Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 11:55   #4111
vXvZyLeTavXv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam. Mam mały problem strasznie się boję że mogę być w ciąży.. Tabletki microgynon 21 stosuje już ok 2 lat. We wtorek 1 stycznia zaczełam nowe opakowanie, od 7 stycznia brałam antybiotyk forcid 1000 na zapalenie zatok, a od 21 stycznia biorę avamys. Stosunek miałam 10 stycznia (mój facet nie skończył we mnie) w środę 23 stycznia odstawiłam tabletki aby dostać okres, zawsze dostawałam na 4 dzień okres a jeszcze nie dostałam i nie mam żadnych objawów i nie wiem czy to wina tego że od miesiąca choruje na zatoki i mój organizm jest osłabiony czy to ciąża Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez vXvZyLeTavXv
Czas edycji: 2013-01-28 o 12:05
vXvZyLeTavXv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:16   #4112
Liliii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Proszę o pomoc. Brałam tabletki anty-Zoely do 22 stycznia (wtedy wzięłam ostatnią z blistra) i odstawiłam je. Jednak 20 odbyłam stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia . Czy mogę być w ciązy?
Liliii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:15   #4113
BlackAngel998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pieszyce
Wiadomości: 18
czy to ciąza??

Witam jestem tutaj nowa mam do was pytanie. 14.o1 dostałam miesiączke trwała ona 4 dni (jest nieleguralna) , w ostani dzien miesiaczki kochałam sie z chłopakiem bez zabezpiecznia doszedł na brzuch , a pózniej namoczyl palce w spermie i wsadzil mi do środka. Od wczoraj dziwnie boli mnie podbrzusze kłuje mnie coś w piersiach i mam podwyższoną temperaturę 37,1. Czy mogę być w ciąży ??
BlackAngel998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:30   #4114
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Opiszę sytuację, która jest źródłem mojego niepokoju. 6 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, moje cykle są długie z reguły 31-34 dniowe. 19 stycznia uprawiałam petting z moim chłopakiem. Tzn. najpierw doprowadziłam go ręką do wytrysku, następnie on wytarł się chusteczką, wziął prysznic i po kilku minutach zaczął palcami masować moje narządy płciowe, a także włożył kilka razy palce do pochwy.

Śluz płodny zaobserwowałam między 22 a 25 stycznia. Wydawało mi się, że nie mam powodów do obaw, bo żel i woda powinny skutecznie zabić plemniki, gdyby te ewentualnie były na palcach? Tymczasem dzisiaj 28.01. na majtkach zauważyłam kilka brązowych plamek i wpadłam w panikę, że to plamienie implantacyjne. Jak myślicie jest ryzyko ciąży?? Bardzo się boję
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:30   #4115
BlackAngel998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pieszyce
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam mam pytanie 14.01 dostałam miesiączke mialam ja 4 dni, ostaniego dnia współżyłam z narzeczonym , spuścił sie na brzuch, a pózniej namoczył palca w spermie i go włożył. Od wczoraj boli mnie podbrzusze i kłuje mnie w piersiach oraz mam podwyższoną temperature 37,1 . Czy mogę być w ciąży ??
BlackAngel998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:48   #4116
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Opiszę sytuację, która jest źródłem mojego niepokoju. 6 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, moje cykle są długie z reguły 31-34 dniowe. 19 stycznia uprawiałam petting z moim chłopakiem. Tzn. najpierw doprowadziłam go ręką do wytrysku, następnie on wytarł się chusteczką, wziął prysznic i po kilku minutach zaczął palcami masować moje narządy płciowe, a także włożył kilka razy palce do pochwy.

Śluz płodny zaobserwowałam między 22 a 25 stycznia. Wydawało mi się, że nie mam powodów do obaw, bo żel i woda powinny skutecznie zabić plemniki, gdyby te ewentualnie były na palcach? Tymczasem dzisiaj 28.01. na majtkach zauważyłam kilka brązowych plamek i wpadłam w panikę, że to plamienie implantacyjne. Jak myślicie jest ryzyko ciąży?? Bardzo się boję

palcami nie da się zapłodnić.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:49   #4117
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Opiszę sytuację, która jest źródłem mojego niepokoju. 6 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, moje cykle są długie z reguły 31-34 dniowe. 19 stycznia uprawiałam petting z moim chłopakiem. Tzn. najpierw doprowadziłam go ręką do wytrysku, następnie on wytarł się chusteczką, wziął prysznic i po kilku minutach zaczął palcami masować moje narządy płciowe, a także włożył kilka razy palce do pochwy.

