Niezbędnik makijażu codziennego by Yuki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 16:59   #1
Yuki27
Przyczajenie
 
Avatar Yuki27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Smile

Niezbędnik makijażu codziennego by Yuki.


Witam
W mojej kosmetyczce znajduje się mało kosmetyków, aczkolwiek zapewniają mi naturalny i piękny makijaż codziennie i nie mogłabym się z nimi rozstać.

Ponieważ każdy makijaż poprzedzam oczyszczeniem cery, przedstawię Wam moje ulubione kosmetyki do pielęgnacji cery:

1.
Avon Solutions, Complete Balance, Nietłusta pianka do mycia twarzy - bardzo fajna i delikatna pianka. Lubię jej zapach.
2.
Under Twenty Wow! Energy. 2 w 1 kremowy peeling - cudownie orzeźwia i pobudza rano, w dodatku złuszcza naskórek, nie podrażniając go.
3. Tołpa, Dermo Face Sebio, Normalizujący tonik matujący - ulubiony tonik. Normalizuje i wygładza, aczkolwiek nie matuje długotrwale.
4. Avon Solutions, Complete Balance, Day Cream SPF 15 - krem ujednolica kolor cery, nie powoduje podrażnień, wręcz rozświetla moją twarz. Jest idealny pod makijaż.
5. Sephora, Body Lotion - lubię chyba je wszystkie^^ Za zapach, który jest strasznie trwały i za nawilżanie i za wydajność.

A teraz czas na ulubione kosmetyki

1. Rimmel, Match Perfection Cream Gel Foundation - genialny w swojej kategorii podkład. Żelowa formuła daje efekt 'chłodzenie', idelanie matuje, kryje pory i nie tworzy 'maski'. Jest wręcz niewidoczny na twarzy, za co go uwielbiam.
2. Rimmel, Stay Matte Powder - testowałam wiele pudrów, ale żaden nie dorównuje temu. Jego największą zaletą jest satynowe, nieskazitelne i bardzo naturalne wykończenie makijażu.
3. Max Factor, Masterpiece, tusz pogrubiający - kupiłam w sumie w ciemno i trafiłam w dziesiątkę. Niezwykle podkręca, podkreśla i pogrubia rzęsy. Nie skleja i nie rozmazuje się. Ponieważ noszę soczewki, ważne dla mnie jest aby tusz się nie kruszył i ten absolutnie tego nie robi.
4. L'oreal, Color Riche Intense [375, deep raspberry, light brunettes] - ukochana szminka, dopasowana do moich włosów. Kocham jej soczysty, malinowy kolor. Ponadto jest trwała, nawilża i pięknie pachnie.
5. Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup - podkład, który także lubię, ale stosuje na wyjątkowe okazje. Wspaniale radzi sobie ze zmęczoną cerą, stapia się z jej naturalnym odcieniem.

I perfumyy, najlepszy przyjaciel każdej kobiety:

1. Zdecydowanie Azzaro Duo - kobiecy, elegancki, zmysłowy i idealny na wyjścia, imprezy. Bardzo trwały.
2. Beyonce, Heat - mój codzienny zapach. Kojarzy mi się z niezależnością, letnimi wieczorami. Słodki, ale nie duszący.
3. Kate Moss, Kate - pierwsze poważne perfumy Od trzech lat nie umiem się z nimi rozwieść, zapach dziewczęcy, kwiatowy i idealny na wakacje, mimo to nie wyobrażam sobie, żeby w zimę nie stał na mojej szafce.

Jeżeli macie pytania a propos tych kosmetyków lub innych, chętnie pomogę.
__________________
http://sysia-o-urodzie-i-modzie.blogspot.com/
Między innymi o kosmetykach i wrażeniach.


http://sysiathinksabout.bloog.pl/
O wszystkim i o niczym ;p
Yuki27 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.