Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 15:44   #3541
jola87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: prośba o Wasze zdanie

Dziękuję Wam no mam nadzieję, że gumka była ok, ale nigdy pełnego przekonania do niej nie mam. A teraz mam silne bóle w podbrzuszu i czuję takie dziwne ciepło. Może to przez odstawienie...oby tak było.
jola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:24   #3542
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: prośba o Wasze zdanie

nie bój się , nic nie powinno się stać
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 10:47   #3543
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A ja zrobilam dzis test strumieniowy pink, wiem ze za wczesnie...o wiele za wczesnie...ale moze cos by juz pokazał. jedna kreska takze nerwy poszły lekko na bok...chociaz przedwczesnie wiem, ale to zawsze coś
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:08   #3544
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja zrobilam dzis test strumieniowy pink, wiem ze za wczesnie...o wiele za wczesnie...ale moze cos by juz pokazał. jedna kreska takze nerwy poszły lekko na bok...chociaz przedwczesnie wiem, ale to zawsze coś
Szkoda kasy. Nie jest wiarygodny.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:48   #3545
nindeluthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

3 tygodnie bolały mnei piersi, poszłam do lekarza -powiedział że to może być wczesna ciąża. długo przed okresem zrobił mi test krwi-wynik negatywny. test apteczny zrobiłam w 1 dzień cyklu..ale o 2 w nocy, wyszedł negatywny. przyszedł okres..czy raczej "okres", piersi nadal bolały mnie koszmarnie aż do upadłego. krew czarna jak diabli -dzisiaj 5 dzień, od tygodnia nie nosze biustonosza bo nie daję rady-piersi bolą w dalszym ciągu..czy jest sens powtarzać testy? zapisałam się na usg piersi i na badanie hormonów płciowych, ale po świętach.


nindeluthien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:44   #3546
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Szkoda kasy. Nie jest wiarygodny.
a ktory jest najwiarygodniejszy?
zrobilam i tak za wczesnie ale stresa mialam...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:12   #3547
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a ktory jest najwiarygodniejszy?
zrobilam i tak za wczesnie ale stresa mialam...
nie jest wiarygodny bo robilas go za wczesnie, nie chodzi o firme.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 19:17   #3548
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
nie jest wiarygodny bo robilas go za wczesnie, nie chodzi o firme.
ale czytalam ze moze wyjsc blada kreska cokolwiek. ponoc niektorym tak wychodzilo. i uspokoilam sid po tym tescie. nic poczekam do miesiaczki ale ma byc dopiero w styczniu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:32   #3549
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale czytalam ze moze wyjsc blada kreska cokolwiek. ponoc niektorym tak wychodzilo. i uspokoilam sid po tym tescie. nic poczekam do miesiaczki ale ma byc dopiero w styczniu.
zeby blada kreska wyszla musialabys miec jak do tej pory wyjatkowo krotkie cykle. zreszta, nie wiesz kiedy ewentualnie moglo dojsc do zagniezdzenia, wiec najlepiej test z moczu robic 14 dni po stosunku by miec niemalze pewnosc 100%, aczkolwiek zdarza sie ze i wtedy test negatywny wychodzi, a dopiero kilka dni pozniej pozytywny.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 10:44   #3550
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
zeby blada kreska wyszla musialabys miec jak do tej pory wyjatkowo krotkie cykle. zreszta, nie wiesz kiedy ewentualnie moglo dojsc do zagniezdzenia, wiec najlepiej test z moczu robic 14 dni po stosunku by miec niemalze pewnosc 100%, aczkolwiek zdarza sie ze i wtedy test negatywny wychodzi, a dopiero kilka dni pozniej pozytywny.
dziekuje za wyjasnienie znaczy ja jestem prawie pewna ze nie ma ciazy bo owszem byl stosunek bez zabezpieczenia ale bez końca ze tak powiem, wszystko moze sie zdarzyc ale szczerze w to watpie...a o ciazach z preejakulatu chyba zadko sie slyszy ale dziekuje za wyjasnienia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 19:11   #3551
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dziekuje za wyjasnienie znaczy ja jestem prawie pewna ze nie ma ciazy bo owszem byl stosunek bez zabezpieczenia ale bez końca ze tak powiem, wszystko moze sie zdarzyc ale szczerze w to watpie...a o ciazach z preejakulatu chyba zadko sie slyszy ale dziekuje za wyjasnienia
Zrobiłaś test za wcześnie więc co on moze wykazać? Niektórym nawet po tych 14 dniach pokazywał wynik negatywny dopiero potem pozytywny wiec nie byłabym taka pewna bo możesz się zdziwić
a przejrzyj sobie ten temat i jego poprzednie czesci jak dużo jest ciąż właśnie przez stosunek przerywany. Czytałam że większośc wpadek jest właśnie przez stosunek przerywany, bo ludziom się wydaje ze w preejakulacie nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia. Cóż... są.

