Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 19:59   #151
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

a mi po ciazy taki worek sie z brzucha zrobil ze teraz jak leze na plecach i zjem cos "bącznego" to widze jak jelita mi sie ruszaja - a to juz 2 lata od porodu hahaha...
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:30   #152
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tak ćwicze robie po 100 brzuszków dziennie, szczególnie tych ze skrętem więc moze faktycznie coś mi tak sie nadwrężyło ale to nie boli tylko takie durne uczucie no nic może samo przejdzie, najważniejsze ze to raczej nie ciąża....
__________________
Pipi
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:27   #153
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

moze od tych cwiczen rzeczywiscie jakis miesien ci "skacze", ja nienawidze tego uczucia, uhhhh
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:07   #154
201604301950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

nie myślałam że przyjdzie mi tu kiedyś pisać, ale stało się
wczoraj powinnam dostać okres - dziś dalej go nie ma
boję się że jestem w ciąży. ponad 4 tygodnie temu uprawialiśmy petting. to był pierwszy dzień po skończonej miesiączce (cykl mam ok. 28 dni lub mniej). on ocierał główką penisa o ujście pochwy, nie doszło wtedy do wytrysku, ale boję się co z preejakulatem... wytrysk nastąpił właściwie nawet nie na okolice ujścia ale blisko, na pachwinę. zaraz to wytarliśmy, ja się umyłam.
dodam że mam katar - wydaje mi się że taki alergiczno-przeziębieniowy, nie wiem czy miałam podniesioną temperaturę.
czy mogę być w ciąży?
kiedy robić test?
201604301950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:19   #155
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez chudaszkapa Pokaż wiadomość
nie myślałam że przyjdzie mi tu kiedyś pisać, ale stało się
wczoraj powinnam dostać okres - dziś dalej go nie ma
boję się że jestem w ciąży. ponad 4 tygodnie temu uprawialiśmy petting. to był pierwszy dzień po skończonej miesiączce (cykl mam ok. 28 dni lub mniej). on ocierał główką penisa o ujście pochwy, nie doszło wtedy do wytrysku, ale boję się co z preejakulatem... wytrysk nastąpił właściwie nawet nie na okolice ujścia ale blisko, na pachwinę. zaraz to wytarliśmy, ja się umyłam.
dodam że mam katar - wydaje mi się że taki alergiczno-przeziębieniowy, nie wiem czy miałam podniesioną temperaturę.
czy mogę być w ciąży?
kiedy robić test?
przeziebienie moglo opoznic @!
prawdopodobienstwo "zaciazenia" hmmm maaalutkie, ale zrob test..
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:50   #156
201604301950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

test już będzie wiarygodny?
czy to że miałam zmiany w wydzielaniu śluzu tak jak w normalnym cyklu coś znaczy? chyba mam lekko obrzmiałe piersi, ale już sama nie wiem... nie wiem czy brzuch pobolewa ze stresu czy że okres się zbliża
201604301950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 12:53   #157
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez chudaszkapa Pokaż wiadomość
test już będzie wiarygodny?
czy to że miałam zmiany w wydzielaniu śluzu tak jak w normalnym cyklu coś znaczy? chyba mam lekko obrzmiałe piersi, ale już sama nie wiem... nie wiem czy brzuch pobolewa ze stresu czy że okres się zbliża
test będzie wiarygodny, robi się go jakieś 14dni po stosunku, u Ciebie minęło ponad 4tyg, w dodatku jesteś po terminie miesiączki.
mogą to być objawy okresu lub też ze względu na stres
ale jak dla mnie w ciąży nie jesteś raczej
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 13:27   #158
201604301950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

test zrobiony, negatywny, więc pozostaje mieć nadzieję że wiarygodny. a opóźnienie pewnie ze względu na chorobę i to że mój organizm jeszcze się nie unormował po tabsach.
oby...
201604301950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:52   #159
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
wiesz gdzie ty masz macice?? wg ciebie ona jest pod zebrami?? - fakt bywa tam ale to dopiero kolo 7miesiaca ciazy a nie 6 tygodnia. pierwsze ruchy zazwyczaj czuc dopiero kolo 20tyg. wiec zanim zaczniesz wspolzyc to poczytaj jak wyglada ciaza itd... bo ja rozumiem rooozne pytania pt : czy jaj jestem w ciazy mimo zabezpieczen - ale podawanie powodu do schiz kopania pod zebrami mnie kladzie na lopaty i kaze sie modlic do boga. przepraszam ale eh...
Justi masz racje jejku jak można czuć płód w pierwszym miesiącu to rozstrój żołądka nic więcej ja tez czasami czuje chlupanie w brzuchu jak za dużo się napije wody he he
a propo od 4 dni biorę tabletki anty i wczoraj o jednej zapomniałam a seks się uprawiało, narazie jest ok czuję się dobrze chociaż wiecie co nienawidzę tabletek anty.. mam jakieś nowe deylette czy jakoś tak.... pozdrowka