Śluz płodny zaobserwowałam między 22 a 25 stycznia. Wydawało mi się, że nie mam powodów do obaw, bo żel i woda powinny skutecznie zabić plemniki, gdyby te ewentualnie były na palcach? Tymczasem dzisiaj 28.01. na majtkach zauważyłam kilka brązowych plamek i wpadłam w panikę, że to plamienie implantacyjne. Jak myślicie jest ryzyko ciąży?? Bardzo się boję
Spokojnie, woda i żel skutecznie pozbyły się plemników. Nie masz powodów do obaw.

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie 14.01 dostałam miesiączke mialam ja 4 dni, ostaniego dnia współżyłam z narzeczonym , spuścił sie na brzuch, a pózniej namoczył palca w spermie i go włożył. Od wczoraj boli mnie podbrzusze i kłuje mnie w piersiach oraz mam podwyższoną temperature 37,1 . Czy mogę być w ciąży ??
Uprawialiście seks bez zabezpieczenia? Jeśli tak, to mogłaś zajść w ciążę. Zrób test z moczu najwcześniej 14 dni po niezabezpieczonym stosunku.

Przy okazji, kiedy, gdzie i jakim termometrem mierzyłaś temperaturę?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 16:56   #4118
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość

palcami nie da się zapłodnić.
wprowadzając sperme do pchwy się da

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Spokojnie, woda i żel skutecznie pozbyły się plemników. Nie masz powodów do obaw.

Skąd w takim razie plamienie? Nigdy mi sie nic takiego nie przydarzyło
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje

Edytowane przez Neszikaa
Czas edycji: 2013-01-28 o 16:57
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:56   #4119
BlackAngel998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pieszyce
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

tak uprawialiśmy seks bez zabezpiecznia. A czy jak bym zrobila test beta hcg z krwi to nie wyjdzie wczeniej?? bo nie wiem czy wytrzymam dzisiaj mierzylam temperature ok godz 14 termometrem rtęciowym
BlackAngel998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:04   #4120
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Skąd w takim razie plamienie? Nigdy mi sie nic takiego nie przydarzyło
Nie jestem ginekologiem i nie zbadam Cię przez internet, więc diagnozy nie postawię Ale przyczyn plamienia może być wiele. Może to było plamienie okołoowulacyjne albo przedmiesiączkowe?

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
A czy jak bym zrobila test beta hcg z krwi to nie wyjdzie wczeniej?
Nie będzie wiarygodny.
Jak chcesz mieć szybko informację, to 10-12 dni po stosunku idź zrób w przychodni test z krwi.

Cytat:
dzisiaj mierzylam temperature ok godz 14 termometrem rtęciowym
Takie mierzenie nie da NIC. Przecież w ciągu dnia temperatura się zmienia w zależności od tego, co robimy. Liczy się tylko PTC, czyli temperatura mierzona rano od razu po obudzeniu się, codziennie o tej samej godzinie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:27   #4121
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
wprowadzając sperme do pchwy się da
czystymi? umytymi (chłopak się umył)? Niepokalane poczęcie?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 17:51   #4122
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Wiem, wiem - mi też sie to wydaje smieszne

Po prostu strasznie sie zdenerwowałam tym plamieniem, które na okołoowulacyjne wydaje mi sie troche zbyt późne a naprzedmiesiączkowe zdecydowanie zbyt wczesne. I wyobraźnia sama zadziałała, że to implantancyjne bo jakis plemnik sie gdzies zahaczył czy coś ;/
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje

Edytowane przez Neszikaa
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:12
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:11   #4123
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Miesiączkę dostałam 12 stycznia , wcześniejsza 11 grudnia

zarówno w grudniu jak i w styczniu od 13 dnia cyklu zaobserwowałam u siebie śluz , wydaje mi się że płodny [ rzadki , ciągliwy itd ]

