Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 13:37   #4921
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, przychodzę do Was z forum perfumowego, powiedzcie mi, co oznacza wynik beta HCG 6,8?
Czy jest jednoznaczny?
będę wdzięczna za szybką odpowiedź, jak się pewnie domyslacie
nikt nie odpisał pewnie, bo taką informacje można spokojnie w googlach uzyskać

wynik wskazuje na wczesną ciążę
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:41   #4922
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czesc:d znowu ja, poszlam dzis na badanie krwi jakosciowa beta. Treaz w necie czytam ze jakosciowa ta raz pisza ze w dniu spodziewanej miesiaczki, raz ze po 14 dni od kiedy sie spoznia. jak to w koncu jest? bo wiem ze jakosciowa to tak/nie. Mysliscie ze wynik bedzie juz wiarygodny po takim czasie czy jednak za szybkoi? bo to juz 3 tyg od stosunku..
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:46   #4923
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez catherinekay Pokaż wiadomość
czesc:d znowu ja, poszlam dzis na badanie krwi jakosciowa beta. Treaz w necie czytam ze jakosciowa ta raz pisza ze w dniu spodziewanej miesiaczki, raz ze po 14 dni od kiedy sie spoznia. jak to w koncu jest? bo wiem ze jakosciowa to tak/nie. Mysliscie ze wynik bedzie juz wiarygodny po takim czasie czy jednak za szybkoi? bo to juz 3 tyg od stosunku..
Po 3 tygodniach od stosunku beta powinna być już wiarygodna.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:52   #4924
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach od stosunku beta powinna być już wiarygodna.

a moze mi ktos wtlumaczyc cos? bo ja robilam beta jakosciowa[ z krwi] a nie ilosciowa, czyli dostane wynik tak/ nie. a jak wpisauje w google to wszedzie pisza ze beta jakosciowa to z moczu wiec jak to jest w koncu?
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:00   #4925
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Właśnie o dziwo jestem spokojna, chcę tylko się poradzić kompetentnych osób (do ginekologa pójdę dopiero w Polsce, za tydzień, bo lecę na święta do domu). A jeszcze dodam, że ostatnia miesiączka rozpoczęła się 18.11, trwała, jak zawsze, 5 dni. Co więc powinnam zrobić ? Brać tą tabletkę ?
Który to był dzień cyklu kiedy doszło do tej sytuacji pęknięcia prezerwatywy? Czy widziałaś u siebie wtedy jakieę oznaki płodności np śluz płodny (gęsty jak białko jaja)? Jeśli wczoraj (12. XII) to byłby Twój 23 dzień cyklu i jeśli piszesz, że cykle masz 30-35 dniowe to na dwoje babka wróżyła - przydałby się solidny wykres, bo nie wiemy czy już miałaś skok temperatury i czy już mięły objawy płodności... aczkolwiek jesli nie bylo wytrysku to szanse raczej maleją. jesli Twój obecny cykl byłby 30-dniowy to szansy na ciążę raczej nie ma. Jeśli zaś 35-dniowy to już szansa na ciążę jest. Ale jak długi bedzie Twój obecny cykl nie jesteśmy w stanie przewidzieć niestety...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:07   #4926
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

prosze niech mi to ktos wytlumaczy;/
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 06:33   #4927
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez catherinekay Pokaż wiadomość
a moze mi ktos wtlumaczyc cos? bo ja robilam beta jakosciowa[ z krwi] a nie ilosciowa, czyli dostane wynik tak/ nie. a jak wpisauje w google to wszedzie pisza ze beta jakosciowa to z moczu wiec jak to jest w koncu?
PIerwsze słysze o becie z moczu. Zawsze robiłam z krwi.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 09:21   #4928
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
PIerwsze słysze o becie z moczu. Zawsze robiłam z krwi.
ja tak samo.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:29   #4929
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

tak, ja wczoraj tez mialam z krwi zrobione. czyli jakosciowe i ilosciowe jest tak samo wiarygodne?
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:31   #4930
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

tak.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:26   #4931
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

jade po wynik...
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 14:30   #4932
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

I jaki wyszedł ?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:27   #4933
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Vanique Pokaż wiadomość
I jaki wyszedł ?