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez chudaszkapa Pokaż wiadomość
test zrobiony, negatywny, więc pozostaje mieć nadzieję że wiarygodny. a opóźnienie pewnie ze względu na chorobę i to że mój organizm jeszcze się nie unormował po tabsach.
oby...
ja stawiam na stres a wiesz ze jak kobieta ćwiczy to wysiłek tez opóźnia okres ja jak trenowałam taniec czasami okresu nie miałam 3 miesiące... a czasami 5, to był szok wiec spokojnie okres przyjdzie mnie zawsze piersi bolą jak okres ma przyjść, i mnie mdli przed ciocia.

Edytowane przez geodetka3341
Czas edycji: 2012-04-26 o 07:48
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:16   #160
201604301950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez geodetka3341 Pokaż wiadomość
ja stawiam na stres a wiesz ze jak kobieta ćwiczy to wysiłek tez opóźnia okres ja jak trenowałam taniec czasami okresu nie miałam 3 miesiące... a czasami 5, to był szok wiec spokojnie okres przyjdzie mnie zawsze piersi bolą jak okres ma przyjść, i mnie mdli przed ciocia.
czy to że wykonałam test ok. 14 a nie rano mogło dać fałszywie ujemny wynik? był to następny dzień po spodziewanym terminie miesiączki...
zaczęłam ćwiczyć od poniedziałku, wcześniej siedzący raczej tryb życia, więc ta kwestia raczej odpada

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

naczytałam się o fałszywie negatywnych wynikach. test był negatywny a okazało się że ciąża jest. więc schizuję... a okresu dalej brak
201604301950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:10   #161
czarnamyna93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

hej mam pytanko , bo staram się z mężem 5 miesięcy o dzidziusia i nic nie wychodzi , a może dlatego ,że mam niedoczynność tarczycy , ale ostatnio robiłam tsh i wyszlo 2,56 ehh już nie wiem co mam myśleć
czarnamyna93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 16:24   #162
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez chudaszkapa Pokaż wiadomość
czy to że wykonałam test ok. 14 a nie rano mogło dać fałszywie ujemny wynik? był to następny dzień po spodziewanym terminie miesiączki...
zaczęłam ćwiczyć od poniedziałku, wcześniej siedzący raczej tryb życia, więc ta kwestia raczej odpada

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

naczytałam się o fałszywie negatywnych wynikach. test był negatywny a okazało się że ciąża jest. więc schizuję... a okresu dalej brak
jeśli chodzi o test to zawsze się robi rano bo po 14 może nie dać tych efektów. ja bym na twoim miejscu zrobiła badania krwi poszła do ginekologa usg co kolwiek mi dokładnie da znać tak dla świętego spokoju
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:48   #163
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez chudaszkapa Pokaż wiadomość
czy to że wykonałam test ok. 14 a nie rano mogło dać fałszywie ujemny wynik? był to następny dzień po spodziewanym terminie miesiączki...
zaczęłam ćwiczyć od poniedziałku, wcześniej siedzący raczej tryb życia, więc ta kwestia raczej odpada

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

naczytałam się o fałszywie negatywnych wynikach. test był negatywny a okazało się że ciąża jest. więc schizuję... a okresu dalej brak
wyluzuj, naprawdę tabsy często nieziemsko wam rozregulowywują (jezu, ale trudne to słowo i jeszcze mi je podkreśla na czerwono) całą gospodarkę hormonalną i potrzeba czasu na dojście do siebie
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 17:07   #164
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

ja tabletki zaczęłam od 23.04 a 25.04 zapomniałam tabletki nie mogę się przestawić. mimo tego nie stosujemy innego zabezpieczenia będzie co będzie. jest to pierwszy tydzień . chuda szkapa informuj nas co i jak ale spokojnie będzie dobrze
czarnamyna93 niestety nie umiem odpowiedzieć na ten temat. poczekaj może bardziej doświadczone udzielą tobie informacji trzymajcie się
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:06   #165
kasia605245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dziewczyny mam taki problem
mam 2,5 letniego synka, gdy byłam z nim w ciąży, to byłam w 5 tygodniu u lekarza i nic na USG nie wyszło, później ponownie poszłam w 9 tygodniu i dopiero było go widać na USG, i dopiero wtedy wyszedł test pozytywny

