Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 175 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 19:04   #5221
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Raczej reakcja po odstawieniu, ale trzymam kciuki bo moze-moze zwłaszcza że z tego co wiem po odstawieniu jest zwiększona płodność (ale dokładniejszych informacji poszukaj w necie albo spytaj gin )

Edytowane przez PannaWredna
Czas edycji: 2012-01-11 o 19:07
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:23   #5222
monisiawrz
Rozeznanie
 
Avatar monisiawrz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: To Anglia-tu sie ciezko oddycha...
Wiadomości: 751
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny a na ile wierzycie testom ciazowym .ja zrobilam dzis i pokazala sie 1 kreska , czyli nie jestem . mam jeszcze jeden .jak myslicie zrobic rano ? pisalam wczesniej o swoim problemie:P
monisiawrz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:47   #5223
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez monisiawrz Pokaż wiadomość
dziewczyny a na ile wierzycie testom ciazowym .ja zrobilam dzis i pokazala sie 1 kreska , czyli nie jestem . mam jeszcze jeden .jak myslicie zrobic rano ? pisalam wczesniej o swoim problemie:P
Moim zdaniem nie jesteś. Okres moze się spozniac zwlaszcza po tym co pisałaś co do samych testow to są teraz naprawdę czule.
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:47   #5224
anieKa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Północna Polska
Wiadomości: 96
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny cykle mam ostatnio strasznie nie regularne wahały mi się pomiędzy 24-28 dni a dziś jest 31 dni od ostatniego okresu i dalej nic. Bolą mnie bardzo jajniki od soboty i jedynie wyskoczył mi trądzik po za tym chorowałam dwa tygodnie na anginę a potem byłam przeziębiona następne dwa tygodnie , jestem chora na tarczycę (niedoczynność) , ostatnio miałam bardzo dużo stresu i spałam przez kilka dni w dzień po 5 godzin. Współżyłam z chłopakiem kilka razy bez zapieczenia liczę ,że mogę być w ciąży ale nie chce na razie stwierdzać nie wiedząc jeszcze czy na pewno , chce zrobić pojutrze test. Czy może okres mi się spóźniać z powodu dużego stresu i chorób ? Jest jakaś możliwość bycia w ciąży
anieKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:58   #5225
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez anieKa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny cykle mam ostatnio strasznie nie regularne wahały mi się pomiędzy 24-28 dni a dziś jest 31 dni od ostatniego okresu i dalej nic. Bolą mnie bardzo jajniki od soboty i jedynie wyskoczył mi trądzik po za tym chorowałam dwa tygodnie na anginę a potem byłam przeziębiona następne dwa tygodnie , jestem chora na tarczycę (niedoczynność) , ostatnio miałam bardzo dużo stresu i spałam przez kilka dni w dzień po 5 godzin. Współżyłam z chłopakiem kilka razy bez zapieczenia liczę ,że mogę być w ciąży ale nie chce na razie stwierdzać nie wiedząc jeszcze czy na pewno , chce zrobić pojutrze test. Czy może okres mi się spóźniać z powodu dużego stresu i chorób ? Jest jakaś możliwość bycia w ciąży
Oczywiście, że jest możliwość bycia w ciąży jeśli współżyje się bez zabezpieczenia. Może być też tak, że choroby i stres opóźniają okres, poza tym piszesz, że chorujesz na niedoczynność tarczycy, z tego co wiem to także może powodować nieregularne miesiączki, zmęczenie itp. Jeśli jednak to tej pory cykle były regularne ja bym zrobiła test. A i jeszcze jedna rzecz, cykle 24-28 dni są najzupełniej normalne i regularne. Wg lekarzy wahania w granicach 21-35 dni są normą.

