Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 21:18   #4831
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
No rzeczywiście
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:34   #4832
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Tym bardziej mnie ten temat ciekawi bo jak popatrzę na zwyczajowe pojęcie pięknej skóry w Polsce i np.w Azji to pojawia mi się ironiczny uśmiech na twarzy.
U nas bycie opalonym jest wręcz pożądane,natomiast w Azji na potęgę się wybielają bo to ekstremalnie jasna skóra jest musem.

Co kraj to obyczaj
Już coraz częściej nie Młode Japonki powielają zachodnie wzorce i coraz częściej desperacko pragną jak najciemniejszej opalenizny...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 05:47   #4833
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Dziwi mnie i denerwuje ludzka nadgorliwość.
Smażyłam wczoraj w kuchni danie. W pewnym momencie usłyszałam że w pokoju na piętrze dzwoni mój telefon (jak później się okazało dzwoniła moja siostra cioteczna). W związku z tym, że musiałam pilnować naleśników, nie odebrałam telefonu. Planowałam ściągnąć naleśnik i pójść po telefon i oddzwonić. Nie zrobiłam jednak tego, bo za (dosłownie) kilka sekund ktoś zadzwonił do mojej mamy - to moja kuzynka, z zapytaniem dlaczego ja nie odbieram telefonu
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 06:22   #4834
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
W Polsce też tak kiedyś było np. opisana sytuacja z rękawiczkami z 'Nad Niemnem'
Nie : "kiedyś" ! Ja "teraz" uciekam od słońca właśnie z tego powodu .


Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Nie wierzę co czytam,po prostu. Co za kanciarze.
Wcale nie kanciarze ! Spotkałam się wielokrotnie w państwach tzw. Unii Europejskiej z zaszlabanowanymi parkingami przy sklepach . Te parkingi były tylko dla klientów sklepu . Ja też, że względu na totalnie zajęte miejsca parkingowe w okolicy, parkowałam na takim parkingu . "Polak potrafi !" Chciałam wyjechać to kupowałam w sklepie torbę reklamówkę lub paczkę np. zapałek . Paragon do automatu i szlaban w górę.
Teraz bardzo często też parkuję nieprzepisowo { }, na parkingu przy Biedronce, zajmując tym samym miejsce klientowi . Jak zuważyłam, robi tak wielu ludzi . W "moim" mieście znaleźć miejsce do zaparkowania graniczy z cudem . Tylko, że to nie wina sklepów, a władz miejskich . Wznoszę modły, żeby i polskie markety nie zaczęły się szlabanować .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 07:58   #4835
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie i denerwuje ludzka nadgorliwość.
Smażyłam wczoraj w kuchni danie. W pewnym momencie usłyszałam że w pokoju na piętrze dzwoni mój telefon (jak później się okazało dzwoniła moja siostra cioteczna). W związku z tym, że musiałam pilnować naleśników, nie odebrałam telefonu. Planowałam ściągnąć naleśnik i pójść po telefon i oddzwonić. Nie zrobiłam jednak tego, bo za (dosłownie) kilka sekund ktoś zadzwonił do mojej mamy - to moja kuzynka, z zapytaniem dlaczego ja nie odbieram telefonu
Moja ciotka tak robi. Jak nie odbieram to dzwoni do mamy i się skarży że nie odebrałam
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:57   #4836
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Moja ciotka tak robi. Jak nie odbieram to dzwoni do mamy i się skarży że nie odebrałam
Mój dziadek zaliczał po kolei całą rodzinę, np. o 8 rano bo tata nie odbierał. Co prawda był wtedy po Krakowem a my we Wrocławiu, ale to taki szczegół...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:59   #4837
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Dziwi mnie polityka jednego ze sklepów meblowych w mojej okolicy. Maja mały parking pod sklepem, ale jest on darmowy tylko dla klientów, pozostali płaca 30 zł za godz. Rzecz w tym, ze żeby nie płacić trzeba mieć paragon albo fakturę z tego sklepu. A co z tymi przyszłymi klientami, którzy najpierw chcą obejrzeć?
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wcale nie kanciarze ! Spotkałam się wielokrotnie w państwach tzw. Unii Europejskiej z zaszlabanowanymi parkingami przy sklepach . Te parkingi były tylko dla klientów sklepu . Ja też, że względu na totalnie zajęte miejsca parkingowe w okolicy, parkowałam na takim parkingu . "Polak potrafi !" Chciałam wyjechać to kupowałam w sklepie torbę reklamówkę lub paczkę np. zapałek . Paragon do automatu i szlaban w górę.
Teraz bardzo często też parkuję nieprzepisowo { }, na parkingu przy Biedronce, zajmując tym samym miejsce klientowi . Jak zuważyłam, robi tak wielu ludzi . W "moim" mieście znaleźć miejsce do zaparkowania graniczy z cudem . Tylko, że to nie wina sklepów, a władz miejskich . Wznoszę modły, żeby i polskie markety nie zaczęły się szlabanować .
I jak długo ważny jest taki paragon? Można raz coś kupić i parkować za darmo przez kilka lat?
(Na początku zrozumiałam te posty tak, że trzeba coś kupić w sklepie tego dnia, kiedy chcemy zaparkować. Ale to byłoby bez sensu, no bo gdzie postawić samochód, skoro niby nie ma innego miejsca i chcemy wjechać na parking ).

