśmy zaczęłam mieć problemy z żołądkiem. Może być to skutek zmienionej, ciężko strawnej diety. Jednak następnego dnia pojawił się ból pochwy przy oddawaniu moczu. Pojawia się na sam koniec i przypomina wbijanie igiełek. Po chwili sam mija i nic więcej mnie nie boli w tym temacie. Na noc użyłam płynu do higieny intymnej by złagodzić trochę podrażnienie. Faktycznie, czuję się po tym lepiej. Moje pytanie jest takie: czy może być to skutkiem nadmiernych kontaktów płciowych? Rozważam też przeziębienie, choć nie jestem pewna. Dziś jest drugi dzień jak mnie tak boli... Czy któraś z Was miała podobnie? Jak sprawić by to minęło?
wygląda bardziej na zakażenie dróg moczowych - na początek żurawina, a poza tym do lekarza po receptę na furagin marsz!!!!

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zabka19 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. mam taki problem- ok. 4 tygodni temu współzyłam bez zabezpieczenia natomiast stosunek trwał dosłownie chwilkę, bo naszczęscie zdązylismy się opanować. Miesiączkę mam nieregualrną, cykl wynosi raz 36, 38 czy tez 40 dni. Z moich wstępnych obliczeń miesiączke powinnam dostać mniej wiecej tydzień temu-w ten dzień zrobiłam tez test wieczorem, który wyszedł negatywny. (34 dzień cyklu)Dziś mija kolejny tydzien, a ja dalej nie mam miesiączki. Nie czuję bólu brzucha nadchodzącego okresu, ani żadnych objawów. Czy myślicie ze powinnam powtorzyc test, czy jest szansa ze mogę być w ciązy?
Długość cyklu 34-40 dni jest uznawana za regularne. Jak @ się nie pojawi - idź do gina po coś na wywołanie...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:15   #3990
kamxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. Chciałam się Was poradzić. mam cykle 34- 36 dniowe, teraz już minął 44 dzień,a ja nadal nie mam okresu. Czasem mnie coś zaciągnie w podbrzuszu (baardzo rzadko) i raz w nocy obudził mnie ostry ból głowy, a poza tym nic.. Temperaturę przed owu mam 36.6 ,a teraz przewaznie 36.8 lub czasem 37.1 rano. Nie mam innych objawów jak na ciaze,czy bolu piersi ,czy nudnosci... ,ale taka mozliwosc jest.... Nie chce robic testu, bo jak juz to poczekam jeszcze 4 dni na powrót męza. Aha caly czas mam bialy sluz lub bialo przsezroczysty troche rozciagliwy. Myslicie,ze moge byc w ciazy?Czekam na pomocne odpowiedzi
kamxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.