Chodzi mi o to, żebyś przedwczesnie nie cieszyla sie ze nie jestes w ciazy, bo test zrobiony za wczesnie to kasa wyrzucona w bloto, a i tak najpewniejszy jest test z krwi.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 19:43   #3552
Marijuana
Raczkowanie
 
Avatar Marijuana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: krk/uk
Wiadomości: 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Okres spóźnia mi się już ponad dwa tygodnie , w środę robiłam test (płytkowy). I wyszedł pozytywny , z tym , że już po sekundzie od odmierzenia kropel moczu pojawiła się kreska testowa , a zaraz po niej kontrolna i wydaje mi się , że ta kontrolna jest minimalnie jaśniejsza od tej testowej. Zawsze ta kontrolna pojawiała się jako pierwsza , a na tą testową trzeba nieraz poczekać nawet pare minut. Czy ktoś miał podobnie ? Czy mogę uznać go za pozytywny , czy raczej błędny ?

Wizyta u gina dopiero 4.01 , ze względu na okres świąteczny.
__________________
Baby Big Boy 23.04.2012
Baby Girl 22.08.2013
Marijuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 20:20   #3553
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Nic Ci się chyba nie stanie, jak pójdziesz do apteki po dwa kolejne i zrobisz je następnego ranka dla pewności?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 21:43   #3554
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Marijuana Pokaż wiadomość
Okres spóźnia mi się już ponad dwa tygodnie , w środę robiłam test (płytkowy). I wyszedł pozytywny , z tym , że już po sekundzie od odmierzenia kropel moczu pojawiła się kreska testowa , a zaraz po niej kontrolna i wydaje mi się , że ta kontrolna jest minimalnie jaśniejsza od tej testowej. Zawsze ta kontrolna pojawiała się jako pierwsza , a na tą testową trzeba nieraz poczekać nawet pare minut. Czy ktoś miał podobnie ? Czy mogę uznać go za pozytywny , czy raczej błędny ?

Wizyta u gina dopiero 4.01 , ze względu na okres świąteczny.
jest jak najbardziej pozytywny, tym bardziej ze okres ci sie juz tyle spoznia, wiec beta jest na bardzo wysokim poziomie. ja mialam identyczna sytuacje, ze najpierw pojawila sie kreska testowa i w ciazy bylam. i intensywnosc barwy nie ma tu znaczenia, poprostu masz wysoki poziom bety, stad ciemniejsza kreska. a czekanie pare minut na testowa kreske jest na bardzo wczesnym etapie ciazy, ty sie juz na to nie lapiesz
gratuluje!
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 09:43   #3555
Marijuana
Raczkowanie
 
Avatar Marijuana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: krk/uk
Wiadomości: 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
jest jak najbardziej pozytywny, tym bardziej ze okres ci sie juz tyle spoznia, wiec beta jest na bardzo wysokim poziomie. ja mialam identyczna sytuacje, ze najpierw pojawila sie kreska testowa i w ciazy bylam. i intensywnosc barwy nie ma tu znaczenia, poprostu masz wysoki poziom bety, stad ciemniejsza kreska. a czekanie pare minut na testowa kreske jest na bardzo wczesnym etapie ciazy, ty sie juz na to nie lapiesz
gratuluje!
Dziękuję za odpowiedź
Cieszę się , ale i stresuję , mój maluch będzie miał rodzeństwo
A pamiętam , że kiedyś 2 testy w ogóle nie wyszły , a w ciąży byłam
__________________
Baby Big Boy 23.04.2012
Baby Girl 22.08.2013
Marijuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 10:05   #3556
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
Zrobiłaś test za wcześnie więc co on moze wykazać? Niektórym nawet po tych 14 dniach pokazywał wynik negatywny dopiero potem pozytywny wiec nie byłabym taka pewna bo możesz się zdziwić
a przejrzyj sobie ten temat i jego poprzednie czesci jak dużo jest ciąż właśnie przez stosunek przerywany. Czytałam że większośc wpadek jest właśnie przez stosunek przerywany, bo ludziom się wydaje ze w preejakulacie nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia. Cóż... są.