Ja też parkuję przy Biedronce Parking jest bardzo duży i jeszcze nigdy nie widziałam, żeby dla kogoś zabrakło miejsca. Więc nie czuję się winna, że zabieram miejsce klientom
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 09:01   #4838
perfect_beauty
Raczkowanie
 
Avatar perfect_beauty
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 272
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie i denerwuje ludzka nadgorliwość.
Smażyłam wczoraj w kuchni danie. W pewnym momencie usłyszałam że w pokoju na piętrze dzwoni mój telefon (jak później się okazało dzwoniła moja siostra cioteczna). W związku z tym, że musiałam pilnować naleśników, nie odebrałam telefonu. Planowałam ściągnąć naleśnik i pójść po telefon i oddzwonić. Nie zrobiłam jednak tego, bo za (dosłownie) kilka sekund ktoś zadzwonił do mojej mamy - to moja kuzynka, z zapytaniem dlaczego ja nie odbieram telefonu
też się z takim zachowaniem często spotykam
__________________
dobrze organizuję swój czas
piszę listy
czytam książki
studiuję architekturę
perfect_beauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:20   #4839
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie i denerwuje ludzka nadgorliwość.
Smażyłam wczoraj w kuchni danie. W pewnym momencie usłyszałam że w pokoju na piętrze dzwoni mój telefon (jak później się okazało dzwoniła moja siostra cioteczna). W związku z tym, że musiałam pilnować naleśników, nie odebrałam telefonu. Planowałam ściągnąć naleśnik i pójść po telefon i oddzwonić. Nie zrobiłam jednak tego, bo za (dosłownie) kilka sekund ktoś zadzwonił do mojej mamy - to moja kuzynka, z zapytaniem dlaczego ja nie odbieram telefonu
mój TŻ tak robi albo dzwoni po kilka razy, a ja zwyczajnie nie jestem w stanie odebrać, bo jestem zajęta. nie rozumiem tego wydzwaniania - skoro ktoś nie odbiera, to znaczy że oddzwoni później.....
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:22   #4840
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Moja ciotka tak robi. Jak nie odbieram to dzwoni do mamy i się skarży że nie odebrałam


Moja też Może mamy wspólną ciotkę
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:27   #4841
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Wiecie, niektórzy po prostu się martwią. Ja już tak miałam parę razy, że mój mąż dzwonił do mnie chyba z 20 razy a ja nie słyszałam telefonu (bo go nie słyszałam). Jak wpadł do domu, to przerażony, że coś mi się stało. To samo miałam ostatnio z teściem, który do mnie dzwonił a ja robiłam akurat lane kluski na mleku i nie mogłam odebrać. Potem moja mama dzwoniła do mnie przerażona, czy żyję.

Co do parkingów, tutaj jest tak, że przy galeriach lub większych sklepach, parkingi mają szlabany. Żeby wjechać, klika się przycisk i dostaje bilecik. Niektóre sklepy mają bezpłatną pierwszą godzinę, co jest fajne, jak ktoś robi szybkie zakupy. Jednak większość ma tak, że za godzinę się płaci jakieś 1-2€. Te parkingi jeszcze mają taką opcję, że poskazują, czy są wolne miejsca, czy nie. Mnie z kolei wkurza tutaj, że prawie wszędzie są płatne parkingi na mieście i stawki są jakieś porąbanie wysokie... z czego miasto podzielone jest na strefy i w niektórych parkingi są płatne do 18 a w niektórych do np. 21. Jedno, co jest fajne, to to, że także zdarzają się strefy (w tym nasza), że w niedziele i święta parkingi są bezpłatne .