Edytowane przez emilia_1984
Czas edycji: 2012-01-11 o 22:03
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:49   #5226
tuska901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam
Ponad 1,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne (Cilest) w listopadzie odstawiłam je, gdy skończył się blister i dostałam odrazu okres (tak jakby w tej przerwie brania tabletek) nastepnie dostałam kolejny okres 7 grudnia dokladnie 21 dni później, idealnie co do zegarka jak wcześniej tak jakbym nadal brała tabletki od tamtej pory nie mam kolejnego okresu, który powinnam dostać w styczniu tu pojawia się moje pytanie czy brak okresu spowodowany jest ciążą czy jakby "normowaniem" się mojego normalnego okresu? Czytałam, że po odstawieniu tabletek okres może się spóźniać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, ale ja jakby "pierwszy" okres po odstawieniu w grudniu dostałam normalnie, a teraz nie mam dodam, że używaliśmy prezerwatyw, ale okresu nie ma i to mnie nie pokoi

Dodam też, że w ostatnim czasie byłam przeziębiona bralam jakieś leki na przeziebienie/grype i w również mialam stan zapalny okolic intymnych brałam antybiotyk, miałam globulki dopochwowe moze równiez to przyczyniło sie do opóźnienia okresu?
__________________
w poszukiwaniu szczęścia...

Edytowane przez tuska901
Czas edycji: 2012-01-11 o 23:13
tuska901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:17   #5227
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez tuska901 Pokaż wiadomość
Witam
Ponad 1,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne (Cilest) w listopadzie odstawiłam je, gdy skończył się blister i dostałam odrazu okres (tak jakby w tej przerwie brania tabletek) nastepnie dostałam kolejny okres 7 grudnia dokladnie 21 dni później, idealnie co do zegarka jak wcześniej tak jakbym nadal brała tabletki od tamtej pory nie mam kolejnego okresu, który powinnam dostać w styczniu tu pojawia się moje pytanie czy brak okresu spowodowany jest ciążą czy jakby "normowaniem" się mojego normalnego okresu? Czytałam, że po odstawieniu tabletek okres może się spóźniać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, ale ja jakby "pierwszy" okres po odstawieniu w grudniu dostałam normalnie, a teraz nie mam dodam, że używaliśmy prezerwatyw, ale okresu nie ma i to mnie nie pokoi

Dodam też, że w ostatnim czasie byłam przeziębiona bralam jakieś leki na przeziebienie/grype i w również mialam stan zapalny okolic intymnych brałam antybiotyk, miałam globulki dopochwowe moze równiez to przyczyniło sie do opóźnienia okresu?
Obstawiałabym raczej skutek odstawienia tabletek. Jajniki muszą na nowo ruszyć(były "zahibernowane"), endometrium musi zacząć prawidłowo przyrastać (przy tabletkach jest na minimalnym poziomie) => organizm musi na nowo uregulować swoją gospodarkę hormonalną - do tej pory "sterowaną" sztucznie. Aczkolwiek TEST na pewno nie zawadzi.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 12:29   #5228
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam
Mam mały problem mam 20 lat, miesiączkuję raczej regularnie, współżyję. Zdarzyło nam się jakiś ponad miesiąc temu współżyć bez zabezpieczenia. Nie doszło co prawda do wytrysku w pochwie, ale zawsze... po tym zajściu miesiączka spóźniła mi się trochę i oprócz krótszej menstruacji nie zauważyłam nic niepokojącego. Dziś zaniepokoiłam się, gdyż mam dziwne hmm..plamienie? Do okresu zostało 11 dni więc jestem w szoku trochę. Dodatkowo nie jest to krew, jak zwykle przy miesiączce a brązowa maź. Nie bolą mnie piersi ani podbrzusze co zwykle mi towarzyszyło w 'tych dniach'. Jedyne co zaobserwowałam to huśtawka nastrojów. Nie nakręcam się na ciążę, wiem, że organizm kobiety to nie zegarek szwajcarski... co o tym myślicie?