Teraz znów podejrzewamy że jestem w ciąży ostatnia okres miałam 10 marca, robiłam raz test tydzien temu i wyszedł negatywny, w wtorek byłam u Ginekologa i na USG nic nie widać, okresu nie ma, kazał mi przyjść za 2 tygodnie, może wtedy będzie coś widać, obliczając u lekarza, to jeżeli by byłam w ciąży to był by to koniec 6tygodnia, nie wiem sama co myśleć,
Miała któraś z was taki przypadek,

Następnom wizytę mam 8 maja

Edytowane przez kasia605245
Czas edycji: 2012-04-26 o 19:41
kasia605245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:06   #166
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kasia605245 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem
mam 2,5 letniego synka, gdy byłam z nim w ciąży, to byłam w 5 tygodniu u lekarza i nic na USG nie wyszło, później ponownie poszłam w 9 tygodniu i dopiero było go widać na USG, i dopiero wtedy wyszedł test pozytywny

Teraz znów podejrzewamy że jestem w ciąży ostatnia okres miałam 10 marca, robiłam raz test tydzien temu i wyszedł negatywny, w wtorek byłam u Ginekologa i na USG nic nie widać, okresu nie ma, kazał mi przyjść za 2 tygodnie, może wtedy będzie coś widać, obliczając u lekarza, to jeżeli by byłam w ciąży to był by to koniec 6tygodnia, nie wiem sama co myśleć,
Miała któraś z was taki przypadek,

Następnom wizytę mam 8 maja
Zrób test z krwi i będziesz mieć pewność
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:27   #167
kasia605245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

jutro robię z rana zwykły test,
test z krwi lekarz mi kazał zrobić po 5 maja, mam jeszcze poczekać

więc czekam,,,,,,,,,,,,
kasia605245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:30   #168
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kasia605245 Pokaż wiadomość
jutro robię z rana zwykły test,
test z krwi lekarz mi kazał zrobić po 5 maja, mam jeszcze poczekać

więc czekam,,,,,,,,,,,,
Test z krwi mona zrobić już 10 dni po niezabezpieczonym stosunku. Więc jak minęło 10 dni, to idź zrób test z krwi. Będziesz mieć 100% pewności.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 08:01   #169
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Test z krwi mona zrobić już 10 dni po niezabezpieczonym stosunku. Więc jak minęło 10 dni, to idź zrób test z krwi. Będziesz mieć 100% pewności.
chatul ma racje kasia to idź do innego lekarza i zrób badania krwi jeśli już raz tak miałaś ze nie bylo widać 1 ciąży to może tez tak będzie. ja bym zrobiła badania krwi.
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 20:51   #170
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Witam a ja mam takie pytanko czy stosując plastry Evra, kochając sie spontanicznie (raz na mies.) i to w gumce mogę być w ciąży? ostatnio seks był 26.03. kwrawienie z odstawienia plastra miałam właśnie sie skonczyło, dzis robiłam test 1 kreska a w brzuchu mi cos bulgota od kilku dni jakby dziecko kopało po żebrach, najbardziej wyczuwalne pod prawym żebrem jakieś dziwne ruchy, czy mimo tych wszystkich zabezpieczeń plastra, gumki i negatywnego testu moge być w ciązy??? bo juz schizuje teoretycznie plaster blokuje owulacje...ale...
Kopało po żebrach na samym poczatku ciąży???
Nie no, to chyba troll napisał...
Pierwsze ruchy dziecka w pierwszej ciąży pojawiają się około 20 tygodnia ciąży - czyli tak mniej więcej w 4-5 MIESIĄCU ciąży!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chudaszkapa Pokaż wiadomość
nie myślałam że przyjdzie mi tu kiedyś pisać, ale stało się
wczoraj powinnam dostać okres - dziś dalej go nie ma
boję się że jestem w ciąży. ponad 4 tygodnie temu uprawialiśmy petting. to był pierwszy dzień po skończonej miesiączce (cykl mam ok. 28 dni lub mniej). on ocierał główką penisa o ujście pochwy, nie doszło wtedy do wytrysku, ale boję się co z preejakulatem... wytrysk nastąpił właściwie nawet nie na okolice ujścia ale blisko, na pachwinę. zaraz to wytarliśmy, ja się umyłam.
dodam że mam katar - wydaje mi się że taki alergiczno-przeziębieniowy, nie wiem czy miałam podniesioną temperaturę.
czy mogę być w ciąży?
kiedy robić test?
Kiedy? Mogłaś już dziś zrobić, ale szanse na ciążę masz mniej niż marne...