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-05-26 o 09:28
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 09:40   #4842
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

W temacie telefonów - mnie dziwi strasznie jak do moich koleżanek w pracy co chwila wydzwaniają dzieci (w wieku 10-12 lat) i to często w naprawdę głupich sprawach - np czy może sobie otworzyć chipsy, albo czy czy może zjeść jeszcze jedną kanapkę, bo jest głodna
Albo dzwoni mąż i pyta co ma zrobić na obiad, gdzie jest mięso itd. Albo koleżanka dzwoni do dziecka i pyta co robi
Mnie by szlag trafił gdyby co chwilę ktoś do mnie dzwonił i d.u.p.ę. takimi głupotami zawracał. Ani ja nie dzwonię do TŻ'a w czasie pracy, ani on do mnie - no chyba, że mamy naprawdę ważną sprawę, ale to czasami smsa napiszemy. Często jest tak, że do mojej koleżanki ktoś dzwoni do upadłego i odbiera telefon przy kliencie (oczywiście okazuje się, że to nic ważnego). Ja na miejscu klienta trochę dziwnie bym się poczuła gdyby ktoś odbierał telefon i obsługując mnie rozmawiał o głupotach, dlatego tego nie robię. Jeśli już ktoś do mnie dzwoni odrzucam połączenie i oddzwaniam kiedy mam czas.
Kiedy ja byłam w tym wieku nie było telefonów, stacjonarny mieliśmy dopiero kiedy miałam 16 lat. Pierwszą komórkę kiedy miałam 20. I jakoś problemów z komunikacją nie było.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2012-05-26 o 09:44
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:49   #4843
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Moja też Może mamy wspólną ciotkę
Chyba wasza ciocia jest też moją babcią ; p Ostatnio zadzwoniła trzy razy do mojej mamy, która nie odbierała, bo była w łazience i nie słyszała telefonu. Zanim wyszła z łazienki babcia zdążyła zadzwonić do taty, kiedy on też nie odbierał to do mnie, a że nie było mnie w domu, to jeszcze zadzwoniła do mojej siostry. Wszystko w 5 minut może.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:51   #4844
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W temacie telefonów - mnie dziwi strasznie jak do moich koleżanek w pracy co chwila wydzwaniają dzieci (w wieku 10-12 lat) i to często w naprawdę głupich sprawach - np czy może sobie otworzyć chipsy, albo czy czy może zjeść jeszcze jedną kanapkę, bo jest głodna
Albo dzwoni mąż i pyta co ma zrobić na obiad, gdzie jest mięso itd. Albo koleżanka dzwoni do dziecka i pyta co robi
Mnie by szlag trafił gdyby co chwilę ktoś do mnie dzwonił i d.u.p.ę. takimi głupotami zawracał. Ani ja nie dzwonię do TŻ'a w czasie pracy, ani on do mnie - no chyba, że mamy naprawdę ważną sprawę, ale to czasami smsa napiszemy. Często jest tak, że do mojej koleżanki ktoś dzwoni do upadłego i odbiera telefon przy kliencie (oczywiście okazuje się, że to nic ważnego). Ja na miejscu klienta trochę dziwnie bym się poczuła gdyby ktoś odbierał telefon i obsługując mnie rozmawiał o głupotach, dlatego tego nie robię. Jeśli już ktoś do mnie dzwoni odrzucam połączenie i oddzwaniam kiedy mam czas.
Kiedy ja byłam w tym wieku nie było telefonów, stacjonarny mieliśmy dopiero kiedy miałam 16 lat. Pierwszą komórkę kiedy miałam 20. I jakoś problemów z komunikacją nie było.
Moja była szefowa miała zwyczaj odbierać ciągłe telefony od męża, kiedy ten zostawał sam w domu z córką. Mówiła o tym, skąd wiem. Dzwonił do niej z pytaniem, czy może dać małej jeść (miała 5 lat), czy może odgrzać tą zupę, która stoi w lodówce, czy może iść z nią na lody, czy mogą iść do parku, czy może jej założyć tą sukieneczkę Chłop nie potrafił sam żadnej decyzji podjąć.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:02   #4845
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
szlaban w górę.
Teraz bardzo często też parkuję nieprzepisowo { }, na parkingu przy Biedronce, zajmując tym samym miejsce klientowi . Jak zuważyłam, robi tak wielu ludzi . W "moim" mieście znaleźć miejsce do zaparkowania graniczy z cudem . Tylko, że to nie wina sklepów, a władz miejskich . Wznoszę modły, żeby i polskie markety nie zaczęły się szlabanować .
hhahhaahhaa chyba mieszkamy na jednym osiedlu
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:14   #4846
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie : "kiedyś" ! Ja "teraz" uciekam od słońca właśnie z tego powodu .
Eeee... czyli z jakiego?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W temacie telefonów - mnie dziwi strasznie jak do moich koleżanek w pracy co chwila wydzwaniają dzieci (w wieku 10-12 lat) i to często w naprawdę głupich sprawach - np czy może sobie otworzyć chipsy, albo czy czy może zjeść jeszcze jedną kanapkę, bo jest głodna
Albo dzwoni mąż i pyta co ma zrobić na obiad, gdzie jest mięso itd. Albo koleżanka dzwoni do dziecka i pyta co robi
Mnie by szlag trafił gdyby co chwilę ktoś do mnie dzwonił i d.u.p.ę. takimi głupotami zawracał. Ani ja nie dzwonię do TŻ'a w czasie pracy, ani on do mnie - no chyba, że mamy naprawdę ważną sprawę, ale to czasami smsa napiszemy. Często jest tak, że do mojej koleżanki ktoś dzwoni do upadłego i odbiera telefon przy kliencie (oczywiście okazuje się, że to nic ważnego). Ja na miejscu klienta trochę dziwnie bym się poczuła gdyby ktoś odbierał telefon i obsługując mnie rozmawiał o głupotach, dlatego tego nie robię. Jeśli już ktoś do mnie dzwoni odrzucam połączenie i oddzwaniam kiedy mam czas.
Kiedy ja byłam w tym wieku nie było telefonów, stacjonarny mieliśmy dopiero kiedy miałam 16 lat. Pierwszą komórkę kiedy miałam 20. I jakoś problemów z komunikacją nie było.
To jest śmieszne, moja mama też narzeka na takie baby w pracy
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:30   #4847
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W temacie telefonów - mnie dziwi strasznie jak do moich koleżanek w pracy co chwila wydzwaniają dzieci (w wieku 10-12 lat) i to często w naprawdę głupich sprawach - np czy może sobie otworzyć chipsy, albo czy czy może zjeść jeszcze jedną kanapkę, bo jest głodna
Jak byłam w tym wieku też tak robiłam Ale to dlatego, że jakbym nie spytała czy mogę coś tam zrobić/zjeść itp, to potem byłaby awantura, że nie spytałam tylko zrobiłam po swojemu, bo na przykład w drugiej szafce były już otwarte chipsy, więc powinnam była zadzwonić i zapytać, by nie otwierać drugiej paczki. Więc wydaje mi się, że te ich telefony wynikają z tego, że te matki tego właśnie oczekują.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:45   #4848
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