Pozdrawiam
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:41   #5229
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
Witam
Mam mały problem mam 20 lat, miesiączkuję raczej regularnie, współżyję. Zdarzyło nam się jakiś ponad miesiąc temu współżyć bez zabezpieczenia. Nie doszło co prawda do wytrysku w pochwie, ale zawsze... po tym zajściu miesiączka spóźniła mi się trochę i oprócz krótszej menstruacji nie zauważyłam nic niepokojącego. Dziś zaniepokoiłam się, gdyż mam dziwne hmm..plamienie? Do okresu zostało 11 dni więc jestem w szoku trochę. Dodatkowo nie jest to krew, jak zwykle przy miesiączce a brązowa maź. Nie bolą mnie piersi ani podbrzusze co zwykle mi towarzyszyło w 'tych dniach'. Jedyne co zaobserwowałam to huśtawka nastrojów. Nie nakręcam się na ciążę, wiem, że organizm kobiety to nie zegarek szwajcarski... co o tym myślicie?

Pozdrawiam
Po prostu zrób test, będzie już w 100% wiarygodny Moim zdaniem to i tak nie ciąża, chociaż jakieś ryzyko jest. Zawsze.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:51   #5230
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

tak, wiem, że test najlepiej zrobić napisałam w sumie, bo może któraś z wizażanek miała podobny problem z 'brązowym śluzem'....;/ no nic.zobaczymy jak sytuacja się rozwinie
Dzięki za szybką odpowiedź
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:07   #5231
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
tak, wiem, że test najlepiej zrobić napisałam w sumie, bo może któraś z wizażanek miała podobny problem z 'brązowym śluzem'....;/ no nic.zobaczymy jak sytuacja się rozwinie
Dzięki za szybką odpowiedź
to moze byc oznaka jakiejs infekcji,wiec nie stresuj sie ciaza,a wybierz sie do gina
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 17:22   #5232
karola4
Rozeznanie
 
Avatar karola4
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Słuchajcie w 12 dniu cyklu uprawiałam peeting z moim chłopakiem, kilkakrotnie próbował włożyć swojego penisa ale wchodziła tylko główka, za kazdym razem spotykało się to z moim bólem więc po krótkiej chwili wyciągał, sytuacja powtarzała się może ze 3 razy, nie było wytrysku, dopiero po jakimś czasie(przy pieszczotach, z dala od mojej pochwy). Niepokoiłam się jednak obecnością preejakulatu zwłascza ze przy 28 dniowychn cyklach własnie zaczęły mi się dni płodne. Po ok 36 godzinach zażyłam escapelle, od tego czasu mam ciągłe bóle podbrzusza lub jajników. Dziś jest 23 dzień cyklu, czy jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?
karola4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:59   #5233
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karola4 Pokaż wiadomość
Słuchajcie w 12 dniu cyklu uprawiałam peeting z moim chłopakiem, kilkakrotnie próbował włożyć swojego penisa ale wchodziła tylko główka, za kazdym razem spotykało się to z moim bólem więc po krótkiej chwili wyciągał, sytuacja powtarzała się może ze 3 razy, nie było wytrysku, dopiero po jakimś czasie(przy pieszczotach, z dala od mojej pochwy). Niepokoiłam się jednak obecnością preejakulatu zwłascza ze przy 28 dniowychn cyklach własnie zaczęły mi się dni płodne. Po ok 36 godzinach zażyłam escapelle, od tego czasu mam ciągłe bóle podbrzusza lub jajników. Dziś jest 23 dzień cyklu, czy jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?
Cóż to za głupota wziąć Escapelle bez powodu :conf used: na prawdę Cię nie rozumiem, mogłaś wcześniej zapytać nas o radę, od razu byśmy Ci ciążę z głowy wybiły, a Ty tylko "skarciłaś" swój organizm taką dawką hormonów. W ciąży nie jesteś na milion procent. Przed wzięciem też pewnie nie byłabyś, ale cóż.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:14   #5234
karola4
Rozeznanie
 