Chodzi mi o to, żebyś przedwczesnie nie cieszyla sie ze nie jestes w ciazy, bo test zrobiony za wczesnie to kasa wyrzucona w bloto, a i tak najpewniejszy jest test z krwi.
dziekuje za odp. wiem ze za wczesnie, ale moze sama wiesz jak to jest jak czlowiek sobie cos wkreca, czego sie obawia. Sila podswiadomosci.
Tuz po tym zajsciu od razu bolal mnie brzuch przez tydzien czyli za wczesnie na cokolwiek, pewnie nerwy. do tego doszla chyba jakas infekcja bo lazilam zmeczona temp mialam o kilka kresek wyzsza. A to bylo do 6 dni od stosunku! czyli tylko sila swiadomosci. i jak zrobilam ten test, mimo ze za wczesnie, jakos objawy minely, uspokoilo mnie troche. przedwczesnie wiem teraz...
a najgorsze jest to ze naczytalam sie że kobiety czuja implantacje, ze maja pasmo krwi, sluz sie zmienia, a ja nie mam czegos takiego. a dzis mija wlasnie 7 dni, a nawet 8 jakby liczyć dobami. To juz by chyba bylo po wszystkim.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 10:54   #3557
HKim
Przyczajenie
 
Avatar HKim
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cześć dziewczyny. Nie sądziłam, ze tu napisze, no ale.. Ostatnia miesiączka trwała od 7.12 do 14.12. Wczoraj tj. 22.12 kochaliśmy sie z chłopakiem z prezerwatywa. Na sam koniec zauważyliśmy, ze sie zsunela. Nie wiedziałam, czy cokolwiek dostało sie do środka, czy nie, dlatego 30 minut pózniej byliśmy w drodze do ginekologa. Dostałam receptę na escapelle i od razu wykupilismy. Czyli: gumą zsunela sie ok godziny 21 50, a ja ok godziny 00 30, zazylam tabletkę, no 3-4 godziny po stosunku. Nie odczuwam na razie żadnych objawów, nic mnie nie boli. Czy mam sie czego obawiać? Cykle mam zwykle ok 30 dniowe. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
HKim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 11:46   #3558
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez nindeluthien Pokaż wiadomość
3 tygodnie bolały mnei piersi, poszłam do lekarza -powiedział że to może być wczesna ciąża. długo przed okresem zrobił mi test krwi-wynik negatywny. test apteczny zrobiłam w 1 dzień cyklu..ale o 2 w nocy, wyszedł negatywny. przyszedł okres..czy raczej "okres", piersi nadal bolały mnie koszmarnie aż do upadłego. krew czarna jak diabli -dzisiaj 5 dzień, od tygodnia nie nosze biustonosza bo nie daję rady-piersi bolą w dalszym ciągu..czy jest sens powtarzać testy? zapisałam się na usg piersi i na badanie hormonów płciowych, ale po świętach.