A ja nie lubię jak ktoś nie odbiera telefonu... Nie dzwonię z pierdołami bo też nie lubię takiego peplania bez sensu, więc jak dzwonię to dlatego że coś się dzieje... Ostatnio mi koło poszło w samochodzie a spieszyłam się jak cholera do pracy.
Dzwonię do szefowej; nie odbiera.
Dzwonię do taty żeby mi pomógł; nie odbiera
Dzwonię do mamy; w końcu odebrała ale była zupełnie gdzieś indziej i mi i tak pomóc nie mogła.
Po 15 minutowym wydzwanianiu skończyło się tak że musiał mi pomóc jakiś obcy facet który się zlitował nade mną na parkingu.

Dlatego ja staram się naprawdę zawsze odbierać ten telefon, nawet jak jestem w pracy czy na zajęciach.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:45   #4849
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Jak byłam w tym wieku też tak robiłam Ale to dlatego, że jakbym nie spytała czy mogę coś tam zrobić/zjeść itp, to potem byłaby awantura, że nie spytałam tylko zrobiłam po swojemu, bo na przykład w drugiej szafce były już otwarte chipsy, więc powinnam była zadzwonić i zapytać, by nie otwierać drugiej paczki. Więc wydaje mi się, że te ich telefony wynikają z tego, że te matki tego właśnie oczekują.
Ale ja już nie wiem co mnie dziwi bardziej - takie telefony czy to, że jest ich kilka/kilkanaście w czasie pracy, kiedy człowiek jest zajęty. A nie przerywa rozmowę z klientem, bo dziecko czy ktoś tam inny dzwoni. Dzieciom też powinno się wytłumaczyć, że w pracy się pracuje, mama jest zajęta i nie powinny przeszkadzać, ewentualnie dzwonić w ważnej sprawie. Ale to już akurat wina matek.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 11:16   #4850
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Wiecie, niektórzy po prostu się martwią. Ja już tak miałam parę razy, że mój mąż dzwonił do mnie chyba z 20 razy a ja nie słyszałam telefonu (bo go nie słyszałam). Jak wpadł do domu, to przerażony, że coś mi się stało. To samo miałam ostatnio z teściem, który do mnie dzwonił a ja robiłam akurat lane kluski na mleku i nie mogłam odebrać. Potem moja mama dzwoniła do mnie przerażona, czy żyję..
wracałam do domu i rozmawiałam z TŻ. pożegnałam się z nim, mówiąc, że wchodzę do domu i zadzwonię później. nie minęło 20 minut jak zaczął wydzwaniać. nie odebrałam, bo rozmawiałam z mamą w kuchni. nie minęło 30 sekund, a już dzwonił do mojej siostry, a ta nie odebrała, bo była w łazience. zadzwonił do mojej mamy