Avatar karola4
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Byłam u lekarza i oczywiscie gdyby to on powiedział mi, że szanse są małę to prawdopodobnie nie wzięłabym tabletki, z tym, że on sam mi ją zaproponował... Mam nadzieję, że nie było takiej konieczności faktycznie i, że skutki tabletki nie będą uciążliwe.
I mam nauczkę na przyszłość, bardzo nie chciałabym, żeby się to skończyło ciążą zwłaszcza ze to miał być mój "pierwszy raz" gdyby zakończył się ciążą musiałaby to byc straszna ironia losu.
karola4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:27   #5235
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karola4 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza i oczywiscie gdyby to on powiedział mi, że szanse są małę to prawdopodobnie nie wzięłabym tabletki, z tym, że on sam mi ją zaproponował... Mam nadzieję, że nie było takiej konieczności faktycznie i, że skutki tabletki nie będą uciążliwe.
I mam nauczkę na przyszłość, bardzo nie chciałabym, żeby się to skończyło ciążą zwłaszcza ze to miał być mój "pierwszy raz" gdyby zakończył się ciążą musiałaby to byc straszna ironia losu.
i lekarzowi powiedzialas tak dokladnie jak nam tutaj, jak to wyglądało?
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:56   #5236
karola4
Rozeznanie
 
Avatar karola4
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Tak dokładnie tak... Może dlatego że to 12 dzień cyklu był, i możliwość dostania się preejakulatu?

Poźniej w czasie pieszczot mogło dojść do ewentualnego przeniesienia preejakulatu, który mógł się wydobyć z penisa w czasie próby penetracji, wgłąb pochwy-palcem. Czy to zmienia prawdopodobienstwo?

Edytowane przez karola4
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:06
karola4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:11   #5237
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karola4 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie tak... Może dlatego że to 12 dzień cyklu był, i możliwość dostania się preejakulatu?

Poźniej w czasie pieszczot mogło dojść do ewentualnego przeniesienia preejakulatu, który mógł się wydobyć z penisa w czasie próby penetracji, wgłąb pochwy-palcem. Czy to zmienia prawdopodobienstwo?
Ja w ciąze z palca nie wierzę
Karola, spokojnie na 100% nie jestes w ciąży
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:20   #5238
karola4
Rozeznanie
 
Avatar karola4
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dzięki, to już czekam tylko na miesiączkę, oby przyszła w terminie i pozwoliła mi się spokojnie uczyć do egzaminów
karola4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:46   #5239
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karola4 Pokaż wiadomość
Dzięki, to już czekam tylko na miesiączkę, oby przyszła w terminie i pozwoliła mi się spokojnie uczyć do egzaminów
Przez Escapelle kilka cyklów może być z tego co wiem "poprzestawianych" więc nie schizuj czasami, jak coś się spóźni, albo czegoś nie będzie, bądź będzie za dużo
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 20:48   #5240
karola4
Rozeznanie
 
Avatar karola4
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Postaram się, dzięki ale pewnie nie będzie łatwo, bo rozum swoje a ja swoje
karola4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:47   #5241
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Karola, wiesz że potępiam Twoje zachowanie z tym Escapelle?
Coś Ty dziewczyno zrobiła, nieźle sobie teraz namieszałaś w organizmie......
W ciąże nie łatwo zajść i mówię to ja, osoba która zażywała przyjemności ze stosunku przerywanego przez jakieś 3-4 lata, bezdzietna. Osoba, która zapominała tabletek antykoncepcyjnych w pierwszym tygodniu brania
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:33   #5242
multi_witaminka
Raczkowanie
 