z wynikami do gina i tyle. Może zaleci Cyclodynon?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale czytalam ze moze wyjsc blada kreska cokolwiek. ponoc niektorym tak wychodzilo. i uspokoilam sid po tym tescie. nic poczekam do miesiaczki ale ma byc dopiero w styczniu.
No proszę cię, ale nie w 6 dni po stosunku!!!!
Poczekaj na termin @ i wtedy zrób TEST i daj sobie spokój na razie z testami.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 11:59   #3559
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez HKim Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie sądziłam, ze tu napisze, no ale.. Ostatnia miesiączka trwała od 7.12 do 14.12. Wczoraj tj. 22.12 kochaliśmy sie z chłopakiem z prezerwatywa. Na sam koniec zauważyliśmy, ze sie zsunela. Nie wiedziałam, czy cokolwiek dostało sie do środka, czy nie, dlatego 30 minut pózniej byliśmy w drodze do ginekologa. Dostałam receptę na escapelle i od razu wykupilismy. Czyli: gumą zsunela sie ok godziny 21 50, a ja ok godziny 00 30, zazylam tabletkę, no 3-4 godziny po stosunku. Nie odczuwam na razie żadnych objawów, nic mnie nie boli. Czy mam sie czego obawiać? Cykle mam zwykle ok 30 dniowe. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Nie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 12:52   #3560
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie. Prosze o pomoc. Wspolzylam w 10 dc. On skonczyl we mnie. Jakie jest prawdopodobienstwo, ze zaszlam w ciaze? dodam, ze mam 28-dniowe cykle.
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:38   #3561
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
Witajcie. Prosze o pomoc. Wspolzylam w 10 dc. On skonczyl we mnie. Jakie jest prawdopodobienstwo, ze zaszlam w ciaze? dodam, ze mam 28-dniowe cykle.
Duże. Test w dniu spodziewanej @.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 16:20   #3562
Laelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam wszystkich. To mój pierwszy post w dość niefortunnej sprawie. Do rzeczy. Mam 18 lat. Przez 5 miesięcy brałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam je, miałam krwawienie z odstawienia, później kolejną miesiączkę po 26 dniach która zaczęła się 26.11. W kolejnym cyklu kochałam się z chłopakiem z 14.12 na 15.12. Pieściliśmy się, był we mnie może z pół minuty może minutę, potem założył prezerwatywę i kochaliśmy się dalej, wytrysk był poza drogami rodnymi. Wiem jednak że mógł się członku znaleźć preejakulat. Po 4 dniach czyli 18.12 miałam objawy owulacji. Bolał mnie brzuch w okolicy macicy z przodu, a w śluzie była mała ilość krwi. Od 22.12 i dzisiaj bolą mnie okolice krzyża i miałam kolejne krwawienie podobne do pierwszego. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy mogłam mieć kolejną owulację ze względu na odstawienie tabletek? Bardzo się stresuję. Dodam że mam nieregularny okres, pms. Starałam się znaleźć jakieś rzetelne informacje lecz z każdą kolejną informacją tylko bardziej się stresuję. Nie prowadzę pomiaru temperatury. Staram się obserwować śluz ale nie mam jeszcze takiej wprawy żeby móc dokładnie ocenić dni płodne. Jak duże jest prawdopodobieństwo że będę w ciąży? Jeśli plemniki żyją w pochwie do 3 dni to nadal mogę być w ciąży?
Laelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 17:24   #3563
domis246
Raczkowanie
 
Avatar domis246
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie, proszę was bardzo serdecznie o pomoc. Mam dosyć skomplikowaną sytuację.. Od ponad 2 lat biorę euthyrox, od ok roku dawka 50 na zmianę z 75. Gdy brałam tebletki regularnie okres pojawiał się każdego 15 dnia miesiąca. Jednak od ok 3 miesięcy zapominałam brać proszków bo nie widziałam żadnych efektów.. W poprzednim miesiącu (listopad) w którym nie brałam jeszcze proszków okres spóźnił mi się, tj. nie przyszedł 15 dnia tylko 20 dnia miesiąca. Jednak już ten cały cykl brałam proszki, może zdarzyło się z 3 razy że zapomniałam ich wziąć. W osiemnastym dniu cyklu zaczęły mi się brązowe upławy wyglądające jak powiedzmy ostatni dzień miesiączki. Trwały one do dwudziestego dnia cyklu (7-9 grudnia). 6 grudnia brałam kąpiel z moim chłopakiem i kilka razy we mnie wszedł bez zabezpieczenia. Potem do końca miesiąca 2 razy była sytuacja że kochaliśmy się z prezerwatywą, nie pękła, nic się z nią nie stało ale nie kończył we mnie, bo oboje przestaliśmy mieć ochotę.. Proszę powiedzcie jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? Może to jest wina proszków? Albo mojego stresu? Dodam jezcze że w poprzednich miesiącach sytuacji bez zabezpieczeń było więcej a okres był zawsze regularnie jeżeli codziennie brałam tabletki..
domis246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 19:51   #3564
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

to ja czekam na miesiaczke ktora ma byc 1 lub 2 stycznia i jestem cierpliwa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 20:21   #3565
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Laelia Pokaż wiadomość
Od 22.12 i dzisiaj bolą mnie okolice krzyża i miałam kolejne krwawienie podobne do pierwszego. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne?
W sumie to tak.

