Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 10:21   #4351
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Co za głupoty wypisujesz!:I jeszcze namieszałaś dziewczynie w głowie
Czytałaś kiedykolwiek ulotkę od tabsów?
Chyba nie, bo wiedziałabyś, że należy od razu przerwać zażywanie leku


Tabletki antykoncepcyjne zawierają hormon progesteron,który podtrzymuje ciążę gdy jest zagrożona.

Więc jakoś w początkowej ciąży nie wydaje mi się żeby zaszkodziły.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:05   #4352
Julka14554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ok dzięki
Julka14554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:32   #4353
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Tabletki antykoncepcyjne zawierają hormon progesteron,który podtrzymuje ciążę gdy jest zagrożona.

Więc jakoś w początkowej ciąży nie wydaje mi się żeby zaszkodziły.

No widzisz, wydaje ci się

nie na darmo w ulotkach piszą, żeby zaprzestać zażywania tabsów
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:18   #4354
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

paulina4442 I co z Toba, kochana??

Edytowane przez hope01
Czas edycji: 2011-10-11 o 18:20
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 11:49   #4355
paulina4442
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witajcie. jestem tak zmeczona i tak obolala ze nawet pisac nie mam sil.
wczoraj po powrocie TZ pojechalismy na pogotowie, a tam? szkoda slow!! lekarz dyzurny odprawil mnie z recepta na NO SPE!!! bo twierdzi ze to zwykly okres i mam mu dupy nie zawracac! wyszlismy z tamtad ja beczac a TZ tak wsciekly ze byl gotowy na policje jechac. ale udalo mi sie go przekonac i pojechalismy do domu. no spa owszem pomogla ale tylko na bol, jak krwawilam tak i krwawie. dzis bylam u swojeggo lekarza rodzinnego, to dostalam skierowanie na krew i kazal czekac na wizyte u gina a jesli sie moj stan pogorszy to na pogotowie! wynik w piatek. a ja mam dosc tej CHOREJ polski... odezwe sie jak cos wiecej bede wiedziec.
paulina4442 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 13:53   #4356
on_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam,
mojej dziewczynie spóźnia się okres ;/
dodam, że miała go 3 czerwca, potem 29 lipca i do dziś nic ;/
niby chodzi czasem wzdęta, lekkie kłucie jajników, ale na tym koniec, w zeszłym roku też nie miała 2 miesiące.... a pierwsze co przychodzi do głowy to...
ostatnio koło 1 września byliśmy ze sobą blisko, do zbliżenia nie doszło, był tylko petting, wzajemne pieszczoty, a gdy robiło się gorąca to zakładałem prezerwatywę i dochodziło do pocierania jej narządów - w prezerwatywie, następnie dochodziło do wytrysku poza nią, doprowadzała mnie ręką daleko od pochwy...
nie wiem czy w którymś momencie przed założeniem prezerwatywy mogliśmy się dotknąć i coś przenieść... ale to już 3 miesiąc idzie bez okresu...
dziewczyna koło 20 września była u ginekologa i on jej powiedział, że musi czekać cierpliwie na okres, robił zwykłe usg i niby jest ok, no ale przy ewentualnej ciąży w 4, 5 tyg usg chyba i tak nic nie wykryje...
nie wiem co już mam myśleć....
on_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:32   #4357
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

skoro juz kiedys okres jej sie spoznial to widocznie cykl ma jeszcze nie wyregulowany. Wg mnie nie ma tu szans na ciaze, jeszcze bez stosunku :/ nie ma co się stresować, bo stres też pomaga @ opóźnić.
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 10:16   #4358
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny, spałam z facetem 21 sierpnia bez zabezpieczenia. 2 września dostałam miesiączkę bardzo obfitą, która trwała 9 dni. 13 dni temu miałam owulację? tak myślę, bo jest to bardzo silny ból podbrzusza, za przeproszeniem tyłka, aż usiąść nie mogę i pleców. Dopiero 4-5 dni temu zaczęły mnie boleć piersi, od 3 dni mam codziennie rano ból tak jak w dzień przyjścia @, a tu ni widu, ni słychu. Boję się, że jednak mogę być w ciąży... Zrobię dzisiaj po południu test, ale zwariuję zaraz z nerwów...
Dodam, że ostatnio miałam robione badania, bo męczy mnie często zapalenie cewki moczowej i wykryto u mnie paciorkowca, nie wiem czy to ma jakiś wpływ.
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !




Edytowane przez N47aLQS
Czas edycji: 2011-10-13 o 10:18
N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:19   #4359
monika5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja ma troche inny problem ale licze że pomzecie jakimiś radami. Otóż jestem w środku cyklu 18 dzień (czyli owulacja?) i od wtorku mam brązowawą wydzielinę z pochwy.
Zazwyczaj miesiączki mam dość regularne 28-30 dni. Ostania (26.09)może była trochę mniej obfita.
Czasem zdarzało się ze taki śluz (ciemniejszy brązowawy) czy to upławy miałam przed miesiączką czy tez po niej ale raczej nie w środku cyklu.
Czym może być spowodowana taka wydzielina przede wszystkim jej kolor? Dodam że mam przy tym ból w podbrzuszu.

Uprzedzając pytania o ciąże. Raczej bym ja wykluczyła. Ostatni stosunek miałam dawno w lipcu i od tamtej pory mam regularne miesiączki.

Też pomyślalm że moze to ciąża i zrobiłam wczoraj badania hcg wynik < 1mlU/ml.
Wiec to na pewno nie to bo wynik byłby po takim czasie juz bardzo duży.
monika5678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 13:44   #4360
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

objawy jakie opisujesz ja mialam przy nadzerce :/
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:35   #4361
micia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam, czytam te wypowiedzi i mam nie małe obawy.. Natomiast można zajść w ciąże po paru dniach po okresie?

Natomiast pieściliśmy się z chłopakiem włożył na chwilę poczuł, że idzie ten moment szybko wyjął i wytrysk był poza macicą, ale.... moje pytanie jest takie czy wyjmując mógł coś popuścić na zewnątrz mojego narządu?

Mówił, że w środku nie doszło do wytrysku... Źle się czuję, ale minie dziś 7 dni od tego no to myślę, że to z nerwów..

Dajcie pomoc..
__________________
~~Micia6~~
micia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 12:51   #4362
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Zależy jaki masz cykl, ale owszem- można zajść w ciążę pare dni po okresie.
Mógł popuścić wewnątrz jak i na zewnątrz, a mógł też wydostać się ejakulat z plemnikami.
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2011-10-14 o 12:52
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 13:12   #4363
Karyme22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny mam nadzieje ze pomozecie, tak czytam i czytam wasze posty, ale jeszcze sie nie uspokoilam wiec postanowilam ,ze napisze. moze za bardzo panikuje ale nigdy wczesniej tak nie mialam, wiec sie przerazilam.

okres powinnam dostac za 2 tyg od 4 lat mam regularny, mam zawsze bole przed okresowe ale to gdzies ok.tyg przed. kochalam sie z moim chlopakiem tydz temu bez zabezpieczenia ale wytrysk nie byl w srodku.od 2 dni odczuwam dziwne mrowienie w piersiach czego nigdy nie odczuwalam podczas okresu i przed ,strasznie mnie boli prawy janik czasami tak ze nie moge nic zrobic czego tez nigdy nie mialam, moje piersi sa nabrzmiale i wrazliwe...mam nadzieje ze to tylko stan przed okresowy i nie jestem w ciazy, ale wole sie zapytac i uspokoic niz sobie wkrecac za duzo.
Karyme22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 13:57   #4364
pawciania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny:conf used:
bardzo prosze o pomoc
wczoraj mialam dziwny przypadek, kochalam sie z moim chlopakiem pod wplywem alkoholu, bylam niezle wstawiona, otoz niedawno skonczylam brac tabyletki anty po ok 2 latach, teraz jestem w trakcie tego 2 cyklu po odstawieniu i stosujemy prezerwatywy, kochalismy sie w pozycji na jezdzca on skonczyl w tej gumce, i sciagnol ja, a ja glupia pijana nie widza o co kaman, wsadzilam jego penisa z powrotem do pochwy. no i wiadomo na tym penisie moga byc sperma a w sadzie to byla napewno na 100%. jakie sa szanse zajsci w ciaze? zaczynam sie bac
pawciania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 14:49   #4365
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny

Co o tym sądzicie

Zrobiłam dzisiaj test ciążowy 28dc popołudniu przy cyklach 30-33 dniowych i zobaczyłam cienia cienia II kreski (tak mi sie zdaje )
a po czasie spojrzałam jeszcze raz,a ta kreska jest lepiej widoczna, czy myślicie że test jest wiarygodny? bo to było już po czasie
Czy miał ktoś podobną sytuację?
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:27   #4366
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Pawciania - czego to my pod wplywem nie robimy sperma znajdowala sie na pewno, "ryzyko" wiec jest, w ktorym dniu cyklu jestes?
Magnoliss - dla pewnosci powtorz test
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:42   #4367
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Pawciania -szanse są zawsze, w Twoim wypadku to raczej ryzyko Odczekaj i zrób test.

magnoliss- na ulotce zazwyczaj jest napisane,że po jakimś czasie test już nie jest wiarygodny. Sama widze, po moich testach (tych co trzymam na pamiątekę) jaka druga krecha jest nagle intensywana a początkowo też była ledwo widoczna.
Dla mnie test z drugą kreską nawet malo widoczną jest testem pozytywnym. Proponuję zrobic kolejny test żeby wiedzieć na czym stoisz

Karyme22- no ja Cię nie uspokoję, bo ja zaszłam w ciążę w podobny sposób. Stosunek przerwany to nie forma antykoncepcji...warto to zrozumieć. Twoje objawy mogą być objawami przedokresowymi albo ciązowymi. Ja też początkowo myślałam, że piersi, brzuch itp, odzywają się bo okres się zbliża, a jednak było inaczej. Powodzenia
Einode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:40   #4368
kusiak58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeśli chłopak miał wytrysk na mój brzuch, a ja byłam ubrana od pasa w dół (miałam bieliznę, na niej wkładkę i dżinsy)? Później mnie nie dotykał, ale obawiam się, bo nie jestem pewna czy jest w takim wypadku możliwość przeniesienia plemników w jakiś sposób do pochwy i czy jest ona duża. Okres powinnam dostać za jakiś tydzień, ale mogę go mieć rozregulowany przez zażywane leki, więc nie jestem też pewna, czy to dni płodne. Dodam, że jestem dziewicą.
kusiak58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 06:58   #4369
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kusiak58 Pokaż wiadomość
Czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeśli chłopak miał wytrysk na mój brzuch, a ja byłam ubrana od pasa w dół (miałam bieliznę, na niej wkładkę i dżinsy)? Później mnie nie dotykał, ale obawiam się, bo nie jestem pewna czy jest w takim wypadku możliwość przeniesienia plemników w jakiś sposób do pochwy i czy jest ona duża. Okres powinnam dostać za jakiś tydzień, ale mogę go mieć rozregulowany przez zażywane leki, więc nie jestem też pewna, czy to dni płodne. Dodam, że jestem dziewicą.
W jaki sposób plemniki miałyby się dostać przez dżinsy i wkładkę??
Skoro myślicie o seksie zadbajcie wcześniej o zabezpieczenie.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 07:18   #4370
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

kusiak58, to zależy jak szczelny masz pępek i czy Twój chłopak ma te plamniki z wiertełkami czy bez.

A tak serio to zanim zabierzecie się za sprawy dla dorosłych zagłębcie się trochę w temat jak się zachodzi w ciążę .

Masakra!
Einode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:45   #4371
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

kochane dziewczyny jak myślicie ...... pierwszy dzień cyklu miałam 1.10 i kochałam się z moim chłopakiem 10.10 około godziny 24ej . Więc nie wiem jak to liczyć czy to mój 10 czy 11 dzień cyklu....

śluz płodny zobaczyłam u siebie 12.10. Mam 28 dniowe cykle. Jak myślicie szansa jest?
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:42   #4372
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
kochane dziewczyny jak myślicie ...... pierwszy dzień cyklu miałam 1.10 i kochałam się z moim chłopakiem 10.10 około godziny 24ej . Więc nie wiem jak to liczyć czy to mój 10 czy 11 dzień cyklu....