1 . czy jeśli mam cykle 31 - 32 dni , śluz ten oznacza owulacje ? oczywiście wiem że nie można określić jej w 100 % .. ale według mnie wszystko by na to wskazywało ?
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:19   #4124
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
Miesiączkę dostałam 12 stycznia , wcześniejsza 11 grudnia

zarówno w grudniu jak i w styczniu od 13 dnia cyklu zaobserwowałam u siebie śluz , wydaje mi się że płodny [ rzadki , ciągliwy itd ]

1 . czy jeśli mam cykle 31 - 32 dni , śluz ten oznacza owulacje ? oczywiście wiem że nie można określić jej w 100 % .. ale według mnie wszystko by na to wskazywało ?
Nie, ten śluz nie oznacza strice owulacji, ale oznacza, że owulacja powinna się w najbliższym czasie pojawić lub też, że właśnie trwa (choć nie sądzę, by była u Ciebie owulacja 18-19 dni przed miesiączką, to by sugerowało zaburzenie hormonalne, podejrzewam, że owulację masz trochę później).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:28   #4125
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Emi123456789 Pokaż wiadomość
Piszę bo miałam powtórzyć test.. Moja sprawa dotyczyła nudności i zawrotów głowy. Wczoraj pierwszy raz nie wymiotowałam. Miesiączkę miałam 13 stycznia. Cykle 27-28 dniowe. 13dc zaczęłam krwawić. Myślałam, że to krwawienie okołoowulacyjne. Niestety to miesiączka. Do tego pobolewania dolnej części brzucha. W sobotę powtórzyłam test. Dalej jedna kreska
Nie mam pojęcia co mi było.
Marzy mi się kruszynka, którą przytulę do swojego serduszka
Miałam kiedys identyczną sytuacje, zaczelam krwawic w polowie cyklu, do dzis nie wiem dlaczego
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:48   #4126
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Papuga69 Pokaż wiadomość
Miałam kiedys identyczną sytuacje, zaczelam krwawic w polowie cyklu, do dzis nie wiem dlaczego
to jest krwawienie wsródcykliczne poczytajcie sobie o tym
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:40   #4127
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy to ciąza??

Każdy stosunek może zakonczyc się ciążą a tym bardziej niezabezpieczony przy nieregularnym okresie, seks przerywany nie jest zabezpieczeniem.
2 tyogdnie po stosunku zrob test.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:41   #4128
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
tak uprawialiśmy seks bez zabezpiecznia. A czy jak bym zrobila test beta hcg z krwi to nie wyjdzie wczeniej?? bo nie wiem czy wytrzymam dzisiaj mierzylam temperature ok godz 14 termometrem rtęciowym
A po co mierzyłaś temperaturę? gorączkę masz??? Może jeszcze pod pachą?
To jakaś mania na tym forum!
Poczekaj 14 dni od stosunku i zrób test "sikany". Beta hcg możesz najwcześniej zrobić 10 dni po stosunku.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 00:32   #4129
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam, chciałam się poradzić gdyż moim problemem jest brak miesiaczki.
Ostatni okres miałam 15.12 , teraz powinien być 12.01 i do dzisiaj go brak.
Współżyłam z Tż'tem 27.12 i byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą (nie zsuneła się , nie pękła) i tak samo 7.01.
W wrześniu odstawiłam krążek (nie służył mi) i po nim , cykl sie trochę rozregulował raz był 28 dniowy , raz 36 , raz 30 ale tym razem jednak minęło dużo więcej czasu i stąd moje obawy.
Zrobiłam dwa testy ciążowe , rano (jeden 22.01 , drugi 26.01) oby dwa miały grubą jedną kreskę czyli wynik negatywny..
W takim bądź razie co to może być?
Koło terminu planowanej miesiączki miałam silne bóle podbrzusza - byłam pewna że to okres a tu nic..
Od klilku dni znowu pobolewa mnie podbrzusze. Reszta wszystko ok.Tak jak było.