Cytat:
Czy mogłam mieć kolejną owulację ze względu na odstawienie tabletek?
Tak

Cytat:
Jak duże jest prawdopodobieństwo że będę w ciąży?
Tego nie wie nikt. Ważne, że prawdopodobieństwo istnieje. Zrób test 14-16 dni po ostatnim niezabezpieczonym stosunku.

Cytat:
Jeśli plemniki żyją w pochwie do 3 dni to nadal mogę być w ciąży?
Niektóre źródła mówią, że plemniki mogą przeżyć do 7 dni w drogach rodnych kobiety.

Cytat:
Napisane przez domis246 Pokaż wiadomość
Witajcie, proszę was bardzo serdecznie o pomoc. Mam dosyć skomplikowaną sytuację.. Od ponad 2 lat biorę euthyrox, od ok roku dawka 50 na zmianę z 75. Gdy brałam tebletki regularnie okres pojawiał się każdego 15 dnia miesiąca. Jednak od ok 3 miesięcy zapominałam brać proszków bo nie widziałam żadnych efektów.. W poprzednim miesiącu (listopad) w którym nie brałam jeszcze proszków okres spóźnił mi się, tj. nie przyszedł 15 dnia tylko 20 dnia miesiąca. Jednak już ten cały cykl brałam proszki, może zdarzyło się z 3 razy że zapomniałam ich wziąć. W osiemnastym dniu cyklu zaczęły mi się brązowe upławy wyglądające jak powiedzmy ostatni dzień miesiączki. Trwały one do dwudziestego dnia cyklu (7-9 grudnia). 6 grudnia brałam kąpiel z moim chłopakiem i kilka razy we mnie wszedł bez zabezpieczenia. Potem do końca miesiąca 2 razy była sytuacja że kochaliśmy się z prezerwatywą, nie pękła, nic się z nią nie stało ale nie kończył we mnie, bo oboje przestaliśmy mieć ochotę.. Proszę powiedzcie jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? Może to jest wina proszków? Albo mojego stresu? Dodam jezcze że w poprzednich miesiącach sytuacji bez zabezpieczeń było więcej a okres był zawsze regularnie jeżeli codziennie brałam tabletki..
Jest szansa na ciążę. Zrób test 14-16 dni po ostatnim seksie bez zabezpieczenia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 20:48   #3566
domis246
Raczkowanie
 
Avatar domis246
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

a jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia podczas kąpieli? Od czego jego szansa zależy?
domis246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 20:54   #3567
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez domis246 Pokaż wiadomość
a jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia podczas kąpieli? Od czego jego szansa zależy?
Małe, jeśli nie zerowe, bo plemniki szybko zginą w wodzie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 20:55   #3568
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