śluz płodny zobaczyłam u siebie 12.10. Mam 28 dniowe cykle. Jak myślicie szansa jest?
jest
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:01   #4373
pawciania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziwczyny ja chyba bede brac tabletke 72h po....
pawciania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:27   #4374
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
jest

dzięki za odpowiedź
chciałabym.... ale owulacja powinna być 14 więc plemniki raczej nie żyją tyle czasu, żyją w sprzyjających warunkach, a śluz płodny pojawił się dzień po stosunku
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 17:25   #4375
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

pawciania - jestes pewna ... ?
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:05   #4376
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
chciałabym.... ale owulacja powinna być 14 więc plemniki raczej nie żyją tyle czasu, żyją w sprzyjających warunkach, a śluz płodny pojawił się dzień po stosunku
...i właśnie dzięki temu śluzowi spokojnie mogą przeczekać do owulacji. Co do dnia owulacji to nie masz pewności jeśli nie masz monitoringu cyklu. Ewentualnie można zaobserwować, że owulacja już była po skoku temperatury, ale jesli nie mierzysz to żdane wyliczenia nie mają racji bytu - są tylko orientacyjne. Tzw. ból owulacyjny nie musi oznaczać owulacji lecz ją np. o 2-3 dni poprzedzać.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:47   #4377
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
...i właśnie dzięki temu śluzowi spokojnie mogą przeczekać do owulacji. Co do dnia owulacji to nie masz pewności jeśli nie masz monitoringu cyklu. Ewentualnie można zaobserwować, że owulacja już była po skoku temperatury, ale jesli nie mierzysz to żdane wyliczenia nie mają racji bytu - są tylko orientacyjne. Tzw. ból owulacyjny nie musi oznaczać owulacji lecz ją np. o 2-3 dni poprzedzać.
dzięki kochana, zobaczymy ... o ile nie "wyginęły' wszystkie w niesprzyjającym śluzie bo w dniu stosunku śluzu nie miałam, było raczej sucho.....

a boli mnie jajnik właśnie dziś... cholercia, może to znaczyć, ze jednak dziś jest owulacja albo jak piszesz ból ja poprzedza... stosunek był z poniedziałku na wtorek i jakby plemniki przeżyły 6 dni to chyba jakieś zmutowane
ehhh za wcześnie na test więc tak tylko gdybam ...........
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:29   #4378
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez pawciania Pokaż wiadomość
dziwczyny ja chyba bede brac tabletke 72h po....
Jeśli nie chcesz zajść w ciążę, to warto wziąć, chociaż musisz sobie zdawać sprawę, że po 24 h skuteczność escapelle jest znacznie niższa, niż w ciągu pierwszej doby.
Ja wzięłam po 50 h i nie zaszłam w ciążę, poza tym nie miałam absolutnie żadnych skutków ubocznych opisanych w ulotce.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:44   #4379
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam serdecznie,
znalazłam II-gi podobny wątek więc poproszę i Was o opinię.

Ost. okres miałam 10 września, powinnam mieć następny 10-12.10, dziś mija 7 dzień okresu nie ma.
Moje zmartwienia wynikają stąd, że 24.09 uprawiałam z TŻ petting, nie doszło do wytrysku, nie doszło do "wejścia", ale ocierał swój narząd intymny o mój. Następny petting uprawialiśmy tydzień temu 8.10. Dziewczyny czy istniało ryzyko? Okres spóźnia mi się prawie tydź. Nie widzę po sobie aby się zbliżał.

Ostatnio miałam b. dużo na głowie, przeprowadzałam się do nowego miasta, zaczęłam nową szkołę, być może to związane ze zmianą środowiska, że spóźnia się miesiączka?

Jeżeli chodzi o moją dł. cyklu to różnie, od początku roku miałam co: 31 31 30 30 33 30 34 28 dni.

Proszę bardzo- wypowiedzcie się!
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:55   #4380
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
znalazłam II-gi podobny wątek więc poproszę i Was o opinię.

Ost. okres miałam 10 września, powinnam mieć następny 10-12.10, dziś mija 7 dzień okresu nie ma.
Moje zmartwienia wynikają stąd, że 24.09 uprawiałam z TŻ petting, nie doszło do wytrysku, nie doszło do "wejścia", ale ocierał swój narząd intymny o mój. Następny petting uprawialiśmy tydzień temu 8.10. Dziewczyny czy istniało ryzyko? Okres spóźnia mi się prawie tydź. Nie widzę po sobie aby się zbliżał.

Ostatnio miałam b. dużo na głowie, przeprowadzałam się do nowego miasta, zaczęłam nową szkołę, być może to związane ze zmianą środowiska, że spóźnia się miesiączka?

Jeżeli chodzi o moją dł. cyklu to różnie, od początku roku miałam co: 31 31 30 30 33 30 34 28 dni.

Proszę bardzo- wypowiedzcie się!
Nie, od czegoś takiego nie zachodzi się w ciąże.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.