dla mnie takie zachowanie jest chore. mam wrażenie, że niektórzy myślą, że ludzie nie mają nic innego do roboty, tylko odbierać telefon...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 11:31   #4851
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
wracałam do domu i rozmawiałam z TŻ. pożegnałam się z nim, mówiąc, że wchodzę do domu i zadzwonię później. nie minęło 20 minut jak zaczął wydzwaniać. nie odebrałam, bo rozmawiałam z mamą w kuchni. nie minęło 30 sekund, a już dzwonił do mojej siostry, a ta nie odebrała, bo była w łazience. zadzwonił do mojej mamy

dla mnie takie zachowanie jest chore. mam wrażenie, że niektórzy myślą, że ludzie nie mają nic innego do roboty, tylko odbierać telefon...

No chyba, że tak. Pogadaj z nim, żeby Cię nie terroryzował telefonami.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:29   #4852
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Już coraz częściej nie Młode Japonki powielają zachodnie wzorce i coraz częściej desperacko pragną jak najciemniejszej opalenizny...
I jasnych włosów. Efekt jest co najmniej dziwaczny, bo na ciemnych włosach często wychodzi kurczaczek. Opalony kurczaczek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3012108065_f2f5284a6f.jpg (31,4 KB, 179 załadowań)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:52   #4853
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie : "kiedyś" ! Ja "teraz" uciekam od słońca właśnie z tego powodu .


[/I]
Miałam po prostu na myśli, że 'kiedyś' (w domyśle, m.in. w czasie akcji powieści) było to hmm..bardziej powszechne? Dziś chyba jednak spora część dziewczyn lubi być opalona Nie, nie przeprowadzałam na ten temat żadnych badań, nie podam żadnych procentów. Mój wniosek wynika z obserwacji mojego otoczenia
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:58   #4854
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
I jasnych włosów. Efekt jest co najmniej dziwaczny, bo na ciemnych włosach często wychodzi kurczaczek. Opalony kurczaczek:
Mi się tam kolor podoba, ale zniszczyła sobie te włosy, oj zniszczyła...

Ja się zastanawiałam zawsze czemu wszystkie japonki są ciemnookie i ciemnowłose, a w "Czarodziejce z księżyca" główna postać to blondynka z błękitnymi oczami.

dopiero później się dowiedziałam, że tam jest fascynacja europejskim typem urody
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:18   #4855
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam zawsze czemu wszystkie japonki są ciemnookie i ciemnowłose, a w "Czarodziejce z księżyca" główna postać to blondynka z błękitnymi oczami.

dopiero później się dowiedziałam, że tam jest fascynacja europejskim typem urody
A szparkoocy Azjaci zawsze rysują wielkookie postaci w kreskówkach
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:23   #4856
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Jak byłam mała przebierałam się za Czarodziejkę z Księżyca
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:31   #4857
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Mnie i kilku moich koleżanek z dzieciństwa to zachowanie nie dziwi
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:32   #4858
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jak byłam mała przebierałam się za Czarodziejkę z Księżyca
Ja też i namiętnie nosiłam dwa kucyki. Siara jak nie wiem
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:48   #4859
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jak byłam mała przebierałam się za Czarodziejkę z Księżyca
A ja nosiłam ręcznik na głowie tak, żeby mi opadał na plecy i udawałam, że mam włosy do pasa jak Pocahontas
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:49   #4860
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Dziwi mnie noszenie za małych ubrań. Potem idzie taka i wygląda jakby jej miała zaraz bluzka pęknąć, ale przecież ma rozmiar S . Ostatnio zobaczyłam u jednej znajomej niechcąco metkę. Jest ona trochę przy sobie, ma masywne uda, a bluzki to na oko L. Jak zobaczyłam na metce (najprowdopodobniej bluzka z h&m, tak żeby zobrazować jaka duża jest mniej więcej), że ma rozmiar 34, to padłam. Oczywiście bluzka naciągnięta do granic możliwości.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.