Do ginekologa dzwonilam , nie ma go.. Bedzie od nastepnego poniedziałku więc od razu umówiłam się na wtorek..jednak denerwuję się co się ze mną dzieje..
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 06:57   #4130
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Witam, chciałam się poradzić gdyż moim problemem jest brak miesiaczki.
Ostatni okres miałam 15.12 , teraz powinien być 12.01 i do dzisiaj go brak.
Współżyłam z Tż'tem 27.12 i byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą (nie zsuneła się , nie pękła) i tak samo 7.01.
W wrześniu odstawiłam krążek (nie służył mi) i po nim , cykl sie trochę rozregulował raz był 28 dniowy , raz 36 , raz 30 ale tym razem jednak minęło dużo więcej czasu i stąd moje obawy.
Zrobiłam dwa testy ciążowe , rano (jeden 22.01 , drugi 26.01) oby dwa miały grubą jedną kreskę czyli wynik negatywny..
W takim bądź razie co to może być?
Koło terminu planowanej miesiączki miałam silne bóle podbrzusza - byłam pewna że to okres a tu nic..
Od klilku dni znowu pobolewa mnie podbrzusze. Reszta wszystko ok.Tak jak było.

Do ginekologa dzwonilam , nie ma go.. Bedzie od nastepnego poniedziałku więc od razu umówiłam się na wtorek..jednak denerwuję się co się ze mną dzieje..
jesli chodzi o ciąże to w niej nie jesteś,sama piszesz ze zabezpieczałaś sie,testy negaywne masz.ja miałam podobnie i najwidoczniej wystapiło zaburzenie hormonalne.spokojnie odpuśc sobie a @przyjdzie ,może miłaś jakies stresy,psychika tez duzo robi
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 06:58   #4131
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Witam, chciałam się poradzić gdyż moim problemem jest brak miesiaczki.
Ostatni okres miałam 15.12 , teraz powinien być 12.01 i do dzisiaj go brak.
Współżyłam z Tż'tem 27.12 i byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą (nie zsuneła się , nie pękła) i tak samo 7.01.
W wrześniu odstawiłam krążek (nie służył mi) i po nim , cykl sie trochę rozregulował raz był 28 dniowy , raz 36 , raz 30 ale tym razem jednak minęło dużo więcej czasu i stąd moje obawy.
Zrobiłam dwa testy ciążowe , rano (jeden 22.01 , drugi 26.01) oby dwa miały grubą jedną kreskę czyli wynik negatywny..
W takim bądź razie co to może być?
Koło terminu planowanej miesiączki miałam silne bóle podbrzusza - byłam pewna że to okres a tu nic..
Od klilku dni znowu pobolewa mnie podbrzusze. Reszta wszystko ok.Tak jak było.

Do ginekologa dzwonilam , nie ma go.. Bedzie od nastepnego poniedziałku więc od razu umówiłam się na wtorek..jednak denerwuję się co się ze mną dzieje..

Odstawiłaś hormony, więc przez pół roku cykl może być nieregularny. Organizm musi dojść do siebie po odstawieniu.
Jeśli jednak niepokoisz się to dobrze, że umówiłaś się na wizytę do ginekologa.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:58   #4132
natwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Witam, chciałam się poradzić gdyż moim problemem jest brak miesiaczki.
Ostatni okres miałam 15.12 , teraz powinien być 12.01 i do dzisiaj go brak.
Współżyłam z Tż'tem 27.12 i byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą (nie zsuneła się , nie pękła) i tak samo 7.01.
W wrześniu odstawiłam krążek (nie służył mi) i po nim , cykl sie trochę rozregulował raz był 28 dniowy , raz 36 , raz 30 ale tym razem jednak minęło dużo więcej czasu i stąd moje obawy.
Zrobiłam dwa testy ciążowe , rano (jeden 22.01 , drugi 26.01) oby dwa miały grubą jedną kreskę czyli wynik negatywny..
W takim bądź razie co to może być?
Koło terminu planowanej miesiączki miałam silne bóle podbrzusza - byłam pewna że to okres a tu nic..
Od klilku dni znowu pobolewa mnie podbrzusze. Reszta wszystko ok.Tak jak było.

