Kosmetyczne " Niezbędniki" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 23:24   #1
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280

Kosmetyczne " Niezbędniki"


Moje absolutnie niezbędne kosmetyki w kosmetyczce

Z całą pewnością, jak u każdej kobiety, moja kosmetyczka zawiera część bardziej , część mniej przydatnych kosmetyków.
Jednak jest wśród nich grupa wybranych ,których nigdy nie może zabraknąć ,bo inaczej grozi to znaną za pewne nam wszystkim, kobiecą paniką urodową.

Moje kosmetyczne absolutne -"must have " :
*Podkład : kryjący- na niedoskonałości, ale jednocześnie dający efekt jedwabistej cery.
*Cienie do oczu i tutaj moimi absolutnymi faworytami są te delikatne, rozświetlające oko oraz kontrastowo te, które używam w zewnętrznym kąciku i przy zagłębieniu powieki, aby przemienić makijaż na wieczorowe smoky eyes
* Powyższe kosmetyki to nie wszystko, aby stworzyć efekt wypoczętej twarzy, potrzebny mi jest rozświetlający korektor pod oczy który niweluje cienie i oznaki zmęczenia
*Aby oko wyglądało pięknie i wyraziście, potrzebuje dwóch absolutnie niezbędnych narzędzi tuszu do rzęs i kredki do oczu. W moim przypadku jako brunetki o typie urody zima, oba te produkty będą w kolorze czarnym .
* Już prawie wszystko gotowe i jeszcze tylko coś na usta.. czyli błyszczyk i tu już feeria barw do wyboru(oczywiście tylko w zimnych odcieniach ) .

Powyższe kosmetyki to moje urodowe niezbędniki , dzięki którym nawet po nie przespanej nocy wiem , że rano będę uratowana i mimo wszystko będę mogła czuć się pięknie.
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.