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia605245 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem
mam 2,5 letniego synka, gdy byłam z nim w ciąży, to byłam w 5 tygodniu u lekarza i nic na USG nie wyszło, później ponownie poszłam w 9 tygodniu i dopiero było go widać na USG, i dopiero wtedy wyszedł test pozytywny

Teraz znów podejrzewamy że jestem w ciąży ostatnia okres miałam 10 marca, robiłam raz test tydzien temu i wyszedł negatywny, w wtorek byłam u Ginekologa i na USG nic nie widać, okresu nie ma, kazał mi przyjść za 2 tygodnie, może wtedy będzie coś widać, obliczając u lekarza, to jeżeli by byłam w ciąży to był by to koniec 6tygodnia, nie wiem sama co myśleć,
Miała któraś z was taki przypadek,

Następnom wizytę mam 8 maja
W takich przypadkach jak Twój to sie nie robi standardowego testu "sikanego" tylko z KRWI!!! nie rozumiem tylko CZEMU masz czekac z tym do 5 maja???

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2012-04-27 o 20:53
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 19:46   #171
dziuniaax
Zakorzenienie
 
Avatar dziuniaax
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5 611
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Pomożecie wiem, że świruję ale jakoś potrzebuję potwierdzenia , że wszystko jest ok. Zacznę od tego, że biorę novynette od 1,5 roku, ostatnie dwa miesiące nie zrobiłam przerwy na okres tzn łączyłam 2 opakowania. Współżyłam gdzies około 13 kwietnia zachorowałam pare dni pozniej i biore antybiotyk a dziś jest 4 dzień przerwy a okresu niewidać zawsze miałam w 3 dniu o tej samej godzinie i trochę się martwię.....
chodzi mi o to , że zaczełam brac antybiotyk ze 2/ 3 dni po stosunku zaraz potem przerwa a plemniki mogą żyć ileś tam godzin , prawda?

Edytowane przez dziuniaax
Czas edycji: 2012-04-28 o 19:49
dziuniaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 19:52   #172
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez dziuniaax Pokaż wiadomość
Pomożecie wiem, że świruję ale jakoś potrzebuję potwierdzenia , że wszystko jest ok. Zacznę od tego, że biorę novynette od 1,5 roku, ostatnie dwa miesiące nie zrobiłam przerwy na okres tzn łączyłam 2 opakowania. Współżyłam gdzies około 13 kwietnia zachorowałam pare dni pozniej i biore antybiotyk a dziś jest 4 dzień przerwy a okresu niewidać zawsze miałam w 3 dniu o tej samej godzinie i trochę się martwię.....
chodzi mi o to , że zaczełam brac antybiotyk ze 2/ 3 dni po stosunku zaraz potem przerwa a plemniki mogą żyć ileś tam godzin , prawda?