Avatar multi_witaminka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 313
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny
tydz temu współżyłam ze swoim narzeczonym , niestety bez zabezpieczenia no i stało się
dodam że w tym tyg powinnam dostać okres ale wczoraj wystąpiło małe plamienie o kolorze brązowawym, ucieszyłam się gdyż właśnie tak zaczyna mi się zazwyczaj okres ale niestety na tym się skończyło i dziś nic mi już nie jest oprócz tego że wymiotowałam jakąś godzinę temu :/ chciałabym zrobić sobie test ale słyszałam , że trzeba odczekać 2 tyg żeby wynik był w 99% czy to prawda?
multi_witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:36   #5243
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez multi_witaminka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
tydz temu współżyłam ze swoim narzeczonym , niestety bez zabezpieczenia no i stało się
dodam że w tym tyg powinnam dostać okres ale wczoraj wystąpiło małe plamienie o kolorze brązowawym, ucieszyłam się gdyż właśnie tak zaczyna mi się zazwyczaj okres ale niestety na tym się skończyło i dziś nic mi już nie jest oprócz tego że wymiotowałam jakąś godzinę temu :/ chciałabym zrobić sobie test ale słyszałam , że trzeba odczekać 2 tyg żeby wynik był w 99% czy to prawda?
2 tygodnie bądź 2 dniu spodziewanej miesiączki w przypadku testu z moczu.
Beta hcg 10 dni od stosunku
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:47   #5244
multi_witaminka
Raczkowanie
 
Avatar multi_witaminka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 313
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a który z nich będzie lepszy?
sorki ale jestem zielona w tym temacie
multi_witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:48   #5245
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez multi_witaminka Pokaż wiadomość
a który z nich będzie lepszy?
sorki ale jestem zielona w tym temacie
Beta jest zdecydowanie bardziej wiarygodniejsza
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:31   #5246
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez multi_witaminka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
tydz temu współżyłam ze swoim narzeczonym , niestety bez zabezpieczenia no i stało się
dodam że w tym tyg powinnam dostać okres ale wczoraj wystąpiło małe plamienie o kolorze brązowawym, ucieszyłam się gdyż właśnie tak zaczyna mi się zazwyczaj okres ale niestety na tym się skończyło i dziś nic mi już nie jest oprócz tego że wymiotowałam jakąś godzinę temu :/ chciałabym zrobić sobie test ale słyszałam , że trzeba odczekać 2 tyg żeby wynik był w 99% czy to prawda?
teoretycznie mialas dni nieplodne, z drugiej strony to plamienie... najlepiej zrob test z krwi, cena okolo 20 PLN
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:50   #5247
multi_witaminka
Raczkowanie
 
Avatar multi_witaminka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 313
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczynki niestety ale dostałam dziś okres
multi_witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 08:11   #5248
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nic straconego a staranie się o maleństwo jest przecież przyjemne ;p Powodzenia
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:23   #5249
Delia N
Raczkowanie
 
Avatar Delia N
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny.
Nie wiedziałam pod który temat podpiąć mój problem, ale myślę, że ten będzie najodpowiedniejszy.
Jestem z moim Tż kilka miesięcy, jeszcze się nie kochaliśmy, bo uznaliśmy, ze to za wcześnie, za duży stres i ewentualne konsekwencje ( za 3 miesiące kończę 18 lat, Tż rok starszy). Uprawiamy petting, zawsze bardzo uważamy, żeby nic nie dostało się do środka, myjemy ręce i nie sądze, żeby mogło dojść w ten sposób do zapłodnienia. Jednak sprawa wygląda tak:
Ostatnią miesiączke dostałam 12 grudnia i trwała 7 dni. Nie wiem ile trwają moje cykle, ponieważ nie mam regularnych ( ze względu na to, że byłam chora, wszystko mi się poprzestawiało, jednak myślę, że odstępy między moimi miesiączkami zawsze trwały ok 22 dni) Dzisiaj jest 14. stycznia a miesiączki nadal nie ma. Miewam bóle w podbrzuszu, tak jak na zbliżający się okres, jednak nic nie wskazuje na to, żeby on chciał przyjść. W piątek zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Myślicie, żeby w przyszłym tygodniu powtórzyć test? Czy wybrac się do ginekologa, żeby mnie zbadał i ewentualnie uspokoił, ze zapłodnienie NIE jest możliwe? Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.
Delia N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:56   #5250
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Plemniki to nie terminatory, spokojnie weź kąpiel, włącz jakiś fajny film i się odpręż bo stres tylko opóźni Ale do ginekologa warto iść i wybrać dla siebie z jego pomocą najlepszą formę antykoncepcji, tak na przyszłość bo nigdy nie wiadomo
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.