Do ginekologa dzwonilam , nie ma go.. Bedzie od nastepnego poniedziałku więc od razu umówiłam się na wtorek..jednak denerwuję się co się ze mną dzieje..

Hormony wariują. Norma. Nie masz się czego obawiać też ostatnio tak miałam tylko że my sie nie zabezpieczaliśmy. w 77 dniu cyklu u gina dosałam @. a przez te wszystkie wczesniejsze dni takie dziwne rzeczy sie ze mna działy : bolał brzuch jak na okres, sutki mrowiły, jajniki bolały i wiele innych. Przez hormony dzieje się wiele dziwnych rzeczy. A jesli nie hormony to nawet głupi stres
natwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:52   #4133
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

jagusia15 Dziewczyny mają racje. na pewno okres się opóźnił, bo po odstawieniu hormonów cykl się rozregulował a do tego się zestresowałaś więc już zupełnie organizm ześwirował. Nie wiem czy miałaś jeszcze jakieś stresy ale na pewno zestresowałaś się tym, że nie dostałaś na czas @... Uspokój się, odpręż. Zrób coś co lubisz - na pewno pomoże i nie myśl o tym ciągle.
__________________
Bam, Bam!
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:01   #4134
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: czy to ciąza??

Dokładnie zrób test i będziesz wiedzieć. Ja zawsze polecam zrobić chociaż dwa z różnych firm dla pewność. Ale to jak to uważa ...

A po za tym jest wątek zbiorczy na takie pytania
__________________
Bam, Bam!
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:35   #4135
Zuzanna833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej dziewczyny. Jak juz kiedyś pisałam na tym forum mam nieregularne miesiączki dzis mam 42dc i okresu ani widu ani slychu...Stosunek byl 24 dni temu.W czwartek czyli 19 dni po stosunku i w 37dc zrobilam bete,wynik <2,0 czy ten wynik oznacza 100% brak ciąży czy beta została zrobiona za szybko? Faktem jest,iż mam troche nerwowy czas oraz mam zapalenie pęcherza i biore Furagine-być może to jest powodem opóznienia. A jeszcze mam raz do roku tak,że mam w jednym miesiacu spokoj i miesiączka sie nie pojawia dzięki za odp ;D
Zuzanna833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:00   #4136
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dziękuje Wam dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa i za uspokojenie (chociaż dziecko u nas to byłoby wielkie szczęście )byleby nie było to żadne chorupsko..

Staram się nie myśleć i spokojnie czekam na rozwój sprawy

Pozdrawiam
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:11   #4137
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej dziewczyny mam takie pytanie, od niedawna biorę tabletki anty, jestem w połowie 3 opakowania Qlairy, czytałam dużo na temat tych leków, wiem, że krwawienia są mniej obfite i to znacznie albo, że w ogóle ich nie, co trochę bywa niepokojące. Po pierwszym opakowaniu miałam krwawienie przez 3 dni, ale to tak mało, jakbym ciągle miała ostatni dzień zwykłej miesiączki, która z reguły trwała 5 dni. Po drugim opakowaniu nie było ani śladu po krwawieniu ;/ tylko jakieś małe plamienia, nawet nie wiem czy to było to krwawienie cz te plamienia były wcześniej już z tego stresu to mi z głowy wyleciało...mam nadzieję, że to nie ciąża...bo w sumie akurat przez tamte miesiąc mało razy się kochaliśmy z partnerem, a to święta, wyjazdy i w ogóle się nie widzieliśmy, a potem jeszcze nabawiłam się zapalenia i z seksu nici. Dodam również, że mój partner nigdy nie kończy we mnie, tak dla większego bezpieczeństwa przed ciążą. Co o tym sądzicie ? Byłam u gina i powiedział, że to się zdarza, ale jeśli krwawienie się nie pojawi to lepiej zrobić test ciążowy, co tylko wprawiło mnie znowu w stres i nie wiem co mam sobie myśleć...Do tego pojawiło mi się brązowe plamienie, mogłoby to wskazywać na plamienie około owulacyjne, jak już wspomniałam jestem w połowie 3 opakowania. Przy pierwszym opakowaniu także miałam takie plamienia, gin stwierdził, że to normalne i powinno się unormować, biorę już 3 opakowanie a te plamienia nadal są ;/
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:23   #4138
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że to nie ciąża...
A brałaś tabletki zgodnie z ulotką? Nie pominęłaś żadnej, nie brałaś leków osłabiających działanie tabletek, nie piłaś herbatek z dziurawcem?
Jeśli niczego takiego nie było, to szansa na ciążę jest bliska zeru.