"Beta hcg w surowicy -oznaczenie jakościowe- wynik ujemny."
To mam nadzieję jest wiarygodne i wystarczy poczekać na okres...Oby to było prawdą.
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:26   #4934
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć Dziewczyny
Moja sprawa wygląda następująco.
Biorę Yasmin, jednak z pewnych przyczyn, zamiast przerwy 7-dniowej zrobiłam 9-dniową jednak teraz wraca do 7 dni, chciałam tylko przestawić dzień brania tabletki z soboty na poniedziałek. W weekend tej przerwy doszło do zbliżenia. Minęło dwa tygodnie, a mnie pobolewa podbrzusze jak na okres, bolą mnie krzyże, dokuczają mi gazy (heh) i odrzuca mnie od kawy i papierosów (a ja nałogowiec ;p). Chodzę raz wkurzona i podminowana a raz płaczliwa i nic mi się nie chce i najchętniej bym spała. W tamtym tyg śluzu miałam okropnie dużo i był bezbarwny i rzadki, natomiast dziś od rana jest on rozciągliwy lekko białawy. Wydaje mi się, że na test jest trochę za wcześnie, dlatego pytam Was o prawdopodobieństwo
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:29   #4935
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Moja sprawa wygląda następująco.
Biorę Yasmin, jednak z pewnych przyczyn, zamiast przerwy 7-dniowej zrobiłam 9-dniową jednak teraz wraca do 7 dni, chciałam tylko przestawić dzień brania tabletki z soboty na poniedziałek. W weekend tej przerwy doszło do zbliżenia. Minęło dwa tygodnie, a mnie pobolewa podbrzusze jak na okres, bolą mnie krzyże, dokuczają mi gazy (heh) i odrzuca mnie od kawy i papierosów (a ja nałogowiec ;p). Chodzę raz wkurzona i podminowana a raz płaczliwa i nic mi się nie chce i najchętniej bym spała. W tamtym tyg śluzu miałam okropnie dużo i był bezbarwny i rzadki, natomiast dziś od rana jest on rozciągliwy lekko białawy. Wydaje mi się, że na test jest trochę za wcześnie, dlatego pytam Was o prawdopodobieństwo
Prawdopodobieństwo jest duże, ponieważ po prostu nie byłaś zabezpieczona. PRZERWĘ ZAWSZE MOŻNA SKRACAĆ, NIGDY WYDŁUŻAĆ! + są inne sposoby na zmienianie dnia krwawienia.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:30   #4936
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wiem, za późno pomyślałam. Strasznie głupio postąpiłam. Ech..
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:31   #4937
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jak chciałaś przestawić wystarczyło dobrać te 2 czy 3 tabletki, zrobiłaś najgłupszą rzecz jeśli chodzi o przerwę. Prawdopodobieństwo jest spore bo nie kontynuować prawidłowo brania tabletek po przerwie.
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:58   #4938
kot258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kot258 Pokaż wiadomość
Hej
Kochałam się ostatnio z chłopakiem bez zabezpieczenia (on skończył we mnie) I zastanawiam się jakie może być prawdopodobieństwo ciąży bo chyba to już były dni nie płodne tzn zacznę od początku, brałam tabletki anty, odstawiłam je, plamienie z odstawienia było, następny okres zamiast przyjść 11 listopada, przyszedł 16. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 4 i 5 grudnia. Jest prawdopodobieństwo tego, że mogę być w ciąży? bo w sumie to wiem jak jest z tą owulacją i okresem po odstawieniu- różnie. Więc co o tym sądzicie dziewczyny?
Pozdrawiam
Dzieliłam się z Wami moją historią ostatnio i hmm okresu nie ma, co prawda dopiero dwa dni, i może to brak okresu bo organizm szaleje po odstawieniu, choć co prawda, brałam tylko 3 opakowania tabletek anty, hm zobaczymy co to będzie!
kot258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:48   #4939
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej. strasznie sie niepokoje dziewczyny, powinnam miec w niedziele okres a tu zadnych objaawow, a zawsze 4-3- dni przed mam taka wydzieline brunatna. teraz nic. myslicie ze beta mogla sie mylic jesli byla robiona przed terminem miesiaczki?bo juz niedlugo osiwiejez tych nerowow,
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 10:04   #4940
Magda_CK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 159
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam,


Piszę, ponieważ niepokoi mnie pewna sytuacja, w której znalazł się mój organizm.

Zacznę od tego, że mam stwierdzony przez lekarza zespół jajników policystycznych, z licznymi torbielami na jajnikach. Jakiś czas temu miałam co drugą miesiączkę (przez ok. pół roku). Pół roku temu zdecydowałam się wziąć tabletkę "po" i od tego czasu okres mi się ustabilizował o tyle, że miałam go co miesiąc. Z różnymi obsuwami, ale zazwyczaj parodniowymi (ok.5 dniowymi). Zazwyczaj dostawałam go między 4. a 11 dniem miesiąca. Wcześniej zdarzały mi się znaczne obsuwy okresu, np. z początku na koniec miesiąca, ale to było ponad rok temu.