Moim zadaniem, nie jesteś w ciąży
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:36   #173
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez dziuniaax Pokaż wiadomość
Pomożecie wiem, że świruję ale jakoś potrzebuję potwierdzenia , że wszystko jest ok. Zacznę od tego, że biorę novynette od 1,5 roku, ostatnie dwa miesiące nie zrobiłam przerwy na okres tzn łączyłam 2 opakowania. Współżyłam gdzies około 13 kwietnia zachorowałam pare dni pozniej i biore antybiotyk a dziś jest 4 dzień przerwy a okresu niewidać zawsze miałam w 3 dniu o tej samej godzinie i trochę się martwię.....
chodzi mi o to , że zaczełam brac antybiotyk ze 2/ 3 dni po stosunku zaraz potem przerwa a plemniki mogą żyć ileś tam godzin , prawda?
Nie, antybiotyki nie działają wstecz, także spokojnie, na pewno nie będziesz w ciązy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:14   #174
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Ja natomiast mam troche inna sytuację, okres spoznia mi sie 8 dni, w zeszłym miesiacu spoznil mi sie 3, bo bylam chora, ale objawy okresu mialam normalnie na czas. Dzis mija 8 dzien jak nie ma okresu, od tego czasu jestem bardzo zmeczona czesto spiaca, rano mam czasami mdlosci, ktore do godz 14 przechodza, sikam roznie raz nawet bylo 6/ dobe, martwi mnie raczej ta druga czesc chodzenia do toalety, kiedys wyproznialam sie 4/ tydzien teraz jest to na dzien co bym nie zjadla, pozadne sniadanie obiad czy co, jedyne co jem to kanapki z musztarda moglabym ja pochnianiac. Nie robilam jeszcze testu, bo narzeczony uwaza, ze to moze byc spowodowane wzrostem temperatury na dworze, ale przeciez nie zrobilo sie cieplo tak z dnia na dzien tylko stopniowo. Dodatkowo gdzies od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze jak na okres ale zazwyczaj w nocy przd snem rano sie budze i okresu nie ma i brzuch nie boli, od wczoraj zaczely bolec piersi on zaczynaja az parzyc, poradzili mi zebym odczekalam i jak sie okres bedzie spoznial 10 dni to mam zrobic test. szczerze juz bym chciala kupowac ubranka, ale boje sie, ze test bedzie negatywny, jak sadzicie, czy moge sie juz po cichu cieszyc? dodam , ze w dzien spoznienia mialam temperature 37,4 ale mierzylam ja tylko wtedy bo glowa mnie palila i bolala. Pozniej juz nie mierzylam, ale nadal tak mam, ze glowa jest cala goraca, tak jakby na temperature, ale boje sie zmierzyc, bo nie chce zobaczyc ze spadła w razie czego.
Czekam na szczerze odpowiedzi, jesli ktos ma zamiar krytykowac i pisac, ze nie jest lekarzem to niech nie pisze, ja nie potrzebuje medycznej odpowiedzi tyllko moze ktoras tak miala i byla badz nie w ciazy.
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:02   #175
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
dodam , ze w dzien spoznienia mialam temperature 37,4 ale mierzylam ja tylko wtedy bo glowa mnie palila i bolala.
1. Jakim termometrem mierzyłaś?
2. Gdzie?
3. O której godzinie?

__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:03   #176
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

w ciazy tak nie mialam, poza tym pierwsze objawy zaciazenia mialam dopiero kolo 8tc i byly to mdlosci poranne, a pozniej straszne bole podbrzusza - jak to gin tlumaczyl rozciagajaca sie macica - ale tylko to pamietam z poczatkowego okresu ciazu.
za to po ciazy wlasnie na okres mam tak ze sikam nawet co 20 minut i chodze wyprozniac sie klika razy dziennie mimo iz normalnie robie to max 2xtydzien.
wiadomo ze kazdy organizm inaczej moze przechodzic ciaze.
zrob test - ja zrobilam po 5 dniach spozniania sie i mialam taka gruba widoczna druga kreche juz po chwileczce.
ja bym tak dlugo nie czekala !
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love

Edytowane przez justi2511
Czas edycji: 2012-05-01 o 12:20
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:13   #177
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

karolus17 ja bym zatestowała, tylko koniecznie rano z pierwszego sikania. testowanie nie boli.
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 13:06   #178
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
Ja natomiast mam troche inna sytuację, okres spoznia mi sie 8 dni, w zeszłym miesiacu spoznil mi sie 3, bo bylam chora, ale objawy okresu mialam normalnie na czas. Dzis mija 8 dzien jak nie ma okresu, od tego czasu jestem bardzo zmeczona czesto spiaca, rano mam czasami mdlosci, ktore do godz 14 przechodza, sikam roznie raz nawet bylo 6/ dobe, martwi mnie raczej ta druga czesc chodzenia do toalety, kiedys wyproznialam sie 4/ tydzien teraz jest to na dzien co bym nie zjadla, pozadne sniadanie obiad czy co, jedyne co jem to kanapki z musztarda moglabym ja pochnianiac. Nie robilam jeszcze testu, bo narzeczony uwaza, ze to moze byc spowodowane wzrostem temperatury na dworze, ale przeciez nie zrobilo sie cieplo tak z dnia na dzien tylko stopniowo. Dodatkowo gdzies od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze jak na okres ale zazwyczaj w nocy przd snem rano sie budze i okresu nie ma i brzuch nie boli, od wczoraj zaczely bolec piersi on zaczynaja az parzyc, poradzili mi zebym odczekalam i jak sie okres bedzie spoznial 10 dni to mam zrobic test. szczerze juz bym chciala kupowac ubranka, ale boje sie, ze test bedzie negatywny, jak sadzicie, czy moge sie juz po cichu cieszyc? dodam , ze w dzien spoznienia mialam temperature 37,4 ale mierzylam ja tylko wtedy bo glowa mnie palila i bolala. Pozniej juz nie mierzylam, ale nadal tak mam, ze glowa jest cala goraca, tak jakby na temperature, ale boje sie zmierzyc, bo nie chce zobaczyc ze spadła w razie czego.
Czekam na szczerze odpowiedzi, jesli ktos ma zamiar krytykowac i pisac, ze nie jest lekarzem to niech nie pisze, ja nie potrzebuje medycznej odpowiedzi tyllko moze ktoras tak miala i byla badz nie w ciazy.
Wiesz, bardzo często jest tak, że jak się albo czegoś bardzo boimy, albo czegoś bardzo chcemy, to podświadomie sami wynajdujemy objawy tego. I sami zaczynamy sobie wkręcać, że to to. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku, bo trudno tu jednoznacznie określić dopóki nie zrobisz testu. Okres spóźnia Ci się 8 dni więc masz podstawy do tego aby taki test wykonac. Co do objawów, napiszę szczerze, że mnie np. jak się okres spóźnia (np. z powodu stresu) też mam tak, że budzę się z bólem brzucha a tu nic. Ale nie znaczy, że w Twoim przypadku na 100% jest tak samo.Tylko test da Ci odpowiedź, nie ma co gdybać.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 22:15   #179
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