dziewczyny wpadka była 11.11, zażyłam escapelle po 17h, okres dostałam przed terminem był obfity trwał 7 dni, 11.12 miałam owulację (kłucie jajników skok temperatury,brak płodnego śluzu?), 22.12 zaczęło mi się coś co poczatkowo uznałam za kolejny okres, natomiast jest dużo skąpszy ciężko mi się wydobywał, dziś rano trochę więcej mi poleciało, o 4 nad ranem robiłam test i dziś popołudniu oba negatywne, poprzednie 4 robiłam do 7 grudnia i też były negatywne, co się ze mną dzieje, czy to możliwe, że po tabletce mam takie nietypowe krwawienie? dodam, że kończę brać duomox może to też miało wpływ
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-12-23 o 21:23
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 21:50   #3569
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Laelia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. To mój pierwszy post w dość niefortunnej sprawie. Do rzeczy. Mam 18 lat. Przez 5 miesięcy brałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam je, miałam krwawienie z odstawienia, później kolejną miesiączkę po 26 dniach która zaczęła się 26.11. W kolejnym cyklu kochałam się z chłopakiem z 14.12 na 15.12. Pieściliśmy się, był we mnie może z pół minuty może minutę, potem założył prezerwatywę i kochaliśmy się dalej, wytrysk był poza drogami rodnymi. Wiem jednak że mógł się członku znaleźć preejakulat. Po 4 dniach czyli 18.12 miałam objawy owulacji. Bolał mnie brzuch w okolicy macicy z przodu, a w śluzie była mała ilość krwi. Od 22.12 i dzisiaj bolą mnie okolice krzyża i miałam kolejne krwawienie podobne do pierwszego. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy mogłam mieć kolejną owulację ze względu na odstawienie tabletek? Bardzo się stresuję. Dodam że mam nieregularny okres, pms. Starałam się znaleźć jakieś rzetelne informacje lecz z każdą kolejną informacją tylko bardziej się stresuję. Nie prowadzę pomiaru temperatury. Staram się obserwować śluz ale nie mam jeszcze takiej wprawy żeby móc dokładnie ocenić dni płodne. Jak duże jest prawdopodobieństwo że będę w ciąży? Jeśli plemniki żyją w pochwie do 3 dni to nadal mogę być w ciąży?
Po odstawieniu tabletek obserwacja śluzu może być trudna. Organizm potrzebuje czasu by zacząć funkcjonować tak jak przedtem. Moim zdaniem prawdopodobieństwo jest małe, ale zawsze jakaś tam możliwość ciąży istnieje. Test 14 dni po stosunku lub w dniu spodziewanej @ powinien rozwiać wątpliwości. Uzbrój się w cierpliwość.
Co do krwawienia - nie zawsze oznacza to krwawienie implantacyjne - może też wskazywać na zmiany hormonalne w organizmie - po prostu. Organizm też musi mieć czas nauczyć się na nowo funkcjonować bez sztucznych hormonów.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
dziewczyny wpadka była 11.11, zażyłam escapelle po 17h, okres dostałam przed terminem był obfity trwał 7 dni, 11.12 miałam owulację (kłucie jajników skok temperatury,brak płodnego śluzu?), 22.12 zaczęło mi się coś co poczatkowo uznałam za kolejny okres, natomiast jest dużo skąpszy ciężko mi się wydobywał, dziś rano trochę więcej mi poleciało, o 4 nad ranem robiłam test i dziś popołudniu oba negatywne, poprzednie 4 robiłam do 7 grudnia i też były negatywne, co się ze mną dzieje, czy to możliwe, że po tabletce mam takie nietypowe krwawienie? dodam, że kończę brać duomox może to też miało wpływ
Tak po tabletce. Zafundowałaś sobie bombę hormonalną - to masz efekty...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 22:24   #3570
domis246
Raczkowanie
 
Avatar domis246
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez domis246 Pokaż wiadomość
Witajcie, proszę was bardzo serdecznie o pomoc. Mam dosyć skomplikowaną sytuację.. Od ponad 2 lat biorę euthyrox, od ok roku dawka 50 na zmianę z 75. Gdy brałam tebletki regularnie okres pojawiał się każdego 15 dnia miesiąca. Jednak od ok 3 miesięcy zapominałam brać proszków bo nie widziałam żadnych efektów.. W poprzednim miesiącu (listopad) w którym nie brałam jeszcze proszków okres spóźnił mi się, tj. nie przyszedł 15 dnia tylko 20 dnia miesiąca. Jednak już ten cały cykl brałam proszki, może zdarzyło się z 3 razy że zapomniałam ich wziąć. W osiemnastym dniu cyklu zaczęły mi się brązowe upławy wyglądające jak powiedzmy ostatni dzień miesiączki. Trwały one do dwudziestego dnia cyklu (7-9 grudnia). 6 grudnia brałam kąpiel z moim chłopakiem i kilka razy we mnie wszedł bez zabezpieczenia. Potem do końca miesiąca 2 razy była sytuacja że kochaliśmy się z prezerwatywą, nie pękła, nic się z nią nie stało ale nie kończył we mnie, bo oboje przestaliśmy mieć ochotę.. Proszę powiedzcie jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? Może to jest wina proszków? Albo mojego stresu? Dodam jezcze że w poprzednich miesiącach sytuacji bez zabezpieczeń było więcej a okres był zawsze regularnie jeżeli codziennie brałam tabletki..
jeszcze jedno pytanie. Czym mogly byc spowodowane te brązowe uplawy?
domis246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.