W tym miesiącu okres jeszcze nie nadszedł. Współżyję regularnie z partnerem, ale zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą i nie dostrzegliśmy żadnego pęknięcia ani zsunięcia się jej. Jednak kilka dni przed pojawieniem się okresu podczas współżycia stało się coś niepokojącego. Mój partner wszedł we mnie bardzo głęboko. Bardzo mnie to bolało, więc przerwaliśmy stosunek. Brzuch bolał mnie potem całą noc i nawet chciało mi się przez chwilę wymiotować (tuż po). Cały drugi dzień wydzielałam brązowy śluz, brzuch bolał mnie nadal. Potem śluz zmienił się w żółto-biały i pojawia się do dzisiaj. Brzuch mnie pobolewa, ale jest dosyć dziwny - raczej nie taki jak przed okresem, ale "piekąco-szczypiący" i to bardziej w okolicy pochwy od wewnątrz niż jajniki. Bolą mnie też piersi tak jak czesto przed miesiączką. Poza tym nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Teraz po tym incydencie podczas stosunku, boli mnie każde głębsze wejście partnera, szczególnie przy pozycjach od tyłu. No i brak tego okresu. Nie chorowałam w ostatnim czasie na żadną grypę, mam jedynie problemy ze snem od jakichś 2 miesięcy - nie wysypiam się niestety.

Do lekarza jestem umówiona dopiero na za 2 tygodnie. Test ciążowy chyba też sobie zrobię na wszelki wypadek. Choć ciąża w mojej sytuacji byłaby katastrofą
Magda_CK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:07   #4941
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez catherinekay Pokaż wiadomość
hej. strasznie sie niepokoje dziewczyny, powinnam miec w niedziele okres a tu zadnych objaawow, a zawsze 4-3- dni przed mam taka wydzieline brunatna. teraz nic. myslicie ze beta mogla sie mylic jesli byla robiona przed terminem miesiaczki?bo juz niedlugo osiwiejez tych nerowow,
robilas bete, wyszla ujemna to czym ty sie stresujesz czasem zdarza sie ze okres sie spoznia, a tym bardziej jak ktos tak swiruje z nerwow tak jak ty teraz to robisz
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:12   #4942
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
robilas bete, wyszla ujemna to czym ty sie stresujesz czasem zdarza sie ze okres sie spoznia, a tym bardziej jak ktos tak swiruje z nerwow tak jak ty teraz to robisz
bo pani powiedziala, ze bete powinno sie robic w dniu okresu, ze wczesniej moze wyjsc wynik falszywie ujemny i juz wogole sie zmartwilam...bo ten okres mi sie jesczez nie spoznia;/
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:27   #4943
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a powiedz mi kiedy byl stosunek tzn lepiej mi powiedz czy mienly dwa tygodnie od tego stosunku ?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:41   #4944
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
a powiedz mi kiedy byl stosunek tzn lepiej mi powiedz czy mienly dwa tygodnie od tego stosunku ?
stosunek był 21 listopada. więc w dniu robienia bety był dokladnie 22 dzień po stosunku[25dzien cyklu]
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:41   #4945
kocica2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam!
Mam małe pytanko 03.12. dostałam miesiączkę a 10.12. odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa. Nie było wytrysku ale obawiam się, że mogłam zajść w ciążę. Czy moje obawy są uzasadnione? Proszę o odpowiedz...
kocica2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:46   #4946
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kocica2 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam małe pytanko 03.12. dostałam miesiączkę a 10.12. odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa. Nie było wytrysku ale obawiam się, że mogłam zajść w ciążę. Czy moje obawy są uzasadnione? Proszę o odpowiedz...
Skoro wtrysku nie było, to opowiedz o swoich podstawach do obaw teoretycznie preejakulat który być może był w prezerwatywie mógł zapłodnić, ale szanse są znikome.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:09   #4947
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kocica2 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam małe pytanko 03.12. dostałam miesiączkę a 10.12. odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa. Nie było wytrysku ale obawiam się, że mogłam zajść w ciążę. Czy moje obawy są uzasadnione? Proszę o odpowiedz...
raczej nie możliwe

ps. dla mnie współżycie podczas miesiączki jest obrzydzające
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:41   #4948
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
ps. dla mnie współżycie podczas miesiączki jest obrzydzające
Jak kto woli ja mam w tedy największą ochotę więc w 3 czy 4 dzień kiedy już jest spokojnie czemu nie ?;> Tym bardziej będąc po prysznicu itp. ?;>
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:42   #4949
wiola_lola
Raczkowanie
 
Avatar wiola_lola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ja tez tego nie widze podczas okresu, wogole mnie wszystko zawsze boli, wiec nieee
__________________
____
dwie kreski szczęścia

wiola_lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 23:51   #4950
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny prosze was, poradzcie mi cos, siedze calymi dniami w domu mam zle mysli zadnych obajwow na okres
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.