temperature mierzylam po południu w granicach godziny 17 termometrem rteciowym pod pacha, wiem, ze powinno sie ja mierzyc ranio przed wstaniem z łóżka, ale nie mialam takiej potrzeby, bo glowa własnie boli mnie po poludniu a potem spokoj. szczerze watpie zeby okres mi sie spoznial tyle przez pogode i przez stres mialam raz wlasnie w czasie choroby ze spozil mi sie 3 dni ale ja pol roku temu wzielam duphaston na wyregulowanie okresu i 4 okresy mialam regularne. zreszta nie mialam stresow czulam sie wysmiecinie i dopiero w srode zauwazylam ze we wtorek nie dostalam okresu, bo jak nie dostalam we wtorek rano jak zawsze to po prostu o nim zapomnialam, ze ma przyjsc i tak go nie ma do dzis. tak samo jak w piatek mialam wielka ochote na desperadosa to moje ulubione piwo a dzis mialam wrazenie, ze pije wode z tequila i cytryna wgl mi nie smakowal. to nie jest tak, ze bardzo chcemy dziecka, zaczelismy sie o nie starac kiedy mielismy slabo ustatkowana sytuacje, wiec w sumie cieszylismy sie ze sie nie udalo, bo nie chcemy zeby dziecku czegos brakowalo, ale od miesiaca ta sytuacja jest coraz lepsza narzeczony zarabia mnie powodzi sie na studiach, w dodtaku jak narzeczony powiedzial swoim rodzicom, ze moge byc w ciazy troche pogadali ale generalnie sie ciesza a on juz planuje remont swojego pokoju zeby zmiescic tam lozeczko i juz oglada wozki, widze jaki jest szczesliwy a ja sie boje, ze go zawiode bo znow sie nie uda, gdyby sie jednak udalo to to by byla wpadka, ale szczesliwa, nieplanowany, wymarzony prezent.
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 22:20   #180
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
temperature mierzylam po południu w granicach godziny 17 termometrem rteciowym pod pacha, wiem, ze powinno sie ja mierzyc ranio przed wstaniem z łóżka
No to w ogóle o co chodzi z tą temperaturą? Co ona ma do ewentualnej ciąży?

Cytat:
tak samo jak w piatek mialam wielka ochote na desperadosa to moje ulubione piwo a dzis mialam wrazenie, ze pije wode z tequila i cytryna wgl mi nie smakowal.
Masz podejrzenie, że jesteś w ciąży i pijesz piwo?

Cytat:
(...) a on juz planuje remont swojego pokoju zeby zmiescic tam lozeczko i juz oglada wozki, widze jaki jest szczesliwy a ja sie boje, ze go zawiode bo znow sie nie uda, gdyby sie jednak udalo to to by byla wpadka, ale szczesliwa, nieplanowany, wymarzony prezent.
Czyli mieszkacie osobno? Twój narzeczony u rodziców, tak? Ma tam tylko pokój, w którym ostatecznie ma jeszcze zmieścić się dziecko?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.