Cytat:
Dodam również, że mój partner nigdy nie kończy we mnie, tak dla większego bezpieczeństwa przed ciążą.
Stosunek przerywany wiele nie daje.
Mam nadzieję, że przed rozpoczęciem stosowania tabletek, nie zabezpieczaliście się samym stosunkiem przerywanym.

Cytat:
Do tego pojawiło mi się brązowe plamienie, mogłoby to wskazywać na plamienie około owulacyjne, jak już wspomniałam jestem w połowie 3 opakowania.
Jakie plamienie okołoowulacyjne? Przecież bierzesz tabletki, które mają hamować owulację…
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:33   #4139
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Brałam tabletki regularnie, o żadnej nie zapomniałam. Wszystko jak należy. Zanim zaczęłam brać tabsy to oczywiście używaliśmy prezerwatyw, bo wiadomo, że sam przerywany dużo nie daje. Nawet teraz jak biorę tabletki, to teoretycznie może kończyć we mnie, ale jakoś on woli nie, tak dla większego bezpieczeństwa i nawet nie mamy o czym rozmawiać za bardzo. Chce się czuć pewny po prostu. Co do tych plamień, to ja już sama zgłupiałam...wiadomo, tabsy hamują owulację, więc skąd te plamienia ciągle ? Co to może być w takim razie, skoro to jest takie normalne niby jak się bierze tabsy ?
Dodam jeszcze, że pobolewa mnie podbrzusze i plecy, tak jak to bywało zwykle podczas okresu. Już zupełnie nie wiem co to ma znaczyć. Wcześniej bez okresu w ogóle, teraz te plamienie i jeszcze ten ból...nie wiem o czym to świadczy. Może to wszystko spowodowane jest stresem, którego ostatnio mam nadmiar ? Do tego jeszcze sesja za pasem...

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2013-01-29 o 16:16
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:49   #4140
Mujer305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Kochałam się ze swoim chłopakiem ponad 2 razy w ciagu miesiąca.Oczywiście wszystko bbyło z zabezpieczeniem(prezerwat ywa).Wszystko było dobrze,nie pękła sprawdzalismy.Tylko ze ostatnim razem chłopak zależyl na zla strone,gdy się zorientował to zmienił na poprawną.Z tego co pamięta członek byl suchy(bez preejakulatu).Następnie dostałam owulacje-śluz podobny do jajka kurzego,rozciagliwy,więc ciąża jest znikoma.Jakies 2 dni przed planowana miesiaczka się kochałam z partnerem,też wszystko było ok,później zaczęliśmy się piescic.Umył ręce,ja również.Lecz okres mi się spóźnia ponad 3 dni,od tego momentu nie mogę zasnąć,płacze,kloce się z partnerem o to,ze panikuje,ze stresuje i to powoduje opóźnienie.Tylko nie wiem,może mogło się cos dostać i zaplodnic.Dodatkowo,bolał o mnie przedbrzusze-wydawało się,ze to menstuacja-ból piersi,podraznienie.Lecz o było przed seksem.Teraz zamiast krwawienia obserwuje sluz, taki jak plodny,rozciągliwy tylko taki inny,bo występują koło niego białe grudki.Czytałam,ze to objaw ciąży a u innych,ze to jest miesiaczka.Jest w tamtym miejscu sucho,a podobno w ciąży jest bardzo wilgotno.Bolą mnie piersi i to bardzo,mam zgage(sądzę,ze po dużej ilości alkoholu).Martwię się,ze mogę być w ciąży...Macie może jakąs radę?Boję się dodatkowo,jeśli jestem to o malenstwo,wczoraj zrobiłam badanie RTG,a to moze chyba coś zrobić dzidzi..
Mujer305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.